Z zagranicy

Strefy bezpieczeństwa powstrzymają gwałcicieli w Berlinie?

Organizatorzy berlińskich obchodów Nowego Roku stworzyli po raz pierwszy w dziejach specjalne strefy bezpieczeństwa dla kobiet. Ma to zapobiec masowemu molestowaniu seksualnemu, do którego dochodziło w przeszłości.

Wydarzenia, z jakimi przyszło się Niemkom zmierzyć w Nowy Rok w Kolonii wstrząsnęły krajem naszych sąsiadów. Setki kobiet padło ofiarą gwałtów, molestowania i rabunków ze strony muzułmańskich gangów tzw. uchodźców, którzy rzekomo uciekli przed wojenną zawieruchą w Syrii i Iraku.

Oczekuje się, że Sylwester w Berlinie zgromadzi setki tysięcy ludzi. Organizatorzy zapowiadają zaostrzone rygory bezpieczeństwa. Zarówno duże torby, jak i napoje alkoholowe są zakazane w pobliżu Bramy Brandenburskiej.

Kobiety, które padły ofiarą molestowania lub poczują się zagrożone będą mogły uzyskać wsparcie w specjalnej „strefie bezpieczeństwa”, prowadzonej przez niemiecki Czerwony Krzyż na Ebertstrasse (pod warunkiem, że uda im się do niej dotrzeć).

Jednakże pomysł wyznaczenia specjalnego sektora bezpieczeństwa dla kobiet nie każdemu przypadł do gustu. Jego krytycy zauważają, że to wcale nie zapobiegnie napaściom na tle seksualnym, podczas gdy inni postrzegają go jako dyskryminację.

Źródło: Jihad Watch

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. michu

  30 grudnia 2017 at 22:24

  No wicie rozumicie, jak chceta mieć bezpiecznie, to imigrantów nie wywalajta, tylko nakłady na policja zwiększta, i sie zgudźta na inwigilacja 😉

 2. klioes vel pislamista

  30 grudnia 2017 at 23:08

  Na Nowy Rok 2018
  /
  CNN głosi: „Pan Mikołaj
  Gdzieś na biegunie pomieszkuje.
  Jest czarnym gejem… Kopuluje
  Z białym partnerem.” I Ty zdołaj
  Za CNN-em na Nowy Rok
  Nowy w postępie uczynić krok!
  /
  Zmień płeć od zaraz – „jest psychiczna!” –
  O parytety, demokrację,
  „Uciekinierów” (imigrację)
  Walcz! Wizja niech katastroficzna
  Oddali wnet się, jak ociep-glob!
  Przestań oddychać – „CO2 stop!”.
  /
  Na „sześciu króli” będziesz w niebie.
  To znaczy staniesz się nawozem.
  Który się z Unią, jak powrozem
  Połączył przez aborcję siebie.
  To wszystko wkrótce już mozesz mieć,
  Ale w Sylwestra zmień najpierw płeć!
  /
  Szwedzka biskupa ogłosiła,
  Że Jezus nowonarodzony
  Do płci nie może być zmuszony.
  „Równość!!!” (Maryja TO przyszyła?…)
  Ku tej Europie na Nowy Rok
  Uczyń spod krzyża Giewontu skok!…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra