Polskość

„Separatyzm rasowy” to jeszcze jedno przeklęte dziedzictwo zrejudaizowanego protestantyzmu

To dobrze, że kierownictwo Młodzieży Wszechpolskiej zareagowało natychmiast na skandaliczną wypowiedź swojego rzecznika, kompromitującą tych, którzy maszerują pod hasłem „My chcemy Boga”, ale czy wrzód zostanie wycięty zupełnie? Przecież jedna chora komórka może zakazić cały zdrowy organizm.
Trudno znaleźć coś bardziej sprzecznego z katolicyzmem niż „separatyzm rasowy”. Ewangelia znosi właśnie raz na zawsze separatyzm tego rodzaju, począwszy od tych, którzy w swojej pysze mniemali, że zbawionych od niezbawionych odróżnia obrzezany kawałek napletka, że wystarczy być z krwi Abrahamowej, aby doznać usprawiedliwienia.

„Separatyzm rasowy” to jeszcze jedno przeklęte dziedzictwo zrejudaizowanego protestantyzmu – dowodów tego aż nadto, od purytańskich „pielgrzymów”, separujących się od „nowych Amalekitów”, poprzez Ku-Klux-Klan, po apartheid kalwińskich Burów.

A Europa, której mamy bronić, to sprawa Ducha, nie biologii, kultury, a nie koloru skóry.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

82 komentarze

82 Komentarzy

 1. Ksiądz probosz

  14 listopada 2017 at 13:51

  profesorek gada bzdury. zachowanie Jezusa było jak najbardziej rasistowskie, niechetnie pomagał innym nacjom, a uczniów posyłał tylko do żydów i podkreslał to na każdym kroku, ze przyszedł TYLKO do zagubionych dzieci Izraela. To Paweł poszedł ze swoimi naukami do gojów.

  • hansi

   14 listopada 2017 at 14:06

   Bzdury, to TY pieprzysz, „księże proboSZU”…
   Manipulując (żydowskimi) przekazami na temat (wystarczająco już zmanipulowanej) historii Dżizasa Krajstusa 🙂
   Dajmy już spokój temu „rasizmowi”, który jest przecież celowo DEMONIZOWANY przez żyda (odwracającego uwagę od jego własnego, najmonstrualniejszego RASIZMU 🙂 ..)RASIZM jest cechą NATURALNĄ w Przyrodzie, do której należy i Człowiek, czy tego (żyd) chce, czy nie chce (u Gojów) 😀 …
   Przecież całe zamieszanie tutaj kreci się wokół żydowskiej polityki Kalego 🙂
   Że mianowicie ŻYD stawia się ponad wszelkim Stworzeniem, traktując go, jak nawóz dla swojego własnego rozkwitu, to jest to słuszne i sprawiedliwe :)Ale gdy GOJ ośmiela się mieć coś przeciwko temu i WIERZGAĆ jednak (i to we własnym Kraju, bo przecież nie w Izraelu) przeciwko traktowaniu przez żyda, jak gówno (jak traktuje nas właśnie teraz „nasza” żydowska Władzuchna w Warszawie..), chociażby tylko poprzez wystawienie kilku transparentów, w dodatku BEZ jakiejkolwiek aluzji nawet do żydowskiej okupacji, to zaraz jest wielgachne AJ ! WAJ ! Na cały świat 🙂 …
   Więc – jeśli już mieszasz, „księże propboSZ”-u, bo to lubisz 🙂 – to mieszaj chociaż na temat, zamiast usiłować wqrwić tutejszych Katolików, co właśnie robisz 🙂

   • Ksiądz probosz

    14 listopada 2017 at 14:12

    widać, że nigdy NT w łapie nie miałeś. jestes jak typowy pisior, wciskający kit wbrew faktom.

    • Tomasz

     15 listopada 2017 at 10:38

     „Ksiądz Proboszcz”Pan Pastor Pismo święte i Tradycja oraz Urząd Nauczycielski Świętej Matki Kościoła stanowią organiczną całość .[por Konst. DEI VERBUM VATICANUM SECUNDUM}Kieruje się Pan antypolonizmem gdyż Protestantyzm jest niemiecki.

  • Tomek

   14 listopada 2017 at 16:50

   Tak? A Rzymianie? A Samarytanie? No, do Słowian, Chińczyków czy Indian Północnej Ameryki nie dotarł w swoim życiu doczesnym, ale bynajmniej nie z powodów niechęci:). Poza tym, nie tylko Paweł głosił Ewangelię dla nie Żydów – niemal wszyscy apostołowie opuścili Judeę i to czynili.

 2. hansi

  14 listopada 2017 at 13:57

  No tak ! TAK, Panie profesorze Bartyzel !
  Ale nie widzi Pan tu pewnej, hmm.. kwadratury koła ? :)…
  Skoro separatyzm, wynikający z rasizmu (np. z powodu napletka, czy pewnego specyficznego GENU, który posiadają Chazarzy) jest „be”, co widzimy jaskrawo właśnie na przykładzie talmudycznej „rasy” bez napletka :), to znaczy – do jakiej GROTESKI potrafi doprowadzić właśnie SKRAJNY RASIZM, głoszący absolutną wyjątkowość w Kosmosie Narodu Wybranego (oraz na temat statusu „nawozu”, stworzonych do służby Narodowi Wybranemu Goyim), to znaczy – co ?..
  Że mamy NIE naśladować naszych Panów (bo nam tego zabraniają) i NIE „segregować rasowo” NASZEGO z kolei (prawdziwego, a nie fikcyjnego, jak „żydzi”) NARODU, w celu USUNIĘCIA JEMIOŁY z naszego Drzewa ?.. Oddzielenie ziarna od żydowskiej PLEWY ?..
  CO PAN tu insynuuje, kochany Panie profesorze Bartyzel ? 🙂 …
  Ciekawe, ilu i jakich profesorów się lada moment odezwie na wszelkich mozliwych forach i w mediach :)..
  Coś nie słyszę, ani nie widzę „profesora” Hartmanna ? 🙂 ..

  • hansi

   14 listopada 2017 at 14:17

   I jeszcze jedno, Panie profesorze.
   „Ewangelia znosi właśnie raz na zawsze separatyzm tego rodzaju…” CIACH !
   Ewangelia (szczególnie ta nowa, „ekumeniczna”..), „znosząc ten separatyzm”,
   właśnie otwarła żydom znienawidzoną cywilizację łacińską na to, co teraz z nią robią…
   Z bezkompromisowym Islamem się żydowi to NIE uda, nawet, jeśli żyd liczy, że sobie z Islamem PÓŹNIEJ poradzi, gdy już Islam, jak Murzyn – „zrobi swoje” i na terenie Europy wymorduje się nawzajem z nami, katolikami…
   Zostawmy to. Niech się Niemcy martwią sami o siebie (a potrafią o siebie zadbać, czego nie można powiedzieć o nas..). Chodzi o POLSKĘ i o POLAKÓW. Którym nie wolno – jak się okazuje – nawet protestować nieśmiało, w swoim własnym Kraju, bo żydowi się to nie podoba…I zaraz posypią się piękne wyroki dla „Narodowców” (żyd w Polsce przyprawił, jak wielu innym słowom, słowu „Narodowiec” – znaczenie PEJORATYWNE..), wydane – na zlecenie „polskiego” rządu warszawskiego, przez „polskie”, niezawisłe, ma się rozumieć, Sądy – ubecko-bolszewickie, pozostające bezkarne…
   A na wszelkich forach arbitralnie i pryncypialnie gromić będą polski „rasizm” najprzeróżniejsze, powykopywane z lamusa „profesory”, w rodzaju chociażby profesora Bartyzela…

   • hansi

    14 listopada 2017 at 14:53

    Czyli – nawet na „prawy.pl” – czeka nas – Polaków, porządna dawka „PEDAGOGIKI WSTYDU”,
    w najbliższym czasie, z powodu „polskiego rasizmu” ?
    „ANTYSEMITYZMU” też, obowiązkowo, oczywiście ? 🙂
    Jakiego NASTĘPNEGO „profesora” i „autorytety moralne” Pan tu zamieści, Panie Halwa,
    żeby ugłaskać dyżurną psiarnię żyda, na pewno na Pana napadającą, że hołubi Pan u siebie „antysemitów” ? 🙂
    „Profesora” Hartmanna chyba już nie, bo zbyt jednoznacznie jest identyfikowany, nawet, gdyby zgolił swą czarną brodę i przestał nosić czarny kapelusz ? 🙂
    Kto tu zaraz za chwilę będzie nas chłostał za nasz „rasizm” ? 🙂 …
    No, nie liczę ludzika o nazwie „Noah Wendt”, czy „Tomka”, albo „Janka” 🙂
    Szkoda, że nie masz już „profesora” Bartoszewskiego, znanego, jako „Straszny Dziadunio” 🙂
    TEEn by dopiero dał wykład umoralniający polskie bydło ! 😀 …

 3. Marek

  14 listopada 2017 at 16:18

  Segregacja może być systemem optymalnym, gdy w inny sposób nie można zapewnić równowagi międzykulturowej. Przykładem apartheid, który wprawdzie formalnie był segregacją rasową, ale faktycznie – międzykulturową. Alternatywą dla apartheidu jest konflikt cywilizacyjny, prowadzący do upadku państwa, co możemy obserwować w RPA, a w wersji przyspieszonej w Zimbabwe.
  Być może z perspektywy profesorskiego fotela w Polsce apartheid wygląda na obrzydliwy, ale pod jego rządami żyło się w RPA lepiej zarówno Burom, jak i Murzynom.

 4. K123

  14 listopada 2017 at 17:02

  Nie demonizujmy „separatyzmu rasowego”, Polska, zdaje się, jest najbardziej homogenicznym (pod względem rasy) krajem w Europie, innymi słowy składa się w prawie w całości z rasy białej, i póki co nienajgorzej na tym wychodzimy, zwłaszcza na tle krajów, w których ten „separatyzm” zwalczano, i w końcu zwalczono, tworząc multikulturowe społeczeństwa, które jako „mieszanki” okazały się bardzo wybuchowe.

 5. Kulson

  14 listopada 2017 at 17:39

  Niestety, ale to pan Proferor i inni wypowiadający się w podobnym tonie, okazali się być „zrejudaizowany”, wystarczyło, że Żydzi krzyknęli „rasizm”, a, jak na zawołanie, ruszyła fala tłumaczeń kajań, potępień samych siebie, a przypomnijmy, że chodziło o kilka, co najwyżej prowokujących transparentów, natomiast przepraszają jakby doszło tu do jakichś masowych mordów na czarnych. Stop Pedagogice Wstydu.

 6. klioes vel pislamista

  14 listopada 2017 at 23:58

  Myślozbrodnia księcia Karola

  Od jawnych zbrodni myślozbrodnie
  Bywają gorsze. Udowodnię:
  Gdy myślozbrodni się dopuszcza
  Książę, to może wzór wziąć tłuszcza!

  Swą myśł zbrodniczą zawarł książę
  W liście sprzed lat trzydziestu. W liście
  Do van der Posta Karol wiąże
  (Antysemicko oczywiście!!!)
  Problem bliskiego wschodu z falą
  Napływu Żydów… MYŚLOZBRODNIA!!!

  (Cóż, książę Walii winien co dnia
  Przepraszać Żydów i się kajać,
  Za to, że śmiał pomyśleć!… Bajać
  To my! Nie jego to zadanie.)
  Szczególnie jedno straszne zdanie
  W starym, prywatnym liście księcia
  Wywołać może głośne wzdęcia:
  „Prezydent lobby żydowskiemu
  Oby nie uległ.” Niby czemu?
  To znaczy… czemu to takiemu???!!!

  Nie ma żadnego żydowskiego
  Lobby!!! To kłamstwo, urojenie,
  Potwarz! Narodu wybranego
  Jest to nienawiść! Oburzenie
  Całego świata niechaj ściga
  Księcia Karola! Niech nie miga
  Następca tronu się od słowa
  „Przepraszam!” Albo jego głowa,
  Jako łeb antysemitnika,
  Przywdziać niegodna jest korony!
  Książę, jak z listu to wynika,
  Jest podły, głupi i szalony!
  Szaleństwo może się udzielić
  Jego podddanym. A co wtedy?
  Też myśleć mogą się ośmielić!!!
  Od myślozbrodni krok do biedy…

  http://nczas.com/wiadomosci/europa/opublikowano-tresc-listow-ksiecia-karola-sprzed-30-lat-jego-slowa-o-polskich-zydach-wywolaly-oskarzenia-o-antysemityzm/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra