Z kraju

Kolejna „inteligentna” posłanka PO broni Hanny Gronkiewicz-Waltz

Magdalena Kochan, posłanka PO z Goleniowa znana jest przede wszystkim z tego, że pisała, a potem przepychała, a na koniec broniła ustawy pozwalającej odbierać dzieci z ubogich rodzin. Niczym innym się nie wsławiła. Teraz postanowiła stanąć w obronie Hanny Gronkiewicz-Waltz.

– Nie chciałabym, żebyśmy o 12 latach, czy 11 w tej chwili, rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz W Warszawie, mówili wyłącznie z perspektywy prywatyzacji. Reprywatyzacja, dotyczy także poprzedników. Pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz zrobiła wiele dobrych rzeczy dla Warszawy. Przykładem jest świetnie działająca komunikacja miejska –  ogłosiła posłanka Platformy Obywatelskiej, która chyba w życiu z tej komunikacji nie korzystała.

 

Po błyskotliwej i rześkiej jak woda w bagnie Julii Piterze w obronie Hanny Gronkiewicz-Waltz kolejna (p)oślica Platformy Obywatelskiej potwierdziła powiedzenie Marka Twaina – jeśli jesteś głupcem milcz, inaczej rozwiejesz wątpliwości.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. jok

  7 listopada 2017 at 22:54

  Moim skromnym zdaniem: słowiańskość aż bije z twarzy…..

 2. pola kowalska

  8 listopada 2017 at 07:07

  Tylko patrzec jak oskarzy caly narod za stres i obciazenie psychiczne jakie przezyla w ostatnich 2latach.Okradla nas z mieszkan wymordowali ludnosc starych wyrzucili na ulice to zaslugi GRONKOWCAGlowa MAFI zydowskiej jak ro****C POLSKE

 3. Obat Ambeien

  8 listopada 2017 at 11:31

  że może poglądy macie Państwo różne, ale takie obrażanie raczej nie godzi się portalowi, który tytułuje się jako „katolicki”

  obat wasir berdarah

 4. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra