PRAWY.TV

Konferencja  prasowa ”Medycyna w służbie życiu. O zakaz aborcji eugenicznej w polskim prawie”

Konferencja  prasowa pt. ” Medycyna w służbie życiu. O zakaz aborcji eugenicznej w polskim prawie”,Warszawa,  4 stycznia 2018.

Udział biorą: Abp Henryk Hoser  – przewodniczący Zespołu Ekspertów ds. Bioetycznych KEP, Kaja Godek (Fundacja Życie i Rodzina) – pełnomocnik inicjatywy #ZatrzymajAborcję,  prof. dr hab. Andrzej Kochański  – genetyk, PAN (Zespół Ekspertów ds. Bioetycznych KEP), Patrycja Zdziech (Fundacja Życie i Rodzina), Mateusz Maranowski (Polskie Radio 24, dorzeczy.pl).

Żródło: salvetv.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. hansi

  4 stycznia 2018 at 14:53

  Nooo, jeśli w tej konferencji bierze udział abepe HOSER,
  to ja tam nawet nie wchodzę, bo sprawa jest jasna raczej…
  Ten żydowski agent już prowadził jedną konferencję niedawno…
  Na temat „szczepień”…
  I – jeśli chodzi o temat zakazu aborcji, szczególnie DOWNÓW – to jestem w stanie to zrozumieć,
  bo wytyczne rozkazy dla polskich szabesgojów w tych tematach są jasne raczej…

  Dla ludzi zainteresowanych tematem EUGENIKI, a właściwie LUDOBÓJSTWA, dokonywanego właśnie, narastająco, w całym majestacie „prawa”, przez Syjonizm na POLAKACH i w ogóle Słowianach,
  polecam bardzo fachowe wykłady człowieka, który GROMADZI wszelką najnowszą, merytoryczną i specjalistyczną wiedzę największych sław naukowych świata – inżyniera ZIĘBY<nazywanego przez mafię szczepionkarską i farmaceutyczną "znachorem, szarlatanem, oszustem" i tak dalej.
  Inżynier Zięba (oraz ja) – prosi o jak najszerszy KOLPORTAŻ tych wykładów i wszelkich innych filmików z (nie stosującego NA RAZIE cenzury) portalu VIMEO.
  https://vimeo.com/user75852809
  Pozdrawiam.

  • Tomek

   12 stycznia 2018 at 17:41

   Patrzę na tytuł i sobie myślę, pewnie będzie tu ten pajac hansie i będzie pier….ł o depopulacji…

   Jak oderwiesz się na chwilę od filmików ze znachorem, co to powiększa piersi hipnozą albo z panem, który twierdzi, że Elżbieta II jest przebraną za człowieka jaszczurką (drugie źródło twojej „rzetelnej” wiedzy o świecie), to sprawdź wreszcie, jaki był wskaźnik śmiertelności niemowląt przed wprowadzeniem obowiązkowych szczepień, a jaki jest teraz, po owej depopulacji. Odkryjesz wielką prawdę tajemną:)

 2. finka

  4 stycznia 2018 at 16:53

  Arcybiskup Hoser to zakłamany hipokryta, niedawno zorganizował konferencję dla zwolenników szczepień nie dopuszczając naukowców mających inne zdanie i doświadczenia. Udaje, że nie wie, że są szczepionki, które powstają z hodowli na komórkach abortowanych ludzkich płodów. Zwrócił się z listem do episkopatu w tej sprawie J.Zięba, bez odzewu od tych rzekomych obrońców życia. Przymykają oko na depopulację Polaków, posłuchajcie najnowszej rozmowy, z dr.Czerniakiem, mówi o tym https://www.youtube.com/watch?v=dIqIB9OK36w

  • Tomek

   12 stycznia 2018 at 17:44

   Sugeruję pooglądać sobie zdjęcia dzieci z Afryki okaleczonych przez polio zanim wprowadzono tam szczepienia (kwestia, o której mówił Hoser). Skoro sięganie do źródeł medycznych jest zbyt trudne dla ludzi budujących swoją wiedzę o świecie z filmików na youtube, to może taki przekaz wizualny przemówi do rozumu.

 3. Edwin Wąsowski

  5 stycznia 2018 at 23:38

  Ciagle tylko ta aborcja i aborcja do znudzenia. Ja bym wolał żeby ktoś się zajął zbójeckim prawem przymusowego szczepienia bo to jest plan godny Adolfa Hitlera.

  • Marian

   7 stycznia 2018 at 05:04

   To proste, marksiści w Kościele muszą mieć jakiś proletariat do wyzwalania, w którego imieniu mogliby „zjeść i zakąsić”. No i wyszło, że najlepszy proletariat to właśnie dzieci nienarodzone. One się nie zbuntują, jak robotnicy, i będzie można walczyć o ich prawa do końca świata.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra