Z zagranicy

Londyńscy kurierzy: Strefy no-go zbyt niebezpieczne, aby do nich jeździć

Ataki z użyciem kwasu, czy noży to codzienność londyńskich kurierów zapuszczających się do stref no-go. Wolą nie zarobić, niż zapuszczać się w miejsca zamieszkałe przez muzułmańskich imigrantów – sprawę nagłośniła Virginia Hale na łamach Breitbart.

Częstotliwość ataków z użyciem żrących substancji zmusiła kierowców do dokonania wyboru: albo niższa pensja, albo zapuszczanie się w nocy w najniebezpieczniejsze rejony Londynu.

– Kiedyś pracowaliśmy do drugiej nad ranem, obecnie kończymy pracę przed 22:00 – przyznał jeden z kierowców w rozmowie z gazetą „The Sun”. Dodał, że po 20:00 nie zapuszczają się do niebezpiecznych dzielnic, czyli takich, w których zaledwie 36 proc. mieszkańców określa siebie mianem białych Brytyjczyków – są to m.in. Hackney i Stoke Newington. Innym obszarem, który kierowcy omijają szerokim łukiem, jest Bethnal Green, część Londynu, w której znajduje się przeżarta korupcją, powiązana z islamistami dzielnica Tower Hamlets.

Wśród wymienianych jako niebezpieczne „odtworzonych” regionów znajdują się takie jak Elephant & Castle oraz Stratford – o tym ostatnim policja mówi, że grasują tam gangi pedofilskie i na niewiele się zdało doinwestowanie dzielnicy w ostatnich latach inwestycjami w kwocie 12,5 mld funtów w ramach unijnego programu rewitalizacji.

Źródło: Jihad Watch

Fot. You Tube

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. michu

  30 grudnia 2017 at 17:21

  Zanim zacznie się likwidować współczesne getta nie może najmniejszych wątpliwości kto tam mieszka, sprawę się nagłośni jeszcze bardziej w odpowiednim czasie i żadne tam „biedni migranci, „Chata wuja Toma”, „tyle wnieśli i ubogacili” „też ludzie”, nie pomoże.

 2. xvz

  30 grudnia 2017 at 18:13

  Nowa strona gdzie kupisz 80% taniej nowy sprzęt, np Smartfon za 300zł

  http://www.shot.la/LSjTh

  = = = = = = = = = = = = =
  Polecam, Ja wylicytowałem nowe PlayStation 4 Slim 1TB za 680zł

 3. GlosRozsadku

  30 grudnia 2017 at 21:58

  HAHA , kurier pracujacy do 2 nad ranem , jakiz on wiarygodny . Zupelnie jak te panie co sobie przypominaja po 20 latach ze ktos je „molestowal”. Co to wogole za wypociny sa , ani ladu ani skladu . Dzielnice dofinansowywali w ramach rewitalizacji na potrzeby walki z pedofilami ? Na czym polegala rewitalizacja , na budowie nowych placow zabaw ? NIe macie pomyslu na to co napisac to tlumaczycie jakies bzdury bo slowo klucz w postaci „no go ” ehh.

  • michu

   30 grudnia 2017 at 22:16

   Z tego co wiem strefy no-go na Zachodzie istnieją.

   • GlosRozsadku

    30 grudnia 2017 at 22:26

    Ja nie podwazam ich istnienia . Ja tu krytykuje poziom „dziennikarstwa” .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra