Z zagranicy

Niemiecka minister ds. rodziny chce walczyć z gwałtami dokonywanymi przez muzułmańskich imigrantów poprzez sprowadzanie kolejnych

Niemiecka minister ds. rodziny dr Katarina Barley zapytana przez przedstawicielkę partii AfD w niemieckim parlamencie Nicole Höchst w oparciu o statystyki kryminalne o to, jakie to jej resort zamierza podjąć długofalowe działania, aby zapobiec dalszym atakom na tle seksualnym, odpowiedziała, że… sprowadzenie kolejnych imigrantów, tym razem jednak płci żeńskiej.

Tłumaczyła, że imigranci wywodzą się z „kultury macho”, co jej zdaniem ma wpływ na ich zachowanie. Dlatego, jak podkreślała, należy pracować z młodzieżą, a pozostałym sprowadzić rodziny. W jej ocenie, po sprowadzeniu żon i sióstr imigrantów łatwiej będzie sobie z nimi poradzić.

Twierdzenia dr Barley spotkały się z salwą śmiechu ze strony deputowanych. Nic dziwnego – minister ds. rodziny nie powiedziała, jak zamierza sobie poradzić z następnymi pokoleniami wyrosłymi ze środowiska muzułmańskich imigrantów, które z pewnością będą się radykalizować.

Nie uwzględniła również zapisów Koranu, który naucza, że „niewierna” może być zgodnie z muzułmańskim prawem uprowadzona w celu zrobienia z niej seksualnej niewolnicy (4:25, 23:1-7, 33:52, 70:31). Koran mówi ponadto: “O proroku! Powiedz swoim żonom i swoim córkom, jak i niewiastom ludzi wierzących, że powinny zwieszać swoje zewnętrzne okrycia z głowy na twarz. Być może w ten sposób będą rozpoznane i nie będą molestowane” (33:60).

Niemiecki parlament zdecydował się zająć kwestią gwałtów dokonywanych przez muzułmańskich nachodźców po tym, jak afgański imigrant brutalnie zamordował 15-letnią Niemkę. Sprawa ta wywołała w Niemczech poważne poruszenie.

Źródło: Jihad Watch

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. kowalski

  21 stycznia 2018 at 16:37

  Światowa Organizacja Zdrowia do nieuleczalnych,umysłowych chorób powinna dopisać LEWACTWO.

 2. asceta

  21 stycznia 2018 at 17:26

  • marju73

   21 stycznia 2018 at 19:40

   Za wszystkim na pewno nie stoją Chiny tylko talmudyczne żydzi z NY.

 3. Witold Raś

  21 stycznia 2018 at 17:44

  Czasem się zastanawiam czy Niemcy, chodzi mi o rządzących i dziennikarzy, cały czas ćpają czy to juz rozwój głębokiej choroby psychicznej?

  • marju73

   21 stycznia 2018 at 19:48

   Przeczytaj książkę Henryka Pająka „Bestie końca czasu” czy Song Hongbinga „Wojna o pieniądz” to zorientujesz się że to wszystko jest realizacją planu a nie przypadkowym zbiegiem okoliczności.Tak jak nie ma przypadku że wszystkie znaczące narodowo-naconalistyczne przekazy YouTube (Międlar, wrealu24,monitor-polski,sumienienarodu, emisjatv i inni) zostali skasowani.

   • Tomek

    26 stycznia 2018 at 22:41

    A przeszkadza co, że „narodowo-socjalistyczne źródła przekazu” są w naszym kraju usuwane?

 4. jaro7

  21 stycznia 2018 at 19:30

  Ręce i nie tylko ręce opadają od tych debilizmów.Faktem jest że gdyby głupota mogła latać lewactwo fruwałoby jak pterodaktyle a nie gołębie.

 5. MAREK

  21 stycznia 2018 at 22:29

  Niemcy jako naród złożyły w rozpętanej przez siebie II Wojnie Światowej ogromną daninę krwi – zginęli opętani hitlerowską ideologią najbardziej patriotycznie nastawieni synowie narodu niemieckiego i tym samym zginęły ich geny – a co teraz – widać p. Angela zaprasza i z otwartymi ramionami przyjmuje element zupełnie Niemcom obcy genetycznie i religijnie – szykując Niemcom los mniejszości we własnym kraju… nie takie imperia upadały….

  • MAREK

   21 stycznia 2018 at 23:20

   i to wszystko powinno dać wiele do myślenia polskim patriotom … nie dajcie się zrobić w bambuko przez macherów od psychologii tłumów bo zostaną po Was w najlepszym razie rzędy mogiłek ozdobionych krzyżami… Polska jest Najważniejsza! – i nie chodzi tu o nazwę jednej z organizacji politycznych w Polsce – patrzcie dalej jak Wasi Dziadowie…

 6. klioes vel pislamista

  23 stycznia 2018 at 08:29

  (O)belgi
  dedykuję fuckenbundeskalifatowi z ndie.pl

  Gdy lewacy się zwiedzieli,
  Że ciapatych Belgi nie chcą,
  W telewizji wygarnęli
  Coś, czym swe odbyty łechcą:

  “Taką mamy populację!
  Społeczeństwo pełne strachu,
  Co odrzuca innowacje.“
  (…Od zamachu do zamachu?…)

  O Polakach gazwybiórczą
  Przypomina to diagnozę:
  “Głupi są Polacy.” (Twórczo,
  Mądrze, zdrowo… dupczyć kozę?!…)

  Znów oBelga(ch): Rozczochrany
  Belg przez szczerbę w zębach plecie:
  „Marsz faszystów nieslychany
  W Polsce był… Tam Auschwitz przecie!!!…“

  (Tysiącami łopotała
  Polska flaga! Udorodnia
  Oskarżenie: rozbrzmiewała
  Pieśn „My chcemy Boga“ – ZBRODNIA!!!…)

  • klioes vel pislamista

   23 stycznia 2018 at 20:27

   Zachód
   /
   Zachod to kibel po słowacku.
   Etymologia to prawdziwa!
   Górale nawet po omacku
   Wiedzą, gdzie ciemne szambo bywa…

   • klioes vel pislamista

    25 stycznia 2018 at 17:15

    KiKA i faszystka

    Telewizyjna ma misję stacja.
    Misją tej stacji jest kopulacja.
    ARD oraz ZDF (sławne!)
    Filmiki w KiKce robią zabawne.

    Na przykład serial o nastolatce:
    O jej z dorosłym uchodźcą schadzce…
    Teraz niemiecka każda dziewczyna
    Może pokochać muzułmanina!

    Nie tylko młodzież, ale i dzieci
    KiKA programem swoim oświeci.
    Coś od trzech latek do oglądania:
    Po co jest stanik? – do rozpinania!

    Młodzi migranci, wkrótce amanci
    Trenują pilnie. Żaden nie kanci!
    Popiera mądry program ten władza.
    A jednak komuś program przeszkadza!…

    Inge Bell czuje się przerażona.
    „To błędny sygnał” – hejtuje ona.
    Bell od praw kobiet jest specjalistką
    I – teraz jasne – że jest faszystką!!!

    KiKA powinna tą Bell się zająć.
    Najlepiej kilku uchodźców nająć…
    Jest źle – faszystka szybko zrozumie –
    Gdy ktoś stanika z niej zdjąć nie umie!

 7. m

  26 stycznia 2018 at 11:04

  Bo obecne zachowanie Europy wobec inwazji islamskiej jest dokładną powtórką tego, jak ochoczo rozkładała się przed nazizmem i komunizmem, marząc, że uległość i poddanie przyniesie jej upragniony „pokój naszych czasów” a potem powtarzając sobie, że „better red, than dead” – lepiej się poddać czerwonym, niż zostać przez nich zabitym.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-europa-slepa-glucha-i-bezmyslna,nId,2514390#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 8. m

  26 stycznia 2018 at 11:06

  Wystarczało przecież swego czasu przeczytać dzieła Lenina czy „Mein Kampf” Hitlera. Ani pierwszy, ani drugi, w najmniejszym stopniu nie ukrywali swoich zamiarów. Pisali wprost: opanujemy cały świat, wymordujemy klasy posiadające i historycznie zbędne (Lenin), wyniszczymy rasę żydowską i rasy niższe (Hitler) a resztę poddamy swemu bezwzględnemu panowaniu (obaj). A jednak – Zachód udawał, że tego nie ma. Nie widział. Wmawiał sobie, że Lenin to idealista, który może trochę błądzi, ale chodzi mu wyłącznie o poprawę losu mas pracujących, taki, ot, rosyjski odpowiednik naszych liderów związków zawodowych. Że Hitler z tymi Żydami tak tylko gada, bo musi, żeby wygrywać wybory, ale przecież jest rozsądnym człowiekiem, można się z nim dogadać i robić interesy jak z każdym. Że Stalin to fajny facet, sojusznik i przyjaciel, a te opowieści o gułagach czy głodzie na Ukrainie to propaganda wstrętnych reakcjonistów.

  Dziś Zachód wmawia sobie, że Islam to religia pokoju, że jego wyznawcy przybywają do Europy po to, by się z nami „zintegrować”, podzielają nasze wartości i są z natury tolerancyjni. A w ogóle to przecież „uchodźcy”. Uciekają przed wojną, należy im się z naszej strony życzliwość, opieka, pomoc. Musimy ich kochać – to chrześcijański obowiązek, dobro „uchodźców” ważniejsze jest niż bezpieczeństwo nas samych i naszych narodów!

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-europa-slepa-glucha-i-bezmyslna,nId,2514390#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 9. m

  26 stycznia 2018 at 11:07

  Trzeba być skończonym durniem, by szukać symetrii zła między chrześcijaństwem a islamem i mówić, że przecież chrześcijanie też dopuszczają się przemocy i zabijają. Tak – wiem, że tak głosi papież Franciszek, i powtarzam z całą mocą: bzdury! Bo chrześcijanin sięgający po przemoc sprzeniewierza się swojej religii, a muzułmanim mordujący niewiernego bądź konwertytę, który z islamu ośmielił się przejść na inną religię, wypełnia nakaz swego Proroka. Za to samo, dokładnie to samo, za co chrześcijanina Biblia straszy wiecznym potępieniem, muzułmaninowi Koran obiecuje wieczną szczęśliwość i posuwanie rajskich dziewic. Wystarczyłoby ten Koran przeczytać!

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-europa-slepa-glucha-i-bezmyslna,nId,2514390#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 10. fnaf

  16 czerwca 2018 at 08:34

  Ręce i nie tylko ręce opadają od tych debilizmów.Faktem jest że gdyby głupota mogła latać lewactwo fruwałoby jak pterodaktyle a nie gołębie.

 11. happy wheels

  24 sierpnia 2018 at 04:00

  Thank you very much. i think a lot of people are looking for such a content from you. hope you will have more share such.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra