Z zagranicy

Francja – bank Societe Generale likwiduje konta Frontowi Narodowemu

We Francji bank Societe Generale zamknął wszystkie konta partii Front Narodowy. Jego liderka Marine Le Pen zapowiedziała, że odwoła się od tej decyzji.
Dotyczy to około stu kont, jakie skrajnie prawicowe ugrupowanie miało otwarte w Societe Generale od ponad trzydziestu lat. W liście w tej sprawie dyrekcja banku nie podaje żadnych przyczyn zamknięcia kont. Marine Le Pen nie kryła swojego oburzenia. Stwierdziła, że Front Narodowy nie widzi żadnego powodu, dla którego Societe Generale objęło go banicją bankową. Jej zdaniem, jest to próba wyeliminowania opozycji. Stąd apel Marine Le Pen w tej sprawie do innych partii politycznych, które z powodu stanowiska i poglądów mogą się stać obiektem takiej bankierskiej klątwy.

 

Societe Generale wycofało i zablokowało karty bankowe partii, unieważniło czeki podpisywane przez Front Narodowy i nakazało w ciągu dwóch miesięcy wycofanie wszystkich pieniędzy ugrupowania.  Chodzi między innymi o powiązania Frontu Narodowego z rosyjskimi bankami.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. zni

  22 listopada 2017 at 21:14

  Nazywanie Frontu Narodowego Marine Le Pen skrajną prawicą jest co najmniej śmieszne. Bliżej im jest do narodowych socjalistów niż do prawicy.

  • klioes vel pislamista

   23 listopada 2017 at 11:36

   10/10

   Tym razem redaktor Miłosz się nie popisał.

  • abc

   24 listopada 2017 at 04:20

   To tylko pokazuje jak bardzo lewacka narracja wżarła się wszystkim w mózgi.

  • Tomek

   24 listopada 2017 at 23:48

   No to by się Maryśka Le Pen zdziwiła, że chcesz ją na lewicy sytuować:))))

 2. W żydo-islamskiej Francji rządzą komuniści z LOŻ MASONSKICH !

  22 listopada 2017 at 21:36

  To żydo-masoneria z jej lożami masońskimi we Francji sprawuje w 99% władze w tej sodomo igomorze Francji, którzy to masoni komuniści posługują się DOKTRYNAMI żydo-masona komunisty PRZYGŁUPA ALtiero Spinelli.
  To właśnie te DOKTRYNY ideologiczne komunisty masona ALtiero Spinelli obowiązują w UE-Brukseli, które nakazują ZNISZCZYĆ państwa NARODOWE, organizacje narodowe lub stwoważyszenia i w ich miejsce stworzyć jedno GLOBALNE państwo europejskie, gdzie ma rządzić jedynie szowinistyczna chciwa KASTA żydo-MASONÓW udającą „internacjonalistów”.
  Właśnie dlatego, że DECYZJE o całej Francji są podejmowane przez LOŻE MASONSKIE we Francji, które też mają w żelaznym uścisku bank Societe Generale wiec oni wydali polecenie zamknąć wszystkie konta partii Front Narodowy.
  Żudo-Loże MASONSKIE w UE/New Yorku też zamknęły konta bankowe Vatykanowi jak papieżem był Benedykt XVI za to że on nie był żydo-filem, LEWAKIEM i nie chciał słuchać komunistów.
  Tym to sposobem żydo-masoneria OBALIŁA Papieża Benedykta XVI i posadziła na jego miejsce tego PRZEBIERAŃCA PAJACA JUDASZA z Argentyny Jorge Bergoglio co siebie nazwa „Franciszkiem”.

 3. jok

  23 listopada 2017 at 05:00

  „skrajnie prawicowe ugrupowanie „.
  Co to za język? Autor coś cytuje? Nie widać, ze to cytat.
  Czyli to opis świata słowami Autora? To chyba nie za bardzo tu pasuje, jak mi się zdaje…

 4. zofiazet

  23 listopada 2017 at 10:03

  francole od socjalizmu przechodzą do komunizmu …. taki to sobie durny narodek jest

 5. Masław

  23 listopada 2017 at 11:54

  Cóż, banksterka rządzi.

 6. noski

  23 listopada 2017 at 14:46

  Czy nawet na tym portalu prawicowe ugrupowania muszą być opisywane przymiotnikiem SKRAJNE. Skrajna to jest Antifa. Czy FN kiedykolwiek zachowywał się SKRAJNIE?

 7. tereferek

  24 listopada 2017 at 16:57

  „skrajnie prawicowy” ?! FN jest tak „prawicowy” jak, nie przymierzając w Polsce PiS. Doszło już do tego, że czytelnicy prawego.pl są bardziej swiadomi od redaktorów

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra