Z zagranicy

Brytyjczycy chcieli deportować Polaka za udział w Marszu Niepodległości

Marian Łukasik przybył do Polski, do Wrocławia świętować niepodległość na zaproszenie Jacka Międlara i Piotra Rybaka. Wraz z nim lecieli Jayda Fransen i Garry z Britain First. Kiedy wracał do Wielkiej Brytanii został zatrzymany przez Home Office, którego funkcjonariusze odmówili mu wstępu w granice państwa.
– Pierwszy problem nastąpił na lotnisku we Wrocławiu, gdzie Jayda została doprowadzona na kontrolę osobistą z powodu wpisu jaki został wysłany z Wielkiej Brytanii do wszystkich lotnisk europejskich, a chodziło o to, że jest bojowniczką walki z islamem, a to bardzo nie podoba się władzom brytyjskim – napisał w mejlu do redakcji portalu Prawy.pl Łukasik, dodając, iż później lot do podlondyńskiego Stansted odbył się już bez problemów.

– Horror dla mnie zaczął się na Stansted dlatego, ze bramka nie otworzyła się – miałem nadzieję, że się otworzy. Pracownica lotniska poleciła mi udać się do funkcjonariusza Straży Granicznej, niestety nie zostałem przepuszczony – w eskorcie strażnika granicznego udałem się do odgrodzonego pomieszczenia gdzie miałem oczekiwać na decyzję. Zaczęło się maglowanie, poproszono mnie o kartę wstępu na pokład oraz zaczęło się zadawanie pytań – nie kryje oburzenia Łukasik, od dwunastu lat mieszkający na Wyspach i tam płacący podatki.

– Zadawali mi wiele pytań, włącznie z tym, czy należę do Britain First. Wielokrotnie też pytali mnie, dlaczego przyjechałem do Polski i dlaczego wziąłem udział w Marszu Niepodległości – relacjonował, dodając, iż przesłuchanie to trwało półtorej godziny. – Pytali mnie dlaczego podróżowałem w towarzystwie Jaydy Fransen z Britain First. Wszystko wiedzieli na temat Jacka Międlara i Piotra Rybaka. Funkcjonariusze wiedzieli wszystko, dlatego też mówiłem prawdę. Myślę, że były podsłuchiwane rozmowy i stąd znali wszystkie szczegóły – mówił Łukasik.

– Funkcjonariusz spytał się mnie, czy będę miał gdzie mieszkać, gdy będę deportowany do Polski. Pomyślałem, że deport mam w kieszeni. Powiedziałem im, że podam ich do sądu, jak mnie deportują!!! Mam ubezpieczenie, płacę podatki i mam potwierdzenie adresu, a tylko dlatego poleciałem z powrotem prosto do Londynu, że muszę być o 8.00 w pracy w poniedziałek. W innym wypadku poleciałbym przez Dublin i nie mogliby mnie sprawdzić – zaznaczał, zauważając, iż „Polaków deportuje się za drobne przestępstwa, a prawdziwych mafiosów zostawia się w UK” –

Zobaczyłem, jak działają islamskie gangi, co porywają i gwałcą tysiące dziewcząt, a policja w imię poprawności nic nie robi. Bardzo im było nie w smak, ale musieli wypuścić – kończył swoją relację, dodając, iż myślał, że brytyjskiej służbie granicznej chodziło o wywiad, w którym powiedział, iż „kanclerz Angelę Merkel należy rozstrzelać na kawałki za to, co zrobiła, ale nie padło ani razu nazwisko Merkel, a tylko Wrocław i Britain First”.

Brytyjczycy mają to już najwyraźniej we krwi, aby polskich patriotów traktować jak kryminalistów. Przywiązanie do wartości, miłość do Ojczyzny i katolicyzm nie są pożądanymi w Wielkiej Brytanii cechami imigranta za pracą. W przeciwieństwie do wszelkiej maści lewactwa…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. zuza

  18 listopada 2017 at 20:40

  A więc można ludzi( narodowców )kontrolować, zatrzymywać, pytać, czy też przesłuchiwać, jak też i podsłuchiwać, i kontrolować elektronicznie.
  To dlaczego nie ustalono personalia „faszystów” na Marszu Niepodległości?
  Skoro Marsz Niepodległości był pod hasłem „My chcemy Boga” to może to nie byli faszyści tylko sataniści?
  A to już robi różnicę w tym lewackim świecie.

  • GlosRozsadku

   19 listopada 2017 at 15:56

   Zuza do kuchni dzieciom obiad zrobic , z logika u pani na bakier jak widac .

 2. msn wiadomosci

  18 listopada 2017 at 21:02

  Narodowcy idą po Kaczyńskiego.

  • GlosRozsadku

   19 listopada 2017 at 15:57

   Narodowcy niech lepiej sie wezma za socjalistow w swoich grupach zanim sie beda zabierac za inne .

 3. gazetawarszawska.com

  18 listopada 2017 at 21:34

  1-Zwyciestwo Marszu Niepodległosci, przegrana Dudy – Prof. Jerzy R. Nowak: Minoł Tydzień #19 2-11.11.2017! HANIEBNA POTWARZ I UPODLENIE CAŁEGO NARODU !! SZOK!

  • Janek

   24 listopada 2017 at 01:01

   Minoł… No minoł… Debile jedne, analfabeci…

 4. Roman

  18 listopada 2017 at 22:51

  Z BOGIEM nikt nigdy nie wygrał tylko wiara ocalić może

  • Janek

   24 listopada 2017 at 01:02

   Tak, Międlar czy Rybak na kolanach powinni chodzić, błagając Boga o wybaczenie.

 5. Wojciech

  19 listopada 2017 at 00:07

  Też się uważam za bojownika walki z islamem i sram na to czy mnie jakiś posraniec gdzieś nie wpuści.

 6. tomek

  19 listopada 2017 at 10:00

  czarna gudłajska osmiornica wzieła swiat w swoj uscisk

 7. Pinotnero

  19 listopada 2017 at 13:35

  Heee uchodźca sie obraził ze potraktowano go jak uchodzce. Nie uczcie imperium trwac…

 8. Wiktor

  19 listopada 2017 at 15:58

  Myślałem,że Anglicy mają więcej oleju w głowie.

 9. gość

  21 listopada 2017 at 17:44

  W 2016 roku w Niemczech miało miejsce 466 demonstracji neonazistowskich. Ale to Polska ma być „faszystowska”

  W sprawie faszyzmu i neonazizmu Zachód drzazgę dostrzega w oku Polski, lecz belki we własnym nie widzi. Zgodnie z oficjalnymi informacjami niemieckiego MSW – w ubiegłym roku na terytorium naszego zachodniego sąsiada odbyło się aż 466 demonstracji o charakterze neonazistowskim. Jakby tego było mało odnotowano aż 3533 ataki o podłożu ksenofobicznym lub rasistowskim na uchodźców bądź na ośrodki, w których mieszkają. W wyniku tych ataków rannych zostało 560 osób, w tym 43 dzieci. Problemem dla świata ma być jednak Polska i jej Marsz Niepodległości.

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04126-Czarna-statystyka-Niemiec.htm

 10. sem

  22 listopada 2017 at 09:39

  Anglicy pilnują tylko swojego interesu. Tak już mają. Złamią wszelkie umowy. W grudniu 1981 nie wpuszczali powracających z Polski ludzi, którzy zamieszkiwali Albion od II WŚ. (Polacy nie chcieli brać angielskiego obywatelstwa). Spotkałem Polaka, którego zatrzymano na 24 i skonfiskowano materiały Kultury Paryskiej – w stanie wojennym – wracał z Francji. Mojej żony i syna nie wpuścili pomimo, że miałem to zagwarantowane w umowie z rządem JKM. Nie pomogły interwencje profesorów z uniwersytetu gdzie byłem na stypendium, ani interwencje ministra z „shadow cabinet”, ani lorda – biskupa anglikańskiego przychylnego Polakom. Te interwencje jedynie mnie zaszkodziły w załatwianiu spraw w Croydon, co mi bez ogródek urzędnik wypomniał oznajmiając odmowę.
  Nie miejcie złudzeń – jak już nie będą Polacy potrzebni znajdą sposób na ich usunięcie.

 11. CARA DAFTAR SBOBET

  16 grudnia 2017 at 19:30

  memang berdarah pejuang

 12. Pingback: The UK Border Agency (UKBA) wanted to deport a Pole for the participation in the Indepence March | tradeunionshouldbebanned

 13. Pingback: latestvideo sirius755 abdu23na869 abdu23na59

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra