PRAWY.TV

Tadeusz Płużański: UE to samozwańcze gremium, które się nudzi

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. prawo

  27 grudnia 2017 at 00:00

  Nie ma co narzekać Grzegorzu dyndało. Sam tego chciałeś. Wszak na tym polega żydowska demokracja, żeby katolików trzymać w więzieniach, w dodatku za ich pieniądze. Żydzi wszak nie mogą żyć bez demokracji szczególnie u swoich sąsiadów. Normalnym ludziom ten najgłupszy „ustrój” jest do niczego potrzebny.
  Jako ciekawostkę podam, że w związku z tym „wdrażaniem demokracji” pojawiły się nowe rasy na Ziemi:
  – hitlerowiec (Niemiec)
  – komunista (żyd)
  – socjalista (żyd)
  – lewak (żyd)

 2. Danka

  27 grudnia 2017 at 01:44

  Taaaak.Najlepszy jest zamordyzm, dyktatura i co jeszcze wg Prawo?Poeta Herbert omawial zjawisko narodzin faszyzmu: Jakas grupa oswieconych chce innym ukladac zycie bez ich zgody.
  A ja mam bardzo smutna satysfakcje, ze zawziecie walczylam z poluzowaniem prawa ws marihuany.Okazuje sie, ze w Kobylce pod stolica na pasach! zostaly zabite 3 kobiety, wracajace z pasterki przez 22- letniego nacpanego marihuana.Tak:” maryha nie szkodzi, poprawia nastroj, wzrok,leczy, no tylko uprawy najwiejsze w Europie ” itp.To wyscie zabili te kobiety! WY!
  http://www.tvp.info/35359487/zabil-trzy-kobiety-w-kobylce-w-jego-organizmie-znaleziono-slady-marihuany

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra