PRAWY.TV

Korwin-Mikke: Jego ekscelencja Mateusz Morawiecki jest niebezpiecznym człowiekiem

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Powalający Majestat Termojądrowej Wszechpotęgi Wielkiego Syjonu

  21 stycznia 2018 at 21:22

  Ozjasz Goldberg jak zwykle celnie. Wszystko zgodnie z dyrektywami Wielkiego Sanhedrynu.

  • Robert B.

   21 stycznia 2018 at 21:34

   Do @Powalający Smród z Dupy:

   Ciekawe, kto to kupi? Jak już nie da się wroga Izraela uciszyć, nie da się zamilczeć na śmierć (totschweigen), to wtedy zostaje ostatnia metoda: kompromitacja w oczach ludzi, do których on mówi. Ta kompromitacja to „To jest Żyd”. Mnie, Żydzie, na to nie nabierzesz. Znane są te wasze metody na wylot.

   • Tomek

    22 stycznia 2018 at 11:48

    To zdaje się pajace tacy jak ty wierzą w to co wypisywane jest na różnych stronach dla idiotów o nazwach typu „prawdziwe żydowskie nazwiska polskich polityków”. To oni wydumali, że Korwin-Mikke to Ozjasz Goldberg, a nie twój inteklokutor. On to tylko wyśmiewa, czego ty nie zrozumiałeś.

    Wyśmiewając Ozjasza Goldberga niniejszym sam zatem przyznajesz, że teorie spiskowe, które sam kultywujesz, to zwykły bełkot. Jest tam tez coś o żydowskiej intrydze… No, to już poważne oskarżenie. Bo jeśli nazwanie Mikkego Goldbergiem to żydowska intryga, to znaczy, że tak samo ty, wymyślający wszak takie same bzdurne teorie spiskowe, jesteś żydowskim pachołkiem. O, jakiż piękny samobój:).

    • Robert B.

     22 stycznia 2018 at 15:14

     Do @Thomekh:

     Tak, przyznaję. Spiski dzielą się na:

     1) rzeczywiste i 2) dezinformacyjne;
     3) udane i 4) nieudane;
     5) ujawnione i 6) nieujawnione.

     Cała historia ludzkości to jedna wielka lawina różnego typu spisków. Tacy jak ty mają co innego w głowie (już takie Czerskie i inne tego typu ośrodki o to dbają), ale to TWOJA SPRAWA. Dobrze ci z tym, lekkoduchu, trudno.

     • Tomek

      26 stycznia 2018 at 16:57

      Jest jeszcze jeden rodzaj spisków – urojone.

      Ja wiem, Robert, że dzieci straszy się np. jakąś złą Babą Jagą, co to w szafie siedzi i wyjdzie zabrać dzieci, jak będą niegrzeczne… Ale dorośli ludzie z takich lęków wyrastają, wiesz?

  • ATJ

   21 stycznia 2018 at 23:26

   Doskonały komentarz 🙂

  • LSED

   22 stycznia 2018 at 00:27

   Idź trollować gdzie indziej marna podróbko Kelkuca.

 2. Obserwator

  21 stycznia 2018 at 23:54

  Trochę to Korwin bredzi

  • LSED

   22 stycznia 2018 at 00:26

   Fanboy żydowskiego bankstera Maowieckiego zawitał na portal 😛

 3. Genek

  22 stycznia 2018 at 07:35

  Jak odróżnić agenta od uczciwego człowieka w tym bałaganie.

  • Robert B.

   22 stycznia 2018 at 11:53

   Jak? Interesować się nimi, bo oni nami się bardzo interesują. Interesować się nimi latami. Czytać, czytać, czytać. Polityki z doskoku się nie da zrozumieć. Są pewne pryncypia, moim zdaniem najważniejsze są pryncypia religijne. One formują ogląd świata. One pozwalają odróżniać dobro od zła, dostrzegać różną szarlatanerię i wilki poprzebierane w owcze skóry. Dlatego religia katolicka tak jest zwalczana, bo to tarcza przeciw propagandzie tych, którzy światem chcą zawładnąć, a że są niedużej liczebności (ciągle 11 milionów, choć zginęło ich 6 miliooooonuuuuf), muszą to robić w taki a nie inny (konwencjonalny) sposób.

 4. facebook.pl

  22 stycznia 2018 at 13:31

  razem przeciw syjonizmowi.

 5. Mr. ??

  23 stycznia 2018 at 22:53

  Korwin w formie
  „Układ który rządzi UE jest taki kobiecy, miętki, zwierzątka pogłaskać, mordercę ułaskawić”
  „Muzułmanie wygrają bo są nauczeni zabijać”

 6. gość

  25 stycznia 2018 at 20:41

  Janusz Korwin-Mikke rezygnuje z mandatu europosła! Czy będzie kandydował na prezydenta Warszawy? [WIDEO]

  Jak donosi portal wprost.pl, przewodniczący partii Wolność Janusz Korwin-Mikke oznajmił na konferencji prasowej w Katowicach o swojej rezygnacji z mandatu europosła.

  Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące odejścia znanego polityka z Parlamentu Europejskiego. Janusza Korwin-Mikkego zastąpi kandydat z tej samej listy wyborczej, Dobromir Sośnierz. Nowy europoseł kandydował w wyborach do PE ze śląskiej listy Nowej Prawicy prezesa partii Wolność i otrzymał 1165 głosów. Analogicznie, Janusz Korwin-Mikke zdobył ich aż 68 tysięcy – podaje wprost.pl.

  http://prostozmostu24.pl/janusz-korwin-mikke-rezygnuje-mandatu-europosla-bedzie-kandydowal-prezydenta-warszawy-wideo/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra