Polskość

Hipokryzja i zakłamanie Jarosława Kaczyńskiego

Prezes Kaczyński nie ma litości dla mordowanych nienarodzonych dzieci, tylko dla zwierząt. To typowe lewactwo wspólne ekologom, feministkom i… PiS-owi.
Istotą lewicowości jest bowiem negacja przekonania o wyjątkowości człowieka w całym porządku natury i w miejsce człowieka wstawienie zwierząt. To zastąpienie humanizmu, animalizmem. Nic dziwnego, że różne odmiany socjalizmu zawsze propagowały wegetarianizm. Wegetarianinem był także „narodowy socjalista” Adolf Hitler.

Tak zwana „prawdziwa europeizacja”, to dostosowywanie Polski do antychrześcijańskich, sprzecznych z pryncypiami cywilizacji europejskiej, zasad marksizmu kulturowego. Na likwidacji ferm futerkowych skorzystają przede wszystkim Duńczycy, Niemcy i Rosjanie. Ten projekt, idzie śladem polityki Balcerowicza dostosowania polskiej gospodarki do oczekiwań zagranicznych interesów. I dlatego tym projektem powinna się zająć się także ABW, aby zbadać czyje interesy za nim stoją, bo ewidentnie ten projekt zmierza do likwidacji około 50 tys. miejsc pracy i polskiego eksportu wartego około 1,5 mld złotych To przejaw lewicowego szaleństwa w służbie obcym interesom.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

75 komentarzy

75 Komentarzy

 1. Hania

  19 listopada 2017 at 13:12

  A u tatałełe Tadeusza Rydzyka minister Macierewicz opowiadają, że ten rząd jest najlepszym wyborem od 30 lat.
  Ta opcja patriotyczna niesie wartości chrześcijańskie nie tylko Polsce ale i Europie!

  Polecam bełkocik z Radia M.

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/u-nas-a-macierewicz-dziejowa-szanse-odbudowy-silnej-polski-silnej-europie/

  • Soroka

   19 listopada 2017 at 13:57

   Co ty proponujesz? Kto ma Polską rządzić?
   Nie musisz mówić. Wiem. Władimir Władimirowicz Putin!

   • moherowy beret

    19 listopada 2017 at 17:56

    Soroka,pytasz kto ma rządzić Polską?Odpowiadam Polacy.Polecam ciekawy tekst Władysława Gauzy o elitach III RP i ich rodowodzie(nie od 1980 roku,ale od zakończenia II wojny).Wszyscy ciągle tylko jęczą,że Putin to,Putin tamto.A on zwyczajnie śmieje się i patrząc na portret Stalina robi do niego oko,jaki ten odwalił „kawał”Polakom.A Lucyfer szykował się ho-ho na długo przed wojną.Zadaję pytanie: co się stało za te 70 lat plus z dziećmi,wnukami tych prezentów Stalina(mówiących dobrze po polsku)?
    https://forumemjot.wordpress.com/2013/10/05/elity-iii-rp-rodowod-cz-1-wladyslaw-gauza-radze-czytelnikowi-to-zapamietac-czytajac-te-dokumenty/

    • Soroka

     19 listopada 2017 at 19:31

     Polacy? To na jaką partię mam głosować?

  • wernyhora

   21 listopada 2017 at 15:10

   akurat Minister AM, nie „bełkota”!-i prawdą jest że przed Polską WIELKA szansa wybicia się na Niepodległość…-problemem jest „tylko”, że tak bardzo niska jest świadomość tej EPOKOWEJ szansy… „…roztapiamy się w tyglu Europy, a ja tylko o ranach i bliznach (tzn-on-MON)…”-niewątpliwie Minister widzi i rozumie, dowodem jest Jego determinacja w uczynieniu Polski maksymalnie do TEGO GOTOWEJ…, trzeba widzieć więc i tych którzy, rozumiejąc to, wszelkimi siłami starająć się w tym przeszkodzić, umieć ich nazwać, a i rozliczyć i usunąć… — pisze o tej SZANSIE JM Rymkiewicz,- że nie mozna jej zmarnować, jak w roku 1989 -tchórzliwie- a według mnie „Magdalenkowo-Targowicko”, tak jak dziś,- nie widzieć, nie rozumieć, ale szydzić i wyśmiewać…- kto tak robi, robi PRZECIW Polsce./
   polecam–„Od morza do morza”-wywiad z J M Rymkiewiczem / salon24.pl/może się otworzy klapka…może zaświeci światełko (w głowie).//
   -„…u wschodu słońca Młot będzie złamany, pożarem step jest objęty,- gdy Orzeł z Młotem zajmą cudze łany, Młot w pień tam będzie wycięty…-…powstanie Polska od morza do morza, czekajcie na to pół wieku…”///

  • NARODOWYROJALISTA

   23 listopada 2017 at 10:13

   RZĄDY PIS I ICH STOSUNEK DO ABORCJI NIE RÓŻNI SIE NICZYM OD ŚRODOWISK LEWICOWO-LIBERALNYCH W POLSCE.RODZINA JEST PODSTAWOWĄ KOMÓRKĄ NARODU , BEZ RODZINY NIE MA PAŃSTWA,NARODU.OBECNA EKIPA RZĄDOWA REALIZUJE DYREKTYWY NARODOWEGO SOCJALIZMU ,ZABIJANIE NIENARODZONYCH DZIECI,ZASTEPOWANIE CZŁOWIEKA ZWIERZĘTAMI,TZW EUROPEIZACJA EUROPY ANTYCHRZESCIJANSKICH WARTOŚCI.

 2. Ksiądz probosz

  19 listopada 2017 at 13:52

  Pamiętaj, Marian, że ty też jesteś zwierze. I po tekscie wnoszę, ze dzikie, nie szczepione na wsciekliznę. A co gdyby zrobić z ciebie jakiś fotel? Wesoło by ci było?

  • webmas

   20 listopada 2017 at 11:46

   Nie sądź drugiego według swojej miary. To że jesteś bydlakiem nie oznacza że wszyscy inni też są tacy jak ty.

   • webmas to hipokryta

    20 listopada 2017 at 13:29

    Nie sądź drugiego według swojej miary. To że jesteś pojebany nie oznacza że wszyscy inni też są tacy jak ty.

 3. Soroka

  19 listopada 2017 at 14:02

  W tym przypadku zgadzam się z Panem. Kaczyński to intrygant i zielony. Taki każde państwo sprowadzi na manowce. No ale obecnie nie ma nic lepszego w Polsce. Ruski okupant zadał polskiemu narodowi śmiertelny cios: Szkoły w Polsce obsadził idiotami i wrogami i dlatego Polacy to w 99% głupcy, a głupiec dobrze postąpi jedynie przez przypadek, którego prawdopodobieństwo jest jak jeden do nieskończoności.

 4. ość

  19 listopada 2017 at 14:40

  Raczej nie chodzi Kaczyńskiemu o zwierzątka futerkowe, jakoś większych np. krów mu nie szkoda.
  Będzie zakaz i likwidacja kolejnej gałęzi polskiej gospodarki. Miała być „zmiana” i jej odbudowa a nie dalsze niszczenie…

 5. bury

  19 listopada 2017 at 14:44

  Skutkiem ustawy, która lansuje Kaczyński będzie utrata pracy przez kilkanaście tysięcy ludzi. Wielu hodowców i ich rodziny zostanie bez środków do życia i z niespłaconymi kredytami. W ten sposób w imię obrony praw zwierząt rujnuje się ludzi. Typowo lewacko -ekologiczna logika. Na wet jeżeli chce się wprowadzić zakaz hodowli zwierząt futerkowych, należałoby określić wieloletni okres przejściowy, aby hodowcy mieli czas na przekwalifikowanie swoich hodowli, Ale to oczywiście Jarosławowi Kaczyńskiemu nie przyszło do głowy.

  • spider

   19 listopada 2017 at 15:53

   Lepszy prawdziwy wróg niż fałszywy przyjaciel, dlatego ten cały PiS to gorsza kupa g.w na niż POsrańcy.

 6. frate

  19 listopada 2017 at 14:55

  Anty-katolicki, kołtuński pis zawsze będzie wpierać światowe żydostwo przeciwko Polakom!!! Dwa słowa pis i żyd, są tak zbieżne ze sobą jak ich odbicia w lustrze!!! Oni bez siebie nie potrafią koegzystować, pokazując raz za razem swoje prawdziwe oblicze zdrajców, zwodzicieli i antychrystów!!!

  • moherowy beret

   19 listopada 2017 at 18:00

   frate,musisz przeczytać ciekawy tekst Władysława Gauzy,który daje coś do myślenia,bo takie rzucanie słów jak „kołtuński” czy „anty-katolicki” niczego nie wyjaśnia.
   https://forumemjot.wordpress.com/2013/10/05/elity-iii-rp-rodowod-cz-1-wladyslaw-gauza-radze-czytelnikowi-to-zapamietac-czytajac-te-dokumenty/

   • Danka

    19 listopada 2017 at 18:46

    Moherowy beret.Otwoezylam ten link i troche poczytalam ….Baaardzo nieaktualne.Jan Kobylanski zlikwidowal USOPAL, widocznie nie mial juz do nich zaufania, do nich wszystkich.Moze po tym jak JKM w roli narodowca w szerszym gronie narodowcow odwiedzil go na Teneryfie.JKM, ktory spijal z Urbanem sobie z dziobkow w TVN omawiajac problemy emerytalne wlasne i cudze.Zamiescilam na necie ten link kilka razy na dowod antykomunizmu JKM, az tu z jakis czas temu, wow! Film zniknal. CZYZBY prosba do TVN o znikniecie?
    Ojciec Rydzyk to juz ktos calkiem inny, tak samo od ok.2011-12 RM.Nie chce rozwijac tego watku.Tylko audycji z prof.JRNowakiem zal …

  • Tomek

   19 listopada 2017 at 18:49

   A co ma światowe żydostwo do likwidacji ferm futerkowych? Umiesz to wyjaśnić, geniuszu, czy przyznasz, że po raz kolejny tylko p….sz trzy po trzy bo ograniczenia umysłowe sprawiają, że wszystko ci się z jednym kojarzy tylko.

   • Tomasz

    19 listopada 2017 at 22:29

    Tomek To właśnie żydowscy bankierzy i zdrajcy Polski od 1989 zniszczyli Polski przemysł.Żydzi i Niemcy działają wspólnie w celu zniszczenia Polski I Polków.

    • Tomek

     22 listopada 2017 at 23:23

     Tak? To porównaj sobie PKB w 1989 i teraz. Coś tym Twoim Żydom i Niemcom nie wyszło, leszcze jakieś…:)

 7. dick

  19 listopada 2017 at 14:57

  Jak zamykano zakłady dające pracę setkom tysięcy ludzi, nie było takiego rabanu.
  Czyżby Rydzyk miał fermę norek?
  Czy może największy szkodnik Polski, niejaki szyszko boi się, że będzie musiał uganiać się z flintą za dzikimi lisami czy bażantami po lesie, zamiast realizować swe chore instynkty na nieruchliwych, chodowlanych zwierzętach wypuszczanych jemu pod strzelbę?

 8. Roman

  19 listopada 2017 at 15:44

  Autor ma rację.PIS z Kaczyńskim na czele niewiele robią dla Polski i Polaków.Głównie obiecują.
  Kaczyńskiemu nie przeszkadza trucie dzieci obowiązkowymi szczepionkami a pochyla się nad zwierzętami.
  Hańba.Rząd i prezydent to jest kolejna zła zmiana.
  soroka ,dick piszą jakby nie mieli oleju w głowie.

 9. Czesław

  19 listopada 2017 at 15:58

  Likwidacja ferm zwierząt futerkowych, a dlaczego nie świń czy bydła na mięso itd. Ostatnio Rosja rozwija rolnictwo (eksport pszenicy największy na świecie) i przetwórstwo rolne, mają ku temu warunki. Powstaje pytanie czy J.Kaczyński robi w tym względzie Putinowi dobrze z głupoty czy jest „agentem Putina”, a może ci lobbyści-miłośnicy zwierząt, to agenci Putina i Merkel razem działający jak przy Nord Stream 2.

 10. hansi

  19 listopada 2017 at 18:01

  Chodziło o likwidację polskiego prymatu (2-gie, światowe miejsce, zaraz po Rosji) w temacie futerkarstwa. Mosiek duński i Mosiek niemiecki – dogadali się z Mośkiem parszawskim. Ciekawe, co Parszawa za to dostała od Niemców i Duńczyków…
  Panie Piłka. DWA miliardy rocznie do PKB poszło się gwizdać.
  I robota dla ABW – oczywiście. Ale nie wierzmy w bajki, że ABW się tym zajmie 😀 …
  Skoro właśnie PiS to zrobił.
  Zyskując dodatkowo kolejny krok na drodze totalnego wzięcia Polaków za mordę (chipizacja !, PRZYMUSOWA odtąd, na razie psów..).
  A stada miłosiernuych debili o dobrych duszyczkach ochają i achają nad dobrym serduszkiem PiSu, które się wreszcie zlitowało nad potwornym losem wsiowych burków na łańcuchach 🙂 I słuchają z otwartymi buziami „twardych, żołnierskich słów” Pani Płemieł, odczytującej co jakiś czas, listę dobrodziejstw, jakie spłynęły na „Polaków” (znaczy sje – na nas..), dzięki katorżniczej, dwuletniej pracy „rządu warszawskiego” 🙂 ..
  Właśnie godzinę temu, zapodał tu ktoś link do ogłoszenia komuchów w Poznaniu, że ich Wojewoda (niemiecki) zaplanował na koniec listopada wspólne ĆWICZENIA Policji Sanepidu i jeszcze jakichś służb, w celu zaryglowania i pacyfikacji jednej dzielnicy Poznania, w celu wyłuskania „zarażonych wirusem” i wsadzenia ich do autobusu, mającego wywieźć pojmanych do „izolatorni”. Planują pościg i pojmanie – dwóch uciekających, nie chcących „poddać się kwarantannie”…
  Ale ja nie o tym 🙂
  A tak na marginesie, to zauważyłem, że Pani Beata Szydło, w przeciwieństwie do jej Szefa, zastępującego zgłoskę „Ą” przez „OM” 🙂 („siłOM i godnościOM osobistOM”), czyni ODWROTNIE 🙂 I zastępuje końcówki „OM” – zgłoską „Ą” ! 😀 …
  Na przykład: – „..polecam władzĄ miasta Warszawy ku uwadze..”

  Sami POLACY, cholera…
  Żal, że nie ma już profesora Wolniewicza… Ju z w Zaświatach, już nie musi się denerwować, jak szybko i totalnie żyd zaorał Polskę…
  Profesor Wolniewicz..
  PRAWDZIWY profesor.. POMIMO, że profesurę dostał dopiero od Jaruzelskiego…
  PRAWDZIWY, patriotyczny POLAK, pomimo, że rasowy Żyd…
  A GDZIE Pan Grzesiu BRAUN – takoż, rasowy Żyd, a jednak PATRIOTYCZNY POLAK, w dodatku Katolik ?..
  Cosik Go nie widać…

 11. mio

  19 listopada 2017 at 18:26

  Same poebane pajace. Kiedyś czytałem tę stronę ale z was prawica jak z tuska Polak.

  • Marian

   19 listopada 2017 at 23:19

   @mio, jest też podobny portal: lewy.pl – właściwie niczym się nie różni, tylko komentarze są wyłączone.

  • tomek

   20 listopada 2017 at 10:07

   masz 100% racji

 12. Danka

  19 listopada 2017 at 18:35

  Mio RobercieB. Prawica wg mio to JKM i Mistrz Stanislaw.

 13. Danka

  19 listopada 2017 at 18:37

  Mio.Znowu sam sobie otworzyles okno z tego II pieterka.Udalo sie wyskoczyc na neta? Juz jada.

 14. tomek

  20 listopada 2017 at 10:11

  no jak bedziemy mieli taka prawice jak we wpisach to tylko patrzec jak kacapy nas połkną ale chyba o to im chodzi

 15. ajwajj

  24 listopada 2017 at 16:42

  A ubój rytualny to już lewactwu nie przeszkadza ..by czasami nie narazić się parchom…„Na planowanych przez PiS przepisach zyskać mogą jedynie Niemcy i Duńczycy.” A najbardziej zyskają Rosjanie. To jest ten „patriotyzm gospodarczy PiS-u”, ludzie mogą iść na bruk jak w Warszawie przy reprywatyzacji, ale konkurencja zagraniczna wreszcie będzie nas chwalić. Trzeba też „ulitować się nie tylko nad „futrzakami” ale i nad świniami, kurami, gęsiami, bydłem na ubój itd., dlaczego nie… futrzaste zwierzęta mają być gorsze, to dyskryminacja i brak równego traktowania.

  • Aramis

   25 listopada 2017 at 02:29

   Mięso jeść trzeba, ale w naturalnych futrach chodzić nie musisz, widzisz teraz różnicę? Poza tym, np. lisy w klatkach to męczarnie dla zwierząt, które w naturalnych warunkach pokonują dziesiątki kilometrów dziennie.

   • ajwajj

    25 listopada 2017 at 18:59

    A ubój rytualny to już lewactwu nie przeszkadza ,,niech tym zajmie się miłośnik kotków ,zwierzęta są zabijane bez ogłuszania umierają w strasznych męczarniach …ale nie pisną otym ani słówka ..by nie obrazić przypadkiem plemienia żmijowego pejsów i kozodupców

  • Tomek

   25 listopada 2017 at 23:44

   W tym samym projekcie ustawy (PiSowskiej, a nie lewackiej) jest zakaz uboju rytualnego.

 16. Aramis

  25 listopada 2017 at 02:33

  Marian Piłka nie pierwszy raz ośmiesza polską prawicę, a zdaje się, że nadal należy do Prawicy RP, czyli „przystawki” PiS-u. Kłamstwa i pomówienia w tekście polityka rzekomo katolickiego są niedopuszczalne, no chyba, że Jego katolicyzm jest na pokaz, a Pisma Świętego nigdy nie trzymał w ręce.

 17. ajwajj

  25 listopada 2017 at 19:00

  A ubój rytualny to już lewactwu nie przeszkadza ,,niech tym zajmie się miłośnik kotków ,zwierzęta są zabijane bez ogłuszania umierają w strasznych męczarniach …ale nie pisną otym ani słówka ..by nie obrazić przypadkiem plemienia żmijowego pejsów i kozodupców

 18. zenek2

  26 listopada 2017 at 12:20

  Tylko jeden drobiazg p. Piłka, do takich programów jaki Pan prezentuje i podsuwa pod nos p. Kaczyńskiemu, trzeba się samemu zorganizować. To jest trudniej, więc łatwiej rzucić zarzut w twarz komuś, kto nie obiecywał jego realizowania.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra