Z zagranicy

Zdesperowany ojciec po odebraniu dziecka wziął na zakładnika pracownika Jugendamtu

Przed urzędem powiatowym w Pfaffenhofen w Bawarii trwa policyjna akcja. Na miejscu jest policyjny negocjator i oddziała antyterrorystyczny. Policjanci otoczyli budynek urzędu. Przyczyną ma być zdesperowany ojciec któremu Jugendamt porwał córkę.

 

Do jednego z pokojów w budynku urzędu powiatowego w Pfaffenhofen w Bawarii wdarł się uzbrojony w nóż mężczyzna i wziął zakładnika w postaci urzędniczki Jugendamtu. Według doniesień mediów powodem tego dramatycznego incydentu ma być walka o opiekę nad dzieckiem. Według nieoficjalnych informacji napastnik to zdesperowany ojciec, który miał zostać pozbawiony prawa do opieki nad dzieckiem.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. Terebesz

  6 listopada 2017 at 16:30

  Gdyby każdy tak robił to urzędasy z Jugendammtu musieliby poszukać spokojniejszego zajęcia. Nasi zdesperowani „rodzice z Białogardu” swoją spontaniczną akcją bezpośrednią rozpętali narodową dyskusję i jest choć mała szansa, że coś się zmieni. Z terrorystami nie dyskutuje się – ale kto tu jest terrorystą?

 2. myślący

  6 listopada 2017 at 17:22

  Neokomunistyczna „demokracja” w pełnej krasie. Trzeba siłą walczyć o swoje dzieci.
  Przywrócić kontrole na zachodnich granicach, przestać odbierać listy od komunistycznej swołoczy unijnej i nawoływać obywateli RP do powrotu!!

  • argon

   9 listopada 2017 at 11:56

   I co ci dadzą nawoływania? Jak nie stworzysz warunków to nikt nie wróci.

 3. olo

  6 listopada 2017 at 18:16

  Faszystowskie prawo i tyle

 4. bury

  6 listopada 2017 at 20:15

  Dzieci należą do rodziców, a nie do państwa. Nacjonalizacja dzieci to ulubione zajecie europejskich lewaków.

  • Karolina

   7 listopada 2017 at 12:03

   Nie nacjonalizacja, bo oni ojczyzny nie mają, tylko upaństwawianie.
   Złodzieje dzieci i pieniędzy.
   Oto czym oni są.

   • Karolina

    7 listopada 2017 at 12:08

    Oczywiście upanstwawianie w ramach państwa niemieckiego akurat tych lewaków bo tam są. Niemniej jednak nacjonalizacja to określenie które nie pasuje do tego bydła.

    • bury

     9 listopada 2017 at 20:15

     Nacjonalizacja to nic innego, jak upaństwowienie. Zresztą nasze władze prowadza taka sama politykę.

 5. Max

  7 listopada 2017 at 02:18

  Do czego ci hitlerowcy sie posuwają w stosunku do Polaków ????pamietliwosc i nienawiść w stosunku do polskiej nacji,do tego upokorzenie na każdym kroku,to sie musi skończyć wojna,jeszcze im powtórzymy Grunwald!!!! jestem gotowy iść na hitlerowca albo bolszewika w każdej chwili!

 6. Dante

  7 listopada 2017 at 08:51

  Obowiązkiem ojca jest bronić tych, których życie zostało mu powierzone.
  Gdyby takie gestapo zrobiło rajd na dom, aby ukraść dzieci, to każdy z nas powinien stawić opór. Jeśli nie będziemy walczyć o własne dzieci, to o co warto walczyć?
  Te wszystkie urzędy działają między innymi dlatego, że znajdują się ludzie, którzy chcą dla nich pracować. Jeśli parę razy dostaną w pysk, to może chętnych będzie mniej i machina upadnie.

 7. Hendopolski

  7 listopada 2017 at 11:27

  Naturalnie go zapudłowali. To podobno Niemiec rosyjskiego pochodzenia. O jego dziecku cicho sza, za to chwali się antyterrorystów, niemiecką policję i praworządność. Ludzie dziwią się jeszcze,że nagle tylu Niemców wychodzi na ulice z nożami, są i tacy co chcieliby wysłać nożownika z powrotem do Rosji.
  Nie jestem prawda pewien, ale oficjalne ujęcie się za dzieckiem chyba jest na niemieckich postach zabronione albo karalne.

  • Terebesz

   7 listopada 2017 at 14:59

   Niemcy nawet jeżeli mają własne zdanie w takich sprawach, to są mu zdecydowanie przeciwni, tam nawet cenzury nie trzeba (choć pewnie na wszelki wypadek jest). Tak czułem, że ten odważny człek to obcokrajowiec – żeby jeszcze czarny albo beżowy, to by go szybko i po cichu wypuścili, ale to Słowianin… trzeba modlić się o tego gościa i jego dziecko.
   PS. Pamiętacie wk…go Litwina nazwiskiem Drasius Kedys? Trzeba takich więcej.

 8. Obat Ambeien

  8 listopada 2017 at 11:36

  O jego dziecku cicho sza, za to chwali się antyterrorystów, niemiecką policję i praworządność. Ludzie dziwią się jeszcze,że nagle tylu Niemców wychodzi na ulice z nożami, penyebab buang air besar berdarah dansolusinya

 9. hetero

  9 listopada 2017 at 21:19

  Nie takiego zakończenia sie spodziewaliśmy ,mógł skurwysyna hitlerowskiego zajebac na smierć ,to międzynarodowa szajka pederastów działających w hitlerowskiej UE ,ktorzy wykradają dzieci emigranta aby je podupczyc i sprzedać na organy albo zamordować i małe ciałko utylizować i szlag trafia ze to robią w legalny sposób i za ogromne pieniądze od hitlerowskiego kanclerza Merkel córki Adolfa hitlera ,rozmiar tej patologi jest ogromny w 2016 roku hitlerowcy tylko u siebie w generalnej guberni odebrało około 90 tys dzieci,widac ze proceder ten sie nasila i nalezy ta patologie zakończyć a winnych skazać na kary śmierci

 10. Obat Kutil Kelamin

  10 listopada 2017 at 15:54

  Gdyby takie gestapo zrobiło rajd na dom, aby ukraść dzieci, to każdy z nas powinien stawić opór. Jeśli nie będziemy walczyć o własne dzieci, to o co warto walczyć?
  Te wszystkie urzędy działają między innymi dlatego Obat Kutil Kelamin di apotik

 11. pola kowalska

  10 listopada 2017 at 19:52

  calkowicie popieram ojca i powinien te ku****y lesbijskie i pedofili wszystkich wyrznac to jedyna mowa ktora do ZYDO Niemcow dociera

 12. zabba

  10 listopada 2017 at 19:53

  Zrobiłbym na jego miejscu dokładnie to samo!

 13. bury

  12 listopada 2017 at 22:46

  Jugendamt = SS

 14. home security systems diy uk

  14 listopada 2017 at 11:23

  Safeguard family members from injury?

 15. obat wasir berdarah

  24 stycznia 2018 at 07:39

  lesbijskie i pedofili wszystkich wyrznac to jedyna mowa ktora do ZYDO Niemcow dociera
  Obat Wasir

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra