PRAWY.TV

Mathias von Gersdorff: Są teoretycy gender, którzy twierdzą, że rodzajów płci są tysiące!

Mathias von Gersdorff to znany niemiecki działacz pro life i pro family, autor książki „Gender, was steckt dahinter” („Gender, co za tym stoi”), ekonomista, publicysta i wykładowca. Gersdorff jest także inicjatorem akcji „Kinder in Gefahr” („Dzieci w niebezpieczeństwie”), prowadzi blog „Kultur und Medien online”, wspiera „Demo für Alle” – akcję na rzecz tradycyjnej rodziny i aktywnie uczestniczy w europejskiej debacie publicznej.

Pojawia się na wydarzeniach organizowanych przeciw aborcji, pornografii, tzw. małżeństwom osób tej samej płci, a także przeciwko ideologii gender.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

  1. abc

    24 listopada 2017 at 04:12

    No to niech te tysiące u siebie wprowadzą – ogłupiały Zachód zbankrutuje na samych tylko oddzielnych dla wszystkich kiblach.

  2. wolna-polska.pl

    24 listopada 2017 at 10:18

    1-Franciszek: „wszyscy jesteśmy dziećmi Boga” 2-Judeomasoneria i modernizm – te same cele i metody! 3-Smród aborcyjnego szatana pojawił się w Watykanie.4-Rabini przed ostatecznym atakiem.4-Jezuici – to Jezuici. Najstarszy uniwersytet katolicki w USA pochwalił studentki, zarabiające na życie prostytucją.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra