Z kraju

Tanzański bandyta uderzył dziewczynkę poznańska policja ściga… ojca dziecka za rasizm

Jak poinformował przedstawiciel wielkopolskiej policji Maciej Święcichowski – Jest poszukiwany mężczyzna, który 18 sierpnia br miał zaatakować obywatela Tanzanii. Do zdarzenia doszło w galerii handlowej. Do obywatela Tanzanii i jego koleżanki podszedł nieustalony mężczyzna w towarzystwie małej dziewczynki, uderzył obcokrajowca w bark i znieważył go. (oczywiście na tle rasowym).

 

Do zdarzenia doszło 18 sierpnia br, ale policja dopiero teraz opublikowała wizerunek mężczyzny. Mężczyzna twierdził, że Tanzańczyk chwilę wcześniej szturchnął dziewczynkę i jej nie przeprosił.

 

Większość demoliberalnych mediów przedstawiło sytuację jako „rasistowską napaść”. „Policjanci poszukują mężczyzny, który prawdopodobnie naruszył nietykalność i znieważył na tle narodowościowym obywatela Tanzanii” donosi poznańska eska. „Rasistowski atak w centrum handlowym” woła tytuł z „Głosu Wielkopolski”. Tymczasem jeśli Tanzańczyk popchnął, czy uderzył dziecko to jest napaść, a ojciec stanął w jego obronie. A me(n)dia i policja stara się zrobić z niego rasistę.

 

Pytanie tylko dlaczego Tanzańczyk jeszcze nie siedzi do wyjaśnienia za napaść na dziecko i naruszenie jego nietykalności cielesnej?

 

Komentarz Prawego – Ciekawe, czy jak jakiś ojciec przerwie gwałt na swojej córce uderzając murzyńskiego, czy arabskiego gwałciciela to też to będzie „przestępstwo na tle rasistowskim”?

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. Robert

  10 listopada 2017 at 22:11

  Ilu wśród lekarzy,prawników,polityków jest schizofreników,paranoików,psychopatów?Na przestrzeni dziejów?Tylu ilu wśród żydów dobrodziejów,kto ma kasę,jest wzorem,moralnym,obyczajowym,etnicznym,religijnym,genetycznym….Same zjeby.

  • msn wiadomości

   12 listopada 2017 at 15:49

   Ujawniono list księcia Karola sprzed ponad 30 lat. Pisał o Żydach z Polski i użył antysemickiego zwrotu.

 2. fakt prawdziwy (?)

  11 listopada 2017 at 12:19

  NIE!!!! POLICJA POZNAŃSKA!!!!,jeszcze raz powtórzę – NIE!!!! policja poznańska, lecz POLSKA, PAŃSTWOWA POLICJA w Poznaniu szuka itd. Proszę pisać prawdę zgodnie z faktami. A takie historie dzieją się nie tylko w Poznaniu, w innych miastach jest podobnie. Policję wykorzystuje się do wojny ideologicznej i obrony zboczonych i szalonych pomysłów lewicy, wszelkiego rodzaju. Takich przykładów i podobnych z ostatnich 15 lat może być na grubą książkę. Może ktoś z rzetelnych i obiektywnych dziennikarzy podejmie się taką księgę napisać, pod tytułem „Policja jako narzędzie czerwono-różowej zarazy”. Czerwoni to komuniści, a różowi to socjaliści, jest jeszcze wśród lewicy kolor brunatny, to narodowi socjaliści albo naziści albo hitlerowcy oraz czarny, to faszyści. I tyle.

  • www.o2.pl

   12 listopada 2017 at 09:25

   Policja pokazała wizerunki napastników, którzy skatowali Polaka w Londynie. Zdradza szczegóły sprawy.(murzyny i murzynki rasizm na całego)

  • Republikanin

   13 listopada 2017 at 21:40

   … dodać trzeba jeszcze kolor zielony – ekolodzy to też lewactwo, fioletowy – to kolor feministek, no i jeszcze całą tęczę, która załatwia od ręki wszystkie kolory – czego jest symbolem, to chyba nie muszę tu pisać..

 3. Endrju

  11 listopada 2017 at 13:04

  Murzyni i inne negatywy zaczepiają spokojnych ludzi po to zeby wymuszać odszkodowania?,gwałciciela z Tanzani było wylegitymować czy ma pozwolenie na pobyt?,za próbę gwałtu jest wskazany samosąd na miejscu bez zbędnych procederów ,podziwiam spokój ojca ktory będąc świadkiem próby gwałtu tylko bambusa odepchnął ,ma facet nerwy ,to kulturalny młody człowiek i w dodatku obrażany przez jakiegoś nachodzca ,zboczonego przybłęde

  • hansi

   11 listopada 2017 at 14:11

   Endrju. „OOMMMmmmm !… 🙂 Powiedz: – „OMMmmmmmmmmmm !…. 🙂
   Nie było tam żadnego gwałtu, ani gwałciciela.
   Spokojnie, weź tabletkę 🙂

 4. hansi

  11 listopada 2017 at 14:14

  Wniosek ?.. ZANIM się kogokolwiek szturchnie – warto się wcześniej (dyskretnie i bez podnoszenia głowy) rozejrzeć, jak daleko są najbliższe KAMERY inwigilacyjne.. 🙂
  Żeby nie robić za jelenia, zapełniającego psom ich raporty dzienne…

 5. klioes vel pislamista

  12 listopada 2017 at 00:34

  Napaść na ministrę w ośrodku dla imigrantów
  czyli
  Związek przyczynowo-skutkowy

  Duńska ministra do spraw imigracji
  I integracji, Inger Støjberg, związek
  Być może pozna… Ma ten obowiązek.
  Bo jest w przysłowiu starym wiele racji:
  „Nie wchodź do klatki z lwami.” Bo kto wchodzi,
  Ten sam samemu sobie zwykle szkodzi…

  Także muslimka związek przyczynowo-
  Skutkowy poznać okazję zyskała.
  Nie szkoda teraz popsutego ciała?
  Kto pod samochód skacze, to i owo
  Może uszkodzić… (Połamane uda
  Zrosną się, nim się do Afryki uda.)

  Sądząc z reakcji Duńczyków, poznali
  Już związek prosty przyczyny i skutku.
  Reakcja pełna jest złości, nie smutku!
  Pozbędą chętnie się… Nie zapraszali
  Przecież do Danii nielegalnych gości,
  Co ich ministrze chcieli łamać kości.

 6. ian

  12 listopada 2017 at 02:53

  dokleilem na FB koncie wiadomosc o zamrodowaniu 24 dziewczat na statku plynacym do Europy , zrobili to nachodzcy , zostalem zablokowany przez stalina Zuckenberga na 30 dni .

 7. Ernt

  12 listopada 2017 at 07:51

  Gdybym ja był policjantem prowadzącym ta sprawę to bym długo szukał tego Polaka, oj bardzo długo!

 8. Jaca

  12 listopada 2017 at 10:32

  Poznań Jaśkowiaka eldorado tęczy i politycznej poprawności wię nie ma się co dziwić.

 9. Tomasz

  12 listopada 2017 at 11:47

  Poznań eldorado neo-marksistów z PO Nowoczesnej Razem Narodowcy Patrioci z Poznania do dzieła w obronie Ojca dziewczynki który bronił własnego dziecka zawiadomić Instytut Ordo Iuris chodzi pomoc prawną .Należy nagłaśniać sprawę ciapaatych w Poznaniu Kto ich sprowadza ? A gdzie ABW CBŚ Policji Straż Graniczna ? Spacerują kolorowi Po Poznaniu ? Przybyło ich nie co nie mówimy o lekarzach i studentach ,uczniach szkół średnich .

 10. pola kowalska

  14 listopada 2017 at 12:27

  Jak mu nie pasuje niech wraca do TANZANIJ nikt go nie zapraszal razem ze swoimi kolezankami to on jest gosciem a nie my u niego.DZIECI w POLSCE sie szanuje a nie popycha lub depcze .Zapakowac parobasa w samolot i z powrotem do siebie.Spuscic porzadny w*****l by inni sie nie wybierali

 11. Obat Kutil Kelamin

  14 listopada 2017 at 16:20

  ry bronił własnego dziecka zawiadomić Instytut Ordo Iuris chodzi pomoc prawną .Należy nagłaśniać sprawę ciapaatych w Poznaniu Kto ich sprowadza ? A gdzie ABW CBŚ Policji Straż Graniczna ? Spacerują kolorowi Po Poznaniu ? Przybyło ich nie co salep kutil

 12. Lesli Vintinner

  22 grudnia 2017 at 20:54

  WOW just what I was searching for. Came here by searching for meta_keyword|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra