Z zagranicy

Marine Le Pen o muzułmańskich imigrantach we Francji: Dokonują zbrodni przeciwko ludzkości

Stojąca na czele Frontu Narodowego Marine Le Pen, składając rodakom noworoczne życzenia w imieniu swojego ugrupowania, w ostrych słowach odniosła się do obecnej sytuacji we Francji, wskazując, iż muzułmańscy imigranci dokonują w tym kraju zbrodni przeciwko ludzkości.

– 2017 rok był dla naszego drogiego kraju, podobnie jak i dla wielu innych krajów na świecie, rokiem poznania horroru islamskiego terroryzmu i jego niezrównoważonych scen. Tak samo jak wiemy, że ideologia, która ich zbroi prowadzi tą walkę dłuższą i bardziej codzienną niż tu, we Francji, życzmy sobie, aby nowy rok przyniósł nieustające zwalczanie potwornych grup, które zafundowały nam te potworne zbrodnie przeciwko ludzkości – mówiła Le Pen w wygłoszonym do Francuzów noworocznym orędziu.

Odnosząc się do spraw politycznych, podkreśliła istnienie podziału we Francuskim społeczeństwie na globalistów i narodowców, przy czym to ci ostatni „postrzegają naród jako przestrzeń solidarności”.
Przed zbliżającymi się wyborami zapowiedziała stworzenie nowego frontu, który pozwoli, aby przestrzeń publiczna, szkoły i ulice pozostały francuskie. Przekonywała, że współczesne społeczeństwo jest społeczeństwem dla silnych, a nie słabych, bogatych, a nie wszystkich, społeczeństwem dla wybranych a nie dla każdego obywatela. – Projekt, który stworzymy, będzie projektem dla was, tylko i wyłącznie dla was – oświadczyła, zwracając się do Francuzów.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Robert B.

  31 grudnia 2017 at 12:22

  Oczywiście nie pada słowa klucz, czyli ŻYD. Kto jątrzy na Bliskim Wschodzie? Kto wprowadza tam kolejne kraje w stan chaosu? Kto w tzw. diasporze krząta się jak w ukropie, żeby tych „uchodźców” przyjmować, przyjmować jak najwięcej? Nie słyszała o Sorosu, nie słyszała o Barbarze Lerner Spectre? Podejrzewam, że żydowskiej gazety dla Polaków pod batutą Żyda Szechtera nie czytała, ale ma w kraju swoje żydowskie gazety dla Francuzów. Nie widziała, jak tam nawołują, jak tam łkają nad losem uchodźców? Oby tylko było ich jak najwięcej, oby wywołać chaos i wtedy przechwycić jeszcze więcej władzy nad krajami gojów. Oczywiście po to, żeby „Żydom było dobrze”. Im dobrze oczywiście na koszt innych. Tak samo było w dwudziestoleciu międzywojennym. Żydostwo robiło w Europie to samo. Jak to się dla nich skończyło? Wiemy. Widać, że nie wyciągnęli z tego żadnych wniosków. Cały czas ta sama drapieżność, agresja, rycie, perfidia.

  • Tomek

   31 grudnia 2017 at 19:19

   Oczywiście, Robertowi na mózg słowo-klucz pada… Nie na temat, jak zawsze, ale Robert słyszy tylko jedno słowo-klucz, tylko jeden temat go interesuje, tylko o jednym chce rozmawiać – zwykle sam ze sobą… Bo on wie, on widzi… Przynajmniej, dopóki odstawi leki…

 2. antyPOPiS

  31 grudnia 2017 at 13:22

  Marine, to cien swego ojca, konformistka o kielbasianym kregoslupie. Francuzi w duzej mierze stoja za kryzysem imigracyjnym, podpalili Libie w interesie syjonistow, ktorych uwieral Kadafii wspierajacy Palestynczykow. Z drugiej strony Francja to ostoja zydolewactwa i masonerii, i jako taka jest rozsadnikiem degeneracji Europy, od multikultii po genderoze..

  • Robert B.

   31 grudnia 2017 at 13:40

   Wywaliła swojego ojca z partii, bo śmiał powiedzieć, że nie traktuje świętego, bo żydowskiego, holokaustu jako miary wszech rzeczy… To się nazywa teraz „zaprzeczanie holokaustowi”… „Zaprzeczać holokaustowi” to znaczy, nie uznawać żydostwa za rasę panów, tudzież jedynych ludzi.

   • antyPOPiS

    31 grudnia 2017 at 14:17

    Tak jest w calej Europie, wiara w mit wymyslony przez sowiecka zydokomune by zmyc odpowiedzialnosc zydostwa za zbrodnie bolszewickie, stanowi przepustke do kariery nie tylko w polityce. Quriozalnym jest ze szowinistyczne wywyzszanie ofiar zydowskich i nominowanych przez niemcow na zydow, to usprawiedliwienie syjonistycznego judeonaziolstwa kolaborujacego przed i w czasie wojny z wloskimi faszystami i niemieckimi nazistami..

    • Robert B.

     31 grudnia 2017 at 17:46

     Prof. Wolniewicz mówił odnośnie do świętego, bo żydowskiego, holokaustu, że „Prawda powinna stać na własnych nogach, jeżeli zadawanie pytań jest spenalizowane, to to od razu wzbudza podejrzenia”. Każdy, kto ma rozum i zacznie się przyglądać temu ich świętemu holokaustowi, wnet zdaje sobie sprawę, o CO w tym wszystkim chodziło i chodzi…

   • Tomek

    1 stycznia 2018 at 14:23

    Owszem, wszyscy we Froncie Narodowym mieli już dosyć ustawicznego błaznowania Le Pena na różne tematy. Front Narodowy szuka poparcia prawicowo myślących Francuzów, a nie jakichś zakutych czerepów, którzy, jak ty, ekscytują się tego typu bzdetami.

    Do twojej jeszcze wiadomości – akurat ten tekst o Holokauście brzmiał całkiem inaczej. Jakby Le Pen rzeczywiście powiedział, że ofiary żydowskie nie powinny być wywyższanie ponad ofiary z innych narodów, to nikt nie miałby z tym problemu. On natomiast powiedział, ze Holokaust to jedynie epizodzik II wojny. Jak ktoś uważa tak w odniesieniu do programowego wymordowania 6 mln osób, to jest po prostu głupi, a z głupkiem nikt wyborów nie wygra. I daruj sobie, Robuś, swoje zwyczajowe p…..nie że wymordowanie tych milionów było jakoś uzasadnione, nie pogrążają się.

    • Robert B.

     1 stycznia 2018 at 16:54

     Tak, to jest epizod II wojny światowej, w której zginęło 60 milionów ludzi. Następne 60 zginęło w żydokomunizmie w Rosji. Komunizm wymyślony przez Żydów, kolportowany przez nich, finansowany i realizowany pochłonął w sumie ok. 100 milionów ludzi. Były jeszcze inne zagłady: Tutsi, Ormian, nie wspominając plemion, które wybiło żydostwo w starożytności, gdy zajmowali teren, który teraz przedstawiają jako swoją odwieczną ojczyznę. W tym świetle święty, bo żydowski, holokaust to epizodzik.

     Te 6 milionów to jest z księżyca wzięte. Żydostwo już w latach 20 XX wieku skądś wiedziało, że zgiiinieeee szeeeeszcz milioooonuuuuf tiiiiich sziiiiituuuuf. I tak już zostało…

     Tak, było „jakoś uzasadnione”, tak samo „uzasadnione” jak bombardowanie Drezna i zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki.

 3. kowalski

  31 grudnia 2017 at 19:37

  Marie Le Pen przegrała wybory nie tylko dlatego że media i sądy we Francji są w łapach chazaro-bolszewi.Przegrała również dlatego że ulegając presji poprawności politycznej „rozwodniła” swój przekaz i nie dotarła do Francuzów.

  • Marian

   31 grudnia 2017 at 19:55

   To prawda. Widziałem na yuotube wywiad z emigrantem w drugim pokoleniu z Algierii, który chętnie by zagłosował na Front Narodowy, bo czuje się Francuzem i drażnią go aroganccy nowi imigranci i totalniackie państwo, ale… przecież on też nie jest biały.
   Tylko katolicyzm może być siłą integrującą wokół prawdy, dobra i piękna. Żadne kategorie rasowe, świeckie tradycje itp. bzdety. Francja czerpała korzyści z kolonii i musi ponieść tego konsekwencje.

 4. Edwin Wąsowski

  1 stycznia 2018 at 11:35

  Pis gra dla watykanu, peło gra dla ue ale jedni i drudzy grają dla koszernym swojakow. Wszelkie partie polityczne i religie i organizacje zostały stworzone do tumanienia ludzi. Media też.

  • michu

   1 stycznia 2018 at 15:45

   PiS gra dla Watykanu??? Z tego co wiem np całkowitego zakazu aborcji oraz rozwodów póki co nie ma.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra