PRAWY.TV

Wojciech Sumliński ujawnia szokujące okoliczności śmierci gen. Petelickiego [WIDEO]

Nagranie zostało zarejestrowane w warszawskim kinie Wisła 1 grudnia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Janusz

  6 grudnia 2017 at 22:17

  Wytrzymałem ca. 11 minut. Na moje oko dwóch niczego nieświadomych pożytecznych idiotów, jeden neutralny i trzech żydowskich szpicli. Co ty p. Sumliński za bajki publiczności opowiadasz? Czytałeś książkę Frondy o Operacji Most? A tę żydowską stronę internetową widziałeś?: http://poznan.jewish.org.pl/index.php/israel/-Most-Tajna-operacja-Mossadu-w-Polsce.html

  „To była najtrudniejsza operacja w moim życiu

  Dlaczego do przeprowadzenia operacji „Most” izraelski wywiad wybrał Polskę?

  Też ich spytałem: „Dlaczego akurat tu?”. W odpowiedzi usłyszałem, że Polska była z punktu widzenia tej operacji najmniej prawdopodobna. U nas ten antysemicki trend, istniejący od dziesiątków lat, był wciąż widoczny. Najciemniej było więc pod latarnią.

  Poza tym w rezultacie swojej wizyty oficerowie z Mossadu stwierdzili, że od strony antyterrorystycznej jesteśmy dobrze przygotowani i jesteśmy w stanie taką akcję zabezpieczyć. Takiej jednostki jak nasza, istniejąca od 1977 r., nie miał wtedy nikt, nawet ZSRR. Do tego mieliśmy doświadczenie – uprowadzenia samolotów, zamachy – w latach 80. było to u nas na porządku dziennym.

  Miałem przy sobie cały czas Davida, oficera Mossadu, niezwykle sprawnego, który później został mianowany szefem izraelskiego wywiadu na całą Europę Wschodnią. Planowaliśmy wszystko razem i on akceptował moją część operacji…”

  itd.

  • Jack Strag

   7 grudnia 2017 at 18:28

   Ty facet ty tu nie udawaj Janka z 4 pancernych oczywiście ze polski wywiad był cieniutki,wszyscy wiedzieli co kombinujcie i fałszywki wam podrzucali,tak trzeba przyznać ze do CIA i FBI to wy razem z Mossadem jesteście harcerzami ,nawet pułkownika Kuklinskiego nie namierzyliscie bo Amerykanie was uprzedzili i spokojnie uwięźli z Polski mimo ze kacapy i inne socjalistyczne gady ścigali go w Polsce jednak ten wasz wywiad. został poniżony i upokorzony do tego onuco zdradza cię nienawiść do Zydow co w Polsce nigdy nie miało miejsca

   • Janusz

    9 grudnia 2017 at 15:17

    Mylisz się niedorajdo, nie czują nienawiści do żydów, nie godzę się na ich dyktat, ale mam dla nich wyłącznie współczucie z powodu bezgranicznej durnoty tej egoistycznej korporacji, rojącej sobie, że jest jakimś narodem, którym nie jest. To zwykła sekta interesownych mieszańców-ortodoksów, idąca za partykularnym zyskiem, tak jak nabywcy Bitcoin i z podobnym per saldo efektem, bo ich głupota musi skutkować przekłuciem „bańki spekulacyjnej na żydostwie”, a wtedy jest płacz i zgrzytanie zębów.

 2. Roman

  12 grudnia 2017 at 00:45

  Niestety, pistolet Sumliński bardzo tendecyjnie „używa” osoby gen. Edwina Rozłubirskiego, że jako czerwony zwalczał Armię Krajową. Zatem „tylko przypadkiem” walczył w nielicznych oddziałach AL w Powstaniu Warszawskim do końca i za odwagę został przez Bora Komorowskiego odznaczony Virtuti Militari. „Taki głupi przypadek, co? Tobie Sumliński nawet się do Wikipedii nie chciało zajrzeć, chłopie. A kasę z książki chcesz szarpać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra