Z kraju

Owsiak do Krystyny Pawłowicz – Opanuj się kobieto

Żyjący z dzieci zbierających pieniądze na mrozie Jurek Owsiak postanowił… pocisnąć profesor Krystynę Pawłowicz. W kwestii samospalenia Piotra Szczęsnego.

 

– Cieszę się na sprawę sądową, którą założyła mi ta pani, bo być może będzie to jedyna okazja, aby w sądzie (jeżeli będzie miała odwagę przyjść i spojrzeć mi prosto w oczy) usłyszeć ode mnie krótkie słowa – ogarnij się kobieto, wstyd, wielki wstyd” – napisał Jerzy Owsiak na facebooku.

 

Oczywiście to odpowiedź na zachowanie i późniejszy komentarz posłanki, która jako jedyna nie wstała z miejsca, aby oddać hołd zmarłemu Piotrowi Szczęsnemu.

 

„W Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej oddano wczoraj hołd zmarłemu Piotrowi Szczęsnemu, który zmarł w wyniku samospalenia. To niezwykle wyjątkowy moment, w którym nasz rozgorączkowany parlament, przeszkadzający sobie w niemal każdym momencie swoich obrad, wypowiadający słowa, których można się wstydzić, zrobił coś jednomyślnie – niemal jednomyślnie. Jedynie posłanka Krystyna Pawłowicz nie uszanowała tego gestu.  – napisał Jurek Owsiak.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Marek

  10 listopada 2017 at 17:31

  owsik – ubecki pomiot

 2. tomek

  10 listopada 2017 at 19:01

  tak jest poubecki ch—j

 3. pola kowalska

  10 listopada 2017 at 19:05

  Pasozyt owsik jak zwykle ta nacja zakwitla jak perz w naszym kraju.Smo zydostwo geje kurwiszony i zaklamany swiatek rynsztoku co wyszedl na weirzch.Dzieki pobratymcom zydkom lozy masonskie i inne ciemne strony tego rynsztoka

 4. Slawomir Tomasz Roch

  10 listopada 2017 at 20:03

  Brawo Prof. Krystyna Pawlowicz, tak trzymac! Tez bym nie wstawal! Pisalem o tym szeroko wczoraj. Dzis napisalem o tym na swoim blogu na niepoprawni.pl, zapraszam, opisalem tam wszystko jasno i klarownie. To Ty wstudz Owsiak! Chcesz bohatetzyc szalenca, ktory targnal sie na wlasne zycie, bo za III RP Pomroczna teskni. Na madrze, dobrze i poboznie postepujacych ludzi nie licz. Pomodlic sie trzeba za kazdego samobojce. To zaden bohater!

 5. kindys

  10 listopada 2017 at 22:19

  Jakie katolickie komentarze czytam , tak „natchnione ” katolicyzmem że tylko w rydzykowej tv puszczać

  • Marian

   11 listopada 2017 at 08:28

   prawy.pl nie jest portalem katolickim – ja tu zaglądam z powodu wolności komentowania (rzadko usuwają posty) – niemniej wiedzę, że o pozytywnych wydarzeniach nie znajdziesz tu wiele informacji, raczej dominują jakieś niszowe, marginalne patologie – czasem wychodzę stąd z obżydzeniem

 6. jok

  11 listopada 2017 at 06:56

  Można nie przepadac z PiS, ale – moim skromnym zdaniem – uratowała ona ona resztki honoru sejmu – jak ten co w 1976 czy 1977 r. wstrzymał się od głosu przy wpisywaniu PZPR czy ZSRR do konstytucji (do rozbiegówki konstytucji).
  Czczenie – jak ktoś słusznie wcześniej tu zauważył – nagrody Darwina, no i czytelnictwa gw w stopniu prowadzącym do autodestrukcji, jest działaniem ośmieszającym sejm, przy założeniu, że posiada on jeszcze resztki powagi. Tak to – niestety – postrzegam….

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra