PRAWY.TV

Mjr Budzyński o agenturze, lobbingu i przekrętach gazowych

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

27 Komentarzy

  1. Ania

    11 grudnia 2017 at 09:25

    My Polacy chcemy głosować na Polaków,dlatego żądamy ujawnienia publicznie posłów z podwójnym obywatelstwem,bo nie chcemy głosować na obcych patrzących na interes kraju swojej narodowości.Wiadomo że posłowie z podwójnym obywatelstwem mający wpływ na polskie sprawy wyjeżdżają często swoich ojczyzn npo Niemiec,Izraela,Ukrainy czy jak poseł Godson z PO który buduje teraz wielkość swojej ojczyzny Nigerii.Wiadomo że poseł Galla z Mniejszości Niemieckiej ma podwójne obywatelstwo,a dlaczego posłowie PO-PSL-N-PIS nie ujawniają swoich podwójnych obywatelstw i potem Polacy jak błędne owce głosują na obcych

  2. Ania

    11 grudnia 2017 at 09:44

    Dlaczego Polacy jak błędne owce sa oszukiwani w wyborach ,ponieważ nie wiedzą na kogo głosują bo od dziesiątek lat posłowie nie muszą ujawniać swojego podwójnego obywatelstwa.Niedawno Poseł Mniejszości Niemieckiej powiedział w Sejmie do poseł Pawłowicz „w pani partii też sa posłowie z obcym obywatelstwem”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra