Z kraju

Kornel Morawiecki domaga się od syna przyjęcia przez Polskę 7 tys. muzułmańskich imigrantów

W wywiadzie udzielonym dziennikowi Rzeczpospolita Kornel Morawiecki oświadczył, że Polska powinna uruchomić korytarze humanitarne i przyjąć 7 tys. tzw. uchodźców, do czego zobowiązał się rząd PO-PSL.

Lider partii Wolni i Solidarni, a prywatnie ojciec obecnie urzędującego premiera stwierdził, że „te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem”.

I dodał: „Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które <<ich>> przerobią na <<nas>>”.

Najwyraźniej Kornel Morawiecki albo nie wyciągnął sobie wniosków z doświadczeń państw Zachodu, albo działa w sposób celowy. Szkoda, że w tym wywiadzie kwestia ta nie została wyjaśniona.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

83 komentarze

83 Komentarzy

 1. mordimer

  28 grudnia 2017 at 13:31

  Inwazja nierobow muzułmańskich na europe to żydowska robota . Czy potrzeba jeszcze wiecej dowodów .?

  • Tomek

   28 grudnia 2017 at 13:33

   Podaj choć jeden dowód:)

   • kowalski

    28 grudnia 2017 at 13:39

    Po pierwsze kim jest Soros.Po drugie w czyich łapach są lewackie media propagujące import muslimów i sterujące terrorem poprawności politycznej?!

    • Tomek

     28 grudnia 2017 at 17:16

     To akurat żadne dowody. Zacznijmy od Sorosa. To jest jeden człowiek, który swoją drogą jest skonfliktowany mocno z innymi Żydami. Weźmy państwo Izrael – Soros zwalcza jego obecne władze, w zamian za co obecne władze zwalczają Sorosa – choćby przy okazji sporu z Orbanem. A więc to nie są „Żydzi” jako jakaś zorganizowana, jednolita grupa, tylko jeden człowiek. Po drugie, Soros zaczął finansować te organizacje ratujące imigrantów na morzu w 2016 roku, kiedy najpotężniejsze fale inwazji już uderzyły w Europę. Nie wywołał więc on tego kryzysu. Owszem, w pewnym zakresie pomaga go podtrzymywać teraz, ale naiwnością jest twierdzenie, że imigranci przyjeżdżają do Europy akurat dlatego, że Soros finansuje organizacje pomagające im dostać się do Europy.

     Co zaś do mediów, to moim zdaniem też pudło. Prasa lewicowa nie jest bynajmniej opanowana przez Żydów. Są takie przypadki, jak u nas Wyborcza, ale nie jest to reguła. Poproszę o konkretne przykłady z Zachodniej Europy wraz z podaniem właścicieli rzekomo żydowskich, jeśli tak uważasz. Poza tym, lewica zachodnioeuropejska zwyczajowo jest niechętna choćby Izraelowi (już prędzej będzie bronić Arabów krzyczących „śmierć Żydom” czy poprze Palestynę). Mało tego, są środowiska żydowskie mocno protestujące przeciwko imigracji, bo Arabowie w Zachodniej Europie to zagrożenie także dla nich. Czemu tylu Żydów np. wyjechało z Francji? Odsyłam do wystąpienia chociażby naczelnego rabina Francji w temacie imigracji.

     Nie ma zatem czegoś takiego, jak jakieś jednolite działania Żydów w kierunku wywołania kryzysu imigracyjnego.

     • Robert B.

      28 grudnia 2017 at 17:24

      Do @Tomek:

      Typowa wypowiedź lewaka, który wierzy w „różnorodność Żydów”. Poznaj ich osobiście, wejdź z nimi w kontakt, a bardzo szybko pozbawią cię wszelkich złudzeń. Od razu prostuję, że nie chodzi mi o żadną różnorodność w sensie niski-wysoki, rudy-czarnowłosy, stąd-stamtąd. Chodzi mi o hołubione przez nich poczucie odrębności narodowej pomimo ponad 3000-letniego „wygnania”, interesy narodowe, mentalność, mentalność nie do zniesienia dla gojów.

     • Tomek

      28 grudnia 2017 at 17:33

      Do @Robert B.

      Typowa wypowiedź paranoika Roberta, wierzącego w spisek. Ty nie potrafisz jednego posta, człowieku, napisać, bez nap….nia na Żydów, bez p….nia co będzie „a potem” i bez onanizowania się, jak to byś bardzo chciał kolejny Holokaust zobaczyć. Nie ważne, czy tematem artykułu jest np. pozycja Chin (weźmy ostatni przykład), wypowiedzi jakiegoś polityka, czy goła d….a Maryny. Robert ślęczy przed kompem i nap…..la nie mające związku z treścią posty o Żydach. Nie pouczaj więc gościu innych, jak mają postrzegać rzeczywistość, bo z tym to ty masz gigantyczny problem. Tak gigantyczny, że wymagający już chyba tylko interwencji lekarza, bo przy tak zrytym berecie to żadna dyskusja nie jest możliwa.

     • Robert B.

      28 grudnia 2017 at 17:42

      Do @Tomek:

      Pominę ten stek bredni, który tu usrałeś, bo jesteś ślepy i gówno rozumiesz, czemu dawałeś wyraz nie raz. Właściwie ciągle jedno i to samo. Ale w jednym przyznam ci rację: Nie ma możliwości dyskusji między mną a tobą. Ja nie mam zamiaru zrezygnować z mojego zdania choć trochę, żeby tobie dobrze zrobić, bo na tym polega dyskusja, na obustronnym ustąpieniu. Ja wiem, co widzę i wysławiam to. To, że tobie to nie odpowiada, mnie GÓWNO obchodzi. Póki co jeszcze nie ma żydowskich gułagów tak jak w Rosji po „rewolucji bolszewickiej”, żeby takich jak ja zapracowywać na rzecz narodu wysranego na śmierć. Na razie jest spokój, więc takie opinie krążą. Pójdą dalej, to będzie to, co zawsze. Takie prawa natury…

     • Tomek

      28 grudnia 2017 at 17:57

      Do @Robert B.

      „Ja nie mam zamiaru zrezygnować z mojego zdania choć trochę, żeby tobie dobrze zrobić, bo na tym polega dyskusja, na obustronnym ustąpieniu.”

      Nie musisz mi robić dobrze, dziękuję. Sobie zrób dobrze, bo twoja choroba przede wszystkim tobie szkodzi, czy też twoim bliskim.

      „Ja wiem, co widzę i wysławiam to.”

      Jak każdy człowiek chory na uporczywe zaburzenia paranoidalne. Co nie znaczy, że ma to jakikolwiek związek z faktami. To się leczy.

      „Póki co jeszcze nie ma żydowskich gułagów tak jak w Rosji po „rewolucji bolszewickiej”, żeby takich jak ja zapracowywać na rzecz narodu wysranego na śmierć.”

      Nie histeryzuj:). Nie róbmy ze zidiocenia męczeństwa, parafrazując pewien cytat. Najgorsze, co cię może spotkać, to że inni ludzie cię śmiechem zabiją, widząc takie pierdoły, jakie wypisujesz.

     • antyPOPiS

      28 grudnia 2017 at 18:08

      Tomus, pier..lisz jak potluczony, judenaziolstwo okupujace Palestyne stoi za destabilizacja bliskiego wschodu i to jest fakt niepodwarzalny. iSSrael, bastard hitlera i stalina, to bez watpienia najwiekszy triumf terroryzmu w historii swiata. Historia kolem sie toczy, wiec tobie, sobie i calemu swiatu Zycze by pieklo pochlonelo ten zbrodniczy nowotwor..

     • Marian

      28 grudnia 2017 at 21:06

      @Robert B., daj spokój, udzielasz korepetycji? 😉 On ma zaimpregnowany mózg, szkoda czasu. To genetyczni mutanci.

     • MAREK

      28 grudnia 2017 at 23:52

      NOOO i ..??! wyszło szydło z worka?! w trosce o karierę polityczną syna tatuś promuje rozwiązanie które może zagrozić codziennemu bezpieczeństwu Obywateli Polski …

     • Tomek

      1 stycznia 2018 at 13:37

      @Do Kamil

      To ja poproszę link do tego rzekomego wywiadu w CNN wskazującego, że Soros finansował ratowanie płynących łodziami uchodźców na samym początku kryzysu i do informacji, na podstawie której wnioskujesz, że to zaplanował.

     • Tomek

      1 stycznia 2018 at 13:40

      @Do MAREK

      Zgadzam się. Tylko nie ma to zbytnio związku tym, co napisał mordimer…

     • Tomek

      1 stycznia 2018 at 13:49

      Do @Antypopis

      ISIS nieoficjalnie wspierało wiele państw, od USA, przez Turcję, Arabię, ZEA, Katar. Izrael miał internes w powstaniu ISIS, żeby osłabić Asada, a nie żeby wysyłać islamistów do Europy, jak naiwnie wierzy paru internetowych głupków czasem tu głośnych. Imigranci nie ruszają do Europy z Izraela czy bezpośrednio Syrii, ale z Turcji, która celowo na to pozwala by mieć nacisk na UE. Ale taki Robert B. czy inny internetowy głupek nie biega i nie krzyczy o tureckich spiskach. Albo o włoskich, czy francuskich – bo druga cześć imigrantów dociera przez Libię, a Kadafiego obaliły przede wszystkim Włochy i Francją. Wiadomo, o czym krzyczą, bo wiadomo co tylko mają w makówkach. Tyle widzisz, ile wiesz…

      Co do ciebie natomiast, to teksty w stylu „judeonaziolstwo” z cała pewnością wskazują, że patrzysz na temat obiektywnie, dokłębnie go analizujesz i ni ch…ja nie masz żadnych uprzedzeń:)

     • Tomek

      1 stycznia 2018 at 13:55

      Do @Marian

      Hahahhahahah…. Ależ wy, chłopaki, macie o sobie duże mniemanie… Korepetycje… Jedyne, czego Robert B. może na tej grupie udzielać to wsparcia osobom z problemami takimi, jakie ma on, być może tobie tez. Tak to działa w psychologii, że chorzy ludzie się wspierają. Problem tylko, że wy nie wychodzicie z choroby, a wręcz jeden paranoik drugiego paranoika nakręca i wierzycie, że to, co wypisujecie to coś więcej niż stek zabawnych bzdur.
      W razie czego, mógłbym w takiej grupie pełnić rolę terapeuty, choć chyba psychologicznie moje metody nie są zbyt skuteczne. Może zamiast z was się śmiać powinienem jakoś bardziej rozmawiać, okazać współczucie, czy coś….

    • zbyszek

     30 grudnia 2017 at 15:34

     Moje odwieczne pytanie: Gdzie sa dokumenty wymordowanych w Holokauscie i na Ukrainie? Soros bral w tym udzial na Wegrzech.

   • mordimer

    28 grudnia 2017 at 13:57

    Jednym z nich jest wypowiedz pana Morawieckiego ? ,seniora . Przemawia za tym również zwykla logika wydarzeń . A Ty , niewierny Tomaszu , podaj dowody , ze jest inaczej .

    • Tomek

     28 grudnia 2017 at 17:26

     Mordimerze, udowadnia się jakiś fakt, a nie jego brak. Przykładowo, jak ktoś twierdzi, że widział Yeti, niech będzie łaskaw pokazać np. jakieś zdjęcie czy coś, a nie męczy innych, żeby mu udowodnili, że Yeti nie istnieje:). Przecież napisałeś o wielu dowodach, to chyba dasz sobie radę choć jeden podać? Nie, wypowiedź Morawieckiego to żaden dowód. To nie jest Żyd, od tego zacznijmy, więc nie wiem, jaka jest logika twego rozumowania i uznania tego za dowód swojego stwierdzenia.

     • Tomasz

      28 grudnia 2017 at 20:34

      Pan Morawiecki niech uderzy w swój głupi czerep .Tomek reprezentuje lobby żydowskie które szkodzi Polsce i Polakom .

     • zbyszek

      31 grudnia 2017 at 10:46

      /Tomasz 28 grudnia 2017 at 20:34
      .Tomek reprezentuje lobby żydowskie które szkodzi Polsce i Polakom ./
      Tomek reprezentuje logike chciwosci – zarazil sie od PAD i jego BND z solochem na czele. Zdanie Tomka do Roberta prosto z przedsiebiorstwa o tej nazwie: „jak to byś bardzo chciał kolejny Holokaust zobaczyć”” Z jego logiki wynika, ze jego chciwosc nie jest dowodem, bo nie jest udowodniona. he he he Soros jest taki jakim sie przedstawia/ Szefem Springera nie jest Zyd pochodzacy z najnowszej imigracji z Rosji,…………………….Chciwosc nie pozwala widziec, oslepia

   • stanley

    28 grudnia 2017 at 14:00

    Ja dodam, iż media antypplskie działają w Polsce mając większośc przekaźników i tak ogłupiły libertyńskich swoich wyznawców, że ci wychodzą na ulice i chcą obalać demokratycznie wybrany Rząd.

   • Robert B.

    28 grudnia 2017 at 14:21

    Do @Tomek:

    Choć jeden dowód? Miłość żydostwa do „uchodźców”, ale tylko na „wygnaniu”. Wystarczy poczytać żydowską gazetę dla Polaków, poczytać, co mówi żydowska agencja wpływu typu „Otwarta Rzeczpospolita”, czy „Fundacja Batorego”.

    • Tomek

     28 grudnia 2017 at 17:42

     Aha, tak tych uchodźców kochają że uciekają z Zachodniej Europy. Wystarczy spojrzeć, ile Żydów wyjechało choćby z Francji, popatrzeć na wypowiedzi np. naczelnego rabina Francji. Ale do tego trzeba mieć minimum chęci, by poznawać fakty i krytycznie je oceniać, a nie żyć w świecie swoich lęków i przesądów. Wyborcza jest za przyjęciem uchodźców, dlatego, że jest to gazeta lewicująca i wspierającą politykę UE, a nie dlatego, że ma związki z Żydami. Ale tego też nie jesteś w stanie ogarnąć. Poza tym, co ma Wyborcza do milionów imigrantów, którzy przybyli do Europy (mordimer twierdzi, że Żydzi stoją za owym najazdem – jak niby Wyborcza do tego się przyczyniła, przecież ma g…o do powiedzenia w temacie tego, czy Niemcy albo taka Francja uchodźców przyjmą).

     • NARODOWYROJALISTA

      28 grudnia 2017 at 18:47

      pan morawiecki senior jest typowym lewakiem dla nich Naród to utopia ,demagogia liczy się internacjanalizm .Od dawna wiedziałem ze ta partyjka wolni i solidarni jest masonską organizacja skupiającą nieudaczników politycznych z spod ciemnej gwiazdy dawida

    • Kmicic

     31 grudnia 2017 at 02:59

     @Robert B.

     A kuku Robercik 🙂 znowu pierdzielisz jedno i to samo , uparty jesteś jak wół! Zastanawia mnie jak można mieć na wszystkie tematy , problemy , zjawiska , opinie itp itd jedną i tą samą odpowiedź : wszystkiemu winni cykliści …
     Tak ograniczonego człowieka nie widziałem dawno .

   • PolishPolackski

    30 grudnia 2017 at 13:07

    Basia Spectre.
    Jeszcze coś?

  • Kwal

   31 grudnia 2017 at 12:55

   To jest prawidłowa odpowiedź. Cel żydostwa jest zawsze jeden i tylko jeden. Zniszczenie chrześcijaństwa. Zmieniają się tylko metody…Na świecie jest coś albo chrześcijańskie albo żydowskie innej prawdy nie ma…

  • Jusz

   31 grudnia 2017 at 21:03

   Hitler był półżydem, znaczy się powinien trzymać stronę współbraci Żydów, a zgotował im holocaust.

 2. Roch

  28 grudnia 2017 at 14:02

  Owi imigranci są potrzebni, by dostarczyć dowodów na „wzrost niepokoju społecznego”, „coś tam fobii” no i teroryzmu, co wreszcie pozwoli wprowadzić lub jak kto woli przywrócić zamordyzm.
  Dowodów szukajcie za Odrą i za Kanałem Angielskim…

  Myśleć i szukać prawdy.

 3. Robert B.

  28 grudnia 2017 at 14:19

  „Najwyraźniej Kornel Morawiecki albo nie wyciągnął sobie wniosków z doświadczeń państw Zachodu, albo działa w sposób celowy.”

  Wizyta synalka u agenta żydowskiego wywiadu na szabasowej kolacji WSZYSTKO wyjaśnia. Działa w sposób celowy. Cel żydostwa? Władza nad światem. Jak ją osiągnąć? Zmieszać wszystkich tak, by wyzbyli się korzeni, poczucia wspólnoty, zatomizować świat gojów do poszczególnych jednostek, by wiedza gojów nie sięgała dalej niż ich nos. W takiej sytuacji narcystyczna grupa etniczna, która wszystkim stręczy „otwartość”, podczas gdy sama biedna od ponad 3000 lat pomimo „wygnania” nie może się zintegrować (cóż to za tajemnica…), jako dobrze zorganizowana mafia przechwyci automatycznie władzę nad głupimi gojami.

  • zbyszek

   30 grudnia 2017 at 15:45

   Taka drobna uwaga.
   Do Mossadu moze zapisac sie kazdy przez internet wchodzac na ich strony. Do naszych sluzb ma byc podobnie, ale organizacja bedzie taka jak w AK w Polskim Panstwie Podziemnym – nazywaja to systemem trojkowym. Przykladowo ci, ktorzy scigali zamachowcow z Monachium faktycznie nie znali nikogo z Mossadu.

   • zbyszek

    30 grudnia 2017 at 17:31

    Tak samo inne wywiady – nawet onet: Dawniej pracownicy w Pullach otrzymywali służbowe pseudonimy, opowiadali bliskim, że pracują w administracji państwowej. Dzisiaj mogą mówić otwarcie, kto jest ich pracodawcą. Oferty pracy w służbie wywiadowczej są dostępne na stronie internetowej BND. Kilka zakazów nadal obowiązuje: w berlińskiej centrali przy Chausseestraße nie wolno używać prywatnych komórek i korzystać z Facebooka. http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/brunatny-kolekcjoner-akt/frr12tw

 4. Aniela

  28 grudnia 2017 at 14:25

  Najlepiej słowa tego sprzedawczyka Kornela Morawieckiego puentuje Prymas ks. Stefan Wyszyński: „Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny. Przypomina mi się tak wspaniale przedstawiony w powieści Gołubiewa „Bolesław Chrobry” i Parnickiego „Srebrne orły” fragment. Oto cesarz Otto III kusi Bolesława Chrobrego, czyni go patrycjuszem rzymskim i chce go ściągnąć do Rzymu. Ale król nie dał się wyciągnąć z Polski, z ubogiego Gniezna, na forum rzymskie. Został w swoim kraju, bo był przekonany, że jego zadanie jest tutaj. Naprzód umocnić musi swoją ojczyznę, a gdy to zrobi, pomyśli o innych, o sąsiadach. Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.” Soros chyba o tym nie myśli?

 5. Soroka

  28 grudnia 2017 at 14:37

  Kornel już jest stary i dużo przeszedł w życiu, to może już mu się w głowie przewracać.

  • Robert B.

   28 grudnia 2017 at 17:28

   Bardzo ciekawe, że przewraca mu się tylko w jedną stronę, tę blisko-wschodnią, tę wy(s)raną, która thyyyleee pszeeecieeephiaaałaaa… Nigdy w drugą…

   • Marian

    28 grudnia 2017 at 17:39

    no wiesz, rozkaz to rozkaz

   • Tomek

    28 grudnia 2017 at 17:52

    Jego wypowiedź nie miała żadnego związku z Żydami, tylko idiota chyba tego nie rozumie. Kornel powiedział o przyjmowaniu arabskich uchodźców. Tworzysz sobie swój własny, zakłamany świat – wymyślasz fakty, które nie mają miejsca, potem w swoim chorym umyśle tworzysz jakieś powiązania i ekscytujesz się tym na forum, publikując posty bez żadnego związku z tematyką artykułu. Jak Kornel powie, że pada deszcz, to też będziesz p….ł, że ma odchyły i że oni tyle pszeeeeecieeeephieli. Lecz się.

 6. tuszyn

  28 grudnia 2017 at 15:52

  Być może każdy zarządzający Polin w imieniu jej właścicieli musi mieć swojego Bartoszewskiego lub Romaszewską? Teraz padło na pana Kornela

 7. frate

  28 grudnia 2017 at 16:11

  a w nagrodę za prawowierność pis i kaczyński zrobią go marszałkiem, czy jakimś innym nierobem za nasze pieniądze, a Juda mianuje go na swojego doradcę!!! I będzie mógł wygłaszać w reżimowej telewizji skretyniałe brednie swojego starczego, otępiałego do szczętu zżydziałego chorego umysłu!!! POlin pełną gębą, to już jest jazda bez trzymanki, po aneksji Jerozolimy przez żydów, nastąpiła zmiana premiera na żydowskiego synalka, który słucha się w tych sprawach swojego ojczula w wierze!!!

 8. Zona

  28 grudnia 2017 at 16:52

  Przecież to kontynuacja polityki PiS i wcześniej PO. Polska przyjmuje tysiące imigrantów z krajów muzułmańskich. Pojawiały się tez pierwsze demaskujące to opracowania. Np tu http://www.prawica.net/9097 czy tu
  https://marucha.wordpress.com/2017/11/12/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/ Czemu o tym nie piszecie. A zapomniałem zdemaskowalibyście swoich ukochanych polityków…

 9. finka

  28 grudnia 2017 at 17:44

  Nikt p.Morawieckiemu nie broni przyjąć pod swój, prywatny dach jakiejś małej ośmioosobowej rodziny muzułmańskiej, na jego koszt i odpowiedzialność. Ale wara od narzucania tego Polakom. Dlaczego p.Kornel nie lobbuje ws. Polaków z Kazachstanu, żeby pomóc im w przyjeździe do Polski i pozostaniu tutaj.

 10. Adam

  28 grudnia 2017 at 17:50

  I oczywiście 500+ dla nachodzców jak dla Ukraińców + emerytura.

 11. Danka

  28 grudnia 2017 at 18:05

  Co do tematu, to po takiej wypowiedzi bojowego bohatera stanu wojennego,zaden muzulmanin tu nie przyjedzie, jesli ktos mu to przetlumaczy.
  Wszystko w temacie. Kornel Morawiecki wie, co mowi I co chce zrobic z muzulmanami w Polsce.Przerobic ich na chrzescijan-Polakow, czyli zero burek, zero bialych szat, pod krawatami, w bikini na plaze, na pasterke z nami, dzieci do polskich szkol pod kara? itp. Takie przeciwskuteczne zaproszenie.
  Herlitze wilkommen
  Oj. Luuudzieeee:)

 12. Danka

  28 grudnia 2017 at 18:07

  Salomonowa oferta nie do odrzucenia?
  Kornal Morawiecki:”
  I dodał: „Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które <> przerobią na <>”.
  Pytanie, czy my jestesmy w ich mniemaniu lepsi od nich? Czy jakies buraki postkomunistyczne, biedaki….

 13. D68

  28 grudnia 2017 at 20:16

  jeśli rząd wpuści tutaj muzułmanów to przegra wybory 2019 roku…..wolny wybór.

 14. Sławomir Tomasz Roch

  28 grudnia 2017 at 20:21

  Otóż św. Jan Paweł II uczył na w jednej ze swoich encyklik: „Fides et Ratio”, czyli „Wiara i Rozum”, razem i nigdy osobno! Sama wiara bowiem, bez rozumu Panie starszy Morawiecki, to droga na bezdroża, a nawet do piekła anarchii! Przecież nie tego chcesz! Wielu Polaków miało i ma do Ciebie wielki szacunek (w tym ja sam), za to wszystko co zrobiłeś dla ojczyzny przez dekady, proszę byś tego nie nadużywał medialnie i byś tego nie niszczył! A zatem wracając do spraw islamskich emigrantów. Radze dobrze! Zatrzymajmy to, póki jeszcze czas! Z Panem Bogiem

 15. Hania

  28 grudnia 2017 at 20:37

  Ten stary komunista ( z ludzką twarzą) chce z muzułmanów uczynić ” nas”?
  Czyli kogo?
  Komunistę czy katolika?
  …a może panowie Morawieccy mają rozpisane role?!

  tatałełe prosi, a synek nie chce ale musi, bo ten prosi 🙂

 16. Kwal

  28 grudnia 2017 at 20:57

  Morawieckiemu już szajba odbija. Jak to wiedza i kultura nigdy nie idzie w parze z pieniędzmi. Poza tym powinien jako pierwszy dać przykład i przyjąć uchodźców pod swój dach. Drugim durniem który przyjmie Ciapatych powinien być tow. Nycz…

 17. sternik2

  28 grudnia 2017 at 23:20

  Niektórzy tłumaczą to starością seniora Morawieckiego,jednak tak nie jest.To nic innego jak próba wpływu na przyszłe decyzje(bo nie jedną)syna.I tutaj mogą być ciekawe ruchy „wahadła” juniora- albo rady ojca ,albo głos Narodu. Jednak decyzja, o ile premier chce grać uczciwie, może być tylko jedna bo w zdecydowanej większości Polacy NIE CHCĄ żadnych imigrantów łącznie z użyciem (pod fałszywym i niebezpiecznym hasłem) „korytarzy humanitarnych”. Rzecz w tym, że gdyby pod wpływem ojca zdecydował jednak inaczej, to i następne uwagi seniora mogłyby zmieniać pierwotne plany premiera. Sądzę więc ,że starszy gra o cel, który nie jest jeszcze znany,ale zmysłów nie postradał.

 18. z-k

  28 grudnia 2017 at 23:23

  albo to jakaś agentura albo nam bohatera Solidarności Walczącej ….porypało

 19. Art

  28 grudnia 2017 at 23:25

  Kornela wystawił na szpicę prowadzący,ale reszta milczy (oprócz Sierakowskiej).Gdzie tuzy prawe i lewe?Szczególnie ci robiący za prawicowców.Żądamy przywrócenia p.Beaty a wraz z nią normalności.Morawieccy wcięli się na siłę i udają patriotów.

 20. MAREK

  28 grudnia 2017 at 23:55

  NOOO i cooo ?! wyszło szydło z worka?! w trosce o karierę polityczną syna tatuś promuje rozwiązania mogące zagrozić bezpieczeństwu Polaków…

 21. D.

  29 grudnia 2017 at 08:12

  „Morawiecki oświadczył, że Polska powinna uruchomić korytarze humanitarne i przyjąć 7 tys. tzw. uchodźców…” Czy tam jest mowa o „muzułmańskich emigrantach”?

  • Tomasz

   29 grudnia 2017 at 20:25

   Radzę dokładnie przeczytać jest mowa islamskich imigrantach ekonomicznych 7 tyś .Już Waszczykowski mówi o „korytarzach humanitarnych” czyli jest decyzja Premiera Mateusza Morawieckiego.Media Rządowe i Toruńskie milczą o tym .

 22. Winicjusz

  29 grudnia 2017 at 11:11

  W związku z taką, a nie inną wypowiedzią lidera Wolnych i Solidarnych mam pytanie do członków tego ugrupowania posła Sylwestra Chruszcza i posła Adama Adnruszkiewicza: co Wy na to Panowie posłowie? Podzielacie zdanie swojego politycznego pryncypała?

 23. stefan

  29 grudnia 2017 at 12:12

  Do odpowiedzi na wypowiedź Pana Kornela Morawieckiego odsyłam do ks.Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego Link:https://www.facebook.com/profile.php?id=100008114164039&hc_ref=ARQ7kTM_zZ2rfBOmeAMZiPPw2y_xibs-gVWuFR7vj61B7Bfu77I71ArrYTMSxvDerVo&fref=nf

 24. veritatis

  29 grudnia 2017 at 13:07

  Kornel to antychrześcijański kret wprowadzony do PiS aby najpierw rozcieńczyć robiąc AWS bis a później rozwalić PIS.

 25. jaro7

  29 grudnia 2017 at 17:24

  Napiszę krótko,w czasie obecnych nierządów PiS do Polski dostało się według oficjalnych danych …..28tys „imigrantów’ głównie (90%)młodych islamskich byczków,czyli 4 razy więcej niz chciała Kopacz.

 26. Leszek1

  29 grudnia 2017 at 22:31

  Jezeli Zydzi twierdza (a Dr Kekus to potwierdza), ze Morawieccy posiadaja zydowskie korzenie, to nic dziwnego, ze stawiaja oni wyzej posluszenstwo w wypelnianiu rozkazow israelskiego sierzanta, niz los Polakow i Polski.

  • Leszek1

   30 grudnia 2017 at 01:53

   Post Scriptum.
   Wypelniajac ten rozkaz, rzad Morawieckiego rozbije jednosc Grupy Wyszehradzkiej – co moze okazac sie katastrofalne dla Polski w przyszlosci.
   Ta decyzja dodatkowo wplynie na sympatie i szacunek tych panstw ktore go mialy dla Beaty Szydlo za twarda postawe w sprawie nie przyjmowania nachodzcow na swoja ziemie.
   Dlatego teraz, po rozpoczeciu postepowania w mysl paragrafu 7 przez Komisje Europejska, trudno bedzie znalezc szesc panstw, ktore nie wyraza zgody na zastosowanie tego paragrafu przez Rade Europejska.
   I to jest glowny powod dlaczego pan Morawiecki wykona rozkaz israelskiego zupaka i przyjmie, tak na poczatek, siedem tysiecy wyposzczonych seksualnie nachodzcow.
   Nastepstwem tej decyzji prawdopodobnie bedzie zastosowanie POLSKIEJ ustawy 1066, poniewaz wyposzczeni nachodzcy beda regularnie prani po mordach przez „polskich rasistow” w obronie polskich kobiet.
   Po panu Morawieckim nalezy spodziewac sie w dalszej kolejnosci: podwyzszenia wieku emerytalnego, likwidacji programow mieszkanie+ i 500+, oraz dalszych podwyzek podatkow i „uszczelniania” polskich (nie niemieckich i francuskich) przedsiebiorcow.
   Tak wiec wracamy do porzadku i ustalen rzadu smolenskiej kopaczki, a polska wesola karuzela kreci sie co raz to szybciej – tak jak ustalaja to kolejne okupacyjne rzady od 1939 roku. Czy to nie jest rekord, godny zapisania w ksiedze Guinessa?
   Blisko osiemdziesiat lat zycia Polakow pod rzadami ustanawianymi przez nieprzyjaciol Polski!
   A w tym to jest najciekawsze, ze polscy obywatele nie maja najmniejszego wplywu na mozliwosc wyboru wlasnego polskiego rzadu.

 27. Ikar

  30 grudnia 2017 at 15:27

  7 tys. w tym kilku młodych murzynów zamieszka u Kornela Morawieckiego. Amen.

 28. zbyszek

  30 grudnia 2017 at 15:53

  Pozdrawiam!
  Widze, ze to jest najlepszy portal w Polsce i nie ma prawdziwego antysemityzmu – np nazizmu, wiec sie troche wczytuje i mam uwagi. Na swiecie jest zaledwie 14 mln Zydow a w samym Izraelu cos 7 mln – 60 % ludnosci. Dlatego dodaje swoja uwage z calym szacunkiem dla forumowiczow, ze warto uwzglednic strach tracacych wyrazna przewage nad swiatem arabskim – szukaja wiec sprzymierzencow, niejako chwytaja za brzytwe tonac. Dodam, ze niewazne jak jest – chodzi o to, aby spojrzec na te tematy z tej strony.Ja wyczuwam strach.

 29. Kmicic

  31 grudnia 2017 at 03:12

  Widzę na tym portalu może 5-6 normalnych osób np. Tomek ( szacun ) reszta to chyba z jakiegoś kółka zainteresowań wzajemną adoracją . Jakikolwiek byłby temat opisywany , mają zawsze tę samą odpowiedź .
  Szczególnie uwielbiam Roberta B i Danke wybitne monotematyczne osobowości

  • m

   31 grudnia 2017 at 12:48

   „Widzę na tym portalu może 5-6 normalnych osób np. Tomek …” – zapomniałeś o Kmicicu.

  • Tomasz

   2 stycznia 2018 at 03:21

   Kmicic kończ waść i wstydu oszczędź

 30. Wojciech

  31 grudnia 2017 at 14:26

  Kornel – znamy się od 1980 r. więc pozwolę sobie bezpośrednio – odbiło Ci. Z całym należnym szacunkiem. Nie utrudniaj i tak trudnej sytuacji, idź na emeryturę.

 31. MGR

  31 grudnia 2017 at 15:49

  Może chce odebrać kawałek elektoratu lewactwu? Nie sądzę, żeby miał na to szanse…

 32. m

  31 grudnia 2017 at 17:25

  „Po co obniżać podatki i skazywać partyjnych towarzyszy z rodzinami na obniżenie poziomu życia? Wystarczy sprowadzać tanią siłę roboczą. A jeśli Młodemu Morawieckiemu braknie Ukraińców to Stary sprowadzi Arabów” – napisał Paweł Kukiz na Facebooku.
  https://dorzeczy.pl/kraj/51707/Kukiz-uderza-w-Morawieckich-Jesli-Mlodemu-Morawieckiemu-braknie-Ukraincow-to-Stary-sprowadzi-Arabow.html

 33. m

  31 grudnia 2017 at 17:32

  Reakcje sławnych ludzi w obliczu tragedii w drodze do Morskiego Oka…
  http://trybeus.blogspot.com/

 34. m

  31 grudnia 2017 at 17:33

  Pewien ceper przyleciał zdyszany do Bacy i szarpie go za rękaw…
  Baco…Baco!!! …twoją babę gwałcą tam na deskach…- ledwo zipiąc pokazał na odległy stos desek.
  Baca odwrócił się leniwie i spoglądając odrzekł:
  -E tam…to nie moje deski…

  Obserwuję „gościnne występy” pana Dudy na Ukrainie. To „polsko-ukraińskie pojednanie na siłę” w wykonaniu pana Dudy porównałbym właśnie do troski Bacy o tę stertę desek, zupełnie nie zauważając, lub ignorując bezczelnie krzywdę swojej żony. W zasadzie to już nie powinienem się dziwić, bo poziom wazeliny „naszego Prezydenta” w stosunku do Poroszenki przeszedł już stan krytyczny…

  http://trybeus.blogspot.com/2017/12/to-nie-te-sztachetyczyli-o-dudy-sypaniu.html

 35. Polska Canada

  3 stycznia 2018 at 14:01

  Dziwna naiwność Morawieckiego. Trudno nie dostrzegać, co dzieje się w Europie zachodniej. Pod szyldem “uchodźców syryjskich” i “matek z dziećmi” do Europy docierają głównie młodzi mężczyźni, w większości muzułmanie z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Chrześcijańskie korzenie są coraz śmielej podgryzane przez islam, a niewinni, naiwni i bezbronni mieszkańcy Zachodu giną w samobójczych wybuchach jihadystów.
  Kto prowadzi świat w przepaść?
  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-kto-prowadzi-swiat-w-przepasc/

  • gosc

   4 stycznia 2018 at 09:34

   Ano dziwna,nawet bardzo.Ktos tak naiwny nie powinien byc politykiem ani piastowac zadnego waznego stanowiska urzedniczego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra