Polskość

JAK W POLSCE ŁATWO ZAROBIĆ 1 MILIARD ZŁOTYCH?

Mięso i wędliny są w Polsce relatywnie tanie z powodu morderczej konkurencji oraz m.in. bezkosztowego pozbywania się produktów zwierzęcych nie wykorzystanych do produkcji spożywczej. Odbierają je fermy norek na paszę. Gdyby nie było ferm norek – zakłady mięsne musiałby je utylizować i słono za tą utylizację płacić. Rynek utylizacji będzie wart około 1 miliarda złotych.

W związku z tym pewien niemiecki koncern utylizacyjny najął kilku lobbystów-obszczymurków od mokrej roboty (uczciwy lobbysta nie weźmie roboty przeciw własnemu krajowi), parę infantylnych panienek i organizacji „ekologicznych” oraz zapewne w przytłaczającej większości niewiedzących w czym uczestniczą polityków.

No i mamy ustawę zakazującą hodowli norek, bo niemiecki koncern utylizacyjny chce zarobić 1 miliard złotych rocznie.
Ja nie wiem czy nie prościej byłoby się ogłosić jakimś landem niemieckim. Byłoby chyba uczciwej. Sieć dróg wybudowaliśmy już pod interesy niemieckie, które jak po sznurku kierują ruch północ/południe do niemieckich portów, a kluczowa dla Polski droga A1, łącząca 3 największe i kluczowe polskie obszary gospodarcze, jakoś nie może powstać! A do niedawna nie było jej w planach do 2025 roku!!!

Jest jeszcze sporo branż opanowanych przez „polskich prywaciarzy”, tak znienawidzonych przez część polskich polityków. Zaczynam nie mieć wątpliwości, że rząd je niebawem wykończy. Bo jak zagraniczna konkurencja nie radzi sobie na rynku z naszymi „prywaciarzami”, to nasyła na nich polski rząd, który ustawami ich wykończy. Oni po cichu to muszą boki zrywać ze śmiechu – za jakiś zupełny petty cash, właśnie załatwiają sobie 1 mld przychodów! Jaja nie do wytrzymania!
A zrzutkę na niemiecki koncern utylizacyjny zrobi polski obywatel płacąc drożej za mięso i wędliny!

Gdzie są polskie służby „ciemne, widne i dwupłciowe”?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Soroka

  1 grudnia 2017 at 13:59

  Jest Pan taki naiwny, czy takiego udaje. Tych parę obszczymurków jest dla obszczymurkowych mediów i głupiej hołoty, aby uwierzyła, że chodzi o dobro zwierzatek. Ustawy są robione za grube srebrniki!

  • hansi

   1 grudnia 2017 at 15:11

   No, nie wiem, czy za grube srebrniki…
   CHyba dookoła już tą warszawską swołoczą gardzą (czytam na forach niemieckich na przykład..)..Że – dokładnie, jak Autor powyższego artykułu zapodaje – można kupić miliardową szkodę Polski u byle „mężyka stanu” (właśnie takie mężyki stanu W TEJ CHWILI procedują ZYCIE, ALBO ŚMIERĆ POLSKI – w postaci sprzedania nas kartelowi MONSANTO !!!… I jeden przez drugiego udają głupa.. I wszyscy łapki w górę… CIĘŻKICH SREBRNIKÓW te OBSZCZYMURKI SEJMOWE – tam na pewno od Monsanto NIE dostają, panie Soroka 🙁 … Te gnoje sprzedają nasze życie i zdrowie (i wszystkiego co żywe na terenie Polski..) za POKLEPANIE PO PLECACH !.. ILEŻ może tam gnój, jeden z drugim, na czele z SZYSZKĄ, dostać od mafii żydowskiej ?… Obietnicę, że im agenci MOSSAD-u NIE wymordują rodzin ? 🙂 …
   Dodatek do renty 1000 złotych miesięcznie ?…
   Wszyscy dookoła już dokładnie wiedzą, że polskiego ZDRAJCĘ można kupić za GROSZE…
   Tak było w Polsce od wieków…
   Proponuję poczytać fana HISTORII (i prawdziwego EKSPERTA !..), znanego „Tomkowi”, jako antyszczepionkarski oszołom – doktora Jerzego Jaskowskiego.
   Oto link do jego ostatniego artykułu, w którym, jak w prawie każdym, wraca on nawet i do 15-go wieku, żeby dosadniej przedstawić całościowe TŁO tego, co dzieje się DZISIAJ…
   http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/121504-agenci-nadal-celebrowani

 2. adajoz

  1 grudnia 2017 at 19:06

  Rozumiem, że owym obszczymurkiem jest, wśród innych, Naczelnik Kaczyński, który niedawno publicznie oznajmił, że w Polsce należy zabronić hodowli zwierząt futerkowych. Ale czego innego spodziewać się po rządzie, którego wicepremier zgłasza do Sejmu projekt ustawy w 1/3 przygotowany przez agendę niemieckiego rządu i to w czasie, gdy nasz rząd domaga się od niemieckiego reparacji wojennych?

  • Danka

   2 grudnia 2017 at 00:01

   SIŁA ICH

   Fraszka

   Ogromne wojska, bitne generały,

   Policje – tajne, widne i dwu-płciowe –

   Przeciwko komuż tak się pojednały?

   – Przeciwko kilku myślom… co nie nowe! C.K.Norwid

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra