Z zagranicy

Stanisław Michalkiewicz broni świętego Mikołaja przez lewakami czyli także belgijskimi biskupami

W swoim felietonie „Kółko w trójkąciku zamiast krzyża?” opublikowanym na portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz powziął obronę świętego Mikołaja zagrożonego atakiem lewaków.

 

Jak informuje publicysta „belgijska socjalistyczna ubezpieczalnia SOLIDARIS zgłosiła wniosek, by z infuły, jaką nosi na głowie święty Mikołaj, usunąć znak krzyża. Pomysł spotkał się z aplauzem nie tylko wszystkich środowisk postępackich, ale nawet (…) wśród belgijskich biskupów, którzy na drodze ku nieubłaganemu postępowi nie pozwolą się wyprzedzić nikomu”.

 

Stanisław Michalkiewicz opisując patologiczne zachowanie belgijskich hierarchów zwrócił uwagę, że „pozostawienie pustego miejsca na jego infule byłoby niewskazane (…), trzeba by jednak jakiś znak tam umieścić. (…) belgijscy biskupi zaaprobowali pomysł, by umieścić tam kółko. No i dobrze – ale dlaczego tylko na infule św. Mikołaja? Skoro kółko tak się Ich Ekscelencjom podoba, to może by każdy z nich wytatuował je sobie na czole? Dzięki temu wszyscy od razu by widzieli, że maja do czynienia z durniami”.

 

Opracował Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Roman

  6 grudnia 2017 at 20:48

  Człowieku, przestań się ośmieszać i przylepiać do Michalkiewicza jak pijawa. Już żyjesz z niego. Jak zechcę się dowiedzieć co pisze Stanisław Michalkiwicz w felietonie, to przeczytam na jego autorskiej stronie internetowej, bo on przecież tam zamieszcza felietony, które ty wtórnie omawiasz . Daj se siana. Ludzie umiej ą czytać ze zrozumieniem nawet Michalkiewicza, nie rób z nas debili.

  • klioes vel pislamista

   7 grudnia 2017 at 01:17

   A ja mam inne zdanie
   I pan Michlkiewicz chyba też.

  • Jack Strag

   7 grudnia 2017 at 19:05

   Widac bezpieka i kacapy sie denerwują ze ktoś reklamuje pana Michalkiewicza ,to znaczy ze ich boli i doskwiera co tez widac po kulturze tej agresji,jednak hasło ze na wiosnę zamiast liści beda wisieć …itd wciąż aktualne,juz palszesc szataństwo bieliźnie bo i tak pójdą ci hierarchowie na eutanazje,natomiast sama postać mitycznego Mikołaja powinna byc jasna nigdy czerwona,wyjątek stanowi Mikołaj z Coca Coli ,on faktycznie ma kubrak czerwony ,ale to tylko w ramach reklamy,mój Mikołaj ma pozłacana biała szatę jak ten z obrazka

 2. Piotrx

  9 grudnia 2017 at 14:57

  Od świętego Mikołaja do Santa Clausa
  http://liturgia.wiara.pl/doc/419799.Od-swietego-Mikolaja-do-Santa-Clausa

  „Święty Mikołaj był biskupem Myry w Azji Mniejszej. Czemu zatem dzieciom mówi się, że mieszka w Laponii i jeździ saniami ciągniętymi przez renifery? Ano dlatego, że znana wszystkim postać zażywnego starca w czerwonych szatach i z białą brodą jest tworem wyobraźni dwóch pisarzy z Nowego Jorku oraz speców od reklamy Coca-Coli.”

 3. Pola kowalska

  13 grudnia 2017 at 10:45

  Kazdy z tych typow jest obronca kraju ,Wiary jak niebezpieczenstwo zbliza sie do d****y to sie okazuje ze on tylko dla kamuflarzu byl z „obca nacja”Kocha swoich i Abrachama ponad Polskie zycie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra