Z zagranicy

Będzie starcie antykomunistów i komunistów przed polską ambasadą w Londynie

Od wielu miesięcy międzynarodowy ruch komunistyczny aktywizuje komunistyczne partie na całym święcie do walki z Polską. Na całym świecie przed polskimi ambasadami regularnie odbywają się pikiety komuchów protestujących przeciwko zakazowi propagandy komunistycznej w Polsce. Najbliższy taki protest będzie miał miejsce w Londynie. Tym razem może być gorąco, podczas pikiety komunistów ma odbyć się protest antykomunistów, nie tylko z Polski ale także i z innych krajów.

18 stycznia przed ambasadą Polską w Londynie (47 Portland Place) od 14:50 do 16:00 odbędzie się kontrmanifestacja przeciwko promocji totalitarnych ideologii takich jak komunizm i nazizm. Powodem kontrmanifestacji jest prokomunistyczna pikieta komunistów z Wielkiej Brytanii przeciwko antykomunizmowi w Polsce.

Wymagania organizatorów antykomunistycznego protestu są nieco nietypowe. Jak informują organizatorzy „Protest jest MILCZĄCY. Nie wznosimy żadnych haseł, zakaz pirotechniki czy świeczek. Prosimy o eleganckie stroje np. garnitury. Nie przynosimy szalików, naszywek z hasłami etc. Na demonstracji pojawią się międzynarodowe media. Wszystkie bannery, slogany i kartki muszą być uzgodnione z organizatorami (…). Będą rozdawane kartki ze zdjęciami pomordowanych ludzi przez komunistów”. Cieszy to, że proteście wezmą udział również przedstawiciele innych narodów, których dotknął komunizm, m.in. antykomunistów z Chin, Węgier, Birmy czy Kuby.

Podczas gdy Facebook zamyka i blokuje wszelkie polskie patriotyczne profile, na tym portalu społecznościowym, bez problemu zbrodniczą komunistyczną propagandę szerzy Nowa Komunistyczna Partia Wielkiej Brytanii, która organizuje „protest przeciwko prześladowaniom polskich komunistów”. Protest komunistów odbędzie się 18 stycznia od 15:00 do 16:30 przed ambasadą Polski w Londynie (47 Portland Place).

Zdaniem komunistów z Wielkiej Brytanii „polski parlament przyjął w kwietniu ustawę zakazującą publicznego prezentowania wszystkich komunistycznych symboli. Sprowadza się to do zakazu uprawnionej i demokratycznej działalności politycznej przez komunistów w Polsce”.

Komuniści z Wielkiej Brytanii głoszą, że „Instytut Pamięci Narodowej, historyczna policja Prawa i Sprawiedliwości, sporządziła listę ponad 1300 pomników do usunięcia, w tym pomników Brygady Dąbrowskiego (13. Brygady Międzynarodowej), którzy walczyli w hiszpańskiej wojnie domowej, Socjaldemokratyczna Partia Polski i Litwy Róży Luksemburg, antyfaszystowskich partyzantów Armii Ludowej i Gwardii Ludowej, a nawet „lewicowych” pisarzy takich jak Julian Tuwim, Jan Brzechwa i Władysław Broniewski”.

Ku przerażeniu komunistów z Wielkiej Brytanii „IPN planuje także przenieść ponad 500 wojennych pomników ku czci sił radzieckich i polskich, które wyzwoliły kraj od okupacji hitlerowskiej podczas II wojny światowej, do odległego parku skansenu”.

Brytyjscy komuniści uważają, że „około 600 000 żołnierzy radzieckich i 17 500 bojowników (ludowego) Wojska Polskiego zostało zabitych w latach 1944-45. Ich poświęcenie uratowało setki tysięcy obywateli polskich z hitlerowskich obozów koncentracyjnych, ale teraz są oni nazywani zdrajcami Polski”.

Komuniści z Wielkiej Brytanii przypominają, że „w Polsce znajduje się ponad 1800 cmentarzy, pomników i miejsc ostatecznego spoczynku żołnierzy radzieckich”. Według komunistów z Wielkiej Brytanii „nastąpi także rozprawa z działaczami Komunistycznej Partii Polski. W marcu czterech członków otrzymało wyrok w zawieszeniu na 9 miesięcy, z przymusową pracą i grzywnami, za propagowanie ideologii komunistycznej w Internecie oraz w ich gazecie „Brzask””.

Jak zdradzają komuniści z Wielkiej Brytanii „w listopadzie 2017 roku 66 partii ze wszystkich kontynentów biorących udział w Międzynarodowym Spotkaniu Partii Komunistycznych i Robotniczych w Sankt Petersburgu potępiło próby wyniesienia spod prawa ideologii komunistycznej w Polsce i prześladowania polskich towarzyszy”. Uczestnicy tego spotkania w putinowskiej Rosji domagali się: „Odrzucenia wszystkich zarzutów kierowanych wobec KPP i jej kadrom. Zaprzestania antykomunizmu w Polsce, i swobody działalności i promocji komunizmu w Polsce”. Wyrazili swoją solidarność z KPP i nienawiść do antykomunizmu.

Jak informują komuniści z Wielkiej Brytanii na swojej stronie „Nowa Komunistyczna Partia Wielkiej Brytanii jest partią marksistowsko-leninowską walczącą o świat bez wyzysku. Świat, w którym realizowana jest wola mas, robotników, ludzi pracujących w fabrykach i gospodarstwach. Świat, w którym ci, którzy wytwarzają całe bogactwo świata, otrzymują owoce swojej pracy. (…) Socjalistyczne społeczeństwo, w którym nie ma slumsów, nędzy i rasizmu. Społeczeństwo, w którym nie ma klas, żadnych wyzyskiwaczy, żadnej bigoterii ani wojny. Nowy i lepszy świat – świat przewidywany przez Marksa i Engelsa, świat, który na pewno nadejdzie. Jest on już budowany w dzisiejszych krajach socjalistycznych. Walczy się o niego na każdym kontynencie i w każdym kraju”.

29 listopada 2017 r. Oddział Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej w Moskwie zorganizował protest „przeciwko antykomunistycznym prześladowaniom Komunistycznej Partii Polski” przed Ambasadą RP w Moskwie.

Rosyjscy komuniści demonstrowali „solidarność z Komunistyczną Partią Polski i kontynuację międzynarodowej kampanii na rzecz polskich komunistów”. „Rosyjscy komuniści protestowali przeciwko antykomunistycznemu postępowaniu polskiego rządu i antykomunistycznym prześladowaniom członków KPP. Potępili i potępili te antykomunistyczne środki i prześladowania zainicjowane przez władze, a także politykę krajową zmierzającą do zakazu komunistycznych symboli i propagowania komunistycznych idei”.

„Komunistyczna Partia Federacji Rosyjskiej uważa, że prześladowanie jest częścią ogólnej kampanii prowadzonej przez rząd w celu delegalizacji partii komunistycznej i wzmocnienia antykomunistycznej polityki w zakresie przepisywania historii, usuwania pomników i przemianowywania ulic związanych z komunizmem, ruchem robotniczym i zwycięstwem nad faszyzmem. Komunistyczna Partia Federacji Rosyjskiej potępia antynarodową i antydemokratyczną politykę rządu polskiego, oraz żąda natychmiastowego zahamowania prześladowań przeciwko Komunistycznej Partii Polski i jej członkom”.

Rosyjscy komuniści zażądali też „natychmiastowego zaprzestania takich prób przepisywania historii” przez Polaków, negowania „zwycięstwa Armii Radzieckiej nad faszyzmem dokonanego przez polski rząd” i wyrazili „solidarność z komunistami w Polsce”.

Komunizm to najbardziej zbrodniczy totalitarny reżim w historii świata ze względu na liczbę ofiar i czas działania wielokrotnie gorszy od nazizmu. Kiedy słusznie zakazywana jest propaganda nazizmu, podobnie powinna być zakazywana propaganda komunizmu. Niestety nawet w środowiskach występujących pod fałszywą banderą patriotyzmu lub prawicowości, środowiskach prorosyjskich, szerzy się prokomunistyczną propagandę. Gloryfikowana jest nie tylko komunistyczna przeszłość, ale i dzisiejsza działalność komunistów, tych z Wenezueli i Kuby. Nie można tego tolerować. Propagandę komunistyczną trzeba zwalczać i w Polsce, i zagranicą.

Od samego początku Rosja komunistyczna dążyła do zniszczenia Polski. W 1920 Polakom udało się nie dopuścić do zagarnięcia Polski przez Armię Czerwoną. Przed II wojną światową bandy sowieckie w ramach wojny hybrydowej nieustanie destabilizowały sytuację na polskich Kresach. Rosja sowiecka wcześniej niż nazistowskie Niemcy dokonała ludobójstwa Polaków w ramach operacji polskiej w 1938 roku, kiedy to komuniści wymordowali 250.000 Polaków na terenach rządzonych przez Rosję sowiecką i odebrali polską tożsamość 500.000 polskich dzieci. Sowieci powtórnie, razem z nazistami, zaatakowali Polskę w 1939 r., i rozpoczęli wraz ze swoimi żydowskimi kolaborantami eksterminację polskiej ludności na Kresach. Całkowicie zapomnianym faktem jest ten, że kadry ludobójców z UPA składały się w dużej części z ukraińskich komunistów, którzy kilka lat wcześniej współpracowali z Rosją sowiecką.

W wyniku sowieckiej okupacji miliony Polaków straciło życie, znalazło się w komunistycznych obozach koncentracyjnych czy po wywiezieniu zostało skazanych na zagładę na terenie ZSRR. Miliony Polek i Europejek zostało brutalnie zgwałconych przez radzieckich żołnierzy. Sowieckie ”wyzwolenie” rozpoczęło pół wieku komunistycznej okupacji, terroru i sztucznie wykreowanej biedy, która odpowiadała za zapaść cywilizacyjną Polski. Dziś komuniści doprowadzają do ruiny Wenezuelę i Kubę, prześladują katolików w Chinach i Wietnamie. A w Polsce wspierają wszelkie patologie obyczajowe i popierają wpuszczenie do Polski islamskich imigrantów.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  16 stycznia 2018 at 18:36

  Straszliwa „nienawiści zbrodnia”
  (Która „się w Polsce zdarza co dnia!”)
  Zdarzyła raz w Toronto się!!!
  //
  Jest Khawlah Norman przerażona…
  „Mężczyzna uciekł…” – płacze ona –
  „Gdy przeciął hidżab.” …Oj, jest źle!…
  //
  Trudeau – sam premier! – taką zbrodnię
  Potępił zaraz. Równie godnie
  Władze Ontario zowią akt:
  //
  „Akt nienawiści to tchórzliwy.”
  (Ba! Ale, ale… Czy prawdziwy
  Jest cały akt ten? Czy to fakt?
  //
  Mniejsza…) New York: Tam trzech trumpiarzy
  „Precz z Ameryki!” się do twarzy
  Yasminie Seweid prosto drze!!!
  //
  Ciągną za hidżab, „terrorystką”
  Ją wyzywają!!!… I to wszystko.
  (Czy to fakt? Mniejsza…) …Oj, jest źle!…
  //
  Szczególnie Polsce źle! W Lublinie
  W hidżabie nie chcą też dziewczynie
  Przepuścić! „Pluje ONR!”
  //
  (Czy ONR? I… czy ktoś pluje?
  Dowodów znów nikt nie znajduje…)
  I co Ty na to, Trudeau Pierre?
  //
  Ach, już nie żyjesz!… Ty Justina
  Coś począł! Każdy Cię wspomina,
  Co nienawiści mówi „NIE!”
  //
  Marksistowskiego raju, Piotrze,
  Nadzieja bliska łzy nam otrze!…
  (Czy to fakt, raj ów? …Oj, jest źle!…)

 2. z-k

  16 stycznia 2018 at 18:36

  Zakaz propagandy komunistycznej w Polsce? Zwariowali? Przejeżdżam codziennie nowo nazwaną ulicą Komitetu Obrony Robotników. Wyłączając kilku naiwnych pożytecznych idiotów z tego KOR reszta to entuzjaści od trzech pokoleń rzeźnika Lejby Dawidowicza Bronstejna Trockiego a dziadziusiów ładował na tabory Smierszu i kierował do Polski osobiście sam Ławrentij Beria.

  • Papuv

   17 stycznia 2018 at 12:18

   Zakaz propagandy komunistycznej mamy akurat wpisany w konstytucję od 1997 roku i dobrze. Naziści niemieccy byli potworami, a komuniści byli większymi potworami od nazistów.

  • Cyprian

   17 stycznia 2018 at 21:54

   W Rzeszowie jest rondo im. Jacka Kuronia – trockisty, twórcy harcerstwa walterowskiego.

 3. Jagoda

  17 stycznia 2018 at 12:33

  Lewactwo z Polski panoszy się w innych krajach.Hańba.

 4. Statystyczny

  17 stycznia 2018 at 14:09

  Lewak to choroba psychiczna ktora mozna jedynie wyleczyć w ZK lub psychiatryku miejscu zamkniętym i odizolowanym od cywilizacji Chrześcijańskiej ,to cała zło szatana na planecie Ziemia ktore dokonało najwiecej zbrodni przeciwko ludzkości niż inne patologiczne odmiany lewactwa jak chodźmy hitlerowcy lub gender pochodzące od lewactwa w prostej lini

 5. Edwin Wąsowski

  18 stycznia 2018 at 08:28

  Po psl sld Nowosmieszna to zydokomuna pracująca dla ue. Pis to zydokomuna pracująca dla KK . Ale i ue i kk pracują dla tych samych socjalistów pochodzących z plemienia koczowniczego. Nie dajcie się robić w balona. Jesteście wolnymi Lechitami z wielkiego narodu Słowian a partie polityczne i okupanci europejscy lub koscielni to cyrk dla małp. Dobrego tygodnia rodacy.!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra