Polskość

Od kilku dekad islamska imigracja to problem całej Europy – Norwegii, Włoch, Niemiec, Francji, Holandii i Szwecji

Od kilku dekad islamska imigracja to problem całej Europy. Do Niemiec migrowali Turcy. Do Holandii i Belgii  – „goście” z Afryki Północnej oraz Turcji. Mieszkańcy kolonii zaś trafiali do Wielkiej Brytanii i Francji.

Politycy europejscy zazwyczaj byli zaskoczeni, że imigranci  – zamiast szybko wracać do swoich krajów –  ściągali do Europy swoje rodziny. Dokładnie opisał to Douglas Murray w książce „Przedziwna śmierć Europy”.

 

Politycy nie robili nic, by ograniczyć imigrację.  Zwalczali urojony faszyzm oraz urojony rasizm. Antyimigranckie nastroje społeczne nie przekładały się na decyzje wyborcze i polityczne.

 

 W 2009 roku policja norweska ujawniła, że imigranci o „niezachodnich korzeniach” odpowiadają za „wszystkie zgłoszone przypadki gwałtu w Oslo”. Podobnie nadreprezentacja imigrantów cechowała  przestępców w Norwegii. Władze norweskie starały się ukryć ten fakt.

 

Włosi są dalej terroryzowani przez setki tysięcy imigrantów przypływających na półwysep z Afryki Północnej. Przeciwko najazdowi islamskich imigrantów protestowała swego czasu Oriana Fallaci. Zdaniem znanej dziennikarki islam prowadzi w Europie świadomą politykę najazdu, by narzucić Europie szariat – również dzięki  wyższej dzietności.

 

W 2010 w Niemczech mieszkało 4 miliony Turków, zaś  w 2008 premier Turcji Erdogan podczas swojej wizyty w niemieckiej Kolonii stwierdził, że ich asymilacja w Niemczech to zbrodnia. W 2014 roku jako protest przeciwko najazdowi imigrantów powstała Pegida (Patriotische Europäer gegen die Islamisierung des Abendlandes – Patriotyczni Europejczycy Przeciwko Islamizacji Zachodu). Angela Merkel potępiła Pegidę i oświadczyła, że trzeba przyjmować imigrantów.W tym samym roku wpuściła do Niemiec 1.500.000 „gości”.

 

U naszych zachodnich sąsiadów zwolennicy imigracji podnosili argument o sukcesie imigracji w Izraelu, przemilczając zarazem, że imigranci przybywający tam są judaistami, podczas gdy do Niemiec przybywali islamiści nie mający nic wspólnego z Niemcami!Imigranci byli radośnie witani przez rzesze Niemców, podobnie działo się też i w innych krajach Europy. Teraz przeciwko wpuszczaniu imigrantów do Niemiec jest 60% Niemców.

 

Saint-Denis na obrzeżach Paryża coraz  bardziej przypomina Afrykę Północną niż Francję! Na ulicach francuskich miast i miasteczek islamiści kolportują swoją propagandę, a w tle widać „potężne obozowiska mężczyzn przybyłych z Afryki Północnej”.

 

Do Holandii już od lat 60 przybywali imigranci z Maroka i Turcji.  W 2002 roku na tydzień przed wyborami lider antyimigracyjnej partii Pim Fortuyn został zamordowany przez lewicowca-wegetarianina za krytykę islamu. Nie miało znaczenia, że lider antyimigracyjnej partii był homoseksualistą i libertynem, który uznawał islam za zagrożenie dla laickiego charakteru Holandii.W 2004 roku został zamordowany w Holandii reżyser i krytyk islamu Theo Van Gogh. W proces zastraszania krytyków  „gości z daleka” włączyły się też holenderskie władze, które odebrały holenderskie obywatelstwo byłej imigrantce Hirsi Ali za krytykę islamu.

 

Od lat 90 Szwedzi są terroryzowani przez gangi Bośniaków. W 1993 roku 63% Szwedów było przeciwnych imigracji – za publikacje takiego sondaży opinii publicznej redaktor gazety, która ten sondaż opublikowała stracił prace.  Postawa mediów nie może dziwić – w 2011 roku 41% dziennikarzy popierało lewicową partie zielonych, 15% partie lewicy, 14% socjaldemokratów, 14% zlewaczałych liberalnych konserwatystów, i tylko 1% prawicowych  demokratów (którzy pomimo osunięcia ze swoich szeregów neonazistów są kłamliwie pomawiani o nazizm i rasizm). Schizofreniczny stosunek Szwedów do imigrantów pokazuje to, że uciekają oni z dzielnic opanowanych przez „gości z daleka”   i jednocześnie popierają wielokulturowość.

 

W szwedzkim Malmö  (gdzie 50% populacji stanowią imigranci), w dzielnicy Rosengard opanowanej przez imigrantów, pracuje tylko 15% dorosłych. Dzieci „obcych”  nie znają szwedzkiego, policja chroni strażaków i karetki pogotowia przed mieszkańcami dzielnicy. Codziennością są w Szwecji strefy zakazane opanowane przez islamistów czyli dzielnice do których nie mają wstępu szwedzkie służby publiczne, zaś gangi imigrantów walczą między sobą wykorzystując również bomby, granaty i miny. Postawę tamtejszych polityków najlepiej oddaje wypowiedź premiera Szwecji, który stwierdził, że Szwecja należy do imigrantów a nie do Szwedów. 

 

Władze wymienionych tu krajów nie radzą sobie z zalewem imigrantów. Podobnie dzieje się w i innych miastach Europy.  W żadnym z krajów Europy nie dało się zintegrować przybyszów. Ci, którzy przeciwstawiali się imigracji byli prześladowani i oskarżani bezpodstawnie o rasizm.

 

Politycy ignorują problemy, których nie potrafią rozwiązać.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Robert B.

  3 stycznia 2018 at 11:56

  A zwornik, czyli Izrael siedzi cichutko, jakby go nie było, podczas gdy ich agencje wpływu w Europie szaleją, łkają nad losem uchoooodźców, prawią o miłości chrześcijańskiej i wielkim cieeehpieeeniuuu… Już Ferdynand i Izabela w 1942 rok mieli właściwą diagnozę, w jakiż to cudowny sposób 7 wieków wcześniej Arabowie weszli w Hiszpanię jak w masło i żydostwo wypędzili, a za tych, co pozostali, zakamuflowali się i ryli dalej, wzięła się Święta Inkwizycja. Teraz Europa ubezwłasnowolniona mitem holokaustu będzie się płaszczyć przed swoim największym wrogiem i przez to sprowadzi na siebie katastrofę.

 2. Avicenniusz

  3 stycznia 2018 at 12:54

  Powiem tak. Trochę szkoda staruszki Europy, bo za młody była z niej urodziwa niewiasta, czyli najpiękniejszy pod każdym względem kontynent na świecie. Ale tylko trochę mi szkoda, ponieważ sama sobie zasłużyła na swój los. Trzeba tylko pilnować, aby ta afrykańska dzicz nie przelała się przez nasze granice i cierpliwie czekać, aż na zachodzie zapanuje chaos. Siła państwa mierzona jest słabością jego sąsiadów, więc na dłuższą metę możemy na tym wygrać.

  • Robert B.

   3 stycznia 2018 at 13:09

   Do @Avicenniusz:

   Ty sądzisz, że niemieckie elity oszalały? Że nie kryje się za tym jakiś plan?

 3. Egzorcysta

  3 stycznia 2018 at 19:51

  Wiekszosc pismakow kieruje problemy na boczne tory, chcac nas albo przkonac albo nakierowac, na to ,ze ten problem z emigracja to jakis spontan i zwykla glupota elyt politycznych w Europie, elyt, ktore w wiekszosci sa Chazarami , albo wyznawcami Talmudu za kariere i srebrniki, ktorzy nie spotanicznie i nie wedle swojej glupoty dzialaja tylko z iscie dzecinna fantazja.Tak jak u nas wykuwa sie plany dla Narodu polskiego na kolacyjkach przy swiecach hanukowych,tak samo w pozostalych krajach Ue.I zapewniam kazdego, ze maja tamte narody identyczny problem, a Niemcy najwiekszy bo z racji grzchow 2 wojny swiatowej najitensywniej ich obrabiono i najwiecej tam poprawnosci politycznej co pozwala najlatwiej ,wprowadzic najwieksze hordy mlodziencow w wieku poborowym.A czy to jest jakis Afrykanczyk, czy prawdziwy Muzulmanin ,to sprawy juz drigorzedne, ma byc poprostu glupi i waleczny i umiec poslugiwac sie maczeta i inna bronia.
  Kazdy wie i rozumie ,ze Izrael to wlasciciel skolonizowanej Palestyny.Jest to przyczolek zalozony przez Rotschilda , w celu opanowania calych terenow glownie rponosnych na Bliskim Wschodzie i polnocnej Afryce z centrum zarzadzania w Izraelu.Czyli nalezy te kraje zdestabilizowac, przywodcow oglosic przestepcami i ich ukatrupic, a narody maja sie zwalczyc nawzejem w ramach wojen domowych, pomidzy soba, a jak nie to zostala im utworzone i uzbrojone tak zwane ISIS.Kiedy przez te ostatnie lata szlo to za powoli , a Europa zaczela byc nieposluszna Usrelowi, postanowiono Europe rzucic do walki jednych z drugimi ale troche dalej od Izraela.Tak wiec oczyszcza sie z miejscowej ludnosci krajow dookola Izraela przeworzac ich do UE i daje im sie zasilki wieksze jak Europejczykom , czyli elity ktore jadaja kolacyjki u danielsow, decyduja o zmianach premierow i zasiedleniu Europy ludzmi z tamtad, gdzie smiedza Izraelowi i moga bronic zrodelek ropy ktore juz chca sprzedac swiatu choc sa nie ich.Tak wiec przy jednym planie eliminacji , islamu i chrzescijanstwa, zgodnie z planem prostym i dziecinnym, Europa zostala kolejny raz przez tych samych przenaczona na wzajemna z islamem rzez.Tak prosty plan jest realizowany na naszych oczach, a nikt tego z pismakow jakos nie chce zauwazyc.Co jeszcze musi sie stac, zeby Narody Europy sie przbudzlily.To nie Islam jest wrogiem Islam jest tylko glupim marzedziem, takim samym jaki byli Niemcy w wojnach swiatowych , fiansowane przez tych samych tj przez te same rodziny.To Chazarstwo udajace Zydow, tych Zydow ktorych ukatrupili w czasie drugiej wojny swiatowej.To koczownicze plemie ze stepow kaspijskich a nie potomkowie Abrachama chca zniszczyc cywilizacje, ktore wyrosly z pracowitosci, pomyslowosci i uczciwosci, cywilizacje prawosci w ktorej obrzydliwstem jest miec niewolnikow i zachowycac sie jak zwierze, pelne zboczen i durnowatych tradycji.A kiedy juz wyrzniemy sie nawzajem z Islamem licza, ze zostanie nas garstka ktora zawlada i wsadza do obozow pracy bysmy wtwrarzali im dobra do zycia.Kto tego nie pojmuje albo ludzi sie ,ze to co napisalem to jakas glupia teoria, znaczy ze nie zna ani historii, ani kulisow polityki swiatowej choc trzba byc bardzo malo inteligentnym ,zeby nie umiec poskladac tego w jeden obraz.Wsluchani w expertow z TV ktorzy zamydlaja ten obraz , czytajacy co pismaki napisza nigdy nikt do tego nie dojdzie, trzba samemu dodac tylko pare faktow.I przestac sie ludzic, ze wszystko idzie ku dobremu, i dawac zwodzic pieknym slowom propagandy chazarskiej i klamstwom bez konca.

 4. MAREK

  3 stycznia 2018 at 23:16

  do Egzorcysta – i co z tego że masz rację – potężny odsetek czytających Twój wywód stwierdzi że jesteś chory i kwalifikujesz się do leczenia! bo przecież „ałtorytety” w mędjach mówili coś zupełnie innego! niestety Europa jaką znaliśmy z lat 80-90 już nie istnieje! obserwujemy właśnie jej upadek cywilizacyjny – są pewne analogie do upadku Cesarstwa Rzymskiego – tam też hordy dzikich obcych rozwaliły cywilizację dobrobytu.. ale o tym w gw nikt nie napisze… pozdrawiam

 5. klioes vel pislamista

  4 stycznia 2018 at 09:21

  Zachód Europy

  Dziś Facebook właśnie zablokował,
  Jak tłum (niebiały) usiłował
  Zabić francuską policjantkę.

  Auto (niebiały) tłum przewrócił,
  A potem się na babę rzucił.
  I nie chodziło tu o „randkę”!

  Kopano w głowę stróżkę prawa.
  To nowa widać jest zabawa
  W Sylwestra – multikulturalna!

  A w Polsce? Sto tysięcy osób,
  Wciąż nudno, wciąż na stary sposób,
  Wraz się bawiło… Rzecz banalna!

  Ach wiele jeszcze do Zachodu
  Brakuje nam! Nie bez powodu
  Walczy totalna opozycja!

  Kiedyż nareszcie wzorem Francji
  Nabędzie Polska elegancji;
  Po głowie da się bić Policja?!

  Zachód Europy kiedyż dotrze
  Do Polski? I łotrowi „łotrze”
  Nie będzie można tu powiedzieć?

  Kiedyż pojawią się tu śniadzi?
  Nacjonalistów ktoś wysadzi,
  A blady pójdzie za hejt siedzieć?!

  http://niezalezna.pl/212969-ten-tekst-zostal-zablokowany-przez-facebooka-o-tym-jak-pobito-francuska-policjantke

 6. Pingback: Michał Marusik | oficjalna strona

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra