Polskość

Schulz chce rozwalić eurokołchoz – właśnie wyjmuje pierwszą cegiełkę

W wywiadzie dla niemieckiej gazety „Bild” szef SPD Martin Schulz, człek nędznie wykształcony, prymitywny, ale za to o rozrośniętym do niewyobrażalnych wprost rozmiarów politycznym ego oświadczył, że Niemcy ograniczą swoje wpłaty do przyszłego budżetu Unii Europejskiej, jeżeli kraje korzystające z funduszy, jak Polska i Węgry, nie przyjmą ciemnoskórych imigrantów sprowadzonych przez nienasyconą kanclerz Angelę Merkel.

Gdyby Martin Schulz miał chociażby najnędzniejsze magisterium na prywatnej uczelni w Pcimiu Dolnym czy innej Schule, nie miałby problemu ze zrozumieniem, że na przyznawanych Polsce unijnych funduszach najbardziej jednak korzystają Niemcy, jako że Polacy, aby zdobyć dofinansowanie na inwestycję, którą w wielu przypadkach zamawiają w niemieckiej firmie, zadłużają się ponad miarę w niemieckich bankach, sprawiając, iż gospodarka zachodnich sąsiadów może się rozwijać.

Tymczasem szef SPD, któremu marzy się stanowisko ministra spraw zagranicznych Niemiec, tak bardzo chce zmusić Polskę do przyjęcia rzesz muzułmańskich imigrantów, że jest gotów poświęcić nawet dobrze pojęty interes Niemiec. – Przy następnych wieloletnich perspektywach budżetowych UE Niemcy nie mogą po prostu nadal wpłacać do budżetu zwykłych sum, jeżeli kraje będące biorcami funduszy, jak Węgry czy Polska, nie przyczynią się do przyjęcia uchodźców – oświadczył Schulz. – Płacimy, ponosimy koszty związane z uchodźcami, a niektóre kraje nie biorą uchodźców; wodzą nas za nos. UE jest wspólnotą prawa, a nie supermarketem, w którym każdy wybiera to, co mu pasuje – perorował dalej przewodniczący SPD, zaznaczając, iż Węgry i Polska „unikają odpowiedzialności” i postępują tak, jak gdyby problem uchodźców dotyczył wyłącznie Niemców.

Warto w tym miejscu zapytać, o jakiej „odpowiedzialności” Schulz w ogóle mówi, skoro to Niemcy, nie pytając nikogo o zdanie, sprowadzili do UE migrantów, którzy zagrażają również Polsce? Gdzie tu prawo europejskie, o zwykłej przyzwoitości nie wspominając?

Niemcy nie od dziś uważają, że nie jest ważne, jak brzmi litera prawa, ważne, co oni mówią o tym prawie. W UE to nie praworządność ma być ważna, ale aktualne interesy Berlina i wymagają, aby Polska czy inne kraje ten stan rzeczy akceptowały. I bardzo dobrze, że politycy rządzącej w Polsce partii nie dali się zastraszyć i wyłożyli Niemcom czarno na białym, co sądzą o ich pomysłach.

A jeżeli Niemcy wstrzymają wpłacanie pieniędzy do unijnej kasy, to i lepiej, bo wówczas jest szansa, że ten cały przesiąknięty patologiami twór, jakim jest eurokołchoz runie z łoskotem, grzebiąc pod swoimi murami niemieckie dążenia imperialistyczne, natomiast Polska z Węgrami w sposób zupełnie naturalny przekształci Grupę Wyszehradzką w nową unię, tym razem zbudowaną na zdrowych zasadach współpracy, a nie na aroganckiej niemieckiej dominacji i bucie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Krzysztof

  5 stycznia 2018 at 19:08

  A ja chcę aby codziennie była niedziela.
  Proszę nie dokuczać mieszkańcom Pcimia 🙂
  Pozdrawiam.

  • prawo

   5 stycznia 2018 at 22:23

   Może – skoro Schulz chce rozwalić eurokołchoz – to zaniechaj panią Annę za tę obrazę. 🙂

 2. Adam

  5 stycznia 2018 at 19:16

  Szkoda czasu na tego współczesnego Führera. Skuteczniejszy był na 500 lat aż do dzisiaj ….. https://vimeo.com/240890131 aż tak że takie treści są pilnie chronione przez cenzurę.

 3. Marian

  5 stycznia 2018 at 20:27

  Nie widzę innego wyjścia w obecnej sytuacji, niż ogłosić, że Martin Schultz jest w Polsce persona non grata. Zakaz wjazdu.

 4. klioes vel pislamista

  5 stycznia 2018 at 21:20

  Na Święto Trzech Króli 2018
  /
  O Jezu, któryś przyszedł nocką,
  Ulituj się nad Anią Grodzką!
  Niech chłop, co babę chce udawać,
  Nie będzie już na głowie stawać,
  By niszczyć, coś Ty ustanowił!
  Spraw, aby Swetru się nie głowił,
  Ilu Cię odwiedziło króli?
  Daj, niechaj Biedroń się nie tuli,
  Zamiast do żony, do Schetyny!
  Jezu błogosław nam rodziny.
  I nie daj socjalistom z PiS-u
  Rozdawać cudze dla kaprysu!
  Mirrę, kadzidło, złoto… marzę:
  Jak wtedy – od nas przyjmij w darze!
  Nasz żal, modlitwa i miłości
  Skarb są ratunkiem dla ludzkości…
  Niech Polak mądry jest przed szkodą,
  Do której świat marksiści wiodą!

 5. Marian

  6 stycznia 2018 at 08:58

  W internecie przeczytałem komentarz: Jak Germańcy nie mają u siebie obozów, to czują się jacyś niespełnieni.

 6. hansje

  6 stycznia 2018 at 18:25

  „Tymczasem szef SPD (…) tak bardzo chce zmusić Polskę do przyjęcia rzesz muzułmańskich imigrantów, że jest gotów poświęcić nawet dobrze pojęty interes Niemiec.”
  Nie mogę tego znaleźć, ale Schulz głośno zadeklarował jakieś pół roku temu, że dla niego liczy się tylko interes IZRAELA… (a nie Niemiec..)
  – – –
  „…natomiast Polska z Węgrami w sposób zupełnie naturalny przekształci Grupę Wyszehradzką w nową unię…” CIACH !
  Oj ! Naiwna, naiwna !… 😀
  Przecież widać, jak na dłoni, że żyd ODIZOLOWUJE Węgrów z tej paczki 🙂
  NIE MA i nie będzie, żadnej tam „Grupy Wyszehradzkiej” 🙂
  Niemcy nie dali się podejść za pierwszym razem (i rozpieprzyli Jugosławię),
  nie dadzą się podejść i za drugim…
  Prędzej już powstanie „Wielka Ukraina” 🙂
  Bo wygląda na to, że wygra naszą Polskę jednak Izrael, a nie żydownia amerykańska..
  A siedzi przecież jeszcze w Parszawie i ruski Chabad Lubavicz 🙂
  Z którym fotografuje się „Mały Brat”, chętnie zakładając jarmułkę 🙂
  Lada moment się wezmą za łby 🙂
  Ciekawe, komu w efekcie przypadniemy w udziale ?? 🙂
  Oby – jak radzi i nawet zaklina Pan Grzesiek Braun – NIE POZWOLIĆ zabrać nam naszych SYNÓW na cudze, żydowskie wojenki…
  Jak śpiewa ten zapijaczony, sprzedajny gnój – Maleńczuk, wraz z Waglewskim, a śpiewa słusznie… „Nieech żyyyje WOJNA ! – muzyczka maarszaaa rżniee…”

 7. Pingback: wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra