Z kraju

Prof. Pawłowicz prosi J. Kaczyńskiego o stanowisko ws. korytarzy humanitarnych

Słowa Kornela Morawieckiego oraz zapewnienia, że premier Mateusz Morawiecki rzekomo wspiera stworzenie tzw. korytarzy humanitarnych spowodowały zamęt w opinii publicznej. Głos w tej sprawie zdecydowała się zabrać poseł prof. Krystyna Pawłowicz, która na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych oświadczyła, iż „tak jak 70 proc. Polaków” również ona nie chce w Ojczyźnie „ŻADNYCH MIGRANTÓW z żadnych relokacji ani z jakichkolwiek pokazówek islamskich „humanitarnych korytarzy”!”

„Osoby spoza PiS wzburzyły społeczne nastroje przeciwko PiS i jest to już trudne do uspokojenia. Oświadczenia rzeczników rządu i PIS nie pomogły. Myślę, że uspokoić stan wrzenia i irytacji po nieodpowiedzialnych wypowiedziach niektórych osób, mogą już TYLKO JASNE i JEDNOZNACZNE OSOBISTE oświadczenia Premiera M. Morawieckiego i Prezesa J. Kaczyńskiego odcinające się od pomysłów o relokacji i od pułapek „humanitarnych korytarzy”” stwierdziła. „Proszę o to w imieniu Wyborców” dodała.

Rzeczywiście, w obecnej chwili oświadczenia obydwu liderów w tej aż nadto drażliwej sprawie byłyby wielce pożądane. I to nie ze względu na ewentualny spadek notowań PiS, ale dla uspokojenia społeczeństwa, bardzo zaniepokojonego wizją najazdu hord ciemnoskórych przybyszów.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Marian

  30 grudnia 2017 at 23:13

  Był kiedyś już taki malarz, Adolf H., który domagał się korytarza. Potem się okazało, że wymordował parę milionów Polaków i zrujnował nam kraj. Do dziś jego kumple nie zapłacili odszkodowania za zbrodnie i zniszczenia.
  Jakich znowu „korytarzy” się zachciewa?

 2. Kmicic

  31 grudnia 2017 at 02:33

  @Marian

  Oj Marian Marian , należy tekst czytać ze zrozumieniem , porównanie korytarza do Gdańska do korytarza humanitarnego to jak porównać Pis z piss ( to drugie po angielsku ) o cholera to akurat dobre porównanie , więc inne porównanie przytoczę : koza która wydaje dźwięk ” meeee ” z kozą z nosa ,

  • junak

   31 grudnia 2017 at 07:02

   Brawo Pani Profesor Krystyna Pawłowicz. Bar

   • junak

    31 grudnia 2017 at 07:09

    Bardzo ją lubie

  • michu

   31 grudnia 2017 at 10:17

   Jeden i drugi korytarz to podobne dla Polski skutki. A druga analogia to patroni tego korytarza. Obojętnie Adolf czy Angela kanclerstwo to samo. Tyle, że temu malarzowi udało się wizje wcielić w czyn, dlatego trza uważać na Berlin 🙂

  • Kmicic2

   31 grudnia 2017 at 12:00

   @Kmicic Drugie porównanie to PO do poo (po angielsku). Dobre prawda? Bo jedna i druga partia powinna trafić do szamba. Ani jedna ani druga nie działa w polskim interesie.

 3. finka

  31 grudnia 2017 at 10:19

  Prof. Pawłowicz ma rację, korytarze to pozwolenie na wepchnięcie muzułmańskiej stopy między drzwi, które raz uchylone otworzą się na oścież dla zbrodniczej ideologii. Warto politykom czytać znawcę Koranu i w ogóle islamu księdza Oko.

 4. George

  31 grudnia 2017 at 10:28

  Nie ma przypadków, są tylko znaki. Nie wiemy tak na dobre o co chodzi w przypadku tych korytarzy. W nieodpowiedzialność nie wierzę. Chodzi pewnie o jakiś deal. Jak zwykle zostanie nam on objawiony po wszystkim. Mamy niestety taką cechę, że wybieramy elity które mają nas w du…żym poważaniu.

 5. zbyszek

  31 grudnia 2017 at 11:16

  A co z rodzinami i rodzinami rodzin?? Przeciez to jest prawdziwy faszyzm? Do budowanych po wojnie zakladow VW sciagano cale rodziny a ich rodziny z Jugoslawii stanowily pozniej podpore rynku pracowniczego – widzialem film z przyjazdu tych rodzin nawet razem z pierzynami. Zamiast podnosic zarobki i unowoczesniac przemysl, chca tanich pracownikow. To po co ten rzad?

 6. finka

  31 grudnia 2017 at 23:13

  Premier wypowiedział się ws. relokacji, która i tak jest martwą zasadą ale co do korytarzy milczy.

 7. hansje

  31 grudnia 2017 at 23:45

  Nie ma co się oszukiwać…
  Lecz się zbroić…

 8. pidzio

  2 stycznia 2018 at 11:26

  Brawo pani prof K. Pawłowicz. Niech pan premier Jarosław Kaczyński pilnie wypowie się w powyższym temacie.
  Jestem tzw. żelaznym elektoratem PIS ale czy można całkowicie wierzyć panu J. Kaczyńskiemu, przecież już kiedyś mówił na temat ruchu banderowskiego i Ukrainy ale brak zdecydowanych czynów w tym temacie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra