PRAWY.TV

Prof. Maciej Giertych obala kłamstwa teoretyków ewolucji

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. Marian Kowalski

  4 grudnia 2017 at 11:51

  Szanowny Panie Redaktorze, nazywa mnie Pan nieszczęsnym mimo że od dawna publicznie kwestionuję teorie ewolucji a obawia się Pan skrytykować red. Ziemkiewicza za to że kpił ze mnie z tego powodu. szczyt hipokryzji.

 2. Jan Bodakowski

  4 grudnia 2017 at 13:27

  Napisałem o sprawie. Skrytykowałem Ziemkiewicza za darwinizm. Niestety nikt tekst nie chciał opublikować. I tekst trafił do foldera „teksty nie opublikowane”. A jest pan nieszczęsny bo za szerzenie herezji trafi Pan z pastorem do piekła, o ile się Pan nie nawróci

  • Bodako zaklina krasnoludki

   4 grudnia 2017 at 13:55

   Piekło istnieje, panie Bodako, tylko w pańskiej chorej wyobraźni. A nawet gdyby, to nie pan będzie decydował, kto ma tam trafić.

  • Masław

   4 grudnia 2017 at 13:56

   Nadpapież Bodakowski już o tym decyduje? A co na to lekarze? Mocniejsze leki niż Macierewicz.

 3. Tomek

  4 grudnia 2017 at 16:26

  Nie wierzę, że coś takiego publikujecie… Po prostu, nie wierzę. Owszem, lansowaliście różne pseudonaukowe bzdury, wyrzucaliście artykuły, które okazywały się fake newsami wyrzucanymi dla jaj gdzieś w Internecie, ale wlasnie przekroczyliście kolejną granicę śmieszności. Paleontologia nie uznaje teorii ewolucji, brak na nią dowodów, legenda o smoku wawelskim jako dowód, że ludzie żyli w czasach dinozaurów…. Ludzie, co dalej? Będziecie publikować artykuły dowodzące, że ziemia jest płaska???

  • Jan Bodakowski

   4 grudnia 2017 at 17:50

   Nie będziemy publikować artykułów że ziemia jest płaska, z racji na to, jest wklęsła 🙂

   • Tomek

    4 grudnia 2017 at 22:23

    Śmieszki, śmieszkami, ale niektórym tu jednak w głowach namieszacie:)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra