Z zagranicy

Były współpracownik Hillary Clinton o Marszu Niepodległości: 60 tys. nazistów maszerowało w Warszawie

60 000 nazistów maszerowało dziś w Warszawie. Na transparentach można było przeczytać “Czysta krew”, “Europa będzie biała”, “Módlmy się za islamski holokaust” – tymi słowami były rzecznik kandydatki Demokratów na prezydenta USA Hillary Clinton, Jesse Lehrich skomentował w jednym z portali społecznościowych wczorajszy Marsz Niepodległości w Warszawie.

Jednocześnie, pod tym komentarzem, udostępnił link do skandalicznego artykułu, jaki ukazał się w The Wall Street Journal, w którym możemy przeczytać, że „niektórzy z manifestantów przybyli z Węgier, Słowacji i Hiszpanii i powiewali flagami i symbolami, których te kraje używały podczas swojej kolaboracji z nazistowskimi Niemcami w okresie wojny”.
Autor artykułu, niejaki Drew Hinshaw – pomagała mu Natalia Ojewska – nie mógł przeboleć, że tak duży marsz jest organizowany przez prawicowy Obóz Narodowo-Radykalny. Chcąc zapewne skompromitować tę organizację w oczach czytelników stwierdził, że „ONR prezentuje się jako spadkobierca ruchu faszystowskiego z lat 30. pod tą samą nazwą, który walczył, aby pozbyć się z Polski Żydów na kilka lat przed Holokaustem”.
Rzecz jasna to skandaliczne pomówienie, niemające niczego wspólnego z rzeczywistością i prawdą historyczną, jako że członkowie ONR byli zaangażowani w ratowanie Żydów w okresie II wojny światowej, a sama organizacja nie miała niczego wspólnego z faszyzmem. Problem w tym, że jedynie potężna kara pieniężna byłaby w stanie zmusić redakcję tej gazety do umieszczenia sprostowania i przeproszenia tej patriotycznej polskiej organizacji.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  12 listopada 2017 at 21:17

  Jesse Lehrich… wszystko jasne.

 2. bury

  12 listopada 2017 at 22:41

  Faszysta to taki człowiek, którego nie lubią lewacy.

  • pola kowalska

   14 listopada 2017 at 12:06

   Faszysta to mutant obecnego lewaka ideologia ta sama tylko nazwa inna dla lepszego kamuflarzu.Oni maja juz tradycje w kamuflarzu 1000letnja

 3. youtube network

  20 listopada 2017 at 21:14

  w Polsce w kierunku słynnych „JOW-ów”. Na pewno nie będzie polonijnych posłów z poparciem tysiąca czy trochę więcej głosów jak to jest w obecnym parlamencie przy zastosowaniu ordynacji proporcjonalnej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra