Z kraju

Jak w piaskownicy – Lubnauer kontra Grabiec

Zabawy polityków zdają się bawić tylko i wyłącznie ich. Widać to w reakcjach pomiędzy „koalicjantami opozycji” czyli Nowoczesną i Platformą Obywatelską. A szczególnie w rozmowach twitterowych Katarzyny Lubnauer z Janem Grabcem.

Na początku posłanka Nowoczesnej doktor matematyki z Uniwersytetu Łódzkiego Katarzyna Lubnauer zarzuciła w radiowej Jedynce, że „liderowi PO Grzegorzowi Schetynie brakuje dojrzałości potrzebnej do tego, żeby budować koalicję”.

 

Nie musiała długo czekać na odpowiedź ponieważ rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej an Grabiec odpisał:

– Kasiu, czy to Twoja dojrzałość nie pozwala Ci zachować się z godnością?

 

Doczekał się jeszcze kolejnej riposty gdy spuentowana Katarzyna Lubnauer‏ odpisała mu „Janku, rozumiem, że jak bulterier bronisz szefa. Taka robota rzecznika. Wiem, Wy zamiast o koalicji chcecie o obchodach 11.11 rozmawiać”.

 

Na to znany z rozlicznych, ale idiotycznych wypowiedzi Jan Grabiec riposty jakoś już  nie znalazł.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. NOTAK

    9 listopada 2017 at 19:14

    Kaśka w polityce rubikoń+Madera= partia .Niedouków To nie matematyka ale logika niematematyczna.

  2. Pingback: cwm85wtc45ntvwc4tw54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra