Polskość

Krętacze i karierowicze

Nie od dziś wiadomo, że w szeregach posłów PiS obok ludzi szlachetnych i uczciwi znajdują się też krętacze, karierowicze i zwolennicy zasady „Panu Bogu świeczkę, diabłu ogarek”. Przykładem mogą być geszefty niektórych działaczy tej partii z ukraińskimi oligarchami i banderowcami.

Jednak jestem ogromnie zaskoczony. Choć większość posłów tej partii ( w tym m.in. Patryk Jaki Michał Dworczyk Jan Dziedziczak Mariusz-Orion Jędrysek Wojciech Buczak Stanisław Szwed Beata Popławska-Walusiak Czesław Sobierajski Andrzej Sośnierz Jarosław Sellin Ewa Kozanecka Jerzy Wilk Robert Warwas Stanisław Pięta) głosowało za odrzuceniem proaborcyjnego projektu, to aż 58 posłów PiS zagłosowało za skierowaniem go do komisji. Na szczęście działania zwolenników zabijania poczętych dzieci zakończyły się fiaskiem, bo na wysokości zadania część posłów z Kukiz’15 i PSL, a także troje sprawiedliwych z PO.

Co za paradoks!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. finka

  11 stycznia 2018 at 23:02

  Aborcja to jedno a zatruwanie polskich dzieci od pierwszej doby po urodzeniu nabiera rozpędu, zobaczcie co się wyprawia w Warszawie, jak w Białogardzie https://www.youtube.com/watch?v=jqHO2bBA6C8&feature=push-lsb&attr_tag=_p97tXngk1nhuhAp-6 Dlaczego małych Niemców przymusowo się nie szczepi? Makrela wypowiedziała się nie tak dawno, jest ryzyko więc dobrowolność.

  • michu

   12 stycznia 2018 at 10:08

   A z jakiej racji dzieci narodu poważnego mają być tak samo traktowane jak dzieci narodu niepoważnego? W końcu jakby nie było jakieś skutki przegranej wojny, oraz bezkarności kolaborantów (co z tego wynika) muszą być.

  • Tomek

   12 stycznia 2018 at 17:35

   Finka, może powiesz nam, jaki był wskaźnik śmiertelności niemowląt w Polsce przed wprowadzeniem obowiązku szczepień, a jaki jest teraz, kiedy to, jak twierdzisz, polskie dzieci się „zatruwa”:). Jak nie wiesz, to sprawdź i przemyśl to, co napisałaś.

   Co do Niemiec, to mimo że nie ma tam formalnie obowiązku szczepień (jaki występuje w wielu innych krajach Europy, czego już zapomniałaś wspomnieć, powołując się jedynie na Niemcy), szczepi się tam całe społeczeństwo, jedynie 2-3% jest idiotów, którzy wierzą w bajki antyszczepionkowe. Stąd, rzeczywiście, na ten moment rząd nie zamierza wprowadzać formalnego obowiązku szczepień, zostając jedynie przy obowiązku udania się na spotkanie z lekarzem w temacie szczepień (za niestawiennictwo jest kara).

   A ryzyko jest zawsze, tyle że prawdopodobieństwo poważnego NOP przy ryzyku związanym z chorobą zakaźną to pikuś, a więc każdy rozsądnie myślący człowiek, który nie daje sobie zryć beretu filmikami na youtube, wie, co wybrać.

 2. sternik2

  12 stycznia 2018 at 00:03

  Szanowny księże Tadeuszu-chociaż bardzo cenię zaangażowanie księdza w sprawach ludobójstwa na Kresach(jest naprawdę olbrzymie i bezcenne) to jednak proszę o jedno – nie ośmieszać się w kwestii polityki dotyczącej właśnie problemów aborcji. Od tej tematyki(a przede wszystkim od polityki) są znacznie lepsi specjaliści. Właśnie po to tych 58 posłów na czele z Prezesem Kaczyńskim skierowało szkice do dalszych prac, gdyż były to OBYWATELSKIE PROJEKTY! A jako takie nie mogły zostać zlekceważone, a zatem zasługiwały BEZWZGLĘDNIE na dalsze rozpatrzenie. Co oczywiście nie zmienia faktu,że skrajnie lewacki tzw. „projekt-ratujmy kobiety” w toku tych prac wylądowałby w koszu. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. I stąd Prezes jak i jego najbliżsi współpracownicy podjęli takie, a nie inne decyzje. Proszę więc ponownie skupić się na sprawach Kresów, gdyż tutaj mało kto Szanownemu Księdzu dorównuje, a PRAWDZIWĄ POLITYKĘ(jak zawsze brudną i bezwzględną) zostawić REALISTOM. Pozdrawiam z całym szacunkiem.

  • WJTK

   12 stycznia 2018 at 00:43

   Dokładnie tak też chciałem napisać jak „sternik2”, również szanowanemu przeze mnie księdzu Tadeuszowi.

  • Hania

   12 stycznia 2018 at 09:16

   @sternik2

   Czegoś tu nie rozumiem?

   x Zaleski, domagający się Prawdy o mordach na kresach jest dobry…
   Ale ten sam ksiądz domagający się Prawdy o tym, że nie można mordować ludzi poprzez aborcję, jest już niedobry?!
   Jedne mordy są może niedobre ale zastanówmy się czy obywatele mają do nich prawo?
   A inne, historyczne równie zbrodnicze są okropne?

   Pan się zastanowi co napisał:
   oto grupka obywateli pałająca się zamianą cudzej własności na swoją, wnosi swój projekt by ten proceder został uprawomocniony!
   I Sejm musi się tym zająć, bo oni są obywatelami tego państwa!?
   W imię demokracji równoważy pan zło z dobrem?

   • Soroka

    12 stycznia 2018 at 09:43

    A ja rozumiem! Ksiądz Zaleski i Hania chcą tylko dokopać PiSowi, nie ważne za co.
    PiS u mnie stracił zupełnie zaufanie, ale nie będę kłamał nawet na wroga.
    To PO odrzucała projekty obywatelskie w pierwszym czytaniu, a PiS ją za to krytykował, a teraz ci posłowie, którzy głosowali za przekazanie projektu do dalszych prac, postąpili zgodnie z tym, co mówili, więc za co krytyka.
    Liczył się będzie finał tej sprawy.

    • antyPOPiS

     12 stycznia 2018 at 10:28

     @Soroka, mylisz sie, projekty obywatelskie traca racje bytu tam gdzie chca przejac Boskie perogatywy. To ze lewactwo ma prawa obywatelskie nie znaczy ze mamy do debaty publicznej dopuszczac rozwiazania godzace w fundamenty czlowieczenstwa.

   • sternik2

    12 stycznia 2018 at 22:41

    @Hania
    Z reguły zupełnie pomijam niemerytoryczne uwagi, ale tutaj tylko 2 zdania wtrącę.To,że pani nie rozumie prostego ,krótkiego i klarownego tekstu nie jest moim problemem. Wprawdzie jest mi nieco przykro,gdyż najwyraźniej czytanie ZE ZROZUMIENIEM jest ponad pani siły. To jednak w niczym nie zmienia istoty zagadnienia. Niestety, nie mam zwyczaju, ani też „gumowego” czasu ażeby kilka razy odnosić się do tej samej kwestii. A już szczególnie, gdy brak konkretów z drugiej strony. Proponuję odciążyć umysł głębokim, beztroskim snem.Powinno rozjaśnić. Zdrowia (pod każdą postacią)i spokojnej nocy życzę.

  • michu

   12 stycznia 2018 at 10:10

   No ci realiści rzeczywiście doprowadzili Polskę do potęgi 😉

  • MOTYL35

   14 stycznia 2018 at 18:04

   Chwała wspaniałemu kapłanowi dokładnie wie w Kogo i w co wierzy. TAK TAK NIE NIE a co więcej od złego pochodzi. Droga powinna być prosta i jasna oparta o DEKALOG. Proponujesz krętactwo a co za tym idzie oszustwa, taka droga do niczego dobrego nie prowadzi, z takiej drogi jak najszybciej trzeba zawrócić.

  • zwyczajny

   17 stycznia 2018 at 20:21

   To jest makiawelizm. Fałsz. „Obywatelskość”, to nie żadna wartość. Wartością jest Nauka Chrystusa! Prawda! Życie, szczególnie tych niewinnych! Niszczyć takie projekty jak najszybciej.

 3. wiesscar

  12 stycznia 2018 at 00:28

  Korekta: uczciwyCH, wymienianie imion i nazwisk i przecinki miedzy kolejnymi osobami, na wysokosci zadania STANĘŁA czesc poslow,

 4. frate

  12 stycznia 2018 at 00:28

  Szanowny Księże Tadeuszu, dziękujemy Ci z całego serca za obronę dzieci nienarodzonych, bo one tego najbardziej POTRZEBUJĄ!!! Trzeba demaskować na każdym kroku obłudę, zakłamanie i krętactwa pisu, bo jak nie MY to kto??? Wycierają sobie brudne mordy, doktryną katolicką, a jak przychodzi co do czego, to umywają jak Piłat ręce!!! Nie tędy droga panowie i panie z PISu, nie idźcie tą drogą, bo daleko tak nie zajdziecie!!! Ludzie to wszystko widzą, i w następnych wyborach was odsuną od KORYTA!!! Będziecie musieli szukać koalicją z tą przez was nienawidzoną PLATFORMĄ!!! Ciekawe, że najwięcej optują za mordowaniem małych dzieci te lizusy reżimowych mediów, którzy już od końca lat 80 bez przerwy brylują w mediach i to dzień w dzień, bez względu na to czy są u władzy, czy w opozycji!! Już przez ten czas się zebrało chyba z miliony razy jak ich ciągle pokazują!! A więc kaczyński, maciarewicz i spółka!!! Tacy ludzie są już kompletnie oderwani od rzeczywistości, są bardzo podatni na manipulację, dlatego rozgłaszają swoje błędy, a płatne trole ich uwiarygadniają wśród elektoratu PRAWICY!!! Ciekawe debile ile wam płacą za trolowanie pod każdym tematem o aborcji?? Macie jakieś konspekty wg. których dobierać odpowiednie tematy??? Chcecie sobie dorobić? NA FAJKI CHOCIAŻ STARCZA???

  • stanley

   12 stycznia 2018 at 06:39

   wyżej wyjaśniono w czym rzecz. A ty nadal nowoczesny i stylowo śmieszny.

   • antyPOPiS

    12 stycznia 2018 at 09:36

    @Stanley, to zadne wyjasnienia, to zalosne szukanie usprawiedliwienia..

 5. hansi

  12 stycznia 2018 at 07:12

  „że w szeregach posłów PiS obok ludzi szlachetnych i uczciwych..”..
  O ?.. To są tam tacy ?
  Na podstawie wyników głosowań w KnesSejmie – jakoś obraz wyłania się
  jednoznaczny dosyć…
  GDZIE są ci „ludzie szlachetni i uczciwi” ???..
  Jeszcze NIE przekupieni (i inaczej „przekonani”, jak Senat USA przez MOSSAD..) ?
  NIE głosujący za GMO ? Za przymusem „szczepień” i za „szczepieniami” w ogóle ?..
  Za upierdliwą obecnością Niemców w Polsce ?
  ŻYDÓW w Polsce ? Żydów WE WŁADZY POLSKI ?
  Gdzie są ci „uczciwi ludzie” – wobec ZNOWU nagonki na „przyjecie Euro” ?…
  Czy też może nie ma innych tematów w debilni i patatajni, zwanej „Polską”,
  oprócz aborcji ???…
  Czy NIE USTANIE to upierdliwe traktowanie Czytelników, jak kretynów ?..
  Czechy mają nowego Prezydenta.
  Ktoś może coś wie ?
  Nazwiska jakieś ?..

 6. michu

  12 stycznia 2018 at 10:13

  Sprawa jest prosta. Kto nie popiera całkowite zakazu zabijania polskich dzieci (obojętnie narodzonych czy nie), to z pewnością taki patriota jak Michnik (był na takiego lansowany), albo taki katolik jak Mazowiecki (niby pierwszy niekomunistyczny).

 7. Hania

  12 stycznia 2018 at 16:36

  Pani Krysia w jedynym katolickim radyju powtarza, że
  – się pomyliła….
  A tak w ogóle, żadna szkoda się nie stała!

  Przypominam pani Krysi, że ” pomyliła się” po raz drugi, głosując proaborcyjnie 🙁

  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/przewodniczacy-krs-zrezygnowal-pelnienia-swojej-funkcji/

 8. Hania

  12 stycznia 2018 at 17:00

  Że też pani Krysia nigdy nie pomyliła się w takich sprawach:

  „Sejm przyjął w piątek ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie”

  Podobno czas tak naglił, że sejmowi prawnicy nie zdążyli zapoznać się z projektem…
  Zresztą wystarczą analizy tego projektu by to zauważyć.
  ( w tym wypadku pani Krysia to bystrzacha)

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=FCCDDE2A669B2CF3C12581ED00584247

  Zresztą te wszystkie patryjoty, Chruszcze, Jakubiaki i inne znikły, przepadły ulotniły się

  Przeciw zagłosowali posłowie Kukiz:

  Józwiak Bartosz 2. Kobylarz Andrzej 3. Skutecki Paweł

  I oczywiście pan Winnicki

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra