PRAWY.TV

Adam Andruszkiewicz o odwołaniu ministrów i żydowskich roszczeniach

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. marju73

  15 stycznia 2018 at 19:41

  Po wypowiedzi tego posła można powiedzieć jedno. Jego giętki język pozwoli mu zaistnieć w niejednej partii a jak się zmieni czy po prostu nadejdzie inna mądrość etapu będzie ćwierkał z innego klucza.

  • Robert B.

   15 stycznia 2018 at 20:31

   Bardzo trafna uwaga. Dodam tylko, że ktoś, kto tak bagatelizuje żydowską drapieżność, albo nie wie, na jakim świecie żyje, z kim ma do czynienia, albo doskonale wie i ćwierka, jak należy… Ma nam do zaćwierkania ni mniej nie więcej kołysankę: śpijcie spokojnie na jawie, to się nie może zdarzyć, więc się nie zdarzy…

   • Tomek

    16 stycznia 2018 at 09:48

    Robert, on nie „bagatelizuje” niczego. Jak zwykle, nie rozumiesz prostych pojęć. Wg twojego, ograniczonego światopoglądu, każdy kto codziennie w co drugim zdaniu nie wrzuca tekstu o „drapieżnym żydostwie” to „bagatelizuje”. Ale ludzie są normalni, zdrowi, oceniają rzeczy na podstawie faktów, a nie urojonych lęków. Stąd, Andruszkiewicz zajmuje się adekwatnym problemem, jakim jest projekt owej amerykańskiej ustawy, dostrzegając, że jest to poważne zagrożenie, ale nie biega jak pojeb…ny i nie pokrzykuje co chwila na temat rzekomych żydowskich spisków. Ty zaś zatrzymałeś się intelektualnie na poziomie kilkuletniego dziecka, który moczy się po nocach bo mama straszy go Babą Jagą czy innym bajkowym potworem. Mniemam jednak, że jesteś starszy niż kilka lat, a to oznacza, że normalny to ty nie jesteś.

    • Robert B.

     16 stycznia 2018 at 10:18

     Do @Thomekh:

     Dziękuję ci za to uprzejme wyjaśnienie, merytoryczny hasbarowcu. Bez tego w ogóle bym nie wiedział, co mam myśleć…

    • antyPOPiS

     16 stycznia 2018 at 10:26

     Tomus, Robert ma racje, kazdego dnia o kazdej godzinie, z zzydlaczonych mediow plynie obzydliwa holokaustyczno-ssyjonistyczna propaganda przerabiajaca goim mozgi na nawoz. Nie jestes ani normalny, ani zdrowy, masz przeprana kiepele, zla wole i zero wiedzy, czyli jestes wzorcowy zydopachol i nie sil sie na usprawiedliwianie..

     • Robert B.

      16 stycznia 2018 at 10:37

      Do @antyPOPiS:

      Częstotliwość, z jaką mamy do czynienia z tymi hołdami przebranymi w nadawanie orderów „sprawiedliwych itd.”, jest już zastraszająca. Reklama lotów do bezcennego Izraela na różnych kanałach co 10-15 minut, że różnych „Dni Judaizmu” i dni kultury żydowskiej (gdzie się nie obejrzysz, tam „bogactwo kultury żydowskiej”, jak przeżyć dzień bez „bogactwa kultury żydowskiej?), „Rzeczpospolitych Przyjaciół” nie wspomnę. Oswajają głupich gojów z desantem żydostwa z Izraela jak nic.

  • prawo

   15 stycznia 2018 at 22:52

   100/100 Czytasz w moich myślach. 🙂
   Cała ta grupka to jest taki zakonspirowany wynalazek WSI.

 2. Adam

  15 stycznia 2018 at 20:29

  Szanowna redakcjo pytajcie o tę drugą kwestie każdego pobożnego Posła Senatora Pisu

  • Robert B.

   15 stycznia 2018 at 21:36

   Już widzę ich posrane ze strachu mordy, gdyby usłyszeli słowo na „ż” w innym kontekście niż „Łoooniii thyyyleee pszeeecieeehpieeeliii”… Notabene, dzisiaj bodajże na Zamku Królewskim w Warszawie znowu miały miejsce hołdy. Głupi goj się jara, że jest „sprawiedliwy” i to od razu „wśród narodów świata”, a Żyd – tradycyjnie – stoi z tyłu, zaciera łapska i inkasuje te wszystkie hołdy. Ambasador Izraela powiedziała, że „To największe bohaterstwo”. Domyślnie: „Poświęcić swe życie dla Żyda to wasz etyczny obowiązek”. Nikt nie zadaje pytań, o CO tu chodzi, jak to się przekłada na politykę, jak to się ma do całej II wojny światowej, w ogóle historii świata. „Łoooniii thyyyleee pszeeecieeehpieeeliii” i już.

 3. Egzorcysta

  15 stycznia 2018 at 20:35

  Jezeli wchodzi w zycie ustawa na mocy ktorej ,ktos, jakas organizacja ma prawo otrzymac mienie bezspadkowe to juz dzis nalezy przygotowac pismo do Bialego Domu do Trampa, ze USA musi wyplacic jakiejs polskiej organizacji rownowartosc mienia bezspadkowego, po Polakach zmarlych w USA. W koncu prawo jest prawem. Jak otworza puszke Pandory to byc moze dostana rachunki od wielu narodow swiata zmarlych w USA. Mi sie takie prawo podoba.Splacimy Zydow i jeszcze nam zostanie, a pozniej wezmiemy sie za Rosje i Niemcow i inne kraje w swiatowym imerium kolonialnym USraela ,lacznie z Izraelem poniewaz i tam zmarlo bezpotomnie wielu Polakow.

  • Adam

   15 stycznia 2018 at 20:54

   Niebezpieczne transakcje wiązane .Mowa do betonu pisowskiego https://youtu.be/sEZ7jhz2iwE?t=1922

  • prawo

   15 stycznia 2018 at 22:55

   Lubię Twoje komentarze, ale tu muszę zaprotestować, bo żydów nie da się spłacić.
   Niech to będzie jasne dla wszystkich Polaków.

   • Egzorcysta

    16 stycznia 2018 at 01:58

    Nie tyle chodzi o splacenie Zydow, ale zeby wiedzieli, ze za kazdym razem jak chca cos od Polakow to Polacy na mocy tych samych ustaw natychmiast tez otrzymaja.To ma dzilac jak vat, za kazdym razem jak my cos zrobimy oni maja 23 procent zysku bez pracy.Tak wiec teraz jak oni cos zrobia to nam sie tez nalezy.A jak USA zaznaczy ze tylko dziala ustawa dla Zydow, to pogorszy sytauacje tj pogorszy stosunek gojow do Zydow,a gojow jest 7 miliardow,a Zydow parenascie , moze dwadziscia milono liczac na caylm swiecie.A nienawisc moze eskalowac w jeden wieczor np w USA.Wiadomo ze trzymaja palec na guziku od wylaczenia internetu i jak sie zacznie to wylacza siec, ale jak ruszy to ruszy.Tak wiec ustawy nie moga bayc talmudyczne jak „polskie” prawo a tym bardziej miedzynarodowe.A moze juz w ramach Imperium USraelskiego juz nie miedzynarodowe?A to ze Zydzi wymysla nastepny rabunek w ramach odszkodowan za cos,moze za nienarodzonych wnukow, to wiadomo.W koncu jak sie ma lewackie dwie rece, i nie umie nimi pracowac, a chce sie zyc, to trzba wymyslac rozne powody.Np moga sobie zrobic ustawe, ze mamy latem chodzci w welnianej czerwoenj czapce, a kto sie spreciwi znaczy ze nienawistnik i antysemita i nalozy sie mandat 100 tys zl i juz powod jest.Jak nie maja swoich pomyslow to Korea polnocna ma rozne opracowania naukowe, jak goj przezyje majac worek kartofli na caly rok.

 4. Hania

  15 stycznia 2018 at 23:33

  Wiem, że z posła Andruszkiewicza to Jaś Wędrowniczek.
  Ale, żeby aż tak ukochać turystykę?
  Szczególnie tę sejmową

  „8 listopada w programie „Minęła 20” w TVP Info Adam Andruszkiewicz zaanonsował, że opuszcza klub Kukiz’15. Wystąpił wówczas z wpinką stowarzyszenia „Endecja” w klapie marynarki, co można zobaczyć w nagraniu pod linkiem: https://www.tvp.info/34740532/adam-andruszkiewicz-odchodze-z-kukiz15

  Następnego dnia na konferencji prasowej w Sejmie wraz z liderem koła Wolni i Solidarni w klapie marynarki Andruszkiewicza znalazła się wpinka WiS-u – taka, jak u Kornela Morawieckiego, co można obejrzeć w nagraniu pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jzlxkzB5aw0

  Reszta pytań do pana posła tu:

  https://kresy.pl/publicystyka/skalski-10-pytan-adama-andruszkiewicza-zwolennikow/

 5. Hania

  15 stycznia 2018 at 23:38

  Z pana posła Andruszkiewicza to niezły Jaś Wędrowniczek…
  Ale, żeby aż tak ukochać turystykę
  szczególnie tę sejmową 🙂

  8 listopada w programie „Minęła 20” w TVP Info Adam Andruszkiewicz zaanonsował, że opuszcza klub Kukiz’15. Wystąpił wówczas z wpinką stowarzyszenia „Endecja” w klapie marynarki, co można zobaczyć w nagraniu pod linkiem: https://www.tvp.info/34740532/adam-andruszkiewicz-odchodze-z-kukiz15

 6. Hania

  15 stycznia 2018 at 23:39

  Następnego dnia na konferencji prasowej w Sejmie wraz z liderem koła Wolni i Solidarni w klapie marynarki Andruszkiewicza znalazła się wpinka WiS-u – taka, jak u Kornela Morawieckiego, co można obejrzeć w nagraniu pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jzlxkzB5aw0

  Pytanie nr 6: Czym jest spowodowana ta z pozoru kosmetyczna zmiana i dlaczego wpinkę „Endecji” Andruszkiewicz nosił jako poseł Kukiz’15, a jako poseł Wolnych i Solidarnych – już nie?

  7. W wypowiedzi dla telewizji internetowej wPolsce.pl Adam Andruszkiewicz powiedział, że nie przechodzi bezpośrednio do Prawa i Sprawiedliwości, gdyż musi jeszcze się wiele nauczyć.

 7. Hania

  15 stycznia 2018 at 23:40

 8. jok

  16 stycznia 2018 at 00:16

  Nagłośnienie sprawy roszczeń i ujęcia ich w amerykańskiej ustawie jest 1000 krotnie za male, ale im więcej jakichkolwiek rozmów, wywiadów tym lepiej.
  Ameryka przyjmie ustawę, bo czemu miałaby nie przyjąć?
  Powiedzą: 49 krajów podpisało deklarację terezińską w 2009 r., i teraz chcemy by msz (departament stanu)w ciągu 18 miesięcy złożył kongresowi raport jak jest ona realizowana, czego chcecie, sami podpisaliście deklarację.
  Nagłośnienie i protesty mogą spowodować, że indagowane kraje mogą twierdzić, że deklaracja jest nieobowiązująca (non binding), że realizują deklaracje na rożne sposoby, np. 100 mln na cmentarz. Sądzę też, że wiedza iż ustawa jest szykowana, spowodowała deklarację o „ustawie reprywatyzacyjnej”. Nagłośnienie i protesty może spowodować, że trudniej będzie coś przesunąć pod stołem.
  Niemniej może to być nie tylko raport, ale naciski w sprawie realizacji deklaracji, coć być może nagłośnienie utrudni Stanom grożenie sankcjami za brak konkretów w „oddaniu” mienia bezspadkowego.

  Oczywiście to co napisałem, to najbardziej optymistyczny wariant sytuacji, może za bardzo wręcz nierealistycznie optymistyczny.
  Zakłada on, że „zarządcy” na średnio-wysokim poziomie (nie najwyższym) czyli rządowo-parlamentarnym, w kraju postkolonialnym, wolą postkolonializm od kolonializmu. Że wolą mieć czym zarządzać, by zadowolić „metropolię”, przede wszysrkim tą ponadnarodową-jednonarodową:), niż nie mieć czym zarządzać. Zakłada też, że USA kieruje się chocby szczątkową logiką i choćby hiperszczątkową namiastką przyzwoitości w sprawach żyowskich.
  Być może więc powinienem na to wszystko spojrzeć dużo bardziej pesymistycznie. Niemniej warto nagłasniać i protestować….
  I tak to mniej więcej widzę….

  • Robert B.

   16 stycznia 2018 at 10:20

   Oczywiście, że te kurwy boją się nagłośnienia. Widać to po tym, jak to ukrywają przed opinią społeczną. Żydostwo? Cii, cii, cii…

 9. abcya

  16 stycznia 2018 at 07:43

  I read some articles on this site and I think your blog is really interesting and has great information. Thank you for your sharing.

 10. Venom

  16 stycznia 2018 at 18:08

  Pan Andruszkiewicz chyba nie zrozumiał pytania albo nie zna znaczenia słów „roszczenia” i „bezspadkowe”. Nie jest w stanie dostrzec pewnego niuansu, że w Ameryce tworzony jest precedens do przejmowania czyli kradzieży majątku bądź wyłudzania odszkodowań za niego przez osoby fizyczne i prawne autoramentu żydowskiego (tylko i wyłącznie), nie mające do tego mienia żadnego tytułu prawnego. Ta selektywność amerykańskiej myśli legislacyjnej uniemożliwia oczywiście zwrot Ameryki rdzennym mieszkańcom Indianom.

 11. Nicole John

  26 stycznia 2018 at 08:05

  It’s an remarkable article in support of all the online people; they will
  take benefit from it I am sure.

 12. Alison Paul

  15 marca 2018 at 17:01

  I am in fact really want to Thank you for such a good article

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra