Z kraju

Sędzia Żurek załamany niekorzystnym dla Bodnara wyrok NSA! „Nie zgadzam się średniowieczne myślenie”

Skandaliczna reakcja sędziego Żurka na niekorzystny dla Bodnara wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego – Nie zgadzam się średniowieczne myślenie – zapowiada sędzia.

 

 

– Szanuję opinię NSA, ale się z nią nie zgadzam. Znam okoliczności tej sprawy bardzo dobrze. W mojej opinii, akt nominacji sędziowskiej przez prezydenta jest aktem uroczystym, ale to nie akt władczy.(…) NSA uznał, że skoro akt nie jest administracyjny, to ocenianie go nie leży w jego kompetencjach. Ale to jest średniowieczne myślenie. Jeżeli prezydent może powiedzieć „nie, bo nie”, to zostawiamy tych ludzi na lodzie. Oni podporządkowują swoje życie konkursowi na stanowisko sędziego, wygrywają ten konkurs i nagle nie dostają nominacji. I nie wiedzą czemu. Ich otocznie też nie wie i może się zastanawiać, czy mają jakąś plamę na życiorysie. To jest napiętnowanie. Chciałbym, żeby ci sędziowie zgłosili się do Strasburga, ciekawe co by zrobił sąd europejski. – bzdurzył w TOK FM sędzia Waldemar Żurek.

 

 

Sędzia Waldemar Żurek „ubolewał” też na faktem, iż nikt mało kto chce protestować przeciwko ustawom o SN i KRS. Sam jednak stwierdził, „ludzie są już zmęczeni”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Rycerzniebieski

  9 grudnia 2017 at 12:42

  Panie sedzia Zurek a ja sie absolutnie nie zgadzam na rozpanoszenie sie w Kanadzie i w Europie demonicznej ideologii gender i tez jakos musze jednak z tym zyc!

  • prawo

   10 grudnia 2017 at 16:36

   Do kiedy Polacy pozwolą sobą pomiatać takiemu komunistyczno-ubeckiemu śmieciu.

 2. JARO

  9 grudnia 2017 at 13:13

  też się zgadzam z panem sędzią, że „ludzie są już zmęczeni”; ja jednak uważam, że są zmęczeni bajdurzeniem kasty sędziowsko-prokuratorskiej o ich niezależności, którą teraz ponoć się niszczy; my w te bajki pana sędziego nie wierzymy, tak jak nie wierzymy, że komunizm to najszczęśliwszy ustrój jakiego świat nie widział;

 3. Egzorcysta

  9 grudnia 2017 at 16:04

  Pnie Zurek, a co z odmowa dla sedziow ktorzy poskladali podania do KRS o prace? Tez bylo odmawianie wszystkim ,”bo tak” stary hipokryto tamudysto.Najbardziej kochacie prawo Kalego.To jest wasza zawszona sprawiedliwosc.

 4. Pola kowalska

  9 grudnia 2017 at 19:18

  Mnie tez g***o interesuje z czym sie zagadza a z czym nie Ja sie tez nie zgadzam jak wszyscy POLACY na OKUPACJE ZYDOWSKA a ja mamy od 28lat i konca nie widac

  • Kwal

   10 grudnia 2017 at 13:41

   Bardzo dobra odpowiedź…nic dodać nic ująć.

 5. tarpan

  10 grudnia 2017 at 10:26

  następny moralny sędzina, który własne córki do sądu o zwrot alimentów podaje. Rzygać się chce, jak się widzi kto uzurpuje sobie prawo do sądzenia nas

 6. franciszekk

  10 grudnia 2017 at 11:28

  Cytat „Sam jednak stwierdził, „ludzie są już zmęczeni”.”
  Co to za ludzie i czym zmęczeni?? ….
  Ludzie – określenie w liczbie mnogiej to My Polacy a nie czerwone gówno nazywające się kastą na usługach obcych interesów!
  Najpierw byli ich rodzice na usługach czerwonego kołchozu ZSRR a obecnie oni (III osoba liczby mnogiej)na usługach też czerwonego kołchozu – UE!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra