PRAWY.TV

Poseł Cymański o roszczeniach żydowskich względem Polski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. Robert B.

  16 stycznia 2018 at 13:34

  Boże, jaki bełkot. Co za irytujący styl. A ja bym jednak na miejscu pytającego zapytał, jak to jest, że z jednej strony ten Cymański wyrzuca z siebie jak mantrę „Łoooniii thyyyleee pszeeecieeehpieeeliiii”, a z drugiej strony przyznaje, że żydostwo ma nieproporcjonalny wpływ na politykę światową. Czy te sprawy się jakoś nie łączą? Przypominam, że zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki do tej pory przedstawiane jest jako „konieczne”, a czasami nawet „zbawienne”. Agresja Japończyków może zostać w taki sposób ukrócona? A co z agresją Żydów na świat? Jak oni zdobyli ten wpływ na politykę światową? W jaki sposób go utrzymują? W jaki sposób to się przekłada na to, co się działo i dzieje?

  • prawo

   16 stycznia 2018 at 16:58

   Pieprzy jak Piekarski na mekach. Samo to, że mówi o żydach dosłownie go PARALIŻUJE. W szlacheckiej Sarmacji, każdy poseł miał dyspozycje od swoich wyborców i ich reprezentował na sejmie walnym czy elekcyjnym. Nigdy nie działał na własną rękę. Teraz każdy zasraniec uważa, że nie musi się z niczego tłumaczyć. Uważa taki ciul, że jest tak genialny, że nie tylko dyspozycje wyborców są mu do niczego potrzebne, ale nawet nie musi niczego swoim wyborcom wyjaśniać. Zauważcie Państwo, że nikt nie powiedział dlaczego zdymisjonowano p. Szydło, Macierewicza, Szyszko itd. Tak wygląda żydowska demokracja w porównaniu z demokracją szlachecką.

   • Robert B.

    16 stycznia 2018 at 17:26

    Do @prawo:

    Oni boją się panicznie słowa na „ż” w innym kontekście niż „Łoooniii thyyyleee pszeeecieeehpieeeliiii”. To jest naprawdę niebezpieczne. Okazuje się bowiem, że można walczyć o swoje ze wszystkimi, tylko nie z żydostwem. To znaczy, ja myślę, że w państwach poważnych elity władzy de facto się z nimi nie cackają, jak trzeba, to ich usadzą (vide sprawa Bieriezowskiego albo Niemcowa), ale jednak głośno o TYM NIE WOLNO mówić, a to stwarza dla nich przewagę, zagrożenie dla świata. Im o to chodzi. O taki immunitet, bezkarność. Już oni wiedzą, o CO im w tym wszystkim chodzi. Ale choćby nie wiem, jak się starali, to ludzie i tak mają swój rozum i widzą, CO się dzieje. Im bardziej będą nastawać, że ich „nie ma”, tym większa będzie reakcja.

   • marju73

    16 stycznia 2018 at 21:52

    Jeszcze chwila i ekipa prawy.pl będzie miała zakaz wjazdu do sejmu.I raczej stanie się to szybciej niż pòźniej w tym „praworządnym” kraju.

  • Tomek

   16 stycznia 2018 at 18:45

   Jeszcze raz się ciebie, tłuku, zapytam – czy Żydzi zbombardowali Berlin, tak jak Japończycy Pearl Harbor? Walczyli z Niemcami zabijając im setki tysięcy żołnierzy, jak Japończycy? Bronili się fanatycznie na jakiejś wyspie, grożąc milionami strat armii niemieckiej? Mieli jakichś pilotów kamikadze może? Którykolwiek z tych milionów wymordowanych w obozach Żydów, wliczając w to małe dzieci? Nie? To przestań pierd….ć, bo nic nie rozumiesz i obrażasz inteligencję ludzi czytających ten portal sugerując, że Holokaust był zasadny. O kur….stwie takich stwierdzeń nie mówiąc.

   • Robert B.

    16 stycznia 2018 at 18:55

    Już ci mówiłem, że ja nie kupuję żydowskiej holokaustycznej narracji: ta ich wyjątkowość, te miliooony itd. Jeżeli Nagasaki i Hiroszima miały swój, jak to mówią tacy jak ty, „kontekst”, to i wszystko inne, nie wyłączając z tego świętego, bo żydowskiego, holokaustu. Żydzi mordowali miliony w przebraniu tzw. komunistów, Żydzi za to zapłacili. Taka sama mechanika została do nich zastosowana jak do gojowskiego bydła.

    • Hania

     16 stycznia 2018 at 19:57

     Pan @ Tomek jest tutejszym ” holokaustnikiem”
     Na nic tłumaczenia, że holokaust jest pojęciem nietrafionym i nieuprawnionym
     Bo gdyby przyjrzeć się statystyce to:

     Liczba Polaków, Ofiar II Wś wynosi 6 mln
     Rosjan aż 26- 27 mln ludzi
     Liczba żydów waha się od 5,8 do 6 mln
     Porównywalnie z Polakami….
     Ale grzechem jest wielkim i wstrętnym antysemityzmem porównywanie tych liczb
     Jak powiadają talmudyści:

     „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć…
     A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym”

     Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów”

     szkoda czasu i atlasu na takich Tomków 🙁

     • Robert B.

      16 stycznia 2018 at 20:12

      Do @Hania:

      Niekoniecznie. Jak byłem młody i głupi, to po obejrzeniu kolejnego udramatyzowanego filmu o świętym, bo żydowskim, holokauście przeżywałem jakieś istne katusze egzystencjalne. To wydawało mi się nie do pojęcia. Nie zadawałem sobie pytań, dlaczego tylko o nich i w takim natężeniu. Docierały jednak do mnie krytyczne głosy, że to jest niebywała uzurpacja. Zacząłem się sprawie przyglądać i stwierdziłem, że tak, że to jest niebywała uzurpacja. Co więcej, jest to coś niebywale perfidnego, co ma swój konkretny cel.

     • Tomek

      20 stycznia 2018 at 17:30

      Hania nie ogarnia… Gdzie Hania widzi niby jakieś moje dywagacje na temat tego, czy w wojnie więcej zginęło Żydów, Rosjan czy Polaków? Albo o tym, czy Holokaust jest święty, ważniejszy od innych zbrodni itp.? Mój post dotyczył braku jakiejkolwiek zasadności mordowania ludzi, tj. Holokaustu. Niech się Hania nauczy czytać albo odstawi jakieś używki, skoro widzi nieistniejące posty i je jeszcze komentuje.

     • Tomek

      20 stycznia 2018 at 17:33

      Do Robert B.

      „Jak byłem młody i głupi…”

      Teraz jesteś stary i jeszcze bardziej głupi. Wybitnych osiągnięć życiowych to ty niestety nie masz… Umrzesz też pewnie jako nieświadoma rzeczywistości ameba, której wydaje się, że coś odkryła lub coś tajemniczego wie. A to tylko choroba… Przykre.

    • johnie

     20 stycznia 2018 at 13:36

     Ale to wszystko jeszcze NIE WSZYSTKO..
     Nawet Pan RobertB ulega tej manipulacji..
     Żyd wszystkich spycha do DEFENSYWY tak bezczelnie, ze nikt teog nie zauważa, jak słonia w menażerii..
     Dając się terroryzować debilnej i aroganckiej narracji holocaustycznej o wyjątkowości żyda w Kosmosie…
     NIKT, a w każdym razie – mało kto – idzie krok dalej, przechodząc z defensywy do OFENsywy..
     A mianowicie – zadając pytanie (i natychmiast znajdując niezbite i oczywiste DOWODY), że żyd może i „thyyle przecieeehpiaał !” (niby dlaczego więcej, niż ktokolwiek inny ?..), ale że SAM TE CIEHPIEENIA SPOWODOWAŁ !
     SWOJE, czyli własny „holocaust”, oraz zagładę i cierpienia POŁOWY ŚWIATA !…
     KTO przygotował, sfinansował i przeprowadził „rewolucję francuską” ?? SOWIECKĄ „.. Pierwszą wojenkę światową ? DRUGĄ wojenkę światową ?.. OBECNIE już trwającą, choć innymi środkami ?..
     PIGMEJE ? Aborygeni australijscy ? Norwegowie ? Papuasi ? Chińczycy może, czy Korea Północna ?..
     Niee ! Powodem i motorem WSZYSTKICH tych zaszłości (i prawie wszelkich innych) JEST ŻYD ! TYLKO I WŁĄCZNIE ŻYD !.. Jak świat – światem..
     Prosto i jasno nazwane po imieniu. BEZ wnikania, czy to Syjonista, czy NIE-Syjonista.. COKOLWIEK się złego stanie – zawsze, jakimś takim dziwnym trafem, u źródła stoi ŻYD, jego zamysły i procenty…
     Przecież to NIE TYLKO banalne i oklepane twierdzenie, wyssane z brudnego palucha, lecz FAKT OBIEKTYWNY, którego dowody – do tej pory niemożliwe są do usunięcia, czy zafałszowania przez dzisiejszych krętaczy, typu „profesor” (od gumowych dzwonków chyba..) Szewach Weiss, czy inne Israele Singery…
     NIE WIDAĆ tego ?. W całej swojej krasie ?.. Że KAŻDY widzi, jaki jest koń ? Z wyjątkiem oczywiście płatnych TROLLI, typu upierdliwy tutaj ciągle jeszcze „Tomek” ?…
     PO CO dawać się spychać do defensywy. zmanipulowaną, bezczelną narracją holocaustyczną ?.. Skoro PRAWDZIWA i całkiem jawna działalność żydowskiej bandy w Warwszawie polega na CZYMŚ INNYM ?.> W biały dzień, bezczelnie ?..
     Kaczyński fotografuje się z jakimiś czarnymi chałatami w kapeluszach, z jakimiś ćwokami z Chabad Lubavicz, a Duda zapala świece chanukowe w Belwederze i W SEJMIE, a legalna Władza RP zakłada jarmułki na obiadku u izraelskiego pachołka w stopniu sierżanta i liże mu doopę, „polski” rząd jeździ na dywanik do Izraela, „polski” Prezydent obiecuje coś bandziorni z AIPAC Niderlandy i NIE informuje o tym SWOICH WYBORCÓW, izraelski Knesset przyjeżdża sobie na swoje obrady od polskiego Oświęcimia, i jeszcze pieprzą, O NOWEJ TRADYCJI, oraz że Chanuka jest tradycją POLSKĄ ?..
     Podczas, gdy nie jest ona tradycją NAWET ŻYDOWSKĄ (to pic na wodę, na użytek Goja, nie rozumiejącego po hebrajsku, co stojący obok Schudrich za SŁOWA wypowiada..) 🙂
     Operuje nas żydownia na żywca, w biały dzień… I nikt nie waży się nawet bąknąć czegoś „antysemicko”…

     • Tomek

      20 stycznia 2018 at 17:42

      Ależ pocieszny błazen:). No, ale czego się spodziewać po idiotach czerpiących wiedzę o świecie z filmików człowieka, który uważa, że światem rządzą jaszczuro-ludzi, czy z filmików znachora, co twierdzi że powiększa piersi hipnozą? Przecież nie pisania z sensem:)

    • Tomek

     20 stycznia 2018 at 17:24

     Ja cię nie pytań czy Holokaust był wyjątkowy, ja cię pytam, czy Żydzi zbombardowali Berlin albo czy walczyli fanatycznie z Niemcami zadając im milionowe straty, jak Japończycy? Umiesz na tak proste pytanie odpowiedzieć, czy będę musiał poczekać aż pielęgniarka da ci kolejny zastrzyk i będziesz trochę mniej rozkojarzony?

 2. Zofia

  16 stycznia 2018 at 15:42

  Co za bzdury.Niby nie,ale.

  • Adam

   16 stycznia 2018 at 16:33

   Dopiero po głosowaniach

   http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=53&NrGlosowania=59

   poznajemy ich budząc się jak zwykle i programowo z ręką w …

  • prawo

   16 stycznia 2018 at 17:24

   Przecież to są ludzie po politologiach jak eroposeł Migalski. Cymański należał – między innymi – do Związku Młodzieży Socjalistycznej i Socjalistycznego Związku Studentów Polskich. Przecież taki człowiek na niczym się nie zna. Mocny jest tylko w wygadywaniu bzdur z szybkością karabinu maszynowego jak przykładowo „myszka kurwiszka” czy rumuński przybłęda. Inżynierowie nie mogą znaleźć pracy w swojej ojczyźnie a co dopiero politolodzy. Są to mądrości w wydaniu różnych politologów, socjologów, filozofów, prawników, europeistów, wszechwiedzących dziennikarzy w tym prawicowych jak i innych „specjalistów do spraw” tak licznie piastujących stanowiska posłów, senatorów czy wysokich urzędników państwowych.
   Zawsze tak samo mądre.

   • Robert K

    16 stycznia 2018 at 18:50

    jasne, przeciez po studiach musza miec jakas posadke. Kitu z okien nie beda wydlubywac albo na zmywak nie pojada do GB.

 3. wolna-polska.pl

  16 stycznia 2018 at 16:30

  Czy Nagasaki było zemstą za wyrzucenie masonów?

  • prawo

   16 stycznia 2018 at 18:36

   100/100. Celem byli japońscy chrześcijanie. Ośrodek Marii Kolbego. Bomba („Fat Man”) została zrzucona ok. 11.02 na pierwszy rozpoznany obiekt – katedrę św. Marii w Urakami. W ciągu sekund zginęło 10 tysięcy ludzi. W następnych dniach od ran i choroby popromiennej umarła większość tych, którzy przeżyli wybuch bomby – ok. 70 tysięcy ludzi. Tymczasem klasztor założony przez św. Maksymiliana Kolbe stracił zaledwie szyby w oknach.

   • Robert B.

    16 stycznia 2018 at 19:01

    Ale Japończycy to nie żydostwo. Filmów się o tym nie kręci, nie biadoli bez końca. „Nie było innej rady”. Wszystko może zostać zracjonalizowane oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu. To jest miara wszech rzeczy. Goje powinny to w końcu przyjąć do wiadomości.

    • Hania

     16 stycznia 2018 at 20:07

     Gdzieś czytałam, że Japończycy mają już serdecznie dosyć kurateli made in demokracy USA, że odpuścili Rosjanom Kuryle
     Zdając sobie sprawę, że gdyby im je oddano to amerykańskie kał-boje natychmiast założą tam swoje bazy.
     W ramach otaczania Rosji.
     Jak widac mądry z nich naród!
     Nie to co polskie maciory…

     • Robert B.

      16 stycznia 2018 at 22:05

      A ja myślę, że Japończycy się przyczaili i jak będzie możliwość, to się zemszczą. Nie sądzę, by ich elity uważały, że mogą sobie długofalowo pozwolić na taką niepomszczoną zbrodnię.

 4. Robert K

  16 stycznia 2018 at 16:39

  Lo ludzie, trzymajcie mnie…..Co za idiota. „Z Polska slaba nikt sie nie bedzie liczyl a my musimy grac swoje tak zeby nawet amerykanie sie z nami liczyli” – co za duren skonczony. Jasne, amerykanie z zydami sie bada z nami liczyli nawe sie nas bali:). To ze koszula blizsza cialu to juz wiemy, tylko ze koszula izraelska jest blizsza cialu amerykanskiemu to nie kazdy moze to zrozumiec i pieprzy jakies mrzonki o sukcesie. Skcesie ktoremu na imie : Jak polska wyplaci zydom 65 mld. USD wtedy nawet amerykanie moga sie nas wystraszyc. Czy on naprawde uwaza nas za idiotow?

 5. mirek

  16 stycznia 2018 at 17:17

  Jaka jest etymologia nazwiska „Cymański”?

  • Robert K

   16 stycznia 2018 at 17:53

   cos od „Zimman” by mi pasowalo….

  • Robert B.

   16 stycznia 2018 at 17:59

   Słownik Wyrazów Obcych PWN:

   cymes – 1) o czymś jedynym w swoim rodzaju, szczególnie dobrym, przyjemnym, a zwłaszcza smacznym; rarytas; 2) słodka potrawa żydowska przyrządzana głównie z marchwi, suszonych śliwek, jabłek z dodatkiem cynamonu, cukru i miodu…

   Ach i och…

   • Robert K

    16 stycznia 2018 at 18:11

    ej nnie mow..bo slinka juz mi cieknie, jak zydom na 65mld USD.

    • Robert B.

     16 stycznia 2018 at 18:13

     Uważasz, że tyle zaspokoi ich pazerność?

     • Robert K

      16 stycznia 2018 at 18:33

      nie, to dopiero moze byc poczatek. potem przelozy sie to na ekonomie naszego kraju, oczywiscie dojenie mam na mysli. Czy zydzi beda modernizowac odzyskane mieni za swoje pieniadze? Powiedza ze zostaly zaniedbane przez Polakow tak jak ich cmentarze. Potem pewnie pomysla o swojej autonomii; szkolnictwa wyzszego, grup wyznaniowych, tak jak w Kanadzie czy Usa, czyli panstwa w panstwie z urzedowym jezykiem Yidish ktore bedzie musialo miec swoich politykow w polskim rzadzie no i jak tu polski rzad sie dogada z nimi po polsku? Pewnie i w polski rzadzie bedzie wymagana znajomoosc Yidish. A potem to juz bedziemy mniej wartosciowym narodem tubylczym drugiej lub trzeciej kategorii. Ku..wa obym sie mylil.
      Pozdrawiam serdecznie

     • Robert B.

      16 stycznia 2018 at 19:05

      Do @Robert K:

      Do czego oni są zdolni, już pokazali na Węgrzech, w Hiszpanii, Rosji, a teraz pokazują w Izraelu i USA.

 6. darek

  16 stycznia 2018 at 18:35

  gdyby nie red Michalkiewicz czy G Braun to pewnie nie wiedzielibyśmy jak nasi najlepsi przyjaciele by nas ogolili a pisowskie media informowałyby co powiedział Petru czy Lubnauer i o ile już wyprzedziliśmy Japonię. Myśle, że i tak to sie odbędzie, jeżeli już sie nie odbywa, tylko będą sie musieli troche ukrywać.

 7. George

  16 stycznia 2018 at 18:53

  Panienko Przenajświętsza… I takie ble, ble… jest polskim posłem. Na samą myśl, że mógłby przez przypadek wypowiedzieć słowo „Żyd”, dostaje ze strachu rozwolnienia. Marne ma te kadry PiS, oj marne. Ponoć PAD poddał się drobnemu zabiegowi chirurgicznemu, żeby pod prysznicem, gdy będzie Z Danielsem i Schudrichem omawiał kwestie wypłaceni Żydom 65 mld USD i utworzenia na terenie Polski Polinu zbytnio się nie wyróżniać.

 8. Hania

  16 stycznia 2018 at 22:26

  @George

  Mysli pan o tym?

  Przychodzi młody mężczyzna do szpitala i mówi do lekarza:
  – Proszę mnie wykastrować!
  – A czy dobrze pan to sobie przemyślał? To zabieg mający poważne konsekwencje i nieodwracalny!
  – Tak, panie doktorze, wiem! Proszę kastrować!
  Po zabiegu lekarz pyta pacjenta:
  – Co wpłynęło na podjęcie przez pana tak nietypowej decyzji?
  – A bo doktorze ożeniłem się niedawno. Żona jest Żydówką. No to musiałem.
  – Zaraz, to może pan chciał się obrzezać?
  – No tak. A jak ja mówiłem?

 9. klioes vel pislamista

  17 stycznia 2018 at 21:58

  Szuja i pelzajace zloto

  Zloto – wiadomo: mniej jest od „uchodzcow”
  Warte. A jednak „pelzajacym zlotem”
  Nazwijmy zrodlo multi-kulti bodzcow.
  „Ubogacenie najpierw”… No a potem…?
  A wiec na „zloto” Polska: „Nie, dziekuje.”
  Mowi. Niech sraja nim zachlanne szuje!

 10. dr Mira Modelska-Creech – sprawy roszczeń zajadłego WROGA Polski jakim jest USA !

  20 stycznia 2018 at 09:20

  dr Mira Modelska-Creech – to znawca prawa międzynarodowego i wykładała w Georgetown University w Waszyngtonie a także była pracownikiem administracji żydowskiej centralnej MELINY „biały dom” :

  http://kurierchicago.com/dr-mira-modelska-creech-sprawy-roszczen-a-kongres-usa/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra