Z zagranicy

Kolejny szczyt narzucania Afryce zbrodniczego zrównoważonego rozwoju

55 przywódców państw Afryki oraz 28 liderów europejskich bierze udział w rozpoczynającym się dziś szczycie Unia Europejska-Afryka. Główne tematy to współpraca między obydwoma kontynentami, migracja i sprawy bezpieczeństwa. Premier Beata Szydło ma wziąć udział w panelu dotyczącym bezpieczeństwa i polityki klimatycznej.
– Z UE płyną bardzo mocne sugestie, aby kraje afrykańskie korzystały ze środków, które wzmocnią ich rozwój. Najbardziej efektywna jest pomoc na miejscu. UE chce udostępnić do dyspozycji takie fundusze inwestycyjne dla krajów afrykańskich, pod warunkiem, że będą one wykorzystywane na przedsięwzięcia rozwojowe, choćby budowę infrastruktury. Jeżeli okaże się, że kraje afrykańskie się pod tym podpiszą, to być może nacisk na emigrację do Europy trochę zmaleje – wskazywał eurodeputowany Zbigniew Kuźmiuk (PiS) w rozmowie z Radiem Maryja. Oznacza to, że nacisk na to, żeby państwa afrykańskie wprowadzały u siebie zbrodniczą ideologię zrównoważonego rozwoju jest coraz większy.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż tzw. unijna pomoc Afryce jest uwarunkowana zobowiązaniem się poszczególnych krajów do wdrażania zrównoważonego rozwoju, a co za tym idzie wprowadzania powszechnego dostępu do aborcji i antykoncepcji, a także umieszczenia w szkolnych programach nauczania dzieci proaborcyjnej i proantykoncepcyjnej propagandy.

Ta skandaliczna i zbrodnicza w swojej istocie strategia wielokrotnie stawała się przedmiotem troski posługującego w Afryce duchowieństwa Kościoła katolickiego. Na kwestię wyniszczania kontynentu afrykańskiego ideologią zrównoważonego rozwoju wielokrotnie zwracał uwagę kard. Robert Sarah. O tych praktykach alarmowały również posługujące Afrykanom misyjne zgromadzenia zakonne.

Piąty szczyt UE-UA ma podsumować wzajemne stosunki po dziesięciu latach od podpisania w Lizbonie strategii między kontynentami. Spotkanie zakończy się jutro.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Chiński Górol

  29 listopada 2017 at 13:52

  A Polska po której stoi stronie ? Czyżby nie sprzedała katolicyzmu dla interesów Uni….czyli Niemiec, Francji i kraju uckochanego Verhofstadta ??

 2. Pola kowalska

  29 listopada 2017 at 14:49

  Beda przymusowe wysiedlenia do Europy przejmowanie ziem .Bedziemy ” pomagac”szczepic i likwidowac Narody Afrykanskie karmic ich laska zydowska GMO Globalistow.Rozdawac im nasiona np Soji ziemniakow zborz i ofiarowywac Opieke Lekarska dla odpornych na Europe.Po 10 do 20 lat nie powinno sie nic rodzic co bylo by nie zaplanowane przez zydow.Za nasze pieniadze ma byc HOLKAUST AFRYKI POLSKI i innych KRAJOW EUROPY.Moze jeszcze jakas wojna by zniszczyc tych odpornych.Na dzien dzisiejszy cala EUROPA jest OKUPOWANA przez ZYDOW i ARABOW.WOJNA TRWA

 3. Egzorcysta

  29 listopada 2017 at 15:16

  Europa sie obudzila? Doszli do wniosku ze kolonicowanie innych krajow to nie takie zle? Oczywiscie , bo zeby jeden mogl zyc dobrze , nic nie robiac, ktos inny musi na ten dobrbyt pasozyda zapracowac.Innej opcji nie ma.Chca innym wolnym ludziom wprowadac te same debilizmy co nam.Podatek od deszczu, proste banany i ryby lądowe? Rotshild i jego 12 apostolow kazali, sie tym zajac? Jaka pomoc, kredyty to nie pomoc, to nowoczesne niewolnictwo.Afrykanczycy powinni wziasc kija i cale to zgromadzenie przpedzic, albo wziasc za twarz i wsadzic im nos w wysypiska smieci jakie im wywoza cwaniacy europejscy.Kolejny krok we wdrazaniu NWO.

 4. tyjyt

  29 listopada 2017 at 19:27

  Murzyni zażądali bananas. Negocjacje trwają.

 5. KuntaKinte

  30 listopada 2017 at 08:04

  Fundusze rozkradną, gó..p zbudują, nakupują broni i tak rozwiążą nadwyżkę demograficzną – tymczasowo bo z gwałtów przyjdzie na świat jeszcze gorsza generacja bękartów którym zostaną długi i tak w kółko. Rusek sprzeda broń, chińczyk wykopie z ziemi co się da europejs zarobi na odsetkach. Amen

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra