Z kraju

Marguerite A. Peeters dla Prawy.pl: Aby uchronić się przed zrównoważonym rozwojem trzeba przede wszystkim przezwyciężyć niewiedzę

Portal Prawy.pl zapytał Marguerite A. Peeters, wybitną analityk globalizacji rewolucji kulturowej Zachodu, czy społeczeństwa dysponują skutecznymi narzędziami do obrony przed ideologią zrównoważonego rozwoju, niosącą za sobą zdobycze cywilizacji śmierci. Oto, co nam odpowiedziała:

Mówi pani o zrównoważonym rozwoju, bo wie pani, że to jest zagadnienie, nad którym pracowałam wiele lat. Przez wiele lat badałam decyzje ONZ i widziałam, że pojawiło się nowe słownictwo, nowy język systemowy i ten główny koncept „zrównoważony rozwój”, ale pod zrównoważonym rozwojem mamy też gender, zdrowie reprodukcyjne itd.
Bardzo duża jest ignorancja, niewiedza większości ludzi dotycząca tego systemowego aspektu nowego języka.
Zrównoważony rozwój jest często interpretowany i rozumiany jako ochrona środowiska, równowaga społeczna, sprawiedliwość społeczna wraz z rozwojem gospodarczym. Ludzie nie wiedzą, że ta cała sprawiedliwość społeczna zawiera w sobie ideologię gender itd. Dlatego też pierwszy etap, który należy przejść, żeby uchronić się przed tym niebezpieczeństwem, to przezwyciężyć niewiedzę, ignorancję i rozpoznać niebezpieczeństwa, które kryją się w tym nowym języku pochodzących ze światowego rządu.
Dopóki społeczeństwa pozostają w niewiedzy, mogą nie zauważyć niebezpieczeństwa, ale myślę, że społeczeństwa, które przeżyły komunizm, wiedzą, jak się manipuluje znaczeniem słów. Łatwiej im będzie zareagować niż innym społeczeństwom.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Danka

  4 grudnia 2017 at 23:36

  Brawo,Prawy! Dotarliscie wysoko, by oswiecic kagankiem oswiaty mroki czesto juz zniewolonych umyslow, ktore chlona manipulacje, a nawet tupeciarskie mieszanie w glowach i zamienianie znaczenia slow, jak gabki.Maestria niektorych doszla juz do takich eksperymentow na ofiarach, ze szaleja z radosci, choc slysza rzeczy, ktore w nich uderzaja, ale podaje sie im trucizne w kremie malaga z rodzynkami, mowiac: smacznego! Orwell cos prorokowal na ten temat, ale jego wyobraznia skonczyla sie na roku 1984. Nie umialby wyobrazic sobie, co ” ciemny lud kupi”, jak mawiaja szarlatani medialni i polityczni szamani.
  Nasza premier Szydlo obiecala oficjalnie Merkelowej, ze wprowadza zasady „zrownowazonego rozwoju”, ale w dluzszej perspektywie czasowej.Jak to sie ma do deklaracji wiernosci nauczaniu KK? Warto sie glebiej nad tym zastanowic, bo siarki z woda swiecona sie nie da polaczyc.Tylko smrod pozostanie-siarki.
  A tu glis rozsadku, bylego premiera Jana Olszewskiego, obalonego prxez wystraszonych tecxkami, w tym przez ludowca ,Waldemara Pawlaka,strazaka naczelnego, zaproszonego do Honorowego Komitetu/ przy prezydencie Dudzie,/100-nej Rocznicy Odzyskania Niepodleglosci wraz z KosiniakiemKamyszem tez szefem PSL, uczestnikiem parad KOD antyrzadowych.Jan Olszewski troche juz slabiej to odbiera, bo wsparl prez.Dude ws weta po jego wizycie.Jednak reszta wypowiedzi arcywazna.Widac, ze ojcowie prowadzacy, pluzowali te sznurki z PIS i mozna posluchac obiektywnych wypowiedzi i analiz sytuacji, a to cieszy.
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/medialna-rekonstrukcja-rzadu-naciski-ws-odwolania-antoniego-macierewicza/

 2. ac

  4 grudnia 2017 at 23:57

  Czekamy, kiedy PIS zechce skorzystać z mądrości Pani Peeters i na serio potraktuje swoje prokatolickie deklaracje. Inaczej, to tylko cynizm ze strony każdej z rządzących po 89 r partii – włącznie z PIS. ZR- to nowa religia, kolejnej odsłony pogańskich wizji rzeczywistości – odwrócenie Księgi Rodzaju.

 3. Danka

  5 grudnia 2017 at 00:32

  AC. Dokladnie! To czesc skladowa NWO Nowego Porzadku Swiata, wyzwania rzuconego Bogu przez Antychrysta Sorosa.Dlaczego postmagdalenkowy hm…establishment;) tak skwapliwie to realizuje, gloszac wiernosc Bogu, Narodowi i Ojczyznie? Czyzby szatan zabladzil w korytarzach na Wiejskiej i nie chcial wyjsc?
  A tu bardzo ciekawa diagnoza, dlaczego rekonstrukcja rzadu, ktory ma lepsze notowania niz w wyborach,….Po co to komu? Chodzi o Smolensk?
  https://www.salon24.pl/u/mjaworski/826785,zreczny-kop-ufki-w-krocze-sowieckiego-soldata

 4. Soroka

  5 grudnia 2017 at 10:04

  „Aby uchronić się przed zrównoważonym rozwojem trzeba przede wszystkim przezwyciężyć niewiedzę”
  Ciekawe jak przezwyciężać tą głupotę, jeżeli wszystkie szkoły i uniwersytety i inne wyższe szkoły ją szerzą na skalę przemysłową?

 5. Roch

  5 grudnia 2017 at 15:22

  Czyli na początek wymienić Min. Zdrowia za plany kolejnych obowiązkoqych szczepień oraz Min Edukacji, za haniebnie zaniedbania i propagowanie gender czy ZR wszędzie gdzie się da…
  Min Rolnictwa za zaniechanie walki z GMO i pestycydami w żywności…

 6. Danka

  5 grudnia 2017 at 17:15

  Roch.Dobra zmiana, idz do wlasciwego adresata z reklamacja.JK zajety zmiana szefowej dobrej zmiany, bo mu POdpowiadaja, ze taka zmiana bedzie jeszcze lepsza niz dobra zmiana.Najlepsza bylaby, gdyby te budke suflera zaklejono gipsem, ops, cementem.

 7. Danka

  5 grudnia 2017 at 17:20

  Prezydent z Unii Wolnosci, premier- jezeli bedzie nim MM- ex-doradca ekonomiczny Tuska.Oto Prawo i Sprawiedliwosc.Czy JK sie Boga nie boi i wyborcow?

 8. Danka

  5 grudnia 2017 at 17:23

  Przeciez to dzialanie dywersyjne.

 9. Pingback: wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra