Z kraju

Cejrowski: Hamas – zamachy na życie, Żydzi – tylko na portfel

Znany podróżnik Wojciech Cejrowski został zalany falą hejtu po tym, jak wyraził poparcie dla Izraela w sprawie Jerozolimy. Internauci usiłowali go przekonać, że Żydzi mają roszczenia wobec Polski, w związku z czym nie należy ich popierać. Odpowiedź podróżnika zwala z nóg.

„Wolę się z Żydami żreć o forsę, niż wylecieć w powietrze na palestyńskiej bombie” napisał na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. „Hamas – zamachy na życie; Żydzi – tylko na portfel” dodał, po raz kolejny dowodząc swojego niematerialistycznego podejścia do życia.

Cóż, pozostaje jedynie pogratulować.

Fot. Facebook/Wojciech Cejrowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

70 komentarzy

70 Komentarzy

 1. michu

  29 grudnia 2017 at 10:55

  Ciekawe, czy jak ktoś będzie zażarcie bronił portfela, to czy uratuje życie 😉

  • prawo

   29 grudnia 2017 at 14:47

   W sumie to ma rację. Odróżnia „Dzicz Większą” od „Mniejszej Dziczy”.

 2. Sara

  29 grudnia 2017 at 11:04

  Żydzi to nachodźcy ekonomiczni . Cejrowski to pajac. Nic się żydom nie należy w Polsce!!

  • michu

   29 grudnia 2017 at 11:23

   No i co z tego, że się nie należy tow. Adolfowi w 39 r. też się Gdańsk nie należał.

   • Kmicic

    29 grudnia 2017 at 13:22

    michu , a Polakom to się należał np. Szczecin ? widzę u ciebie ogromne braki w edukacji z historii .

    • michu

     29 grudnia 2017 at 21:39

     Oczywiście,że się należał. Podobnie jak np.Wrocław

     • EA-68

      4 stycznia 2018 at 17:15

      Historię to ty znasz tylko z nazwy jako przedmiot.

  • Robert B.

   29 grudnia 2017 at 11:24

   Ekonomicznymi metodami to chcą kraje opanować, ale to nie jedyna z metod. Jest też terror komunistyczny, terror ich maści. Dlatego każdy, kto ma trzeźwy osąd, wie, co było przyczyną tego, co nam wmawiają, jakoby było całkowicie niezrozumiałe, czyli ich świętego holokaustu, oczywiście żeby oddalić od siebie oskarżenia o ludobójstwo i odcinać od tego kupony. To była zwykła zemsta za komunizm. Jeżeli bombardowanie Drezna, Hiroszimy, Nagasaki przełyka się jako „straszne, ale konieczne”, a czasami wręcz „zbawienne”, to tak samo jest z holokaustem.

   • Kmicic

    29 grudnia 2017 at 13:24

    Robert B.

    u kogo kupujesz , podaj namiary bo nieźle odlatujesz !

  • Kmicic

   29 grudnia 2017 at 13:16

   Sara , poczytaj trochę książek o czasach wojennych i powojennych , o życiu i śmierci za okupacji i po niej , popytaj starych ludzi pamietających tamte czasy ( o ile będą chcieli mówić prawdę ) to się może czegoś dowiesz prawdziwego co komu się należy . W moim mieście Niemcy wymordowali całą społeczność żydowską ( niewielu pozostało ) ale majątek jakimś dziwnym trafem został przejęty przez Polaków . Wyobraźmy sobie taką sytuację , która nie jest nierealna : Polak mieszka w np. w Rosji jest jej obywatelem ma piękny dom który budował z własnych środków , ale władza totalitarna wygania go z kraju bez prawnie i zabiera mu majątek , po wielu latach władza zmienia się na praworządną i jego syn chce odzyskać majątek po swoim ojcu . I tu pojawia się pytanie czy ma prawo się domagać się majątku po ojcu czy nie ?

   • Robert B.

    29 grudnia 2017 at 13:25

    Po ojcu tak, po drugim obcym Żydzie NIE! A tak poza tym to bajeczki o tym, jakie to żydki są niepokalane to sobie opowiadaj dzieciom, jak to ich „mooordooowaaaliii”, jak to po nich majątki „przeeejmooowaaaliii”… Dobrze pamiętamy, JAK to z nimi było, tymi niepokalanymi niewiniątkami…

    • Kmicic

     29 grudnia 2017 at 13:34

     chłopie uspokój się pisz merytorycznie , nie rozumiem co Ty wypisujesz zadałem proste pytanie a Ty odpowiadzasz „po ojcu tak , po drugim obcym Żydzie NIE ! ” co ten drugi ma wspólnego z moim pytaniem ?

     • Robert B.

      29 grudnia 2017 at 13:37

      Do @Kmicic:

      To ma wspólnego, że żydostwo chce położyć łapsko na tzw. MAJĄTKU BEZSPADKOWYM, który zgodnie z prawem przechodzi na rzecz państwa, którego obywatelem bezspadkowo zmarły był. Żydostwo chce nas po prostu w biały dzień ograbić. Po to im te wszystkie jęko-stęki nad holokitem, żeby bezkarnie okradać całe narody i żyć tak jak lubią: Żyd – siedzieć, żreć i żłopać, goj – zapierdalać na Żyda.

   • michu

    29 grudnia 2017 at 21:41

    Po ojcu tak. Ale czy np ad hoc założony np Związek Polaków Polskości?

  • puszatek

   29 grudnia 2017 at 17:57

   Żydom się nic nie należy, tu masz rację, ale jakoś nie lubię tych wybuchowych Arabów i innych najeźdźców!

   • puszatek

    29 grudnia 2017 at 18:02

    Robert B. – masz 100% racji, ta nacja to pasożyty i oszuści. Żyd wydałby swoja matkę za pieniądze. Maja się za najmądrzejszych i najlepszych, resztę uważają za bydło.

 3. z-k

  29 grudnia 2017 at 11:10

  Pan Cejrowski jest człowiekiem przytomnym i wie, że bez przymilnych ukłonów, uśmiechów, przysiadów tudzież bez nadętych czołobitnych deklaracji właściwie ukierunkowanych nie będzie go w TVP, TVN, ani w żadnych innych mediach na świecie.

 4. okop

  29 grudnia 2017 at 11:12

  Jak stracisz cały pieniądz jak masz, jak staracisz dom jaki masz, jak stracisz pracę jaką masz, to wtedy pogadamy czy żydzi lepsi. Wpuszczenie ich spowrotem do Polski jak to planują rządzący, będzie powtórką z historii. I tak już mamy jedne z najniższych zarobków w całej unii, myślisz że jak bracia w wierze jak to kościół mówi, wrócą po swoje to gojenie jak nas nazywają mają szansę na dobre zarobki w polin?

  • Robert B.

   29 grudnia 2017 at 11:16

   Jak ich tu wpuścimy, to będziemy mieć katastrofę społeczną. Wtedy nie pozostanie nam nic innego jak Palestyńczykom.

   • Przerażająca Moc Izraela

    29 grudnia 2017 at 17:42

    „Jak ich tu wpuścimy, to będziemy mieć katastrofę społeczną. Wtedy nie pozostanie nam nic innego jak Palestyńczykom.”

    Oczywiście nawet ci prez myśl nie przejdzie, że mógłbyś w konkurencji z Żydami osiągnąć cokolwiek. Gdybyś był człowiekiem to nawet byłoby mi ciebie żal.

    • Robert B.

     29 grudnia 2017 at 18:12

     Do @Przerażający smród z dupy Izraela:

     Oczywiście przez myśl ci nie przejdzie, że pomimo mitu holokaustu są tacy, którzy was przejrzeli na wylot i dobrze wiedzą, CZYM wy jesteście…

     • Przerażająca Moc Izraela

      29 grudnia 2017 at 22:43

      Jesteśmy dokładnie TYM czym ty chciałbyś być, ale wiesz, że NIGDY nie będziesz…
      …śmieciu.

     • Robert B.

      30 grudnia 2017 at 10:42

      Do @Przerażający smród z dupy Izraela:

      „My, my, my”… No właśnie! Byliście i pozostaniecie tym, czym zawszeście byli. A potem… a potem jak miarka się przebiera, to jest jedno wielkie Aj i jedno wielkie Waj i Haaatuuujcieee naaas!

  • michu

   29 grudnia 2017 at 11:25

   „Po swoje” ???

   • Robert B.

    29 grudnia 2017 at 11:33

    Do @michu:

    W pewnym sensie po „swoje”. Oni uważają, że cały świat należy do nich. Jeżeli coś należy do gojów, to tylko tymczasowo. Należy to odzyskać wszelkimi możliwymi sposobami. A potem… A potem jak miarka się przebiera, to jest jedno wielkie Aj i Waj i Haaatuuujcieee naaas! Ja palcem w bucie nie kiwnę.

 5. Robert B.

  29 grudnia 2017 at 11:14

  Następny idiota wychowany na micie holokitu = żydek niepokalane niewiniątko, absolutnie niezdolne do agresji.

  • Kmicic

   29 grudnia 2017 at 13:19

   Robert B. opanuj swój antysemityzm , bo piszesz nieprawdę odnośnie mitu holokaustu .

   • Robert B.

    29 grudnia 2017 at 13:28

    Po pierwsze: na antysemityzm SRAM i SZCZAM. A po drugie: oświeć mnie. Jaka jest prawda „odnośnie mitu holokaustu”?

    • Kmicic

     29 grudnia 2017 at 13:39

     Wiesz co , z chamem nie będę polemizował i go oświecał , bo cham zawsze pozostanie chamem i ubranie garnituru niczego nie zmieni , cham to cham .

     • Robert B.

      29 grudnia 2017 at 13:42

      Do @Kmicic:

      Nie polemizuj. Oświadcz mi, JAK twoim zdaniem jest z tym całym mitem holokaustu.

     • Kmicic

      29 grudnia 2017 at 14:14

      Robert B.

      To jest bardzo proste !

      Nie ma mitu holokaustu .

      Był holokaust .

     • antyPOPiS

      29 grudnia 2017 at 14:49

      @kmicic, hasbarniku jakim prawem twierdzisz ze ofiary zydowskie zasluguja na wyjatkowe traktowanie.
      Holokast to mit, z racji funkcji jaka ma pelnic, czyli pregierza goim, ktorzy wg ciebie i tobie podobnym POjebom winni poswiecac sie za zydostwo. W historii Polski i Swiata parchacizna zapisala sie jak najgorzej, nie ma kogo zalowac..

     • Robert B.

      29 grudnia 2017 at 15:11

      Do @Kmicic:

      O Boże! Jakie to proste „Był holokaust”. A Bóg? Bóg jest, czy go nie ma? Ooo, tu zdania mogą być podzielone. Są tacy, którzy zaprzeczają istnieniu świata, że wszystko, co widzimy, to Vorstellung ‚przedstawienie’. I nic. Mają do tego prawo. Tylko jest jedna absolutnie prawdziwa rzecz na świecie, w Układzie Słonecznym, Galaktyce, Wszechświecie, nieulegająca ŻADNEJ wątpliwości. I jest nią mensura omnium rerum, czyli święty, bo żydowski, holokaust, który „był”. I oczywiście O NIC w tym nie chodzi tym niepokalanym holokaustnikom…

     • Robert B.

      29 grudnia 2017 at 15:44

      Do @Kmicic:

      „Stwierdzam po prostu fakty”… A ja „stwierdzam po prostu fakt”, że nie udało się im mi wmówić, że jedynym faktem w całym wręcz Wszechświecie niepodlegającym wątpliwości jest ich święty, jak oni to zwą, holokaust. Ja wiem, o co im w tym wszystkim chodzi.

 6. tuszyn

  29 grudnia 2017 at 11:48

  „Znany podróżnik” o żadną forsę z żydami żreć się nie będzie. Przeciwnie. W trosce o forsę własną, zgodnie z mądrością etapu a wzorem innych sławnych „narodowców” tj spoconego Miśka i wielkiego Romana przepoczwarza się w hałaśliwego szabesgoja

  • antyPOPiS

   29 grudnia 2017 at 13:40

   Cejrowski jest zydem czego nigdy nie ukrywal, wiec jedzie po Hamasie tak jak hitlerowcy i zydobolszewia po AK i NSZ. Palestynczycy maja prawo tepic parchata zaraze wszelkimi dostepnymi metodami,i jest to takze w Naszym zywotnym interesie..

   • Kmicic

    29 grudnia 2017 at 14:19

    Skąd w Tobie tyle nienawiści ?

    • antyPOPiS

     29 grudnia 2017 at 15:02

     Co nazywasz nienawiscia, fakty nie podlegaja emocjonalnej ocenie. Moja opinia o iSSraelu to w duzej mierze zasluga sp. prof.Szahaka, G.Atzmona, I.Szamira i wielu innych „antysemitow” zydowskiego pochodzenia..

     • Kmicic

      29 grudnia 2017 at 17:09

      Ale ty to właśnie robisz !

    • Robert B.

     29 grudnia 2017 at 15:14

     Do @Kmicic:

     Choć pytanie kierowane nie do mnie, to podejrzewam, że wiem, skąd w gojach tyle „nienawiiiści”… To żydowska „miłooość” do świata ją wywołuje…

    • Kmicic

     29 grudnia 2017 at 17:08

     Robert B.

     To o co im chodzi w tym jak mówisz świętym holokauście ?

     • Robert B.

      29 grudnia 2017 at 18:14

      Do @Kmicic:

      Chodzi im o dwie naczelne rzeczy:

      1) zawrzeszczenie ich własnych niepomiernie większych zbrodni w mundurach tzw. komunistów,
      2) zrobienie z siebie obecnie nietykalnych, bezkarnych, świętych krów.

 7. hansje

  29 grudnia 2017 at 12:17

  Panie Wojtku…
  Miałem Pana – za pajaca, bo pajaca, szacun za ogrom wiedzy podróżniczej –
  ale za człeka inteligentnego..
  Ale widzę TERAZ dowodnie, że w tej Arizonie i na Kociewiu – zatracił Pan poczucie RZECZYWISTOŚCI.. CHYBA, że doskonale Pan wie, co robi, trzymając się żyda…
  Przedmówcy tutaj, mniej lub bardziej dosadnie, wyłożyli Panu sprawę…
  Sądzi Pan, że PANA żyd oszczędzi POTEM ?..

  • hansje

   29 grudnia 2017 at 12:41

   Pan naprawdę nie jarzy, Panie Wojtku,
   że Izrael właśnie MORDUJE POLAKÓW ?
   W ich własnym kraju i za ich pieniądze ?
   Wobec czego – żydowski, posrany „holocaust”, to malutki Pikuś jest ?
   Czy Pan jest ślepy ?
   Czy też stał się Pan już całkiem sprzedajną swołoczą ?..
   I Panu NIE WSTYD ?…

   • Kmicic

    29 grudnia 2017 at 13:27

    hansje , Ty masz po prostu nasr… w głowie !

    • tuszyn

     29 grudnia 2017 at 17:47

     Ty nie jesteś Kmicic. Ty jesteś jak sam Tewje Bielski- bohater Naliboków, maże nawet jak komendant Szenkman albo sam Gancwajch

     • Kmicic

      29 grudnia 2017 at 18:07

      @tuszyn
      No ja pierdzielę masz jakieś problemy z mózgiem ? niestety nie pomogę osobiście ale mogę zafundować prywatną wizytę u psychiatry , tylko podaj jakiegoś innego , bo ten co cię leczy jest nieskuteczny .

 8. koteq

  29 grudnia 2017 at 12:21

  Żeby żydzi czynili zamachy TYLKO na portfel…
  Ta sentencja już bardziej pasuje do Cyganów.

 9. los lobos

  29 grudnia 2017 at 14:12

  panie, weź się pan poucz trochę… prawie wszystkich terrorystów na świecie kontrolują służby specjalne kilku krajów na świecie, tych kilku krajów które mają forse, dużą forsę… bida nic nie może, tym bardziej palestyńska bida…

 10. jok

  29 grudnia 2017 at 17:22

  O ile kojarzę, to w naszych szerokościach geograficznych, nie tak dawno historycznie, zaważyło mocno negatywnie, także mordując Polaków i to czasem masowo, czasem bardziej wybiórczo: CzK, no armia czerwona też, NKWD, UB i różne elementy wykonawcze państwa nadwislanskiego oo 1944. Dodatkowo przypomnę dość powszechna zdradę „cudzoziemców wewnętrznych” od 1939 r. Itd itd, każdy nawet jeśli po łebkach, historie jakoś zna. O ile pamiętam, nie było w tych organizacjach/działaniach Arabów z Hamas.
  A jeśli chodzi o czasy współczesne, banksterstwo itp. oraz np.ostatnio głośniej: „odszkodowania” w tym za mienie bezspadkowe dotyka milionów, a zamachy?….
  Wspieranie przez Ż kolorowej imigracji jest w Pl w powijakach jeszcze+ plus niemały ich udział w tworzeniu „dobrobytu” nad Wisłą, powoduje że za dużo Arabów tu nie ma. Zamachy lub „chwilę zwątpienia prowadzące do autodestrukcji”;), raczej grożą „piątkowym samobójcom”, a to raczej też nie z powodu naruszania interesów arabskich.:)
  Nie sądzę by WC nie dostrzegał tego,więc może niech się nie dziwi oznakom niechęci, które mu są przekazywane…

  • Robert B.

   29 grudnia 2017 at 18:19

   No właśnie. Dlatego tu należy skończyć z mitem holokaustu. Tu jest pies pogrzebany. Jeżeli cały świat (a raczej Zachód) udaje, że ich nie ma, to ci szaleją niczym tornado. O to im chodziło, gdy rozpętywali ten cały holokaustyczny wrzask. Polacy mogą ginąć, Rosjanie mogą ginąć, Niemcy, Japończycy, Ormianie, Tutsi i tak dalej, tylko nie wolno tykać bezcennego żydostwa. A jak ktoś ich już tknie, to wszyscy mają się przed nimi kajać do końca świata i dawać mi robić, co im się tylko żywnie podoba.

 11. Stonka Ziemniaczana

  29 grudnia 2017 at 21:45

  Problem z logiką pana Cejrowskiego polega na tym , że:
  – Hamas nie zamierza wysadzać w powietrze Polaków ale,
  – Żydzi zamierzają wycyckać Polaków z 65 mld dolarów

  Manipulacja pierwszego stopnia ze strony rabina Cejrowskiego.

 12. Adsumus

  29 grudnia 2017 at 23:23

  Pan Cejrowski udaje Greka. Nie wie, że Izrael wspiera ISIS (szpitale polowe i doradcy wojskowi), a Hamas z ISIS walczy? Nagle oślepł i nie widzi różnic między sunnitami szyitami? Ne widzi kto wyrzyna chrześcijan lub ich prześladuje w swoich krajach, a kto z nimi żyje w zgodzie mimo prawa szariatu obowiązującego w państwie?

 13. wiesscar

  30 grudnia 2017 at 00:46

  WC ma racje. Zycie jest wazniejsze od porfela.

  • Karol

   30 grudnia 2017 at 01:47

   Oddaj swój portfel żydowstwu w takim razie a nie nas Polaków będziesz nagabywał do oddania portfela w zamian za zachowanie życia.
   Tfu…Tu popaprańcu!

 14. Marian

  30 grudnia 2017 at 11:57

  W Katyniu nie rabowali portfeli tylko strzelali w tył głowy, więc p. Cejrowski troszkę niedoinformowany
  Helena Wolińska i Stefan Michnik też nie grywali w trzy karty na Bazarze Różyckiego tylko maczali rączki w polskiej krwi

  • Robert B.

   30 grudnia 2017 at 12:47

   Zwróć uwagę, że nigdy za to nie zapłacili. A duża część gojów nie widzi związku między tym a holokaustem, tzn. mitem holokaustu. Łkają, wzruszają się na filmach spreparowanych przez żydostwo, uczestniczą w uroczystościach niby na cześć „sprawiedliwych wśród narodów świata”, podczas których chodzi o jedno: hołdy wobec żydostwa. Oni tam z tyłu stoją i wszystkie te hołdy skwapliwie inkasują. Zwróć uwagę, jaką lisią minę ma ten cały Jonny Daniels podczas tych hołdów, jak obserwuje głupich gojów, jak się przed nimi płaszczą i jednocześnie kombinuje, jakie z tego będą mieli korzyści. To z tym należy skończyć. Rozmontować mit holokaustu.

   • Kmicic

    30 grudnia 2017 at 13:33

    @Robert B.

    A kuku znowu jesteś !

    Ale ty masz zryty beret .

   • Kmicic

    30 grudnia 2017 at 13:35

    @robert B.

    Ty jesteś szmalcownikiem i dlatego tak wyjesz jak pies !

    • MAREK

     4 stycznia 2018 at 00:04

     do kmicic – a tak z innej beczki(przekornie) : a jak nazwać członków grup złożonych z komunistów żydowskiego pochodzenia którzy na polskich Kresach po 17.09.1939 zajmowali się atakami na polskich żołnierzy,policjantów,nauczycieli,leśników, sołtysów etc i często mordowaniem lub wydawaniem NKWD w/w NA PEWNĄ ŚMIERĆ ? A np. po 1945r. zaczęli więzić i mordować polskich patriotów…. Ci tzw. szmalcownicy wykonywali OFICJALNE ZARZĄDZENIE WŁADZ! (okupacyjnych co prawda) a ci na Kresach…..?

 15. zbyszek

  31 grudnia 2017 at 19:37

  Ta wypowiedz Cejrowskiego konczy historie cejrowskiego publicysty (kto wie czy ten kmicic to nie cejrowski?) Nie tylko zabierali portfele, ale takze zywnosc!!!Jak cejrowski nie wierzy niech zapyta repartiantow.

 16. zbyszek

  31 grudnia 2017 at 19:45

  Z cejrowskimi lub ? kmicicami trzeba krotko i odepchnac ich od siebie – niech falsz i nienawic ich zzera na osobnosci: przez dwa lata wybudowali tylko 48 tys mieszkan a starymi metodami z epoki gomolki, lopata i rekoma mozna bylo zbudowac minimum 150 tys rocznie likwidujac np problem frankowiczow, emerytur. Co zrobili przez 2 lata – nic tak samo jak popsl. Taka jest moc izraela.

 17. zbyszek

  31 grudnia 2017 at 19:48

  Wlasnie panie kmicic cejrowski – gdzie jest polskie zloto wywiezione razem z rzadem waszej nacji?

 18. Paweł

  2 stycznia 2018 at 13:38

  Moim skromnym zdaniem nie powinien uważać się za katolika ten, który ma takie podejście do Żydów. Czy ktoś jeszcze pamięta o tym, że to Żydzi wydali Mesjasza na śmierć, bo nie zgodzili się na porzucenie materialnego ziemskiego życia w imię życia po śmierci

  • Irena

   3 stycznia 2018 at 20:50

   Zachariasz był kapłanem żydowskim, Elżbieta jego żoną, Maryja jej krewną. Sami Żydzi.

 19. Fryderyk

  4 stycznia 2018 at 13:22

  „Hamas – zamachy na życie, Żydzi – tylko na portfel”
  Panie Cejrowski, pan jest przebiegły jak niejeden rabin albo ten myckowy Daniels, ale nawet jeśli tą kłamiwą wypowiedź bo opartą na kłamstwie przyjmiemy za dobrą monetę to manipuluje Pan wypowiedzią opuszczając dwa małe słówka ale jakże zmieniającą istotę sprawy:

  „Hamas – zamachy na życie Żydów, Żydzi – tylko na portfele Gojów”
  Tak powinno brzmieć pańskie kłamstwo bez wewnętrznej manipulacji.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra