11 listopada. Marsz Niepodległości, konwencja wolnościowa, Krucjata Różańcowa, a nawet KOD w stolicy. Jacek Międlar zaprasza do Wrocławia. Marsz też w Stargardzie.

Niewątpliwym najważniejsza imprezą 11 listopada będzie doroczny Marsz Niepodległości w Warszawie. Marsz rozpoczyna o godzinie 15:00 na Rondzie Romana Dmowskiego. W tym roku Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem „My chcemy Boga”.

 

Po Marszu odbędzie się płatny oficjalny koncert Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, od 19.00 do 02.00. Zagrają: Karat Napalm Grupa, Wuem Enceha, Basti&Klipo, Irydion, Wróg, Sova. Bilety dostępne w cenie: w przedsprzedaży 40zł, w dniu koncertu 60zł. Rezerwacja biletów na:

koncert@marszniepodleglosci.pl

11 listopada Sejm RP zostanie otoczony przez Krucjatę Różańcową. Jak informują organizatorzy od trzech dni trwa blokowanie przez warszawski ratusz, opłaconej już przez Fundację Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, reklamy w warszawskich tramwajach wydarzenia „Otaczamy Różańcem Świętym Sejm RP” – zgromadzenia publicznego, legalnego, chronionego prawem i jako takie zgłoszonego władzom Warszawy. Najpierw domagano się dokonania zmian w grafice wydarzenia, ostatecznie reklamę zablokowano. Uroczystość rozpocznie Msza Święta za Ojczyznę o godz. 10.00 w kościele Św. Aleksandra, pl. Trzech Krzyży.

11 i 12 listopada w Warszawie będzie się odbywała III Konferencja Wolnościowa. Wydarzanie ma miejsce w Centralnej Bibliotece Rolniczej, Krakowskie Przedmieście 66.

Sobota

10.00 Start Konferencji

11.00 Paweł Kukiz

13.00 Rafał Ziemkiewicz

15.00 Tomasz Sommer (pokaz filmu Rozstrzelać Polaków)

18.00 wręczenie Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza

Niedziela

11.00 Janusz Korwin-Mikke

13.00 Grzegorz Braun

15.00 Stanisław Michalkiewicz

17.00 Koniec Konferencji

Książki najodważniejszych, polskich wydawnictw będzie można kupić aż przez dwa dni!

Jacek Międlar zaprasza 11 listopada na Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu. Manifestacja organizowana jest przez stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa i kibiców Śląska Wrocław. W organizację zaangażowana jest również Polska Liga Obrony Terytorialnej oraz Narodowcy RP. Będzie to wielka manifestacja, w której wspólnie pomaszerują rodziny z dziećmi, kibice, patrioci i nacjonaliści. Marsz wyruszy o godzinie 16.30 spod Dworca PKP we Wrocławiu w kierunku Rynku Głównego we Wrocławiu. Na nim będą miały miejsce patriotyczne śpiewy i przemówienia m.in. skazanego za spalenie kukły Georga Sorosa Piotra Rybaka, oskarżonego za ubiegłoroczne przemówienie na Marszu Patriotów Jacka Międlara, Jaydy Fransen z Britain First, przedstawiciela Narodowców RP i Polskiej Ligi Obrony Terytorialnej. Marsz przejdzie ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza, na Rynek.

11 listopada odbędzie się też VII Stargardzki Marsz Niepodległości. Marsz rozpocznie się o 13:00 na Rynku Staromiejskim. Marsz przejdzie trasą: ulica Mieszka I, ulica Prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego (przystanek przy pomniku Ofiar katastrofy smoleńskiej), plac Świętego Ducha (przystanek przy pomniku Ofiar Sybiru i Katynia) oraz ulica Stefana Czarnieckiego, a zakończy się przy pomniku Jana Pawła II. Głównym organizatorem marszu jest Polski Klub Patriotyczny.

W stolicy prócz Polaków wyjdą też na ulice i ich przeciwnicy. Komitet Obrony Demokracji, od dłuższego czasu zwalczający demokracje i wolność słowa, oraz szerzący nienawiść do Polaków i szkalujący polskich bohaterów, od 12:00 do 14:00, na placu Zamkowym, „zaprasza wszystkie obywatelki i obywateli na wspólne” świętowanie „pod hasłem: „Niepodległa, Europejska””. Można podejrzewać, że ta legalna manifestacja posłuży do mobilizacji sił groteskowej opozycji i lewicy do zorganizowania nielegalnego blokowania Marszu Niepodległości.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Obat Ambeien

  8 listopada 2017 at 11:45

  Ofiar katastrofy smoleńskiej), plac Świętego Ducha (przystanek przy pomniku Ofiar Sybiru i Katynia) oraz ulica Stefana Czarnieckiego obat ambeien tanpa operasi

 2. Morgana Elizabeth

  8 listopada 2017 at 12:14

  Como podemos ter melhor acesso ao vigra master e suas funcionalidades.

 3. Lelio Vieira Carneiro Junior

  11 listopada 2017 at 22:21

  I could not refrain from commenting. Perfectly written!

 4. Gabriela Javorski

  24 kwietnia 2018 at 14:35

  clique aqui e veja como funciona o processo de compra do seu duratron rapidamente

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra