Z kraju

W polskim Sejmie znowu zapalą chanukową lampę

W holu głównym gmachu Sejmu na I piętrze przed tablicami upamiętniającymi posłów – ofiary II wojny światowej rozpocznie się uroczystość zapalenia lampy chanukowej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Chabad – Lubavich Polska.

Żydowskie święto Chanuka, które jest świątecznym przekazem wolności religijnej rozpocznie się w tym roku 12 grudnia i trwać będzie do 20 grudnia. To trwające osiem dni święto obchodzone w okresie przesilenia zimowego jest jednym z najradośniejszych świąt żydowskich. Upamiętnia wydarzenia, które nastąpiły po zbezczeszczeniu Świątyni Jerozolimskiej – jeden dzbanuszek oliwy płonął przez wszystkie osiem dni uroczystości ponownego wyświęcenia świątyni. Centralnym obrzędem święta świateł jest zapalanie świec na chanukiji.

Pytanie tylko, dlaczego chanukowa lampa rozbłyśnie w polskim Sejmie? Czy ktokolwiek widział, aby w izraelskim Knessecie stanęła na przykład bożonarodzeniowa choinka? Skoro Izrael nie czci świąt chrześcijańskich, to dlaczego Polska ma czcić święta żydowskie i to na szczeblu państwowym? Symboliczny wymiar tej uroczystości jest aż nadto wymowny i chyba nie wymaga komentarza…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

84 komentarze

84 Komentarzy

 1. Kryspin

  11 grudnia 2017 at 20:53

  Bardzo dobry artykuł.
  Odnośnie zwolnienia p.premier Szydło z fotela premiera są trzy możliwości.Pierwsza p.Kaczyński się zestarzał i nie wie co robi.Druga ktoś mu kazał.Trzecia zbyt mała ilość Żydów w rządzie.
  Wszystkie nie są dobre dla Polski i Polaków.

  • roman

   12 grudnia 2017 at 09:06

   Grozono śmiercią pani premier podejrzewam że dlatego ja usunęli by ja chronić

 2. panMarek

  11 grudnia 2017 at 20:53

  Albo w Knessecie bożonarodzeniowa choinka z figurkami Świętej Rodziny – albo poszli stąd won.

  • Karolinka

   11 grudnia 2017 at 23:01

   Jaka choinka bożonarodzeniowa w Knessecie?

   Czy Pan Jezus to choinka?
   Żlobek z siankiem i z figurką Dzieciątka Jezus ma stanąć na naczelnym miejscu w Knessecie – albo poszli stąd wont. Uwaga wszyscy razem z ich ligami, stowrzyszeniami, komitetami, spadochroniarzami, kolacjami szabasowymi, hanukami, Morawieckimi, Dudami i Kaczyńskim oraz całą resztą ze wszystkich pozycji zarządzających naszą Polską WONT.

   • ANONIM

    12 grudnia 2017 at 20:47

    JAK MA KACZYŃSKI NIE OBCHODZIĆ ŚWIĄT ŻYDOWSKICH JAK TO PIERWSZY ŻYD W SEJMIE

  • wolna-polska.pl

   12 grudnia 2017 at 08:53

   Młody Izraelczyk: za antysemityzm odpowiada żydowski spisek.

 3. mojo

  11 grudnia 2017 at 20:53

  Chciałbym złożyć oficjalny protest?
  gdzie ?do sejmu napisać ?

 4. karol

  11 grudnia 2017 at 21:01

  „Judeopolonia”

  • allegro.pl

   12 grudnia 2017 at 09:03

   ks. dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce.(strona 319 Instytucja Esterek. „Albo teka albo Rebeka”! )

 5. jok

  11 grudnia 2017 at 21:02

  „Czy ktokolwiek widział, aby w izraelskim Knessecie stanęła na przykład bożonarodzeniowa choinka?” Niektórzy nawet widzieli, ja tylko czytałem, że z lotniska w Seattle została zdjęta choinka, bo jakiś rabi zażądał ustawienia czegoś tam, świeczników czy coś. Zdaje się władze lotniska uznały, że w ich stanie jest zarejestrowanych czy praktykowanych 49 religii/kultów, a może 72, więc nie mogą „unonorować” każdej z nich, np. wstawić jakichś totemów itp. Postanowiono więc usunąć choinkę…
  Pewnie i nas to czeka… przy takiej „przychylności i życzliwości” władz, że się tak wyrażę: nadwiślańskich nominalnych. Na razie ich żądania co do przestrzeni publicznej są powściągliwe…..

 6. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:06

  Przedsiębiorstwo holokaust Wielka Hucpa o pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii Norman G. Finkelstein.

 7. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:09

  Ks. Józef Kruszyński Antysemityzm Antyjudaizm Antygoizm.

 8. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:11

  Rola światowego żydostwa – Ks. Józef Kruszyński

 9. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:13

  Zakłamany Holokaust – Ireneusz T. Lisiak

 10. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:16

  Żydowscy Kolaboranci Hitlera Ireneusz T. Lisiak

 11. allegro.pl

  11 grudnia 2017 at 21:18

  Nie musimy płacić Żydom! Ireneusz T. Lisiak

 12. Alina Patkowska

  11 grudnia 2017 at 21:19

  A co to nasza tradycja? Dobrze neich swieca moze im sie przejasni

 13. johnie

  11 grudnia 2017 at 21:35

  Chabad Lubavicz ?
  A myślałem, że to Opus Dei pociąga za sznurki „polskiego” rządu ?..
  Jak łony sie ta wszystkie godzom ?..
  Aha… I to już NIE w polskim BELWEDERZE ?..
  Z Michaelem Schudrichem i Hartmanem w tle ?..
  Z uśmieszkami pogardliwego politowania na brodatych twarzach, pod czarnymi kapeluszami ?..
  Bo ten spasiony pejs na kolejnorocznej, ostentacyjnej fotce – fucktycznie jest z Chabad Lubawicz, bo pamiętam go ze wspólnej fotografii Kaczyńskiego z nimi…
  W Belwederze w tym roku NIE zapalali Menory ?..
  Zaraz wrzucę na Wujka Googla, na pewno się pochwalili, jeżeli tak…

  • johnie

   11 grudnia 2017 at 21:41

   No, o dziwo – chyba w tym roku zarzucili „nową, świecką tradycję” i NIE zbezcześcili nam Belwederu tym razem… Za to w KnesSejmie tym razem.
   No, oni się czują już całkiem u siebie 🙂

   • jok

    12 grudnia 2017 at 04:49

    Może „nie zarzucili”, lecz zaczyna się to wszystko 12go czy 13 go grudnia w tym roku.

  • gość

   11 grudnia 2017 at 22:25

   • johnie

    12 grudnia 2017 at 10:08

    Aha… 🙁
    Duda powinien zawisnąć za wielokrotne zdrady stanu…
    Fajna stronka. Wrzucam do zakładek 🙂

 14. Robert B.

  11 grudnia 2017 at 22:26

  „Symboliczny wymiar tej uroczystości jest aż nadto wymowny i chyba nie wymaga komentarza…”

  Ja jednak dodam swój komentarz: To dowód na skurwienie „polskich” elit, które włażą w tyłek narodowi, który objawia najwięcej wrogości wobec nas spośród wszystkich innych narodów. Od strony żydowskiej wygląda to inaczej: to symbol ich pychy i nieokiełznanej chęci dominacji. Jak przebiera się miarka, to przychodzi im za WSZYSTKO, czego się dopuścili w imię „panowania Izraela nad ziemią”, SŁONO płacić. Coś ich to nauczyło? To pytanie retoryczne.

  • Noah Wendt

   12 grudnia 2017 at 09:34

   Halo, skoro przeszkadza to wam, pszeki to zablokujcie budynek, zeby uroczystosc nie odbyła sie. A, nie ma odwagi, lepiej pisac kalumnie i obrażać. Jestescie nikim i to pokazuje, ze ani wy ani wasze elity nie szanuja siebie i panstwa. Jestescie uzaleznieni od opini zachodu i teraz zostało wam tylko wylewanie zlosci w pisaniu tu. Nic wiecej.
   Macie zdaje sie jakies tam przepisy o państwie swieckim i co?

   • Robert B.

    12 grudnia 2017 at 10:31

    Mówisz, żydowski parchu, że twoje wypisywanie tutaj to bohaterstwo? A dlaczego nie byłeś wczoraj w Libanie, jak palili izraelskie flagi? Myślisz, że ktoś wam tam cokolwiek podaruje? A co myślisz o Merkel? Myślisz, że zupełnie zwariowała zapraszając do Niemiec muzułmanów? A co jeżeli ona chce ich nienawiść do was (uzasadnioną nienawiść) wykorzystać, żeby się was pozbyć? Nie chce, by Niemcy mieli coś z tym wspólnego, ale cel od osiągnięty – entjuden… Niemcy się nie zmienili. Oni wiedzą, CZYM wy jesteście. Niektórzy bardziej trzeźwi z was już od dawna zaczynają biadolić: „Nastęęęępny hoooooloookałsta zrobią nam muzułmaaaanie”… Mają nosa. Wiedzą, że waszych zbrodni na Bliskim Wschodzie nikt wam nie daruje. Że to wykluczone. No więc ja będę z przyjemnością patrzył, jak się będą z wami rozprawiać. Dostaniesz pięknym za nadobne. Wtedy sobie te wszystkie żydowskie pogardliwe słowa w mgnieniu oka przypomnisz, jak będziesz skomlał pod drzwiami jakiegoś „pszeka”, żeby cię raaatoooowaaaał… tak jak twoi przodkowie przed 70 laty skomleli. Ja trzasnę ci przed twoim haczykowatym nosem drzwiami.

    • Noah Wendt

     12 grudnia 2017 at 18:23

     A jakie to zbrodnie zrobiliśmy w Libanie, Gazie czy Zachodni Brzeg???
     Bylem w Libanie z Ariel Szaron jako zolnierz i nikogo nie mordowalem, ale walczyłem z wrogami Izraela. Tylko będziesz patrzec bo nic wiecej ani ty ani tobie podobni nie zrobia. Mam nadzieje ze uda mi sie uczestniczyc w zakonczeniu projektu pod nazwa „Polska”!!!

     • Jasiek

      12 grudnia 2017 at 18:53

      @Noah Wendt
      A co to za projekt pod nazwą „Polska” ? ? ? ? ?

     • Robert B.

      12 grudnia 2017 at 20:45

      Co za błazen… „Walczyłem z wrogami Izraela, nikogo nie mordowałem”. Rozumiem, uprawiałeś tam taką walkę jak tutaj. Pyskówkę, którą zarzucasz swoim oponentom.

      Ty nie bądź taki do przodu, bo nie kto inny jak Żyd Kissinger wygłosił swego czasu tezę, że „za 10 lat (bodajże) Izraela nie będzie”… Zobaczymy, który „projekt” się wcześniej skończy, żydowski, parchu, „projekt pod nazwą Polska”, czy „projekt pod nazwą Izrael”.

      A za zbrodnie popełnione na Arabach na pewno zapłacicie. Już płacicie. Oni wam tego nigdy nie darują. A ja nauczony kontaktami z wami będę się temu biernie przyglądał. Pięknym za nadobne, Żydzie.

 15. Art

  11 grudnia 2017 at 23:16

  Parę dni temu 416 p osłow zagłosowało nad ustawą o przyznanie funduszy na renowację cmentarza żydowskiego.Patrzcie jak się zjednoczyli zgodnie i polubownie.Nie byłoby w tym może i nic dziwnego,ale suma tej dotacji jest 10 razy większa niż dotacja na wszystki cmentarze na wschodzie,włączając w to Wilno i Lwów.Ot Fogelman i Daniels mają przebicie.I poważanie u wszystkich partyji,tak lewych jak i „prawych”.Dno!

 16. Robert _Ksiazczyk

  12 grudnia 2017 at 00:13

  cos mi sie wydaje za nastepnym krokiem PiS-u bedzie zatwierdzenie 60mld. dol odszkodowan dla Zydow. Pan Michalkiewicz mial racje.

 17. darek

  12 grudnia 2017 at 08:54

  oficjalnego uznania i zapłacenia roszczeń 65 mld na pewno nie będzie, za duży byłby przecież sprzeciw społeczeństwa . Mamy za to ręczne już sterowanie sprawami polskimi, roszczenia też będą zaspokojone ale Polacy nie będą wiedzieć co, jak, kiedy i ile

  • Noah Wendt

   12 grudnia 2017 at 09:41

   Bedzie oficjalne zaplacenie odszkodowan. Wasze politycy potwierdzaja ro od dawna, ze wszystkich opcji. Wy nie zrobicie niczego, jak i w drobniejszych sprawach siedzicie cicho. W normalnym kraju i przy normalnych ludziach, a nie takich kundladh sprzeciw bylby na ulicach, pismach i protestach. Nie podoba sie to wyraz swoje zdanie, nikt nie slucha – dzialaj. Ale pszeki beda pisac na te forum odwaznie, a jak…
   Nie dziwcie sie, ze chcemy i potrafimy prowadzic swoje sprawy na wielu poziomach i osiagamy swoje cele. Chanuka bedzie w polskim sejmie i co zrobicie ?

   • gość

    12 grudnia 2017 at 10:01

    Noah Wendt na tę chwilę jesteś wredny ale prawdziwy.

    • Robert B.

     12 grudnia 2017 at 15:48

     Bo to jest prawdziwa twarz żydostwa. Nie ta z „Fiutonistów” czy innych „Szwindlerów”, gdzie nam wmawiają, jakie to z nich niewiniąąątka, które tyyyleee przeeecieeerpiaaałyyy…

   • johnie

    12 grudnia 2017 at 10:29

    Pisze się : – „I co zHobicie ?” 🙂
    Uchem wyobraźni słyszę inną swołocz – Szewacha Weissa 🙂
    A w temacie, to PRZYZNAJĘ 100% RACJI Pan Noahowi tą razą…
    Polacy NIC nie ZHOBIOM 🙂 …
    Żyd już KOŃCZY totalne zaorywanie Polski…
    i MOŻE sobie już pozwolić na ostentację…

   • johnie

    12 grudnia 2017 at 10:32

    Okay, TAK pisz, częściej.. MOŻE się ludziki.., pardon.. „pszeki” 🙂 zaczną budzić 🙂 Z łapą w nocniku – ale zawsze 🙂

    • Robert B.

     12 grudnia 2017 at 11:24

     Do @Johnie:

     Zwróć uwagę na tę typową żydowską pogardę i nienawiść w stosunku do gojów. To żydowskie gówno @Noah Wendt samo sobie tego nie wymyśliło. Ono wypluwa z siebie to, czym nasiąkło w synagodze, chederze, przy żydowskim pańskim stole. Wiemy z historii, że większe antyżydowskie pogromy pojawiają się z regularnością 50-100 lat. Jak myślisz, nastąpił już koniec historii, jak pisał ten dureń Fukuyama? Ja sądzę, że nie… W którym więc momencie historii teraz jesteśmy?

   • Robert B.

    12 grudnia 2017 at 11:19

    Do @Noah Wendt:

    „Chcemy i potrafimy prowadzić sprawy na wielu poziomach i osiągamy swoje cele”… O tak… Raaatuuujcieeee naaas! Ukryyywaaaajcieee naaas, bo naaas zabijaaaają… Co mi, parchu, zrobisz, jak ci trzasnę drzwiami przed nosem, jak mi będziesz „prowadził swoją sprawę”, żebym cię raaatoooowaaał? Jak osiągniesz WTEDY swój cel?

 18. johnie

  12 grudnia 2017 at 10:26

  ..A poza tym – w kwestii technicznej…
  Zimowe przesilenie trwa od około 22-go grudnia, do końca roku…
  Saturnalia 🙂
  „Pogańskie” (PAgańskie..) święto (astronomiczne) YULE, wypada 24-go grudnia.
  DLATEGO Kościół przykrył tę datę swoim „Bożym Narodzeniem”, jak i „Ostarę” – „Wielkanocą”, Belthaine – Noc Majowa, czy czerwcową Kupalnockę – „Świętym Janem” 🙂 … I tak dalej 🙂
  A zresztą – jakoś MAŁO mnie interesują ŻYDOWSKIE obyczaje i żydowska „kultura”, którą nas narastająco żyd epatuje (za nasze pieniądze..) z wszelkich mediów…
  Gdyby mnie to interesowało – poszukałbym sobie stosownych źródeł, albo przejechał się do Izraela..
  Moja uwaga na coraz namacalniejszy fakt, jak jesteśmy robieni w bambuko, okradani i jeszcze OBRAŻANI przez żyda – została definitywnie zwrócona w momencie, gdy parchy zaczęły trąbić o budowie tego bezczelnego kuriozum izraelskiego, o nazwie MUZEUM jakiejś tam „kultury żydowskiej”… W POLSCE, w jej stolicy…
  Późno trochę nie ? 🙂
  Gdyby tak to „Muzeum” teraz (najlepiej w stanie pełnego jego zaludnienia..)..
  zutylizować, powiedzmy wybuchowo 🙂 – sądzę, że nagle ubyłoby trochę problemów 🙂 ..
  Bo w tym muzeum, przysiadają narastająco, jak muchy na goownie, co raz to nowe „fundacje” jakieś i „stowarzyszenia”, zazwyczaj powiązane , jak nie z Sorosem, to z AIPAC 🙂 … Wszystkie – serdecznie zapraszane prze Dudusia – Czarusia… W jarmułce.

 19. Soplica

  12 grudnia 2017 at 10:52

  Ramadan też marszałek ogłosi, oficjalnie urzędowo?

 20. Pola kowalska

  12 grudnia 2017 at 11:59

  Niech mi ktos powie ze nie ma OKUPACJI ZYDOWSKIEJ w Polsce.

  • Robert B.

   12 grudnia 2017 at 12:07

   Była też okupacja żydowska w dwudziestoleciu międzywojennym w Niemczech. Rząd Eberta – ani jednego etnicznego Niemca. I co? I rozprawili się z nimi.

   • Noah Wendt

    12 grudnia 2017 at 18:31

    Jakze to nie bylo a Wilhelm Heinrich Solf, ktory byl ministrem spraw zagranicznych? Jego żona Hanna Solf była siostra mojej babci Pia Elisabeth Dotti. Byli Zydami ale w pierwszej kolejności Niemcami, ale wy pszeki nie zrozumiecie czym jest ojczyzna, patriotyzm.

    • Termojądrowa Potęga Izraela

     12 grudnia 2017 at 18:34

     Patriotyzm to jak będąc Żydem chcesz być Niemcem?

     • Noah Wendt

      12 grudnia 2017 at 21:30

      Mam na musli przeszlosc tych osob, ktore od konca XIX wieku do poczatku lat 20 XX wieku ksztaltowało sie jako Niemcy, asymilowali sie. To jest plejada tych, ktorzy w opozycji do zasymilowanych rodzicow odkryli zydostwo i wyemigrowali w latach 20 XX wieku do Ziemi Izraela. Ot chocby Gershom Gerhard Scholem u ktorego mialem zaszczy studiowac i pisac doktorat z kabala.

     • Robert B.

      12 grudnia 2017 at 21:33

      Phisałeś thotkohat z Khaphała? To widać, słychać i czuć…

    • Robert B.

     12 grudnia 2017 at 20:56

     Do @Noah Wendt:

     No właśnie, a potem etniczni Niemcy chcąc odzyskać kraj, widząc, jak żeście się w niego wpili, jak żeście przenikli jego tkankę stanowiąc tkankę obcą i wrogą, musieli przedsięwziąć odpowiednie kroki. Ty w tej twojej pysze wyuczonej bytnością pośród żydostwa oczywiście tego nie zauważasz. Plujesz na Polaków, bo taki padł rozkaz, bo twoi chcą nas ograbić, ale Niemcy – cacy. Cóż, ja upieram się, że Niemcy kraj odzyskali i teraz już nigdy nie dadzą wam nim zawładnąć. Wy oczywiście nie będziecie ustawać w tych próbach, więc Niemcom nie pozostanie nic innego jak znowu się z wami rozprawić. Może do tego potrzebują tych wszystkich Arabów, którzy was słusznie nienawidzą. Może po to ich sprowadzają, żeby się z wami rozliczyli, a Niemcy w białych rękawiczkach się was znowu pozbyli… Ja będę się wtedy biernie przyglądał. Nie skuszę się nagrodą od Yad Vashem. Jak będziesz skomlał pod drzwiami, to ci pokażę twoje teksty.

     • Noah Wendt

      12 grudnia 2017 at 21:25

      Pod twoimi nigdy. Zobaczymy kto bedzie skamlec, gdy inni zabiorą sie za was. Przemysl, ale jedynie w Izraelu macie oparcie, a robicie wszystko, by was doszczetńie znienawidzic. Sa wsrod Zydow osoby, ktore kochaja Polske, jestem zaskoczony, ale tak jest. Ty jesteś zwierzeco antysemicki i to co wypisujesz o Żydach sledze od dawna. Opamietaj sie bo idziesz w zła strone…

     • Robert B.

      12 grudnia 2017 at 21:31

      Do @Noah Wendt:

      Śledzisz od dawna? Już się posrałem w gacie. Ty się przyjrzyj lepiej temu, co ty wypisujesz. To też jest „śledzone od dawna”.

      „W Izraelu macie oparcie”. Może kogoś tam na to nabierzesz, ale nie mnie. Ja was uważam za wrogów.

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      13 grudnia 2017 at 18:44

      Robercik robaku a teraz zgadnę drugą literę twojego nazwiska…..
      …..uwaga…..

      „O”! Robert Bo…

 21. finka

  12 grudnia 2017 at 14:00

  To chore, czy uroczyście w sejmie zaczynają i kończą ramadan, w końcu mamy Tatarów, wiernych obywatel RP, albo obchodzą Wielki Piątek, najważniejsze święto ewangelików? Jeśli w Knesecie będzie uroczyste zapalenia choinki i dzielenie się opłatkiem z Polakami, którzy tyle żydom pomogli, to chanukowe świeczki mogą być w polskim sejmie inaczej nie powinny.

  • Robert B.

   12 grudnia 2017 at 15:53

   Nadczłowiek ma ci być wdzięczny? Poświęcanie siebie i swoich rodzin, żeby ratować żydowskiego nadczłowieka, to był psi obowiązek podczłowieka.

   „Stworzył ich Bóg w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni goje w innym celu, jak dla służenia Żydom dniem i nocą. Nie przystoi bowiem synowi króla (tj. Żydowi), aby mu służyły zwierzęta we własnej postaci lecz zwierzęta w postaci ludzkiej.” [Talmud]

   To zakrawa o kpinę, żeby nacja, która zieje taką nienawiścią do wszystkich, uchodziła za nację niepokalanych niewiniątek z tego tylko powodu, że nakręcili parę szmir typu „Pianista” czy „Lista Schindlera” i epatują tymi gównami nas od dziesięcioleci. To zakrawa o kpinę, że narody, które same poniosły takie straty ludzkie w czasie II wojny światowej, nie myślą o swoich ofiarach, tylko się rozckliwiają nad jedną grupą etniczną, że nie zauważają, o co żydostwu w tym wszystkim chodzi.

   • Termojądrowa Potęga Izraela

    12 grudnia 2017 at 16:33

    Zrozum robercik, że to nie inni są nadludźmi, tylko to ty jesteś podczłowiekiem a właściwie czymś pomiędzy małpą a podczłowiekiem.

    A ten „cytat” nie jest z Talmudu i pokazuje tylko, że śmiecie takie jak ty muszą łgać by podeprzeć swoje tezy.

    • Robert B.

     12 grudnia 2017 at 17:01

     Prawda w oczy kole… Dlatego tak musicie lamentować nad tym waszym holokaustem, żeby ją zagłuszyć, żeby nie wyszła na jaw… Ale nie uda się to. Nie uda się ani ukrycie waszej prawdziwej twarzy, ani waszych zbrodni, które popełniliście w imię waszych imperialnych planów i za które to zbrodnie ponieśliście zbiorową karę, tak jak wszystkie inne narody, które zbiorowo płaciły za waszą agresję.

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      12 grudnia 2017 at 17:20

      Ala nadal jesteś nikim i dobrze o tym wiesz…śmieciu.

     • Termojądrowa Potęga Izraela

      12 grudnia 2017 at 18:37

      I ten „cytat” nadal nie jest cytatem dopóki nie podasz źródła, czyli konkretnego miejsca w konkretnym wydaniu Talmudu gdzie to jest napisane….ty kłamliwa kurwo.

    • andzia

     14 grudnia 2017 at 12:02

     Na innych blogach nazywają was insektami:
     Talmudyczne żydostwo to śmiertelni wrogowie Polski i Polaków od wieków, od samego początku ich bytności na ziemiach polskich aż po dzień dzisiejszy.
     Nie ma na Świecie drugiego tak shańbionego narodu, o moralności insektów, która pozwalała im z tchórzostwa i dla ratowania siebie, zaciągać własną matkę i ojca za włosy po chodniku w Gettcie do bydlęcego wagonu do Oświęcimia na śmierć w komorze gazowej i krematorium, Która pozwala im oddawać swoje dzieci na śmierć dla ratowania siebie. Takiego czegoś nie ma nawet u zwierząt.
     Nie ma na Świecie drugiego tak zakłamanego, plugawego, tchórzliwego, zbrodniczego nardu, jak żydzi w swojej masie, kierowanego przez swoje anty-ludzkie elity.
     Mówią to o narodzie żydowskim sami nieliczni uczciwi żydzi w swoich pamiętnikach z Getta i Oświęcimia, za które spotykają ich prześladowania w Isrealu.

     Brońmy się i organizujmy przeciwko temu robactwu talmudycznemu w ludzkiej skórze.
     Oni bezczelnie kreują się na największych pokrzywdzonych i każą się szanować i przepraszać, a tak naprawdę to żydzi są zbrodniarzami i powinni przepraszać Polaków.
     Mówił o tym ś.p. prof. Wolniewicz.
     Za swoje zdrady i zbrodnie na Polakach żydzi powinni być wypędzeni z Polski do Israela, a nie zapraszani i fetowani w Polsce przez ten niby polski rząd PiS.
     Żydzi są winni Polsce odszkodowania w wysokości 300 mld USD za współudział w wymordowaniu z sowietami 3 mln Polaków. Żydzi powinni codziennie błagać Polaków o wybaczenie.

     Szczęśliwym dla nich zbiegiem okoliczności, szokująca prawda o ich zbrodniach mogła być bardzo dokładnie trzymana w tajemnicy przez 76 lat. To oni dostali od Stalina Polskę w zarząd i skrzętnie korzystali z możliwości ukrywania swoich zbrodni.

     Teraz jednak prawda może wychodzić na cały Świat. Gdy ludzie na Świecie dowiedzą się szeroko, jak potworna jest prawda o żydowskich zbrodniach, to żydzi będą skończeni wszędzie.

 22. Paweł

  13 grudnia 2017 at 16:53

  Sejm nie jest polski.PIS prawie niczym nie różni się od PO.Morawiecki został premierem w celu zaspokojenia żądań Żydów odnośnie wymyślonych 65 miliardów.Polacy obudźmy się.Nie dajmy z siebie robić baranów.

 23. Jan

  13 grudnia 2017 at 17:37

  Rzygać się chce na słowa tego Żyda.

  • prawo

   13 grudnia 2017 at 17:52

   Bierze człowieka obżydzenie.

 24. bury

  14 grudnia 2017 at 11:45

  Aj waj, jakie dobre szabesgoje!

 25. Kresowianka

  14 grudnia 2017 at 23:36

  Czy w Niemczech, we Francji, We Włoszech, W Ameryce w sejmach, w parlamentach, w kongresach
  zapalana jest chanukowa lampa ?
  Czego się Żydzi przyczepili Polski jak rzep psiego ogona ?
  Czas zrozumieć, że nie o wszystkim decyduje pieniądz ! Nie wszystko na sprzedaż !
  Nad Polską czuwa i broni swój kraj NARÓD POLSKI. Na szczęście i MĄDRY I PATRIOTYCZNY !

 26. teresa

  15 grudnia 2017 at 11:50

  Czyżby nami rządzili żydzi a prezydent Polski tej samej narodowości?

 27. Stonka Ziemniaczana

  15 grudnia 2017 at 11:53

  Chanuka nie jest żadnym świętem wolności religijnej.
  To symbol dominacji żydów nad gojami. Mało kto o tym wie.

 28. Janowski

  15 grudnia 2017 at 13:39

  Chabad Lubavich to kabalistyczna sekta promująca siedem praw Noego zamiast dekalogu.
  Dziękuję.

 29. gość

  15 grudnia 2017 at 16:55

  znalezione w sieci,
  Trzy dni temu Kongres USA (a konkretnie Izba Reprezentantów) przyjął ustawę „Justice for Uncompensated Survivors Today’, która przyznaje Departamentowi Stanu prawo do wspierania „organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu” i do pomagania kanałami dyplomatycznymi w odzyskaniu żydowskich nieruchomości, których właściciele nie pozostawili spadkobierców.

  Ustawa jednoznacznie mówi o zwrocie „bezpańskiej” własności w celu „pomocy potrzebującym ocalałym z Holocaustu” i odnosi się do państw-sygnatariuszy Deklaracji Terezińskiej z 2009 roku. Polska jest jednym z nich.

  Bezpotomna śmierć polskich Żydów zamordowanych podczas Holokaustu spowodowała, że ich mienie z mocy prawa przeszło na rzecz Państwa Polskiego. Ustawa przyjęta przez Kongres ignoruje ten fakt i wspiera absurdalne roszczenia przemysłu Holocaustu.

  Widmo gigantycznych roszczeń żydowskich wobec Polski powraca. Już nie w formie połajanek i antypolskiej mowy nienawiści, ale jako konkretne rozwiązane prawne przyjęte przez niższą izbę Kongresu USA, czyli mocarstwa, na którym Polska opiera swoje bezpieczeństwo militarne. To sytuacja arcygroźna. Polski rząd powinien natychmiast rozpocząć działania w tej sprawie, żeby nie dopuścić do przyjęcia tej ustawy przez Senat i do podpisania jej przez prezydenta Trumpa.

  Źródło: congress.gov

 30. gość

  15 grudnia 2017 at 17:57

 31. gość

  15 grudnia 2017 at 20:14

  Żydowska celebra w polskim sejmie. Czy zabrakło w Polsce wolnych synagog? [WIDEO]

  http://wprawo.pl/2017/12/15/zydowska-celebra-polskim-sejmie-zabraklo-polsce-wolnych-synagog-wideo/

 32. gosc

  15 grudnia 2017 at 20:55

  Temat mało istotny, pozorny przy roszeniach w odzyskaniu żydowskich nieruchomości, których właściciele nie pozostawili spadkobierców.
  Gra idzie o 65 mld USD w majątku, w nieruchomościach, co zmieni zasadniczo oblicze Polski, gdy zostaną one zaspokojone przez Skarb Państwa.
  Jak powiedział Premier Morawiecki – kapitał ma swoją narodowość!!!!!!!!!!
  Roszczenia w takiej wysokości, i takiej formie, i kierowane w stosunku do Polski przez tak „wytrawnych” graczy na arenie międzynarodowej wymagają zgody narodowej bowiem puszczą nas w samych skarpetkach.
  Ta ważna sprawa dotyczy nas,wszystkich Polaków, jak i przeszłe pokolenia.
  Równie ważna jak nachodźmy.
  Nie widać, aby ten tak ważny dla przyszłych pokoleń Polaków temat był podejmowany (śledzony) przez polskie media, przez obecnie sprawujących władzę, jak i polityków opozycji. Jakoś wszyscy nabrali wody w usta i robią dobrą minę w tematach zastępczych.
  A możemy obudzić się z ręką w nocniku.
  Może odpowiednie czynniki przestaną milczeć i poinformują Polaków jakie jest oficjalne stanowisko Polski w sprawie roszczeń majątkowych analogicznie jak informują w sprawie kwot rozdzielenia emigrantów.
  Trzy dni temu Kongres USA (a konkretnie Izba Reprezentantów) przyjął ustawę „Justice for Uncompensated Survivors Today’, która przyznaje Departamentowi Stanu prawo do wspierania „organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu” i do pomagania kanałami dyplomatycznymi w odzyskaniu żydowskich nieruchomości, których właściciele nie pozostawili spadkobierców.
  Ustawa jednoznacznie mówi o zwrocie „bezpańskiej” własności w celu „pomocy potrzebującym ocalałym z Holocaustu” i odnosi się do państw-sygnatariuszy Deklaracji Terezińskiej z 2009 roku. Polska jest jednym z nich.
  Bezpotomna śmierć polskich Żydów zamordowanych podczas Holokaustu spowodowała, że ich mienie z mocy prawa przeszło na rzecz Państwa Polskiego. Ustawa przyjęta przez Kongres ignoruje ten fakt i wspiera absurdalne roszczenia przemysłu Holocaustu.
  Widmo gigantycznych roszczeń żydowskich wobec Polski powraca. Już nie w formie połajanek i antypolskiej mowy nienawiści, ale jako konkretne rozwiązane prawne przyjęte przez niższą izbę Kongresu USA, czyli mocarstwa, na którym Polska opiera swoje bezpieczeństwo militarne. To sytuacja arcygroźna. Polski rząd powinien natychmiast rozpocząć działania w tej sprawie, żeby nie dopuścić do przyjęcia tej ustawy przez Senat i do podpisania jej przez prezydenta Trumpa.
  Źródło: congress.gov
  http://wprawo.pl/2017/12/15/kongres-usa-przyjal-ustawe-wspierajaca-gigantyczne-zydowskie-roszczenia-finansowe-wobec-polski/

 33. najwyzszakastaskurwysynów

  15 grudnia 2017 at 21:34

  Nie tylko obecność w sejmie takich typów jak budka czy szczerba, halicki itp. to profanacja, są nią też te żydowskie obrządki

 34. Piotrx

  15 grudnia 2017 at 21:50

  Warto zauważyć, że Chanuka jest świętem talmudycznym. Jest ona oparta na nie znajdującej się w istocie w Księdze Machabejskiej talmudycznej baśni o lampie napełnionej oliwą która płonęła nieprzerwanie przez osiem dni.

  Jak napisał Michael Hoffman:

  „Prawdziwe znaczenie święta Chanuka wyjawione zostało przez wspominanego już wcześniej rabbiego Leviego Isaaca Meira z Berdyczewa (znanego jako „Kedushat Levi”), wybitnego XVIII-wiecznego znawcę Halachy, według którego zapalanie menory na Chanuka nie ma bynajmniej na celu upamiętnienia zwycięstwa biblijnych Machabeuszy.

  Według tajnej doktryny Chazal dotyczącej Chanuka wyraża ona „upodobanie Boga w narodzie żydowskim” i w jego próżnych obrzędach. „Bóg” dał owe mityczne osiem dni oliwy bynajmniej nie dla ułatwienia zwycięstwa czy umożliwienia dopełnienia obowiązku religijnego, ale raczej jako znak (Halacha asah mitzvah) swego stałego podziwu dla narodu żydowskiego, któremu również my dajemy wyraz, ilekroć pozwalamy, by menora stawiana była tam, gdzie równocześnie zakazuje się postawić stajenkę.

  W religii judaizmu zapalanie menory podczas święta Chanuka symbolizuje uprzywilejowany status narodu żydowskiego. Podobnie jak w przypadku innych stworzonych przez ludzi tradycji talmudycznych, mających na celu samoubóstwienie, również Chanuka ewoluowała stopniowo na przestrzeni wieków w postać jaką ma obecnie, stając się kolejnym przykładem odchodzenia judaizmu od tekstów i prawd biblijnych.”

 35. Piotrx

  16 grudnia 2017 at 14:21

  Czym w praktyce jest Chabad i za kogo nas uważa widać po wypowiedzi
  (Lubawitcher Rebe) rabina Menachema Mendel Schneersona, który tak oto opisuje różnicę pomiędzy Żydami i gojami: Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem dogłębnej przemiany, w której człowiek przechodzi po prostu na wyższy poziom. Mamy tu raczej do czynienia z przypadkiem … zupełnie odmiennego gatunku… Ciało Żyda ma absolutnie inną jakość, niż ciało [członka] jakiegokolwiek narodu na świecie… Różnica w wewnętrznej jakości [ciała] … jest tak ogromna, że ciała te mogą być poczytywane za całkowicie różne gatunki. Oto powód, dlaczego Talmud twierdzi, że jest halachiczna różnica w postawie wobec ciał nie-Zydów (w przeciwieństwie do ciał Żydów): „ich data istnieją na próżno”… Jeszcze większa różnica zachodzi w odniesieniu do duszy. Istnieją dwa jej przeciwstawne rodzaje: dusza nieżydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości.

 36. Leonard

  17 grudnia 2017 at 11:56

  Osoby ,które wezmą udział w zapalaniu tych świec to nie są Polacy,tylko Żydzi.

 37. gość

  17 grudnia 2017 at 13:15

  Michalkiewicz ostrzega: Żydzi coraz bliżej przejęcia polskich nieruchomości!
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/michalkiewicz-ostrzega-zydzi-coraz-blizej-przejecia-polskich-nieruchomosci/

 38. Miron

  17 grudnia 2017 at 21:20

  Czy Wam już się w głowach pochrzaniło. Skąd wiecie „prawi” z kim rozmawiacie. Brak Wam rozumu?. Poziom dyskusji to rynsztok. To prawda, ze stosunki polsko-żydowskie nie zawsze były i są dobre. Douczcie się najpierw jak dyskutować i umieć ważyć własne zdanie i argumenty.

 39. karola32

  17 grudnia 2017 at 21:28

  Mamy JudeoPolonie, dzięki PiSobolszewi tzw, partii prawicowej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra