PRAWY.TV

Grzegorz Braun: Najważniejsze dla Polaków, to nie iść na wojnę i nie dać się wyniszczyć

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

21 komentarzy

21 Komentarzy

 1. prawo

  19 stycznia 2018 at 13:17

  Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat.
  Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.

  • prawo

   19 stycznia 2018 at 13:28

   Żydzi wypędzani 47 razy w ciągu 1000 lat. Dlaczego? Dlaczego tak często? Dlaczego z tak różnych narodów i kultur? Dlaczego żaden inny naród nie spotkał się z tak wielką awersją?

   Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
   „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

  • prawo

   19 stycznia 2018 at 13:40

   Lubie p. Grzegorza, bo pasują do niego te słowa z Kilera: „Do tej pory byleś bardzo ostrożny… byłeś super ostrożny.. byłeś jak chrabąszcz.. jak łasica… byleś czujny jak gajowy… skąd te psy się zwiedziały?”
   Jest czujny i troskliwy o naród polski.

   • hansi

    19 stycznia 2018 at 16:21

    Owszem. Prawdziwy polski patriota.
    Nie miał szans, zostać Prezydentem tej tam bandziorni w Parszawie…
    Ale.. Jeśli Polacy mają NIE IŚĆ na wojnę..
    TO KTO ma zrobić, okupującemu nas, jak jemioła drzewo – żydowi, kolejny POGROM,
    tym razem może wreszcie WŁAŚCIWYM żydom, NIE TAKIM, jak Pan Grzegorz ?
    Lecz takim, jak ta swołocz w czarnych jarmułkach, jawnie już w Belwederze i W sejmie ?
    Coraz bezczelniej już biorąca się za rabunek ? Coraz więcej tych wszy już w Warszawie ?.. Te spasione jakieś Chabady Lubavicze i inne Michaele Schudrichy i „profesory” Hartmany,te różne Rózie Thun von Handehoch i inne Lewandowskie, Bieńkowskie, Grossy i Bartoszewski ?..
    JEST kogo wieszać, drzew braknie…
    JAK tu NIE IŚĆ na wojnę ?..
    Pan Grzesiu ma na myśli „NIE pójście na wojnę” Z RUSKIMI, którzy przelecą przez Polskę w ciągu dwóch dni, nawet nie zostawiając garnizonów, za cel mając raczej Berlin, Paryż i Brukselę.. Ani nawet nie na wojnę z Germańcem.
    NAWET NIE z Banderownią…
    Pan Grzesiu radzi PRZECZEKAĆ… Metodą czeską, czy austriacką…
    I chyba ma rację…NIE DAJMY SIĘ ZABIĆ tej swołoczy ŻYDOWSKIEJ,
    której chodzi o WYTĘPIENIE NAS – POLAKÓW… Chodzi o to, zarówno żydom, jak i Niemcom…Jak i Ukraińcom… Bo Ruski ma to chyba w doopie… Woli z nami handlować… Ma dosyć WŁASNYCH ziem, których i tak pilnuje już najwyższym trudem (TEŻ „dzięki” żydom..), bo od drugiej strony mu włażą ustawicznie w szkodę Chińczycy, którzy niby takimi przyjaciółmi ostatnio są, hej…
    Pan Grzesiek co i rusz powtarza to samo ostrzeżenie i wezwanie, żeby „NIE DAĆ SIĘ WCIĄGNĄĆ W CUDZĄ WOJNĘ” (która – jeśli damy się wrobić – wymorduje nam kwiat patriotycznej młodzieży !..).. Bo wszystkie te nadchodzące wojny są CUDZE.. NIE nasze…
    NASZA wojna – nadejdzie POTEM.. Żeby wypędzić z naszej Ojczyzny ŻYDA,tak bezczelnie się panoszącego u nas TERAZ…

  • you-tube

   19 stycznia 2018 at 13:41

   STONOGA W PIERDLU RYBA W PIERDLU.(Zbigniew Stonoga – Odpowiedz na zarzuty, Dominika Duda)

 2. wolna-polska.pl

  19 stycznia 2018 at 13:55

  1-Grzegorz Braun do rabina Schudricha: Czy goje maja służyć żydom? 2-Chanuka, Purim i goje. Grzegorz Braun.3-Postacie współczesne: Kamil Całek.4-Rabin uczy: żydzi są tu obcą rasą żeby przejąć ziemię.4-Największe oszustwo: syjonistyczna kabała ukrywa się w świecie muzułmańskim i chrześcijańskim.5-Shoshana Bryen: Amerykańska armia jest syjonistyczną instytucją.6-Nowe wydanie Talmudu Babilońskiego – Tractate Berakhot wychwalany przez L’Osservatore Romano.

 3. Dick

  19 stycznia 2018 at 14:07

  Zgadzam się z panem Braunem w 100%.
  Niestety.
  A niestety, bo wygląda, że musiałby się stać jakiś cud, by otumanieni przez propagandę Polacy przejrzeli na oczy.

 4. Beata

  19 stycznia 2018 at 14:47

  Pan G.Braun ma rację.Polacy nie mogą się wyjść z zaklętego chocholego tańca.Nie powinni oglądać głupot w telewizji(p.Braun określił to dosadniej goowno).Nie dziwię się,że Żydzi byli wyrzucani z innych krajów,ale nie wiedziałem,że aż 47 razy.PIS nic konkretnego dla dobra Polski i Polaków nie zrobił poza ewentualnie 500+Po zakończeniu rządów powie ,że nic nie mogli ponieważ im przeszkadzali platforma, nowoczesna, feministki i unia.To nie jest dobra zmiana.

 5. Art

  19 stycznia 2018 at 14:52

  Poroszence ostatnio wyrwało się:zwiększyliśmy ostatnio eksport broni do Rosji……
  To kuriozum w skali światowej i historycznej.Tego jeszcze nie grali.Dozbraja przeciwnika,aby ten przypadkiem nie zakończył przedwcześnie wojny.A PAD dał mu 4mld zł,które tenże jak na prawdziwego żyda przystało umieścił bezpiecznie w Panamie.Wyszło to wtedy,kiedy premier Islandii podał się do dymisji.A Poroszenko tylko chrząknął.Był tam też Tusk na tej liście i jego świta,ale ci byli nie do ruszenia.I są nadal.

 6. Robert B.

  19 stycznia 2018 at 16:44

  Żydostwo od wieków prowadzi wojny nie swoimi rękami. Dlatego do tej pory nie mogą się otrząsnąć z szoku wywołanego świętym holokaustem. Jak tooo? Naaas tykać? TO NIE TAK MIAŁO BYĆ. To jak obraza Boga, bluźnierstwo, obrazoburstwo. Zawsze przecież wyście sobie wypruwali flaki, a my tylko zacieraliśmy łapska, grzali dupska na zapiecku i przechwytywali. Jak można taką świętość naruszyć?

  • andzia

   19 stycznia 2018 at 17:16

   Ten święty holokaust to przecież był przez nich współfinnssowany i organizowany. Chodziło o poświęcenie biedoty i drobnicy, która nie przystoi rasie panów, a jaki gescheft przy tym można
   zrobić! A że gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, to i trza było poświęcić też innych. W końcu to miał być holokaust (wedle ich rozumienia całopalna ofiara składana od wewnątrz) w przeciwieństwie do shoah -ofiary wymuszonej z zewnątrz.

   • Robert B.

    19 stycznia 2018 at 17:32

    Znam tę teorię, ale nie przekonuje mnie ona do końca. Ja widzę, jak się poszczególni Żydzi teraz zachowują. Oni SKĄDŚ wiedzą, co należy na danym etapie robić, żeby przechwycić jeszcze więcej władzy na danym terenie. Postępują jak jeden mąż. To, że od nich tak roiło się w aparacie komunistycznego terroru, to nie przypadek i nie uszło niczyjej uwadze. I tak jak każdy kraj płaci za agresję np. bombardowaniem miast, gdzie giną wszyscy, jak leci – kobiety, dzieci, starcy, wszyscy – tak państwo żydowskie, czyli żydowska sieć rozpostarta nad Europą, została ściągnięta i wciągnięta w to, co się działo dookoła. Często się mówi „po prostu była wojna”, żeby wytłumaczyć różne zbrodnie. Moim zdaniem to samo stosuje się do Żydów. Nie widzę najmniejszego powodu, żeby ta zależność ich nie dotyczyła.

    • andzia

     19 stycznia 2018 at 18:06

     Skoro kongres w USA podejmuje takie ustawy w interesie organizacji mniejszości narodowej i sprzecznie z prawem innych krajów, to te kraje powinny wejść cichaczem w koalicję i podjąć ustawy o odpowiedzialności organizacji żydowskich i podmiotów finansujących za rządy żydokomuny, terror, morderstwa, doprowadzenie do upadku ich gospodarek. Obecnie na przykładzie Polski nie jest to możliwe, bo wiadomo, że nadal trzymają władzę i nie jest możliwe w tym układzie przejęcie władzy przez organizacje narodowe. To nie jest demokracja tylko terroru ciąg dalszy. Ale kij ma dwa końce, a dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Obecnie prawie cały świat to antysemici, ale tzw. antysemitami nazwali Polaków, którzy dali im schronienie przed pogromami w zachodnich państwach. Ile w tym podłości!

     • Robert B.

      19 stycznia 2018 at 18:27

      Tu nawet nie chodzi o trzymanie władzy, tylko o propagandę. Przeciętny goj myśli, że Żydek = jedyna, prawdziwa ofiara II wojny światowej. A skoro tak, to nie wolno mu się przeciwstawiać. Żydostwo bardzo dobrze wiedziało, CZEGO chce, gdy tę propagandę rozpętywali. Wszelkie inne wydarzenia, zbrodnie o wiele większe przechodzą z czasem do historii, w sensie blakną, mówi się o nich tylko w podręcznikach. Tu nie. Tu jest codziennie o tym niepokalanym żydostwie. Dzisiaj znowu gdzieś było wręczanie orderów „sprawiedliwych itd.”. Oni chcą z siebie zrobić święte krowy. Dlatego jedyna rada: skończyć z tym cackaniem się z nimi, z tym ich wywyższaniem, koniec o tym ich holokauście. Dość.

      A to, że każdy kij ma dwa końce, to wszyscy wiedzą poza – jak się zdaje – nimi. W ich przypadku miarka zawsze się w końcu przebierała i było jedno wielkie Aj-waj. Coś ich to nauczyło? Nie, nic ich nie nauczyło. Tak się proszą, że się w końcu doproszą.

 7. Polska Canada

  20 stycznia 2018 at 04:57

 8. m

  20 stycznia 2018 at 17:07

  „Konflikt rosyjsko-ukraiński. „To przedziwna historia w dziejach świata, żeby kraj napadnięty eksportował broń do agresora”” – sądziłem, kiedy pierwszy raz to usłyszałem, że to żart.
  https://dorzeczy.pl/kraj/53669/Konflikt-rosyjsko-ukrainski-To-przedziwna-historia-w-dziejach-swiata-zeby-kraj-napadniety-eksportowal-bron-do-agresora.html

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra