Z zagranicy

Węgrzy odrzucili „plan Sorosa”

W przeprowadzonych na Węgrzech Konsultacjach Narodowych dotyczących tzw. planu Sorosa zdecydowana większość obywateli tego kraju opowiedziała się przeciwko jego wprowadzeniu – poinformował w niedzielę sekretarz stanu ds. komunikacji Bence Tuzson.

Tuzson podkreślił, że ostatnie narodowe konsultacje były najbardziej udane w dziejach – udział w nich wzięło 2,3 mln uprawnionych do głosowania. Dodał, że ponad 1,5 mln kwestionariuszy zostało zebranych do 7 grudnia.
– Niemalże wszyscy uczestnicy odrzucili pomysł będący częścią planu Sorosa, aby co roku osiedlać w Europie 1 mln imigrantów. Nie zgodzili się także na zniesienie ogrodzenia granicznego oraz na implementowanie kwot uchodźczych – relacjonował Tuzson.

Węgrzy odrzucili również plan dofinansowania każdego imigranta sumą 9 mln forintów, jak również łagodniejszego traktowania imigrantów dokonujących przestępstw w stosunku do przestępców węgierskich oraz nałożenia na ich kraj kar za niewypełnianie założeń planu Sorosa.

Sekretarz stanu ds. komunikacji podkreślał, że „rząd będzie walczył z systemem obowiązkowych kwot uchodźczych i bronił stanowiska narodu węgierskiego tak w kraju, jak i w Europie.
Źródło: Dailynewshungary

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Robert B.

  11 grudnia 2017 at 22:31

  Co to, kurwa, w ogóle jest, żeby był sobie jakiś Soros, agresywny Żyd realizujący ich plany imperialne wobec świata na razie metodami miękkimi, i wszyscy skakali przed nim z gałęzi na gałąź? Czy państwa poważne nie mają służb specjalnych, że nie potrafią jego sprawy załatwić jak należy, choćby tak jak Żyda Chodorkowskiego, Żyda Bieriezowskiego, (chyba goja) Litwinienkę i Żyda Niemcowa?

  • johnie

   12 grudnia 2017 at 09:42

   Ano – NIE MAJĄ.. Wszystko żydownia 🙁
   A na Węgrzech – Służby służą WĘGROM, a nie Izraelowi…
   Dlatego tak mogą sobie fikać..
   A pierwsze, co zrobili przecie, to spłacenie kredytów i wywalenie na zbity pysk Funduszu Walutowego 🙂 ..
   Proste 🙁 ..
   Bardziej by mnie interesowało, jak i co robi RUMUNIA, bo nigdzie – ani słóweczka 🙂
   A wiadomo, że Rumunia już dawno OBNIŻYŁA podatki, a wiele nawet zlikwidowała 🙂 ..
   Czyżby na Rumunii TEŻ nie było żyda ? 🙂 ..

 2. Max

  12 grudnia 2017 at 00:35

  Skopać dupę dziadydze soroszowi,tylko napędza pedalow i pederastów na Chrzescijan,to przestępca i międzynarodowy hotsztapler,oby go wreszcie Węgrzy mogli zapuszkować zboczonego dziada

 3. gemini

  12 grudnia 2017 at 07:57

  Teraz wiemy, czym jest tzw. Unia Europejska i jej „postępowi” urzędnicy – to są tylko i wyłącznie skorumpowane Sorosowe MARIONETKI, które poza „srebrnikami” żydowskimi, biorą grube pensje fundowane im przez obywateli państw unijnych. Te unijne marionetki realizują chore wizje stetryczałych animatorów, kryjących się za kurtyną i działającą ewidentnie przeciwko białym obywatelom Unii

  • wolna-polska.pl

   12 grudnia 2017 at 09:13

   W jaki sposób Morawiecki niszczy Polskę?

   • Pola kowalska

    13 grudnia 2017 at 10:33

    Niszczenie to robi juz od min 10lat a jego stary ma wieksze doswiadczenie bo robi to cale zycie.Sciaganie swej rodziny z Ukrainy Bialorusi szczepienia przymusowe czyli STERYLIZACJA zmiana GENOW sciaganie Globalistow ZYDOWSKICH oddajac im wszystko to marionetka pana Dawida ktory nie jest dzieki Bogu Polakiem lecz ma wieksza moc od Zyda kaczynskiego i reszty Okupanta zydowskiego.Mozesz byc pewny kary beda tak wsokie ze z palcem w d**** mozesz sobie pozwolic na kradziez mil TYLKO musisz byc ZYDEM areperacje to lakomy kasek dla ZYDOW i OKUPANTOW POLSKICH

 4. allegro.pl

  12 grudnia 2017 at 08:57

  Michael Hoffman Judaizm zdemaskowany.

 5. internet

  12 grudnia 2017 at 09:05

  ks.dr Stanisław Trzeciak TALMUD O GOJACH a kwestia żydowska w Polsce.

 6. Statystyczny

  14 grudnia 2017 at 19:04

  Ten żydowski przestępca jest ścigany listem gończym przez państwo Izrael,Sorosz okazuje sie byc antysemita i przestępca czyli Adam Michnik i całe to gowno wyborcze jest antysemickie! ,Soros to Persona Non Grate w Izraelu wraz z michnikiem!!!!,i powinni byc ścigani między innymi z polskiego kk za antysemityzm i mowę nienawiści do Zydow

  • wiesscar

   14 grudnia 2017 at 23:09

   Tak.

 7. gość

  17 grudnia 2017 at 13:16

  Michalkiewicz ostrzega: Żydzi coraz bliżej przejęcia polskich nieruchomości!
  http://nczas.com/wiadomosci/polska/michalkiewicz-ostrzega-zydzi-coraz-blizej-przejecia-polskich-nieruchomosci/

 8. cubase 9.5 crack

  20 grudnia 2017 at 00:48

  Hi, bing lead me here, keep up good work.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra