Z kraju

Oksfordczyk Sikorski chamsko atakuje premier Szydło

– Wredny babsztyl śmie grozić ‘aferami,’ w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy ws. Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy. – napisał Radzio Sikorski na swoim twitterze.

Komentarz Prawego – Jak widać prawdziwie angielski gentelman, oksfordczyk, jaśnie pan z Chobielina, eks szef resortu Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski dał pokaz kultury na twitterze. Brutalnie zaatakował premier Beatę Szydło, używając języka niczym z rynsztoka. Traktując  szefową polskiego rządu obrzydliwymi określeniami. Widać frustracje, że jest on już politycznie wyautowany i tak naprawdę jest politycznie nikim.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. hansi

  8 grudnia 2017 at 10:25

  Eeee tam.. Oni tam WSZYSCY dobrzy.. Przynależą WSZYSCY, w jednym rządku, na taką dłuuugą belkę. Ze stryczkami co metr…
  Co tu się więcej zapluwać…

 2. Poklos

  8 grudnia 2017 at 10:53

  Sikorski to kanalia.
  Jezeli Polska daje sie maipulowac takimi zerami jak ten osobnik to jest sobie sama warta swego losu.

 3. niepisior

  8 grudnia 2017 at 11:25

  Radziłbym temu zdrajcy i sprzedawczykowi żeby jednak mniej skamlał i nie szczerzył dziurawych kłów, bo wystarczy jedno słowo jarczysława, i wybrane afery nie tylko zostaną ujawnione, ale niezawisłe sądy w ciągu tygodnia wydadzą prawomocne wyroki.
  I wtedy zdradkowi może już nie być tak wesoło, bo może zostać relokowany do miejsca o słabym zasięgu gwizdawki.

  • t

   8 grudnia 2017 at 21:11

   Żeby się inio Jarczysław nie zes….ł, szukając tych afer… Bał bym się bardziej, żeby nie wyszła tecza TW Balbiny, albo zenznania kierowcy…

 4. cayt-london

  8 grudnia 2017 at 11:49

  przeciez ten pajac sam tego nie wymysiltylko szanowna malzonka -jabloneczkadoradzila ksieciu malzonkowi ze strefy ub a raczej wsi

 5. Chiński Górol

  8 grudnia 2017 at 14:52

  Ten „Oksfordczyk” to zero kultury społecznej i moralnej. Jego usta pokazują nam zadymy piaskowe w Saharze jego serca.

 6. inny oxforTczyk

  8 grudnia 2017 at 15:16

  nikoś dyzma też był oxfordczykiem

 7. Majka

  8 grudnia 2017 at 15:42

  sikorski to kolejny zidiocialy lewak.

 8. Art

  8 grudnia 2017 at 16:41

  PGRczyk z Chobielina innym językiem posługiwać się nie umie.A prowadząca go Salcia tylko czasami podszczypnie,aby ostatnią komórkę w mózgu uruchomić.On naszej Pani premier może co najwyżej jesienne liście w ogrodzie posprzątać,ale grabie ukradnie napewno.Trzeba to wliczyć w koszta.

 9. adajoz

  8 grudnia 2017 at 16:48

  Napisał prawdę o Szydło. Tylko, że sam lepszy od niej nie jest. Czy rozliczył się już ze swoich słynnych kilometrówek i kolacji na służbową kartę kredytową doprawionej porno żartami z hrabią Rostowskim?

 10. tomek

  8 grudnia 2017 at 17:46

  Jak sie ma zone zydowke i zydoskie dzieci to trzeba spiewac jak mossad kaze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra