Z zagranicy

Organizacje Sorosa chcą zmienić Węgry w kraj proimigrancki

Przez ostatnie dwa lata organizacje wspierane przez Georga Sorosa czyniły wysiłki, aby naciskając na Budapeszt, Brukselę i Berlin zmienić stanowisko Węgier odnośnie do migracji i przekształcić Węgry w kraj proimigrancki – powiedział János Lázár, szef kancelarii premiera Viktora Orbana.

Zapewnił jednocześnie, iż rząd nadal się opiera, trwając na stanowisku, że Węgry nie mogą zostać zmienione w proimigracyjny kraj i w tej sprawie nie będzie kompromisu.
Minister poinformował prasę, że rząd dyskutował nad raportem ministra odpowiedzialnego za sprawy wewnętrzne i wywiad odnośnie do „teczek Sorosa”, szczegóły którego obiegły ostatnio zachodnioeuropejską prasę. – W tym samym czasie większość raportu zawiera ściśle tajne informacje – zaznaczył, dodając, iż „raport był wymagany ze względu na konieczność obrony węgierskich granic państwowych oraz zagwarantowania suwerenności, czyli ze względu na kwestie związane z bezpieczeństwem państwa”.
– To nie rząd zaatakował organizacje Sorosa, ale faktem pozostaje, że to te organizacje dążyły do zmiany stanowiska węgierskich przywódców. Rząd nie zajmował się działalnością George’a Sorosa, dopóki ten nie zaczął narzucać swojego poglądu w kwestii migracji i nie zaczął próbować wpływać na węgierską opinię publiczną, która „kieruje się całkowicie innym systemem priorytetów – przypomniał.
Minister powiedział również, że Węgry muszą mierzyć się codziennie z coraz to nowymi unijnymi inicjatywami związanymi z migracją.
Podkreślał, iż jest niezmiernie istotne, aby węgierski rząd brał udział w debacie i przedstawiał swój pogląd. Ważne jest też w jego ocenie, aby rząd wsłuchiwał się w to, czego pragnie elektorat. – 3 mln osób wyraziło swoją opinię w referendum, podczas gdy w narodowych konsultacjach odnośnie do planu Sorosa dotychczas swoją ocenę wyraziło 2,2 mln osób. W tym samym czasie badania opinii publicznej w Europie Centralnej wskazują, iż 75-85 proc. obywateli sprzeciwia się systemowi obowiązkowej dystrybucji imigrantów – zaznaczał.
Źródło: Kormany.hu
Fot. Tibor Illyés

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Robert B.

  1 grudnia 2017 at 12:28

  „Organizacje Sorosa”, czyli organizacje Żyda, Żyda realizującego imperialne plany żydostwa wobec całego świata. O co im chodzi? O to, że ma powstać bezkształtna, bezwiedna ludzka masa pozbawiona korzeni (wszystkie goje). Rządzić ma nią rasa wyodrębniona, spójna, świadoma mechanizmów społecznych, czyli żydostwo.

 2. Majka

  1 grudnia 2017 at 14:30

  Bravo Wegry!!! nie poddawajcie sie planom NWO I ich pacholka G sorossa ktory sieje zament na wegrzech i w Polsce poprzez wspieranie wszelkich lewackich fundacji. polska czy Wegry maja prawo do stanowienia o sobie o wlasnych chrzescijanskich korzeniach.V Orban to jedyny maz stanu w europie mowiacy prawde I broniacy demokracji Wegier.

 3. klioes vel pislamista

  1 grudnia 2017 at 20:56

  Depopulatorzy
  (wersja poprawiona)

  Depopulatorzy to posłańcy Boży!
  Dobra ludzkości chcą.
  Bo depopulacja – marksistowska racja –
  To jest po prostu to!

  Odciąży planetę mężczyzna w kobietę,
  Kiedy przemieni się.
  Szczęśliwa planeta, gdy w chłopa kobieta
  Też się przerobić chce!…

  Mniej dzieci, mniej ludzi; nikt świata nie brudzi;
  Chłodniej, dwutlenku mniej.
  Gdy Kościół nie męczy, rozkwita łuk tęczy;
  Geja zaplemnia gej.

  Dziś gender nauka ocalenia szuka,
  Światłość to jest dla mas.
  Ale – nie ma rady! – od słów są przykłady
  Lepsze, pociągną nas…

  Na aborcję zatem, co ma rządzić światem
  I eutanazji rak,
  My ciemni katole, sobie sam pozwolę,
  Odpowiadamy tak:

  Depopulatorzy! niech każdy otworzy
  Z Was serce – przykład da!
  Skoro macie rację, to depopulację
  Od siebie zacząć trza!…

  • Robert B.

   2 grudnia 2017 at 00:44

   Depopulatorzy? A czy rozpadają się oni na jakieś podkategorie? Byli kiedyś np. „Depopulatorzy semitów”. Depopulatorzy „nie-semitów” cacy, a depopulatorzy „semitów” już be? Jak to przekonywająco uzasadnić? Jest jakaś talmudyczna sofistyka na tę okazję?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra