Polskość

9 milionów funtów odszkodowania, bo nie umożliwiono jej zabić chorego dziecka

W zeszłym tygodniu sąd w Wielkiej Brytanii przyznał matce dziecka chorego na hemofilię i autyzm 9 milionów funtów za tzw. złe urodzenie. Jest to swego rodzaju odszkodowanie dla matki za to, że nie wykryto wcześniej jego choroby, w związku z czym ona sama nie zleciła go zabić przed narodzeniem.

Sędzia w swoich karkołomnych wyjaśnieniach przyznała, że nie ma wątpliwości, że matka kocha swoje dziecko, a pozew wniosła tylko po to, by zapewnić mu lepsze życie. Według niej powiedzieć, że matka „zakończyłaby ciążę” to nie to samo, co powiedzieć, że jej syn „jest teraz niechcianym dzieckiem”. Niemniej głównym powodem przyznania tej rekordowej sumy jest fakt, że dziecko „nie urodziłoby się gdyby nie niedbalstwo oskarżonego”.

Widać wyraźnie, że jeśli pozwalamy, by zabijanie dzieci było prawem, w konsekwencji zabicie człowieka zacznie się uznawać za dobro, a odszkodowanie będzie się dostawać, gdy ktoś uniemożliwi skorzystanie z tego „dobra”. Wówczas w oczach ludzi niknie wartość człowieka jako takiego, bo wartym życia staje się tylko ten, który jest co najmniej zdrowy. Na podstawie tej sprawy widać, że mentalność w Wielkiej Brytanii nie różni się już od mentalności w hitlerowskich Niemczech. Czy pozwolimy, by również i nas opanowała?

Aleksandra Musiał
Źródło: StopAborcji

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  1 grudnia 2017 at 20:40

  Depopulatorzy
  (wersja poprawiona)

  Depopulatorzy to posłańcy Boży!
  Dobra ludzkości chcą.
  Bo depopulacja – marksistowska racja –
  To jest po prostu to!

  Odciąży planetę mężczyzna w kobietę,
  Kiedy przemieni się.
  Szczęśliwa planeta, gdy w chłopa kobieta
  Też się przerobić chce!…

  Mniej dzieci, mniej ludzi; nikt świata nie brudzi;
  Chłodniej, dwutlenku mniej.
  Gdy Kościół nie męczy, rozkwita łuk tęczy;
  Geja zaplemnia gej.

  Dziś gender nauka ocalenia szuka,
  Światłość to jest dla mas.
  Ale – nie ma rady! – od słów są przykłady
  Lepsze, pociągną nas…

  Na aborcję zatem, co ma rządzić światem
  I eutanazji rak,
  My ciemni katole, sobie sam pozwolę,
  Odpowiadamy tak:

  Depopulatorzy! niech każdy otworzy
  Z Was serce – przykład da!
  Skoro macie rację, to depopulację
  Od siebie zacząć trza!…

 2. abc

  2 grudnia 2017 at 04:42

  Zdaje się, że u nas było dosyć podobnie z panią, nomen omen, Tysiąc.
  Jak się będą czuły te dzieci gdy podrosną i się dowiedzą co chciała zrobić ich własna matka tylko jej się pechowo nie udało…
  No a generalnie to ta cała gigantyczna marksistowsko-satanistyczna operacja wprost zmierza do skrajnego odczłowieczenia – swoje dzieci można zabić, uczucia macierzyńskie wymienić na kasę, a starych rodziców wysłać do gazu. Zero jakichkolwiek uczuć, nawet tych najbardziej fundamentalnych rodzinnych.
  W sumie to nawet Stalin i Hitler nie odważyli się posunąć aż tak daleko jak dzisiejsza „postępowa” lewica.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra