Z kraju

Prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz: „Żadnych centrów kultury muzułmańskiej w Polsce!”

„Żadnych centrów kultury muzułmańskiej w Polsce !
To nie polscy Tatarzy z taką inicjatywą występowali, a skrajnie fundamentalistyczna islamska Arabia Saudyjska,która za symbole chrześcijaństwa karze u siebie śmiercią.

Takie centra w Zach.Europie są niekontrolowanymi szkołami nienawiści do „niewiernych” i antychrześcijańskiej i antyeuropejskiej radykalizacji religijnej.

Zbędne w Polsce centra kultury islamskiej są formą groźnej dla nas ekspansji wrogiej nam kultury i wywołują poczucie zagrożenia, jak w Warszawie” – napisała prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz na Facebooku.

Czytelnicy komentują: „Ani jednego półksiężyca na polskim dachu!”.

„O jakiej kulturze muzułmańskiej mowa? Terror! Gwałty! Napady! Pracuję w Austrii od ponad 5 lat z tymi oprawcami i nie ma dnia ani godziny żeby nie było jakiejś akcji z nimi!”.

„Sugeruję, by w sprawie budowy świątyń muzułmańskich na terenie Polski, polski sejm w trybie pilnym przyjął w formie ustawy przepisy analogicznie, jakie obowiązują w Arabii odnośnie budowy na ich terenie świątyń chrześcijańskich”.

Pytają: „Co zamierzacie z tym zrobić? Wybory za pasem.”.

Błagają:”Ratujcie Białystok – moje miasto rodzinne!”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

65 komentarzy

65 Komentarzy

 1. finka

  22 stycznia 2018 at 08:40

  Pełna zgoda, w ogóle powinien być zakaz finansowania wszelkich organizacji przez zagraniczne ośrodki. A wahabicka Arabia Saudyjska, która zwalcza chrześcijan tym bardziej nie powinna być dopuszczona do finansowania jakiejkolwiek budowli religijnej. Dot. to też Pakistanu czy Malezji, bo stamtąd też plyna pieniądze do Polski. Zasada jest prosta daję kasę i wymagam, a więc szerzenie zbrodniczej ideologii sprzecznej z naszą konstytucja, poczynając od odebrania praw kobietom po karanie śmiercią za zmianę wiary. Raz uchylimy drzwi i wroga nie zatrzymamy.

  • klioes vel pislamista

   27 stycznia 2018 at 01:56

   Dzien islamu w Kosciele
   dedykuje jackowi z prawego.pl

   Znow Dzien islamu, raz osiemnasty,
   W Polsce juz Kosciol obchodzi.
   Islam szacunek ma dla niewiasty.
   Nie ma szacunku?… Nie szkodzi.

   Terroryzm Islam potepia, brawo!
   Nie?… nie potepia?!… Przynajmniej
   Ochrania chrzescijan? …Morduje lawa!!!???
   Zbrodnie potepia?! …Bynajmniej.

   No, ale za to dba o planete
   „O WSPOLNA ZIEMIE”! To chluba!
   Minal islamu Dzien… Chcesz znac mete?
   Czekamy na …Dzien Belzebuba!

 2. Mirek

  22 stycznia 2018 at 08:49

  W Arabi Saudyjskiej nie ma mowy o istnieniu ośrodka kultury chrześcijańskiej. Podstawową poprawnych stosunków między państwami jest symetria

 3. Republikanin

  22 stycznia 2018 at 09:26

  Nie łudźcie się. PiS wygrał wybory, obsadził swoimi ludźmi większość państwowych (na nasz koszt) stanowisk, okrzepł, więc nadszedł czas na powrót do normalności, o czym świadczy np. wyrzucenie najbardziej niezależnych ministrów. A dla skrajnie prounijnej, lewicującej partii, jaką przecież jest PiS, ta normalność to „dobre stosunki z Brukselą i Berlinem”. A to z kolei oznacza przyjmowanie muzułmańskich najeźdźców, do czego już nawołują nasi biskupi – pierwszy etap zmiękczania tzw. opinii publicznej – i łaskawe zgody na budowanie muzułmańskich obiektów.

  • George

   22 stycznia 2018 at 11:13

   Muszę się z Kolegą zgodzić. Fałszem i obłudą zalatuje na 100 km.

  • IGO

   25 stycznia 2018 at 20:52

   Republikanin: pełna zgoda, tylko żeby jeszcze nasza droga pani profesor Pawłowicz to rozumiała, ale gdzieżby mi o „tem” marzyć jak mawiał pewien subiekt.Byłem kiedyś na wykładzie pani poseł, naiwna i dla PiS-u bardzo użyteczna …….. Te kropki to z litości bo kobieta i w dodatku z tytułem profesora.

 4. z-k

  22 stycznia 2018 at 09:36

  Wszystko co jest finansowane z obcych źródeł pachnie wrogą agenturą i przez poważne państwo jest dokładnie sprawdzane lub wręcz zakazywane. W Polsce co to już Polin albo „kamieni kupa” ……rozliczne loże, agencje, fundacje, organizacje, ośrodki, krytyki polityczne i miasto jest nasze …….działają dowolnie a nawet są przez „polskie” władze popierane i wspierane finansowo, mają swojego opiekuna w randze wicepremiera, chwalą się zagranicznym finansowaniem, dla kpin przybrały nazwy od słynnych polskich królów……

 5. darek

  22 stycznia 2018 at 09:52

  prawdopodobnie pis jak to ma w zwyczaju, jedno powie a drugie po cichu zrobi

 6. Slawomir Tomasz Roch

  22 stycznia 2018 at 09:54

  Kard. Nycz Metropolito Warszawy prosze zdecydowanie o wystapienie Twoje do Ambasadora Arabii Saudyjskiej o natychmiastowe, prawne zezwolenia na budowe swiatyn katolickich w Arabii Saudyjskiej. A jezeli nie moze byc mowy o takim zezwoleniu, to jest to kategorycznie dowod na prawdziwosc wszystkich informacji o wrogosci Islamu do katolikow, a tym samym absolutnie nie wolno wpuszczac wroga do domu, by nie zabil. To po prostu oznacza, iz katolicy w Arabii Saudyjskiej nie tylko nie maja prawa, byc przyjaciolmi Arabow ale nawet nie moga byc tam wolni w swoim wyznaniu wiary. Jezeli ktos odbiera zas wolnosc drugiemu czlowiekowi, ten jest bez dwoch zdan jego wrogiem! To jasne jak slonce! Zadam od Ciebie Pasterzu bronienia owiec przed wilkami, mam prawo zadac, bo jesli nie bedziesz bronil owiec przed wilkami, co jest Twoim swietym obowiazkiem, bedziesz bez dwoch zdan potepiony, jak mi Bog mily! Przykazanie Boze brzmi jasno: Nie zabijaj! Z Panem Bogiem

  • IGO

   26 stycznia 2018 at 16:35

   Roch: o naiwności, do kogo ten apel, do kardynała Nycza lub Gądeckiego?. To już lepiej do Belzebuba.

 7. Marian

  22 stycznia 2018 at 10:01

  Słusznie Pani Poseł, żydowskich centrów w Polsce wystarczy, islamskich już nie potrzeba. Jeden pasożyt w zupełności wystarczy.

 8. ewka

  22 stycznia 2018 at 10:05

  Zgadzam się z Panem Republikaninem i Darkiem, niestety. Stale jesteśmy oszukiwani.

 9. antyPOPiS

  22 stycznia 2018 at 10:09

  Pisiornia dba o monopol zydowni, ba wyrecza zydoli w finansowaniu mauzoleow propagandy judaszyzmu..

  • Tomek

   22 stycznia 2018 at 11:29

   Aha, czyli wahabickie centrum kultury islamskiej to też mauzoleum żydostwa. Ciekawe. A to by się król Arabii Saudyjskiej zdziwił, jak „przenikliwi” są niektórzy tutaj na forum:):):)

   • antyPOPiS

    22 stycznia 2018 at 11:45

    Zydopachole, gdyby pisiornia traktowala wszystkich jedna miara to Tatarzy nie musieli by szukac pieniedzy u wahabitow. Gdyby miara byly zaslugi, to po zydostwie nie ostal by sie kamien na kamieniu..

    • Tomek

     26 stycznia 2018 at 22:10

     Tatarzy nie szukali pieniędzy u wahabitów. Zamiast jak przygłup non stop pisać tylko o żydostwie i nazywać tych, co wyśmiewają twoje pop….lenie „żydopachołkami” zrobiłbyś w swoim smutnym życiu coś pożytecznego i np. poczytał trochę o kulisach tworzenia tego centrum albo o wypowiedziach Tatarów na jego temat.

   • Tomasz

    23 stycznia 2018 at 09:45

    Tomek ćwoku czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi widocznie nienawiść do Polski i Polaków zaślepiła twój umysł .Johon Daniels sierżant wojsk specjalnych Izraela nadaje z Warszawy ??/

    • Tomek

     26 stycznia 2018 at 22:14

     Jonny Daniels – idee fixe tutejszych przygłupich ćwoków internetowych:). Nic nie kumają, nic nie analizują, nic nie wiedzą, tylko kłapią non stop szczekaczkami pod każdym postem – Jonny Daniels…

 10. Slawomir Tomasz Roch

  22 stycznia 2018 at 10:37

  Brawo! Po trzykroc brawo Posel Krystyna Pawlowicz! Gdzie podziali sie teraz wszyscy owi, ktorzy na tym zacnym portalu, mieszali z blotem, jechali na te zacna kobiete i mocna Polke. Narodowcy juz to wiele razy mowilem i wiele razy powtorze, uwazajcie bo Ukraincy b. lubia szermowac nienawiscia do Zydow i tak zdobywaja sobie miejsca wsrod Polakow, potem morduja Zydow, a zaraz po Zydach, zawsze okrutnie morduja Polakow! Tak bylo przy kazdym ludobojstwie na Kresach, czyli w latach: I ludobojstwo 1648-1667, II ludobojstwo 1668 (koliwszczyzna), III ludobojstwo 1939 – 1947. Czyli metoda jest taka: im wiecej ziejesz nienawiscia do Zydow, to tym bardziej jestes Polak, taki ukryty Ukrainiec wchodzi w szeregi Polakow i dziala do czasu kiedy przychodzi nowa okazja, by znow wyrznac Polakow. Na to trzeba b. uwazac! Narodowcy mozna sie przed tym obronic, jedynie uzywajac rozumu i racji rozumowych, kazdy bowiem kto poddaje sie nienawisci, bedzie niewolnikiem kogos, czy czegos, wlasnie to wykorzystuja bezczelnie male, ukryte grupy wplywu, chocby neobanderowcow i to wszedzie, tu tez tak moze byc i bedzie jesli nie bedziemy uczciwi i nie bedziemy czuwac! Z Panem Bogiem

  • antyPOPiS

   22 stycznia 2018 at 11:02

   Chlopino, zydofilia rozum ci odbiera, to pisiornia streczy banderowszczyzne, sakiewicz, rej, targalski, to kamaryla cwanej Krychy..

   • Slawomir Tomasz Roch

    22 stycznia 2018 at 11:35

    Ej te antyPOPIS po pierwsze wszyscy dobrze wiedza jakie sa czyny i dokonania Sakiewicza, Targalskiego i innych tym podobnych, zatem nie wrzucaj wszystko do jednego worka, bo w worku latwo kogokolwiek zbalamucic, to tak jak w metnej wodzie ryby lowic! A po drugie nie odsadzaj mnie od rozumu, poki sam sie nie podpiszesz z imienia i nazwiska, bo nikt tego powaznie nie potraktuje. Nie badz tchorzem! Podpisz sie tu zaraz publicznie pod swoimi tezami, a zaraz bedziesz inaczej spiewal, albo wogole zamilkniez! Nie daj nam dlugo czekac!

    • antyPOPiS

     22 stycznia 2018 at 12:01

     Bucu, coz zmienia podpis, moze ludzie o tym samym nazwisku co moje nie zycza sobie narazac sie pisiorskie szykany. Robiac za propagandziste pisraelitow pozycjonujesz sie w szambie sakiewiczow, targalskich… Balamutnym jest niedostrzeganie postepujacgo zzydlaczenia wszystkich aspektow funkcjonowania Panstwa..

     • Slawomir Tomasz Roch

      22 stycznia 2018 at 12:25

      Widzisz antyPopisie jestes cienki bolek, zwyczajnie boisz sie wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny i opinie, wolisz zza winkla obrazac innych, oczerniac, rzucac kalumnie. Podly czlowieku, smierdzisz tchorzem zatem co robisz na tym zacnym portalu, przynosisz nam wstyd i hanbe! Co do Zydow to pisz o faktach! Masz polskie interesy, to sie ich trzymaj! Pisz o konkretach! Na szczescie Polacy to narod ludzi milujacych wolnosc, umie odroznic madrosc od glupoty, zatem nawroc sie antyPopisie albo spierdzielaj, bo na dluzsza mete nie masz tu co robic! Glupoty nikt nie ma ochoty sluchac!

    • antyPOPiS

     22 stycznia 2018 at 12:42

     Gratuluje samopoczucia, kazdy widzi co prezentujesz, i nie ma znaczenia czy jestes durniem z przepranym mozgiem, czy interesownym cwaniaczkiem pasacym sie na koniunkturze na zydosluzalstwo, fakty sa dla wasci niepomyslne..

     • Slawomir Tomasz Roch

      22 stycznia 2018 at 13:12

      Dobre samopoczucie to pochodna szczescia, o ktore zabiega zwyczajnie kazdy rozsadny czlowiek. Od dawna tez wiadomo potocznie, iz szczescie dopisuje ludziom uczciwym, milujacym prawde dlatego warto sluzyc prawdzie, a nie bezczelnym osadom i kalumniom rzucanym publicznie na innych ludzi. Jesli chcesz poczytac o innych moich wypowiedziach, czy pogladach, znajdziesz je publicznie i w bogatej odslonie na moim blogu na niepoprawni.pl
      Zycze milej lektury!

    • antyPOPiS

     22 stycznia 2018 at 14:24

     Przejrzalem pobieznie wasci blog, i tym bardziej jestem zdumiony. To pisiorstwu i zydostwu zawdzieczamy umniejszajanie ukrainskiego ludobojstwa na Polakach, jedni z nienawisci do ruskich, drudzy z checi utrzymania monopolu na cierpietnctwo. I to jest prosta prawda z aktualnych realiow.

     • Hania

      22 stycznia 2018 at 15:18

      Poproszę o linka bo szukam, czytam i nie widzę Rocha.
      Zauważam stały repertuar
      – Smoleńsk, wiadomo ruski zamach
      – dobra zmiana będzie jeszcze lepsza
      – Tusk zdrajco i bandyto, my cię rozliczymy ( to chyba w dziale humor było)
      – Stanisław Kogut ma iść do paki, a potem się obaczy czy winien, tego chce Prezes- Naczelnik i jego junta.

      nosz kurczę, Rochu, gdzie jesteś Biały Książę, gdzie?!

     • Slawomir Tomasz Roch

      22 stycznia 2018 at 15:31

      Hanka nie zalewaj! Jestem juz zajety! Ozenilem sie w kwietniu 2009 i o rozwodzie nie mysle, az do naturalnej smierci. A co do moich tresci to po prostu wpisz w googlach: Slawomir Tomasz Roch i wszystko bedzie jasne. Wywalo sie ze nie trzeba Ci takich rzeczy tlumaczyc. Pozdrowko

 11. Kwal

  22 stycznia 2018 at 10:38

  I żadnych żydowskich pani poseł…

 12. Hania

  22 stycznia 2018 at 10:43

  Pani Pawłowicz do sztambucha:

  Z oficjalnych danych, opublikowanych na rządowym portalu migracje.gov wynika, że w samym roku 2017 Wojewoda Mazowiecki przyjął 6 tys. migrantów z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji.

  Liczba ta nie odnosi się do osób przebywających fizycznie na terenie Polski, lecz do osób które otrzymały pozytywną decyzję oznaczającą prawo do stałego lub tymczasowego pobytu. W rzeczywistości liczba takich osób jest większa. Ogromna większość z osób ujętych w statystyce ma prawo do tymczasowego pobytu na terenie Polski. Dane nie obejmują muzułmanów z Czeczenii, którzy nie byli zaznaczeni jako odrębna kategoria. Prawdopodobnie mieszczą się w puli rosyjskiej.

  http://www.ekspedyt.org/2018/01/14/wojewoda-mazowiecki-pis-przyjal-w-2017-r-6-tys-imigrantow-z-krajow-islamskich/

  Jak widać najciemniej jest pod latarnią.

 13. Hania

  22 stycznia 2018 at 10:55

  Zdzisław Tadeusz Sipiera (ur. 27 października 1959 w Pruszkowie) – polski polityk, nauczyciel i samorządowiec.

  W latach 1998–2002 i 2014–2015 starosta pruszkowski, od 2015 wojewoda mazowiecki.

  W 1990 został członkiem Porozumienia Centrum, a w 2001 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości. Od 1994 do 1998 był radnym miejskim[1]. W 1998, 2002, 2006, 2010[2] i 2014[3] wybierany na radnego powiatu pruszkowskiego. W latach 1998–2002 i 2014–2015 zajmował stanowisko starosty tego powiatu. Był także wiceburmistrzem dzielnicy Praga-Północ (2002–2005) i burmistrzem Woli (2005–2006)[2].

  8 grudnia 2015 został powołany na urząd wojewody mazowieckiego[4].

 14. George

  22 stycznia 2018 at 11:16

  Chciałbym, żeby pani profesor byłą również tak pryncypialna, w stosunku do centrów żydowskich. Czy min. Gliński za darowanie żydom 100 mln naszych pieniędzy na ratowanie ich cmentarzy nie powinien być w trybie pilnym odwołany ze stanowiska? Co Pani na ten temat sądzi? To oczywiście takie pytanie retoryczne.

  • Slawomir Tomasz Roch

   22 stycznia 2018 at 11:41

   Panie George przeciez to jasne jak slonce i proste jak drut dla kazdego uczciwego czlowieka. Ano mozesz jeszcze dzis Panie George zabukowac bilet i z pielgrzymka udac sie do Ziemi Swietej?! Mozesz! Ano jak tam juz bedziesz, to mozesz sie pomodlic w kosciele katolickim, prowadzonym przez polskich ksiezy i zakonnikow?! Mozesz?! I tak moznaby jeszcze mnozyc! Czy to pomoglo?!

   • Ja-Gienka

    22 stycznia 2018 at 12:20

    Sugerujesz, że polskich księży i zakonników a Ziemi Świętej wspiera finansowo państwo Izrael ???

    • Slawomir Tomasz Roch

     22 stycznia 2018 at 12:40

     Tego nie sugeruje i o tym nie pisze, o czym nic mi nie wiadomo ale to wiem ze my katolicy mozemy sie tam w wolnosci i w godnosci modlic. Miejsca naszej wiary sa tam zabezpieczone, a porzadku pilnuje armia Izraela! Wiem takze jako uczciwy czlowiek, katolik i Polak, ze jesli sa gdzies groby polskie, to jest moim obowiazkiem o nie zadbac, a jest b. dobrze jesli inne panstwo mi w tym pomoze. Boza Opatrznosc dopuscila, iz hitlerowcy znaczy Niemcy wymordowali na naszych ziemiach miliony Zydow, dlatego tym ludziom tez nalezy sie godny pochowek, to winni oplacac Niemcy i Zydzi! Polacy nie powinni w tym przeszkadzac, a jesli pomagaja te miejsca upamietnic, to jest nasza chwala i czesc i wylacznie wolna wola. Zlota zasada prorokow brzmi: „Nie czyn drugiemu tego, co Tobie niemile”, oraz dalej jasno i klarownie: „Wszystko co byscie chcieli aby Wam inni czynili, to czyncie”. Czy to jest odpowiedzialna i jasna postawa?!

     • z-k

      22 stycznia 2018 at 13:36

      to nie nasza chwała tylko lokajsko – niewolnicze pacholstwo a biednych chasydów wymordowano na naszych ziemiach za wiedzą i aprobatą możnych – zgadnij jakich możnych – mądralo?

   • Hania

    22 stycznia 2018 at 14:01

    Rochu Kowalski ma pan ochotę zabukować bilety dla całego narodu polskiego?
    Tak tylko pytam patryjotę nieprzytomnego, który turystyki od utrzymania na cudzy koszt nie potrafi odróżnić 🙂
    Sugeruje pan, że w Ziemi świętej kościoły katolickie utrzymywane są przez naród żydowski? 🙂 :0

    • Slawomir Tomasz Roch

     22 stycznia 2018 at 14:19

     A Ty Hanka co bimbru sie moze napilas od rana, ze Ci oczy powilizly?! Nie widzisz jak sie nazywam?! A poza tym nie widzisz takze co juz napisalem powyzej?! Jest roznica miedzy Izraelem, gdzie Polacy moga swobodnie podrozowac i modlic sie do naszego Boga, a Arabia Saudyjska gdzie nawet kosciolow pobudowac nie mozna. Czy to klarowne?! Poza tym Hanka czy Ty tez masz problem z odwaga osobista, podpisac sie z imienia i nazwiska pod tym co uwazasz i publicznie glosisz!? No dalej Hanka wez zywa odpowiedzialnosc za swoje przekonania, Twoja wiarygodnosc wzrosnie!

     • Hania

      22 stycznia 2018 at 15:06

      … a mówisz tak mundrze jak Roch… Kowalski, myslałam więc, że idol 🙂

      Zauważam różnicę, nie widzę przy tym zbieżności pomiędzy podróżowaniem, a finansowaniem czy utrzymywaniem całych kast, rodzin czy plemion.
      Tylko dlatego, że ich religia każe im uważać, że ” są wazniejsi i milsi Jahwe od reszty ludzkości”
      To jest ich problem, z którym muszą się zmierzyć.
      ( może Ty też powinieneś)?

     • Jan Kowalski

      22 stycznia 2018 at 19:32

      Rochu Slawomirze poczytaj Talmud ( wygoogluj) i zobacz jak nalezy traktowac Goje i co mowi ta wysoce cywilizowana religia. Porownanie,ze Polacy moga podrozowac jest dosc kiepskie kiedy podczas tych dobroci za plecami Polakow kasa z kraju wychodzi miliardami. Co lepsze? mordy dokonane przez islam czy ogolne ponizanie i kontrola i bieda przez judaism. Pewnie lepsze to drugie ale dziwisz sie ze Polacy chca aby Polska byla Polska?

     • Sławomir Tomasz Roch

      22 stycznia 2018 at 20:03

      Janie Kowalski z całym szacunkiem ja nie piszę wyłącznie o podróżowaniu do Ziemi Świętej ale o czymś znacznie większym i ważniejszym, otóż tam w Izraelu legalnie rozwija się życie katolickie, a wspólnoty katolickie mają tam swoje zagwarantowane, szerokie, legalne, uznane prawa i to pomimo takich, a nie innych zapisków w Talmudzie. Gwoli sprawiedliwości przecież my katolicy głosimy, po całam świecie wiarę w Jezusa jako prawdziwego Mesjasza i Boga, którego Żydzi b. okrutnie zamordowali, a zatem Im Żydom tak po ludzku, też nie jest lekko z nami katolikami z Ich ludzkiego, zwykłego punktu widzenia. A jednak jakoś nas znoszą! Bywa w życiu naturalnie różnie!
      Co do drugiej części Janie, otóż jak uczył nas jeden z największych rodaków wszechczasów, słusznie cieszący się powszechnym szacunkiem w ojczyźnie Roman Dmowski: „Jestem Polakiem i mam polskie obowiązki” That’s it! To wszystko! Po prostu walczmy uczciwie o swoje! Konkurujmy uczciwie o swoje z Żydami! Potrafmy z nimi wygrywać w konkrencjach sportowych i ekonomicznych, a przestępców zwyczajnie ścigajmy, jak to się robi w każdym cywilizowanym kraju. Miejmy świetnych biznesmenów i silne własne, narodowe firmy, pilnujmy swojego, odsuwajmy w ucuciwej debacie ludzi niepewnych, a promujmy ludzi zaufanych. Owszem to trwa znacznie dłużej ale zawsze przynosi błogosławione, trwałe owoce. Przeciw takiej sile nie ma mocnych. Miejmy w sobie tego rycerskiego ducha! Pozdrawiam

 15. hoho

  22 stycznia 2018 at 13:02

  Wygląd i zachowanie typowej żydówki. Jakie jest prawdziwe, rodowe nazwisko pani Pawłowicz?

  • Dick

   22 stycznia 2018 at 13:20

   Co ty powiesz? Jak chcesz koniecznie coś wiedzieć o islamie, to poczytaj koran.

 16. Dick

  22 stycznia 2018 at 13:18

  Zgadzam się absolutnie.

  Jak chcą, to niech zbudują za swoje pieniądze centrum kultury danego kraju. Nawet zamordystycznej Arabii Saudyjskiej. To by było z pożytkiem dla wszystkich. A nie centrum propagandy religijnej na podbijanym terenie.

 17. Hania

  22 stycznia 2018 at 15:08

  Widać wzięli przykład z Muzeum Polin 🙁

 18. Hania

  22 stycznia 2018 at 15:54

  @Slawomir Tomasz Roch

  Wybraniasz się Rochu miłością do Kresów 🙂
  ( drugą, sympatią do panny Krystyny, podpadasz okrutnie)

  • Slawomir Tomasz Roch

   22 stycznia 2018 at 16:11

   Tylko na tyle Cie stac Hanka?! Po znalezieniu i lekturze z mojego bloga?! Marna jestes Hanka! Nie wroze Ci chocby i tylko na tej podstawie, specjalnych lotow, no chyba ze znowu napijesz sie bimbru, az Ci oczy powiliza, wtedy moze ktos i dostrzeze Twoje wypociny. Tylko ze takich sytuacji Ci w zyciu nie zycze, bo zle nie zyczy sie nikomu! Inna sprawa, ze jak ktos ma takie wlasnie upodobania, to raczej trudno mu pomoc, tu trzeba raczej zdecydowanie nawrocenia. A nawrocenie to trudny i czasochlonny proces ale mozliwy. Pozdrowko

 19. Hania

  22 stycznia 2018 at 16:38

  @Sławomir

  Napraw se klawiaturę

  Pozdrawiam.

  • Slawomir Tomasz Roch

   22 stycznia 2018 at 17:02

   Hanka pijesz do braku polskich znakow w moich komentrzach?! To dlatego pewnie, iz nie zadalas se zbyt wiele trudu i nie doczytalas dzis na moim blogu, iz pisze z Watforda k. Londynu, czyli z klawiatury angielskiej. A moze pijesz do owego slowa powilizly, no to Cie uracze oryginalem w jezyku ukrainskim, leci to mniej wiecej tak „A tebe szo slipia powilizly, ze nie uwidisz szo to je? napijsia jesli chociesz!”.
   Prawda ze calkiem ladny jezyczek, skierowany do Ukraincow, robiacych brutalnie rewizje w polskim domu na polskiej kolonii Teresin na Ziemi Swojczowskiej, po tym jak znalezli bulelke wlasnego bimbru?! A posiadanie samogonki, bylo tak surowo zabronione, jak posiadanie broni! Dlaczego?! Proste Hanka, bo za samogonke moglas podczas wojny kupic nawet dobra bron!
   Logika! Logika Hanka! Z logika I z madroscia zycie jest lzejsze Hanka. Pozdrowko

 20. Polska Canada

  22 stycznia 2018 at 18:31

  Może Arabia Saudyjska potępi najpierw prześladowania chrześcijan i przyjmie uchodźców (dotychczas nie przyjęli ani jednego). Lewica i Nowy Porządek Świata mydlą wszystkim oczy, by odwrócić uwagę od planu: zagłada chrześcijaństwa i zachodniej cywilizacji.

  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-zaglada-chrzescijanstwa/

  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-kto-prowadzi-swiat-w-przepasc/

 21. Polska Canada

  22 stycznia 2018 at 18:33

  Niech Arabia Saudyjska potępi najpierw prześladowania chrześcijan i zacznie przyjmować muzułmańskich migrantów.

  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-kto-prowadzi-swiat-w-przepasc/

 22. konrad

  22 stycznia 2018 at 18:36

  Zadne tam multi-kulti…to wierutne bzdury…ani zadna pelna tolerancja rowniez dla zydowskich symboli…ani dla Islamu…oni nie potrafia byc ani tolerancyjni ani nie potrafia wspolistniec z innymi kulturami..dzialaja na zasadzie.”wszystko albo nic”…ja wole NIC….nie zycze sobie ani spiewu muezzina 5 razy w ciagu doby ani obyczajow tych ktorzy przywlaszczyli sobie symbol gwiazdy szescioramiennej…jakim prawem??? szanujmy sie kochajmy sie ale….nie szantazujmy innych Szabra i Szatila…nocami dlugich nozy ….nocami krysztalowymi…zyjmy i dajmy spokojnie zyc innym….

 23. johnie

  22 stycznia 2018 at 18:41

  Popieram ! Żadnych „centrów kultury muzułmańskiej” na terenie Polski !
  Niestety, nikt NAS o zdanie NIE pyta 🙁 ..

 24. jok

  22 stycznia 2018 at 18:52

  Odnoszę wrażenie, że gdyby Autorka lub ktoś iinny chcial napisałać o innej grupie etnicznej, takiej bardziej na ż:), mógłby wiele ze wspomnianych opisów zastosować. Oczywiście mając w pamięci, ze metody działania są raczej bardziej „państwowe”* (gdy jest i władza i czasy przemocy) lub może nie wysubllimowane, co ukryte (gdy jest władza, ale jest wstrzymanie się z powszechnym stosowaniem przemocy państwowej). Ale o tym chyba Autorka nie napisze?:))
  Odnoszę też wrażenie, że gdyby wystapiłby o to Iran i (druga część warunku też jest konieczna) gdyby nie wyraził na to zgodę Izrel lub zgłosiłaby sprzeciw tzw. diaspora”, centrum by nie powstało.
  Niemniej, nawet w przypadku Iranu, „nacja” mogłaby to poprzeć – wszak w perspektywie jest umultikulturowienie Polski Po drugie pamiętajmy, że Arabia S jest sojusznikiem Izrela via USA, pomimo oficjalnie głoszonego antyizraleizmu i powiedzmy: antyży-zmu (nie użwyam tu słowa antysem-zm” jako już tak mocno nadużywanego, że już nie wiadomo o co w nim chodzi (pomijam te dywagacje, że Palestyńczycy to Semici itd).

  Ad* „Światło….Szczególnie okrutnie zachowywał się podczas przesłuchań działaczy dawnego Stronnictwa Narodowego. Mówił: Teraz popamiętacie, co to jest antysemityzm. Znany był fakt, że jeden z przesłuchiwanych przez Światło i towarzyszy, polany zimną wodą po omdleniu z bólu, wracając do przytomności powiedział: antysemityzm nigdy u nas nie prowadził do tortur, jak wasz antypolonizm (według C. Leopold, K. Lechicki „Więźniowie polityczni w Polsce w latach 1945-1956″, wyd. podziemne, Gdańsk 1981, s. 15).”

 25. Hania

  22 stycznia 2018 at 19:33

  @jok

  Taaa…gdyby pani zechciała napisać coś o mordach i terrorze w wioskach Sabrah i Satila i o umiłowanym przywódcy Arielu Szaronie…

  https://palestyna.wordpress.com/2014/01/20/ariel-szaron-rzeznik-z-bejrutu/

  • jok

   22 stycznia 2018 at 21:06

   Hania 19:33 – z całym szacunkiem dla cierpienia innych – po co o „Sabrah i Satila”? Wolałbym np. o Brzostowicy Małej.
   Z bardzo politycznie poprawnej wikipedii: „Akcją kierował specjalny Komitet Rewolucyjny w Brzostowicy Wielkiej, którego przewodniczącym był Motyl Żak. Mordu dokonała banda składająca się z Żydów i Białorusinów, którą dowodził żydowski handlarz Zusko Ajzik. Zabójstwa odznaczały się szczególną brutalnością – Wołkowiccy mieli ręce skrępowane drutem, zmuszani byli do jedzenia wapna i zakopani żywcem”

 26. karola32

  22 stycznia 2018 at 20:51

  Zgoda ale Polska wybuduje w Arabii Sudyjskiej sanktuarium Najświętszej Marii Panny. Obawiam się, że stronnictwo amerykańsko- żydowskie zgodzi się bez problemu.

 27. ledifnia

  23 stycznia 2018 at 04:43

  Brawo, brawo pani Pawlowicz. Jak milo uslyszec madre I stanowcze stwierdzenia. Ani jednego odrodka Muzulmanskiego. Czy Polacy jeszcze nie wyciagneli wnioskow z tego co dzieje sie w Europie Zachodniej? Tam one rosna jak grzyby po deszczu. Taki jest ich plan. Oni miedzy innymi w ten sposob zaznaczaja swoje zdobywane terytoria. Jesli nie wprowadzimy jakiego jednoznacznego prawa broniacego nas przed ich oczywista ekspansja i podbojem, to bedzie wtedy to samo bedzie w Polsce czyli poczatek konca naszej ukochanej Polski. Oni nie popuszcza. Gdzie sa protesty, petycje, rozliczanie politykow z ich pozycji w sprawie ochrony Polski i Polakow przed zagrozeniem od Muzulmanow? Czy jeszcze trzeba kogokolwiek przekonywac o tym ze stoimi wobec tego smiertelnego zagrozenia?

 28. Barbara

  23 stycznia 2018 at 13:31

  Proponuję pani Pawłowicz, by zgłosiła taki projekt pod obrady, a nie tylko mówiła, co należy zrobić. Samym mówieniem nic się nie zrobi. Posłowie mają większe możliwości inicjatyw ustawowych, niż wyborcy.

 29. Masław

  23 stycznia 2018 at 17:55

  Aborcjonistka się odezwała. Przypomnę, że wraz z Kaczorem, Macierewiczem i częścią ferajny głosowała za ustawą proaborcyjną. Na łyso ogolić antypolską qrwę

 30. Mamusia

  24 stycznia 2018 at 21:58

  Pani Profesor brawo za słowa które są prawdziwe, ale słowa to za mało.Za tem proszę o działania państwa i inicjatywę złożenie w trybie pilnym wniosku o zmiany w ustawie aby zabronić budowania meczetów itp.

 31. klioes vel pislamista

  25 stycznia 2018 at 17:38

  KiKA i faszystka

  Telewizyjna ma misję stacja.
  Misją tej stacji jest kopulacja.
  ARD oraz ZDF (sławne!)
  Filmiki w KiKce robią zabawne.

  Na przykład serial o nastolatce:
  O jej z uchodźcą dorosłym schadzce…
  Teraz niemiecka każda dziewczyna
  Może pokochać muzułmanina!

  Nie tylko młodzież, ale i dzieci
  KiKA programem swoim oświeci.
  Coś od trzech latek do oglądania:
  Po co jest stanik? – do rozpinania!

  Młodzi migranci, wkrótce amanci
  Trenują pilnie. Żaden nie kanci!
  Popiera mądry program ten władza.
  A jednak komuś program przeszkadza!…

  Inge Bell czuje się przerażona.
  „To błędny sygnał” – hejtuje ona.
  Bell od praw kobiet jest specjalistką
  I – teraz jasne – że jest faszystką!!!

  KiKA powinna tą Bell się zająć.
  Najlepiej kilku uchodźców nająć…
  Jest źle – faszystka szybko zrozumie –
  Gdy ktoś stanika z niej zdjąć nie umie!

  https://ndie.pl/niemiecka-telewizja-dla-dzieci-uczy-nieletnich-imigrantow-rozpinac-stanik/

 32. Soplica

  25 stycznia 2018 at 22:56

  Pokrzyczy, pokrzyczy a i tak prezes zrobi jak będzie chciał a więc będzie centrum i pozwolenie …

 33. Pingback: tx38nqcx5ct2qmx5ct254qwcxesd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra