PRAWY.TV

To był nokaut! Kaja Godek kontra zwolenniczki aborcji – proliferka nie brała jeńców [WIDEO]

Zapraszamy do wysłuchania odpowiedzi Kai Godek na zarzuty lewicowych posłów – naprawdę warto!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  10 stycznia 2018 at 22:20

  Międzynarodowe Święto Aborcji

  „Dwudziesty ósmy września
  Marzenia ucieleśnia.” –
  To feministek Dzień:

  „Co trzecia – w tej proporcji –
  Skrobnięta jest… Aborcji,
  Człowiecze, Święto ceń!”

  Na trzy kobiety jedna…
  Morduje. Więc do sedna:
  „Skrobanka normą jest.”

  „Kluczowe dla kobiety
  Te fakty są.” …Niestety?
  A co tam! miejmy gest:

  Co drugi nadużywa
  Zazwyczaj nieco piwa.
  Za normę weźmy to!

  Co trzecia znosi mobbing…
  Zacznijmy wreszcie lobbing:
  Niech normą będzie …ZŁO!!!

  • prawo

   11 stycznia 2018 at 00:37

   W tym odrażającym przestępstwie (tzw. aborcji), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium.
   Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają „z nim” jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

   • prawo

    11 stycznia 2018 at 00:41

    Zabić człowieka można na bardzo wiele sposobów, ale prawo karne żadnego z nich pozytywnie nie wyróżnia, przynajmniej na tyle, by nie uważać go za zabójstwo. I trzeba sobie otwarcie powiedzieć – tak zwana „aborcja” nie jest żadnym „zabiegiem”. Jest zabójstwem człowieka – tyle, że bardzo małego. Ale czyż ludzi bardzo małych, a wskutek tego absolutnie bezbronnych, nie powinno się specjalnie chronić? Czyż nie na tym powinien polegać humanitaryzm i cywilizacja?
    Warto się nad tym zastanowić również wtedy, gdy słyszymy pochwały „kompromisu”. Czy jednak idąc na ustępstwa z wysokich standardów humanitaryzmu i cywilizacji, nie otwieramy drogi okrucieństwu i barbarzyństwu? Jeśli tak, to nie jest to żaden „kompromis”, tylko zdrada, która prędzej czy później będzie musiała doprowadzić do kapitulacji przed okrucieństwem i barbarzyństwem. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Szczęść Boże!
    Stanisław Michalkiewicz

    • prawo

     11 stycznia 2018 at 00:46

     „Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski jak najbardziej ma sens i to zasadniczy. A dlatego zasadniczy że wtedy nasz Zasadniczy Akt Prawny musiałby uznawac Dekalog jako Akt Nadrzędny. Także aty niższego rzędu (ustawy, rozporządzenia itd) także musiałyby byc zgodne z Dekalogiem, czyli juz np aborcja nie wchodziłaby w rachubę (ale tez nie tracono by w Sejmie czasu na różne tego typu przepychanki:-). Intronizacja Jezusa Chrystusa jest w Polsce BARDZO WAŻNA, bo -jak mówią niektórzy- jest to juz ostatnia szansa na wyrwanie się Polski spod okupacji.”

     • prawo

      11 stycznia 2018 at 00:48

      Aborcja to takie współczesne opętanie ze wszystkimi konsekwencjami i następstwami tego.
      Szatan tylko udaje, że go nie ma.
      On jest naprawdę i wielu to wie.

   • Adam

    17 stycznia 2018 at 18:45

 2. prawo

  11 stycznia 2018 at 00:36

  Za wikipedia…
  „Rabin Prof. Avraham Steinberg, lekarz medycyny, ( hebrajski אברהם שטינברג, ur. 25 sierpnia 1947 r.) jest etykiem medycznym, neurologiem pediatrycznym, rabinem i redaktorem literatury talmudycznej. Profesor Steinberg jest dyrektorem jednostki ds. Etyki medycznej w Shaare Zedek Medical Center, w Jerozolimie i współwykonawcą Izraelskiej Rady Narodowej ds. Bioetyki.
  W 1999 roku wygrał Nagrodę Izraela za oryginalną literaturę rabiniczną dla swojej 7-tomowej Encyklopedii Hilchatit Refuit w języku hebrajskim – najbardziej obszernej książki tekstowej, jakiej kiedykolwiek opracowano na ten temat. Została on przetłumaczona na język angielski przez profesora Freda Rosnera jako ” Encyklopedia Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.].
  Steinberg jest dyrektorem grupy wydawniczej literatury Tory Yad HaRav Herzog, szefem rady redakcyjnej Encyclopedia Talmudu ) oraz redaktoemr naczelnym Talmudic Micropedia…”
  A tu parę fragmentów z owej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej” pana Rabina Avrahama Steinberga:
  „Tylko Noahidzi podlegają karze śmierci za aborcję, Żydzi nie podlegają takiej karze.”
  Źródło: Tom 1, Aborcja i poronienie. s.8.
  „…W prawie żydowskim, jeśli dorosły mężczyzna ma stosunek płciowy z zabronioną krewną, która ma więcej niż 3 lata i jeden dzień, on jest ukarany według stopnia zakazanego związku, a dziewczynka jest zwolniona od kary. Jeżeli dziewczynka ma MNIEJ niż 3 lata, OBOJE SA ZWOLNIENI od kary.”
  „Także, jeśli nieletni chłopiec, który ma więcej niż 9 lat, ma stosunek płciowy z kobietą, ona jest stosownie ukarana, a chłopiec jest zwolniony z kary.”
  „Jeżeli ma on mniej niż 9 lat, OBOJE są zwolnieni z kary. Jeżeli mężczyzna ma stosunek płciowy z nieletnim chlopcem, który ma 9 lat lub więcej, lub sprawia, że nieletni chłopiec ma stosunek z nim, to wtedy mężczyzna ma być ukamienowany, a nieletni chłopiec zwolniony z kary.”
  „Jeżeli nieletni ma 9 lat lub MNIEJ, oboje SA ZWOLNIENI z kary. Jednak, oczekuje się od sądu, żeby skazał dorosłego na karę chłosty za ów homoseksualny stosunek, pomimo że chłopiec miał mniej niż 9 lat…..”
  Źródło : Tom 3 , Sexualnosc-pedofilia, s 932……
  http://www.bibula.com/?p=96409

 3. hansi

  11 stycznia 2018 at 14:33

  No, wszystko się zgadza…
  Pani Godek wygra. Bo przecież nasi Panowie POZWOLĄ jej wygrać 🙂
  To jest gównoburza 🙂
  A Polacy – w 100% ZAJĘCI walką o odrzucenie lewackiej ustawy o legalizację skrobanek 🙂
  CZY KONIE MNIE SŁYSZĄ ?!.. 😀 …
  Nikt nie zamierza przecież pozwolić na pozwolenie na WYSKROBYWANIE DOWNÓW, pani Godek 🙂
  Wręcz przeciwnie ! 😀 ..
  MAJĄ SIĘ RODZIĆ !
  Rosnąć ! I zajmować skutecznie Rodziców i środowisko !
  „Lekarzy” i „terapeutów”. KUPOWAĆ „LEKI” 🙂
  Zadłużać rodziny, powodować branie kredytów ! 🙂
  Identycznie, jak chorzy „na raka” – których wybuchowy boom przewiduje (słusznie, bo to efekt pokoleń trucia nas..) „służba zdrowia” 🙂 I Radziwiłł nakupił za naszą kasę „sprzęt” do tego (i chemii..).
  Ale jednocześnie kaczyści mają zgryz, bo – gdy lewacy, swoim parciem na skrobanki TEŻ leją wodę na żydowski młyn (w kierunku wytycznej Klubu Rzymskiego, że Polaków ma być 15 milionów.300 tysięcy, możliwie słabych, chorych i głupich, m.in. Downów) – to przecież kaczyści są jeszcze bardziej pro-izraelscy.. 🙂 I JAK tu znaleźć złoty środek i konsensus ??? 🙂
  No, ale akurat nastąpiła „NOWSZA Zmiana” (Michalkiewicz) i wszystko się znowu wymiesza, zarówno kadrowo, jak i merytorycznie, włącznie może nawet z powrotem niebawem TUSKA 🙂 … Na stanowisko już nie Płemieła, lecz PrezydĘta, a płemiełem zostanie Kaczyński ??? :)…
  Ale nie o tym przecie 🙂
  Wiec Pani Godek wojuje chyba niepotrzebnie.
  ZARĘCZAM, że Polakom ich Downów nikt nie będzie wyskrobywał, hej ! 🙂
  Przeciwnie…Będzie ich coraz więcej…
  I coraz więcej wszelkich innych porażeń mózgowych i najcięższych, tajemniczych i „nieuleczalnych” chorób, już u dzieci… JUŻ NASTOLATKI MAJĄ W POLSCE UWIĄD STARCZY !..
  Zapytajcie ZNAJOMEGO lekarza 🙂 …
  Troszczy się o to masywnie i na wszelkich frontach już Nasz Pan Żydowski z Izraela i z Waszyngtonu…
  Żyd chce naszego dobra !
  Nie pozwólmy więc go sobie odebrać ! 🙂
  Shalom ! 🙂

  • prawo

   11 stycznia 2018 at 14:50

   Że też Ciebie matka przeoczyła i nie …

   • hansi

    11 stycznia 2018 at 14:53

    Głupiś.
    Używaj MÓZGU, skoro Ci go Bozia dała…
    Jeśli nie zniszczony, całym „kalendarzem szczepień” już od urodzenia,
    jak polskim dzieciom robią dzisiaj…
    Albo naucz się czytać ze ZROZUMIENIEM…

  • hansi

   11 stycznia 2018 at 15:00

   Myślę, że lewacy nie mają szans przepchnąć swojej hucpy.
   Ale pewnie jedyne, czego chcą, to dalej ISTNIEĆ, obojętnie w jakim temacie.
   Bo te 14 tysięcy skrobanek ROCZNIE w RP, to PIKUŚ, w porównaniu z tym, co robią polskim dzieciom „SZCZEPIENIA”, których są MILIONY przecież…
   Więc sądzę, że bez problemu (i bohaterskich walk Pani Godek..) zostanie uchwalony zakaz skrobanek.
   Jako nie wpływający istotnie na ogólny wynik DEPOPULACJI Polaków, oraz pogorszenia ich zdrowia, głównie właśnie mózgowego…
   Na „strefach ekonomicznych” na naszych żydowskich Panów w zamkniętych i strzeżonych „Metropoliach”,
   zasuwać za 1500 złotych mogą i Downy.
   Założenia i cele naszych Panów pod tym względem, pod naszym adresem, nie odbiegają zbytnio od planów NIEMIECKICH, od czasów Bismarck-a, wobec „podludzi” słowiańskich… (także i dzisiaj, o czym się może niedługo przekonamy..).
   Polacy mieli umieć trochę pisać i liczyć do tysiąca, a Rosjanie – liczyć do stu…
   Już jesteśmy coraz bliżej jakby… (Rosjanie się nie dają na razie..)
   Wszystko więc „gra i koliduje” – jak mawia Pan Michalkiewicz 🙂

   • Tomek

    12 stycznia 2018 at 17:20

    Hansi, pytałem cię już nie raz, czy wiesz, jakie był wskaźnik śmiertelności niemowląt przed wynalezieniem szczepień, jaki był przed wprowadzeniem powszechnego obowiązku szczepień i jaki jest teraz, kiedy szaleje owa depopulacja? Nie wiesz? Pan Jerzy albo ten drugi pan od jaszczuro-ludzi, którego filmiki polecasz, nie mówili o tym? To może zamiast tracić czas i robić z siebie kretyna takimi wpisami, byś to samodzielnie sprawdził?

  • Tomek

   12 stycznia 2018 at 15:44

   Niech ktoś wezwie lekarza, bo hansi znów się gorzej czuje. Albo chociaż znachora…

   Teraz opowiada, że niemowlaki uwiądu starczego dostają… Nowy NOP wykrył… Ty sam taki głupi, hansi, jesteś i samodzielnie to wymyśliłeś, czy znowu ci pan znachor na youtube jakichś głupot nagadał? Albo może ten drugi pan, którego filmiki wrzucasz twierdząc, że to rzetelne źródło wiedzy medycznej – ten, który uważa, że prezydent USA i królowa angielska to przebrane za ludzi jaszczury…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra