Z zagranicy

Szkodliwość islamskiej imigracji, dla życia społecznego, gospodarczego i politycznego Europy

Szkodliwość islamskiej imigracji, dla życia społecznego i gospodarczego opisał Douglas Murray w swojej, wydanej nakładem wydawnictwa Zysk, pracy „Przedziwna śmierć Europy”.

 

Zwolennicy imigracji twierdzą, że imigracja rzekomo przynosi korzyści ekonomiczne, ubogaca kulturowo, jest konieczna bo społeczeństw się starzeje, nie da się jej zatrzymać, moralne jest przyjmowanie imigrantów. Te argumenty szerzy cały przemysł propagandy.

Argument o korzyściach ekonomicznych z imigracji jest nieprawdziwy bo „w najlepszym razie upłynie dużo czasu, zanim rodzina, która osiedliła się w obcym kraju i będzie w nim korzystać z rozmaitych świadczeń, takich jak darmowe szkolnictwo, służba zdrowia, czy rozmaite zasiłki, zwróci te pieniądze w podatkach”.

Imigranci mogą przynosić korzyści pracodawcom, ale nie pracobiorcom rodzimym, bo wypychają rodzimą klasę pracującą z rynku pracy, poprzez to, że są gotowi pracować za o wiele mniejsze stawki.

Pojawienie się imigrantów podnosi koszty wynajmu lub zakupu mieszkań, wymusza budowanie coraz większej ilości budynków mieszkalnych, powoduje brak miejsca w szkołach (w 2018 roku „w 60% brytyjskich gmin będzie brakowało miejsca w szkołach podstawowych”).

Imigranci więcej otrzymują w świadczeniach socjalnych niż w podatkach wpłacają do budżetu państwa. Zarobione pieniądze nie są przez nich wydawane w kraju do którego wyemigrowali, tylko przesyłane rodzinie.

Zwolennicy emigracji twierdzą, że imigracja jest potrzebna do przeciwdziałania starzeniu się Europy. Starzenie się Europy jest faktem, ale wynikający z antynatalistycznej propagandy lewicy głoszącej zabobony o przeludnieniu. Mitem jest przede wszystkim teza o potrzebie utrzymania populacji w danej wielkości lub o potrzebie nieustannego wzrostu wielkości populacji. W rzeczywistości najazd imigrantów powoduje problemy z brakiem mieszkań i infrastruktury, co przekłada się na spadek komfortu życia Europejczyków. Wszelkie badania opinii wskazują, że rdzenni Europejczycy chcieli by mieć więcej dzieci, ale nie decydują się na prokreacje z powodów ekonomicznych. Dodatkowo lewicową patologią jest przedstawianie starych ludzi jako problem.

Sprowadzanie imigrantów nie rozwiązuje problemu bankructwa systemu emerytalnego, tylko oddala w czasie bankructwo systemu i pogłębia problemy z tym związane.

Lewicowe frazesy o tym, że imigranci wzbogacają naszą kulturę, ignorują fakt, że inne kultury też mają swoje patologie. Wielu islamskich imigrantów jest niezwykle zdziwionych tym, że w Europie gwałcenie kobiet uznaje się za coś niestosownego. Powszechna akceptacja wśród islamskich imigrantów dla przemocy seksualnej wobec kobiet, i dokonywanie masowych gwałtów, było ukrywane przez policje i media w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Otumanienie Europejczyków było tak wielkie, że część ofiar w imię politycznej poprawności ukrawała przynależność rasową swoich oprawców. Milczenia od policji co do tożsamości sprawców domagali się antyfaszyści.

Imigranci przybywające do Europy mają pozytywną wizje Europy jako raju z świadczeniami socjalnymi. Wraz ze wzrostem ilości imigrantów rośnie też ich radykalizm religijny.

Władze nie deportują nielegalnych przybyszów. „Około 80% przybyłych stanowią młodzi mężczyźni, którzy po przybyciu sprowadzają swoje rodziny”. Imigranci zmuszają przybyłe z nimi kobiety do prostytucji. Koszty utrzymania imigrantów są zabójcze dla budżetu państwa, na polityce otwartych granic zarabiają tylko przemytnicy. Nie można zweryfikować tego co mówią imigranci, niszczą oni swoje dokumentu, ukrywają swoją tożsamość, i notorycznie okłamują władze.

Imigrantów wspierają organizacje pozarządowy, które dostarczają im informacji jak wykorzystywać europejskie przepisy i pozostać w Europie. Imigranci nie mają żadnych umiejętności, które pozwoliły by im na zdobycie pracy w Europie, dla tego często pracują dla kryminalistów albo nie są wstanie zarobić na swoje utrzymanie. Przemieszczaniu się imigrantów po całej Europie sprzyja polityka braku granic między europejskimi krajami.

W obozach dla imigrantów imigranci są podawani nieustannej lewicowej indoktrynacji przez działaczy lewicy pracujący jako wolontariusze z imigrantami. Obozy nie zapewniają dostatecznych warunków sanitarnych. Dodatkowo imigranci z różnych krajów są do siebie wrogo nastawieni i nieustanie walczą między sobą.

Imigracja oznacza dla Europy: terroryzm, szariat, wsparcie lewicy w jej szkodliwych działaniach ze strony imigrantów, wielokulturowość czyli walkę walkę z kultura zachodnią, zabójstwa honorowe kobiet dokonywane przez muzułmanów, wycinanie łechtaczek muzułmankom,

Władze Europy zachodniej oprawiają pro islamską propagandę, rozgłaszając osiągnięcia kultury islamu i ukrywają osiągnięcia kultury zachodniej. Według tej politycznie poprawnej propagandy całą wiedzę zawdzięczamy muzułmanom (co jest wierutnym kłamstwem). Władze przestawiają kulturę zachodnią jako gorszą wobec kultury islamskiej.

W Europie ukrywany jest fakt antysemityzmu islamskich imigrantów, tego, że nawołują oni do mordowania Żydów, i dokonują zabójstw Żydów. Dziwnym jednak trafem wielu Żydów wspiera imigracje. Podobnie jest i z homoseksualistami, którzy są znienawidzeni przez islamistów. Pomimo to homoseksualiści nie walczą z islamem tylko z katolicyzmem. Trzeba przyznać, że ci homoseksualiści, którzy ośmielili się skrytykować islam byli prześladowani przez lewicę i środowiska homoseksualne.

Islamskie dzielnice w Europie są wylęgarnią terrorystów. Właściwie cała islamska społeczność islamskich dzielnic popiera islamski terroryzm. Większość muzułmanów popiera przemoc wobec krytyków islamu. Media negują ten fakt i kłamią o rzekomej pacyfistycznej postawie muzułmanów.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Avicenniusz

    22 grudnia 2017 at 00:20

    Generalnie wszystko to jest prawdą, ale obiektywizm nakazuje zauważyć, że tzw. środowiska LGTB coraz wyraźniej występują przeciwko islamowi w Europie. Na przykład jedna z liderek niemieckiej AfD jest zdeklarowaną lesbijką. Gdzieś czytałem, że we Francji bardzo duży odsetek homoseksualistów głosuje na Front Narodowy. Nie, żebym odczuwał jakąś szczególną więź z tymi ludźmi, ale tych danych nie można ignorować. A jeśli chodzi o „naszych starszych braci w wierze”, to myślę, że zmądrzeją dopiero, jak zapłoną synagogi i konflikt arabsko-żydowski przeniesie się na ulice europejskich miast. Ale wtedy to już będzie za późno. I dla nich, i dla nas…

  2. zerosciemny

    22 grudnia 2017 at 23:03

    Według Song Hongbinga II WŚ wywołali Żydzi amerykańscy sponsorując Hitlera przez szwajcarskie banki. To jeden z powodów dla których Szwajcaria nie padła jego łupem. Soros też siedzi w Stanach …

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra