Z kraju

Posłanka PiS-u „zastraszała” dziennikarza „GW”

– Uważaj, bo się doigrasz – miał usłyszeć od posłanki PiS-u Iwony Arent dziennikarz „Gazety Wyborczej” Paweł Wroński. Swoim traumatycznym doświadczeniem podzielił się z niemieckim, polskojęzycznym portalem Onet.pl. Jednak bohaterski i empatycznie wybaczający Wroński „nie chce tego incydentu traktować jako ataku na swoją osobę”.

 

– Na końcu stołu funkcjonowała taka grupka posłów PiS: Krystyna Pawłowicz, Dominik Tarczyński, Iwona Arent. Przy stole obok siedział Andrzej Halicki z PO. Dyskusja była bardzo emocjonalna, dotyczyła ustawy o Służbie Zagranicznej. Odbywały się głosowania nad poprawkami.

 

Zażartowałem sobie w stronę posła Halickiego, mówiąc „moglibyście się dogadać z PiS, że zagłosujecie za jakąś ich poprawką, to może oni choć raz, przez pomyłkę, zagłosują za waszą”. Wtedy zareagował poseł Tarczyński z PiS. Zaczął krzyczeć: „A kim pan jest, żeby doradzać PO?”.

 

Wtedy Pani poseł Arent pyta: „pan to w ogóle kto jest?”. Przedstawiłem się. Powiedziałem: Dzień dobry, Paweł Wroński, „Gazeta Wyborcza”, do usług – i wtedy ona rzuciła „ty, gościu, uważaj, bo się doigrasz”. Posłanka Joanna Lichocka z PiS sygnalizowała swoim klubowym kolegom, by się uspokoili. Posłanka Arent co chwilę mówiła niejako do siebie: – „Wyborcza”, cyngiel, „Wyborcza”, kto go tu wpuścił, dlaczego on tu siedzi? – żali się Wroński.

 

Komentarz Prawego – Aj waj co za antysemityzm w tym Sejmie. „Wyborcza” im się nie podoba…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

  1. Art

    11 listopada 2017 at 00:49

    A mnie nie tylko Wroński i Gaz Wyb się nie podoba,ale i Licho cka.Tylko czycha na …podwyżkę.

  2. Robert B.

    11 listopada 2017 at 10:22

    Kim jest Wroński? Mój nos mi mówi, że tajnym współpracownikiem służb specjalnych. Tak samo wali od niejakiego Sobieniowskiego z TVN, któremu Kaczyński zresztą raz publicznie powiedział, że z funkcjonariuszami nie rozmawia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra