Spotkanie na temat Traktatu Lizbońskiego

W 10. rocznicę podpisania traktatu lizbońskiego przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego zapraszamy na spotkanie poświęcone politycznym i prawnym skutkom tego wydarzenia.

Spotkanie poprowadzi prezes Klubu im. Romana Dmowskiego Kamil Klimczak. Po około półgodzinnym wstępie oddamy głos przybyłym, aby wspólnie zastanowić się nad sytuacją Polski po Lizbonie.
Zapraszamy do Klubu Przejazd 34 (ul. Tuwima 34, w oficynie) 14 grudnia o godzinie 18:00.

 

Z poważaniem,

Kamil Klimczak

Prezes Klubu im. Romana Dmowskiego

tel. 781 429 515

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Bodako zaklina krasnoludki

    7 grudnia 2017 at 10:39

    warto pamiętać, że zanim Lech Kaczorek podpisał ten haniebny traktat, to 3/4 PISu z Jarosławem Przemądrzałym głosowała za nim, choć mogli go w sejmie odrzucić. Samoobrona i LPR zagłosowały przeciw, a Jarosław stał tam, gdzie stało PO.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra