PRAWY.TV

Rosjanie z zamachu w Smoleńsku nie zamierzają się tłumaczyć

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z dr. Markiem Laskiewiczem, polskim inżynierem z Wielkiej Brytanii, który czyni starania, aby zapoznać światową opinię publiczną z fałszerstwami zawartymi w raporcie MAK. Nie ma on wątpliwości, że w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu i że należy uświadamiać o tym zachodnią opinię publiczną. W tym celu wydał książkę, dostępną w formie e-booka.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. kindys

  31 grudnia 2017 at 13:21

  Zamach był tylko w głowie maciarewicza .Parówki to nie dowód
  Nie było zamachu nie ma potrzeby żeby cokolwiek tłumaczyć

  • prawo

   31 grudnia 2017 at 15:48

   Być może nigdy nie dowiemy się, co się stało z prezydencką delegacją w dniu 10-04 A.D. 2010 podobnie jak nie wiemy, co wydarzyło się na Gibraltarze w dniu 04-07 A.D. 1943.
   Wiemy jednak, co się wydarzyło po godz. 9:00 dnia 10-04 A.D. 2010. To co się wtedy stało i ciągle się dzieje na naszych oczach, jednoznacznie, w sposób pewny, niezbity i niepodważalny, potwierdza, że został na nią przeprowadzony skuteczny zamach.
   Wszystko, co się wydarzyło w Polsce po godzinie 9:00 rano dnia 10-04 A.D. 2010, nie było i nie jest normalne. Nic! Zawartości trumien tylko to potwierdzają.
   Co do wraku to Anglicy nie oddali do dzisiaj teczki gen. Sikorskiego wraz z dokumentami Państwa polskiego mimo, że wyłowiono ją jako pierwszą, w całości a od tego czasu minęło już 73 lata. Ruscy trzymają wrak dopiero 6 lat. 12x krócej od Anglików. Nie jest tak źle. I tak są jakieś 12x lepsi od kochanych Angoli. A tak bardziej serio, to właśnie w tej teczce gen. Sikorskiego jest zapisane to co się stało dnia 10-04 A.D. 2010. W pewnym skrócie rzecz jasna.

   • Tomek

    31 grudnia 2017 at 18:05

    Przykład Gibraltaru bardzo słusznie przywołałeś w kontekście Smoleńska. Ile było teorii co do tego, że generał Sikorski zginął w zamachu, podawano, że był zastrzelony / postrzelony zanim jeszcze wsiadł do samolotu itp. Celował w tym np. historyk, Dariusz Baliszewski. Zrobiono sekcję, no i co? No i wielkie nic… Ci, co opowiadali niestworzone rzeczy, ucichli i już więcej różnych „teorii” nie przedstawiali. Tak jest tez ze Smoleńskiem – kilkanaście teorii, wzajemnie ze sobą sprzecznych, przedstawianych przez Macierewicza, a dowodami są… parówki, filmiki kręcone przez komisję, czy sfotografowane z góry śmieci, które jeden z „ekspertów” wziął za brzozę… Sekcje jakoś nic nie wykazały.

    To natomiast, że w trumnach znajdują się pomieszane ciała różnych osób to żaden dowód na zamach. To, co najwyżej, dowód na niechlujstwo Rosjan i brak polskiego nadzoru nad przygotowywaniem trumien.

    • prawo

     1 stycznia 2018 at 13:47

     Nie sprowadzaj dyskursu do poziomu przedszkola i to w grupie maluchów. Zastanów się lepiej nad przypadkiem wbitych w grunt drzwi Tu-154M, które były wciśnięte w ziemię na głębokość metra. Co to znaczy? I więcej pokory.
     Sekcja gen. Sikorskiego też miała miejsce kilka lat po tym, jak wydobyli ciało z ziemi w Anglii. Ponoć przed sekcją w trumnie „wszystko pływało”.

     • rojo

      3 stycznia 2018 at 18:51

      „drzwi Tu-154M, które były wciśnięte w ziemię na głębokość metra. Co to znaczy?”. Ano znaczy to, że mocno tym samolotem przy….. w glebę.

     • prawo

      4 stycznia 2018 at 01:06

      @rojo
      Nie masz pojęcia o czym mowa a zabierasz głos. Te drzwi były wbite w grunt przed kontaktem kadłuba z ziemią.
      Po ch… zabierasz głos jak nie masz nic do powiedzenia?

     • Tomek

      12 stycznia 2018 at 17:53

      Ale co jest „poziomem przedszkola”? Pokazywanie przez „eksperta” pękniętych parówek na dowód wybuchu czy wyśmiewanie tego faktu, co ja właśnie czynię? Co do drzwi wciśniętych na głębokość metra w ziemię, to sugeruję przeczytać relacje z innych wypadków lotniczych, żeby przekonać się, że to nie jest coś nadzwyczajnego. Co zaś do twojego stwierdzenia o Sikorskim, to słowem – kluczem twojej wypowiedzi jest „ponoć”… Polecam posłuchać relacji uczestnika pierwszej ekshumacji, Tadeusza Szumowskiego, by przekonać się, że nic takiego nie miało miejsca. Są nawet zdjęcia z ekshumacji

     • Tomek

      12 stycznia 2018 at 17:56

      Do @prawo

      „Te drzwi były wbite w grunt przed kontaktem kadłuba z ziemią.”

      A ciekawe, skąd to niby wiesz:)? Widziałeś wypadek, jakieś zdjęcia się zachowały może, żeby ustalić czy drzwi wbiły się w ziemię parę sekund przed zetknięciem się samolotu z ziemią czy po?

 2. michu

  31 grudnia 2017 at 13:22

  A z jakiej racji zwycięzcy mają się tłumaczyć pokonanym? Oni wygrali z Polską II wojnę ich kolaboranci mieli (i mają) wysokie emerytury na koszt pokonanego narodu, a ich potomstwo nieźle sobie radzi. A chcieć to możemy wiele rzeczy.

 3. qaz

  31 grudnia 2017 at 14:07

  z czego mają sie tłumaczyć, jak nie było zamachu? gdyby rzeczywiscie był, to chyba wielki sojusznik Polin, USA, waliłby tym oskarzeniem w Putina, a tego nie robią. Albo USA i Izrael mają Lecha Kaczynskiego po prostu gdzieś.

  • Soroka

   31 grudnia 2017 at 14:14

   Prymitywny Rusie! Przecież oni dobrze wiedzą i mają dowody, ale to jest ich hak na Putina i ruskich szachistów.

 4. Soroka

  31 grudnia 2017 at 14:11

  A co? Mają przyznać,że to oni wysadzili ten samolot? Oni już to powiedzieli, Putin zdementował taką informację, a zgodnie z teorią pana Michalkiewicza, tylko zdementowane informacje są prawdziwe.

 5. gość

  31 grudnia 2017 at 15:10

  Pan Halwa wie że był zamach, ma jakieś dowody? To niech z tym biegnie do prokuratury. Jeśli jednak ich nie ma, to „prawy” łamie prawo mówiąc o zamachu zamiast o katastrofie.

  • Soroka

   31 grudnia 2017 at 21:07

   Przyczyn katastrofy się nie ukrywa ruski kmiocie!Ukrywa się tylko ślady zbrodni!
   Poza tym wszyscy widzieli jak wyglądało miejsce upadku szczątków samolotu.
   Uważam, że wszyscy, którzy brali udział w przygotowaniu samolotu i jego lotu, powinni swój agenturalny żywot dokończyć w pierdlu!

 6. frate

  31 grudnia 2017 at 15:55

  tylko winni się tłumaczą!! Jak zamach przeprowadził mosad, zainstalowany w POlin to z czego mają się tłumaczyć?? isis to przecież też USSRael, ale zdebilałe polszatem polaczki wiedzą swoje!! To napewno był Putin!!!

  • Soroka

   31 grudnia 2017 at 21:01

   To po co Putin to ukrywa?!

  • Tomek

   1 stycznia 2018 at 10:09

   To Putin, ISIS czy Izrael, bo już ciężko zrozumieć, co chcesz przekazać? Może wszyscy naraz? A nie dopuszczasz myśli, że jednak mogli to być reptilianie?:)

 7. Leszek1

  31 grudnia 2017 at 17:12

  No i prosze. Nie bylo zadnego zamachu! Po prostu samolot rozlecial sie w powietrzu na tysiace kawalkow pewnie na skutek turbulencji. Prawda?
  A moze majac rozpietosc skrzydel prawie czterdziesci metrow i okolo osiemdziesiat ton wagi, rypnal w brzoze na wysokosci okolo pieciu-osmiu metrow, a nastepnie wzbil sie w powietrze by przewrocic sie na plecy i dopiero wtedy rozpadl sie na wymienione tysiace kawalkow, bo tak twierdzi komisja Millera.
  I wyczynial te akrobaje – jak latawiec jaki, bedac caly czas „na kursie i na sciezce”.
  Wsrod komentarzy najbardziej podoba mi sie najwyzszej wagi argument, przytoczony zaraz na wstepie:
  – „Nie bylo zamachu wiec nie ma potrzeby zeby cokolwiek tlumaczyc. Brawo !

 8. Art

  31 grudnia 2017 at 20:45

  „Prawo” ma rację i z nim się zgadzam.Ciekawe,że gdziekolwiek w internecie napisać coś o Smoleńsku to zaraz watacha zlatuje się i szczeka.Oczywiście,że Kacap wie,ale jak go zmusić aby powiedział co wie?No jak?

  • LSED

   2 stycznia 2018 at 00:47

   Sekciarzu! Naczelny arcykapłan sekty smoleńskiej milion razy zapowiadał, że po dojściu PiS do władzy zostanie powołana międzynarodowa komisja do zbadania katastrofy smoleńskiej + zostanie wystosowana do towarzyszy amerykańskich prośba o pomoc w tej sprawie (zdjęcia satelitarne; „lotnisko” pod Smoleńskiem jest monitorowane przez bezpiekę amerykańską 24h na dobę – jest to obiekt wojskowy), nie mówiąc o tym, że zostanie sprowadzony wrak (brak woli politycznej PO-PSL miał powodować, że wraku nie ma Polsce). Dlaczego żadnego z tych działań, które zapowiadał Macierewicz nie wykonał i nie ma zamiaru wykonać?

 9. kindys

  1 stycznia 2018 at 00:43

  @Art
  Ty jesteś analfabeta , a o smoleńsku się wypowiadasz , >>wataha<< nie potrafisz napisać trollu .
  Przestudiowałeś 17 przyczyn , które maciarewicz podał , i którą wybrałeś ?
  Bombę termobaryczną czy tą popartą dowodem z parówkami?

 10. jacek

  3 stycznia 2018 at 16:21

  Jeśli był zamach to zrobiony przez amerykańską żydomasonerię co udowadnia doktor Stanisław Krajski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra