PRAWY.TV

Poseł Winnicki nokautuje dziennikarzy mainstreamu i ABW

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. prawo

  22 stycznia 2018 at 21:46

  Prowokacja jak 150! Nawet nie ma co się nad tym zastanawiać. Śmierdzi agenturą UBecką (żydokomuna) na odległość. Żadni obcy tylko rodzima żydokomuna. Ewidentnie grają ci aktorzy występujący w tym materiale TVN i stąd zasłonięte twarze. Przypomnę jak to niemiecka „neofaszystkowska” partia NPD w głównej mierze inspirowana i stworzona przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (co wyszło w sądzie gdzie sędziego niemało nie zabiła apopleksja jak się o tym dowiedział).

  • Tomek

   23 stycznia 2018 at 08:14

   Prawo, nie rozbawiaj mnie z tym graniem aktorów. Nawet uczestnicy tej „imprezy” nie zaprzeczają, że wzięli w niej udział. I nie mówimy o tym, że ktoś się czepia np. ONR bo mu się falanga źle kojarzy, czepia jakichś ostrych haseł na marszu, czy nie podoba mu się np. krzyż celtycki. Mówimy o pełnym odjeździe – swastyki, wielbienie Hitlera, mundur SS, hajlowanie i krzyczenie sieg hail.

   Ale ty będziesz pewnie tłumaczył, że TVN nieświadomym chłopakom powiedziało, że to impreza sado-maso (stąd mundury SS), swastyka to hinduski symbol szczęścia, a hajlowanie to zamawianie piwa (o nazwie Sieg Hail). Żałosne.

   • prawo

    23 stycznia 2018 at 11:58

    Co ja będę „pewnie tłumaczył” to ja wiem a nie Ty. Pisz za siebie. Poza tym pewnie nie słyszałeś naiwniaku o V Komendzie WiN i temu podobnych inscenicacjach które przeprowadzili ojcowie i dziadkowie tych którzy naprawdę dzisiaj rządzą nie tylko tą telewizją (z dawanych NKWD, IW, UB, KPP, …).
    Przestań mi tu pitolić i pouczać wszechwiedzący Tomku (z nie wiadomo skąd).

    • Tomek

     23 stycznia 2018 at 16:45

     Słyszałem bardzo dobrze o V Komenedzie WiN. Sugerujesz, że Duma i Nowoczesność, w tym tworzące ją władze lokalne Ruchu Narodowego w osobie jednego gościa, asystenta Winnickiego, to agentura? Pewnie żydowska? Siedzieli chłopaki zakonspirowani 7 bodajże lat, organizując niby patriotyczne uroczystości, a potem siup, przebierają się w nazistowskie ciuszki i organizują małą imprezkę w lesie zapraszając dziennikarzy TVN. Pewnie kilku idiotów wspierających tę ideologie tutaj na tym forum choćby to też taka „V Komenda WiN”. Powiem im to przy okazji jakiegoś ich kolejnego idiotycznego wpisu:)

 2. Photo

  22 stycznia 2018 at 21:56

  Winnicki zmiażdżył szczujnię. Mówi, jak jest. Miło go słuchać.

  • Małgosia

   25 stycznia 2018 at 14:12

   Ale dlaczego u jego boku stoi ukrainka okryta chustą w banderowskich barwach?

 3. Hania

  22 stycznia 2018 at 22:38

  Świetne zagranie Panie Robercie!

  Piłeczka jest po stronie odwaznych inaczej „endeków”,wolnościowców spod znaku Morawieckiego, PISowców, co Polszcze służą najlepiej jak potrafią:)
  No i Banderą w tle….
  Zagotuje się prezesik, oj zagotuje.
  Cosik mu ostatnio niewiele wychodzi
  Chciał se Koguta ugotować, a tu mu senatorowie facka pokazali
  W myśl zasady
  – wpierw udowodnić winę, a później zapuszkować!
  Teraz pan przeszkadza w drodze do sanacji… och …same zgryzoty!

  • prawo

   22 stycznia 2018 at 23:00

   Z tym Kogutem to p. Kaczyński miał rację. Drugiego takiego zakłamanego to ze świecą szukać. Jest taki filmik co on na stadionie wykrzykuje z tym co mówi publicznie. Szok.
   Inna sprawa, że takiego człowieka wypromowali na senatora. O, tu p. Kaczyński jest winny.

 4. Hania

  22 stycznia 2018 at 23:22

  Rozróżniam to co facet pobudzony meczem wrzeszczy, a tym co robi:)
  Proszę zapoznaj się z Oświadczeniem Senatora

  http://www.stanislawkogut.pl/news/103

  a w szczególności weź pod uwagę słowa:

  Obecnie, gdy kwestia mojej działalności w Fundacji stała się przedmiotem bezzasadnego podejrzenia popełnienia przestępstwa, tę samą transparentność chciałbym zastosować w celu jak najszybszego wyjaśnienia wszystkich istotnych okoliczności sprawy, aby oczyścić podane w wątpliwość dobre imię Fundacji oraz mojej osoby. Niezależnie od pojawiających się w stosunku do mojej osoby zarzutów, wartym przypomnienia jest jedna z naczelnych zasad obowiązujących w prawie karnym, mówiąca o domniemaniu niewinności i nie wydawaniu wyroków i ocen, do chwili prawomocnego zakończenia sprawy przez niezawisły Sąd. Pragnę również po raz kolejny podkreślić, że pomimo mojego wieku oraz wielu trapiących mnie chorób, będę pozostawał do pełnej dyspozycji organów Państwa, w celu jak najszybszego wyjaśnienia tej sprawy. W tym też celu, zrzekłem się immunitetu, dotrzymując złożonej publicznie obietnicy, umożliwiając przeprowadzenie wszelkich czynności i działań, które rozwieją wszelkie wątpliwości i stawiane mi zarzuty.”

  Tłumacząc z leninowskiego na nasze
  – w cywilizacji łacińskiej obowiązuje domniemanie niewinności.
  Czyli winę nalezy udowodnić.
  Po leninowsku ta sama wykładnia brzmi tak
  – dajcie człowieka, a wina się znajdzie!

  Więc szukamy, od stadionu, po hotele czy fundacje….

 5. Tytus Pullo

  22 stycznia 2018 at 23:24

  Ładnie to Winnicki z Bosakiem rozegrali. Dobra, merytoryczna konferencja.

 6. klioes vel poislamista

  23 stycznia 2018 at 00:04

  (O)belgi
  dedykuje fuckenbundeskalifatowi z ndie.pl
  .
  Gdy lewacy sie zwiedzieli,
  Ze ciapatych Belgi nie chca,
  W telewizji wygarneli
  Cos, czym swe odbyty lechca:
  .
  “Taka mamy populacje!
  Spoleczenstwo pelne strachu,
  Co odrzuca innowacje.“
  (…Od zamachu do zamachu?…)
  .
  O Polakach gazwybiorcza
  Przypomina to diagnoze:
  “Glupi sa Polacy.” (Tworczo,
  Madrze, zdrowo… dupczyc koze?!…)
  .
  Znow oBelga(ch): Rozczochrany
  Belg przez szczerbe w zebach plecie:
  „Marsz faszystow nieslychany
  W Polsce byl… Tam Auschwitz przecie!!!…“
  .
  (Tysiacami lopotala
  Polska flaga! Udorodnia
  Oskarzenie: rozbrzmiewala
  Piesn „My chcemy Boga“ – ZBRODNIA!!!…)

  • klioes vel pislamista

   23 stycznia 2018 at 08:27

   Wersja poprawiona:
   .
   .
   (O)belgi
   dedykuję fuckenbundeskalifatowi z ndie.pl
   .
   Gdy lewacy się zwiedzieli,
   Że ciapatych Belgi nie chcą,
   W telewizji wygarnęli
   Coś, czym swe odbyty łechcą:
   .
   “Taką mamy populację!
   Społeczeństwo pełne strachu,
   Co odrzuca innowacje.“
   (…Od zamachu do zamachu?…)
   .
   O Polakach gazwybiórczą
   Przypomina to diagnozę:
   “Głupi są Polacy.” (Twórczo,
   Mądrze, zdrowo… dupczyć kozę?!…)
   .
   Znów oBelga(ch): Rozczochrany
   Belg przez szczerbę w zębach plecie:
   „Marsz faszystów nieslychany
   W Polsce był… Tam Auschwitz przecie!!!…“
   .
   (Tysiącami łopotała
   Polska flaga! Udorodnia
   Oskarżenie: rozbrzmiewała
   Pieśn „My chcemy Boga“ – ZBRODNIA!!!…)

 7. Tomek

  23 stycznia 2018 at 08:21

  Póki co, to Winnicki i Bosak leżą znokautowani. Rzeczywistości nie zaczarujecie krzykliwym tytułem posta. Winnicki i Bosak mają mało sympatycznych kolegów, przy których wszyscy stręczyciele, alimenciarze czy inne oprychy z KOD to pikuś. Przylgnie to do nich, jak g…o. Winnicki jeszcze jakiś czas temu pytał w interpelacji, czemu policja śmie interesować się spotkaniami „patriotów” z Orlego Gniazda. No to cała Polska się już dowiedziała, czemu.

  • antyPOPiS

   23 stycznia 2018 at 09:52

   Zydopachole, debile bawili sie na wlasny koszt, trzeba byc w ciemie bity by nie widziec kontekstu „afery” detej przez zydowska szczujnie. Parchacizna regularnie profanuje Polskie wartosci, i wowczas szmaciarze twego pokroju dra ryje o wolnosci przekonan i slowa..

   • prawo

    23 stycznia 2018 at 12:02

    100/100 Do tego p. Winnicki delikatnie sugeruje przez korelacje czasowe, że może mieć z tym związek ABW.

    • Tomek

     23 stycznia 2018 at 16:55

     Znaczy się władze stowarzyszenia Duma i Niepodległość, w tym asystent Winnickiego i szef lokalnych struktur Ruchu Narodowego to prowokatorzy ABW. Ciekawe. I pewnie owe służby, kontrolowane przez PiS zrobiły po to prowokacje, żeby takie TVNy biły w PiS wlasnie, że daje płaszcz ochronny „faszystom”. Misterna intryga.

     • prawo

      27 stycznia 2018 at 19:10

      Do budy żydo-pachole.

   • Tomek

    23 stycznia 2018 at 16:51

    Takie „konteksty” to tylko widujesz, tak, jak inni widują białe myszki. Sama forma twojego wpisu i język, którego używasz, świadczy o tym żeś normalny nie jest i jakaś obiektywna analiza tego co się dzieje jest wyzwaniem dla ciebie równie odległym co Galaktyka Andromedy. Tacy debile jak ty albo tych kilku przygłupów z lasu to wlasnie paliwo dla lewicowych mediów do szkalowania prawdziwych patriotów. To jest ten „kontekst”, tyle ze prawdziwy, a nie urojony przez ciebie.

    • antyPOPiS

     23 stycznia 2018 at 17:45

     Zydopachole, jestes taki tepy.. Gdy senatorzyna w damskich ciuchach wciagal kreche koksu nikomu nie przyszlo do glowy by rozwiazac senat za propagowie narkomanii. Asystent Winnickiego nalezal do legalnie zarejstrowanej organizacji, o nie budzacym zastrzezen statucie, w zajsciu nie bral udzialu. Dorabianie RN geby przez szabes-media po interpelacji Winnickiego w sprawie uroszczen zydowni, nie pozostawia zludzen. Ale oczywiscie dla twej wypelnionej koshernym gOOwnem kiepely to nie do ogarniecia..

  • Mr. ??

   24 stycznia 2018 at 00:50

   Jaką rzeczywistość ta kreowaną przez TVN czy TVPiS gdzie nikt nie powie że narodowych socjalistów wspierało i finansowało USA rodzina Rotschildów …
   że komunizm stworzyli i propagowali żydzi chazarscy Marks, Engels, Lenin …
   Bo PiS nie będzie obrażał swoich mocodawców z Izraela, USA które jest bankrutem i potrzebuje wojen jak w Syrii, Libii, Iraku … ale o tym też w TVN, TVP nie powiedzą
   Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, Korwin mogą spokojnie to powiedzieć

 8. mordimer

  23 stycznia 2018 at 11:21

  A Tomek to sie z pewnym elementem meskiego ciala na leb zamienil . Drug mozliwisc , to czlonus czerwonej szczujni i na tym portalu wykonuje powierzone mu zadanie .
  No Tomus daj glos , co z toba .?

  • prawo

   23 stycznia 2018 at 12:06

   Niech ten cwaniaczek pokaże świadectwo chrztu dziadków, ojców i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła we wszystkie dni nakazane. Do tego czasu niech pozostanie między nami wnuczkiem stalinowskiego prokuratora.

   • Tomek

    23 stycznia 2018 at 17:08

    Ależ ty prostu cep jednak jesteś, „prawo”. Jedyny argument na jaki cię stać to jakieś głupie sugestie o pochodzenie. Nie bój się, akurat przodków mam znanych i za czasów „stalinowskich prokuratorów” paru siedziało w więzieniu. A jak u ciebie, prawo? Napletki, za przeproszeniem (zniżam się do twojego poziomu) sprawdzone aż do czasów Piasta Kołodzieja?. Zresztą, to nie ma znaczenia. Tępy cep może się w każdej rodzinie trafiać, to, jakich masz przodków nie ma znaczenia.

  • Tomek

   23 stycznia 2018 at 16:58

   To się nazywa myślenie, Mordimerku, pojęcie ci zapewne obce, stąd tak się dziwujesz temu, szukasz jakiejś hipotezy, próbujesz być złośliwy, ale ci nie wychodzi, bo predyspozycji trochę niestety ci brak.

   • Małgosia

    25 stycznia 2018 at 15:28

    Poziom tomka zasługuje tylko na… A fe!..

 9. Rafał

  23 stycznia 2018 at 13:09

  Brawo p. Robercie.Brawo Ruch Narodowy.
  Każda feministka myśli wanginą.
  Tomek jak zwykle bredzi.

 10. Hania

  23 stycznia 2018 at 13:56

  Z ABW i prowokacją w tle coś musi być na rzeczy…

  Wice minister sprawiedliwości niejaki Wójcik, w bogo-ojczyźnianym Polsaciku oznajmił, że
  ” należy zdelegalizować ONR”
  Tak, zapewne przy okazji 🙂

  Jaki, jak zwykle, sam nie wie czy jest ZA czy Przeciw
  Jego szef,Zbigniew Sprawiedliwy, tym bardziej
  Czeka na dyspozycje od naczelnika
  ( a ten, cholera, milczy! Z kotem do weterynarza polazł)

  I co tu mówić do kamer, dziennikarze cisną, narobili się przy ustawce, czas by już na finał!

  Endecy pozaszywali się po sejmowych dziuplach, z głodu nam poumierają biedacy
  A tu trzeba ” Polskę odbijać” panie Chruszcz, a pan z sił opadniesz…
  Panie Pawle z panem browarniaczkiem, a gdziesz wasze męstwo i skrzydełka husarskie?
  Pan Andruszkiewicz wielce wymowny,cóż rzeczesz, hę?

  • Andrzej

   25 stycznia 2018 at 01:00

   Endecja, jak wszystko czego się tknie Ziemkiewicz, zdechła zaraz po urodzeniu. No ale jak się ma takiego debila i kurwę polityczną jak Andruszkiewicz za prezesa…

 11. Hania

  23 stycznia 2018 at 15:29

  Dobre zestawienie ludobójców:

  http://i.imgur.com/o6wfwI8h.jpg

  Przy czym pamiętając o belgijskim królu Leopoldzie
  ( wyjątkowy barbarzyńca, zasłynął w Kongo)

  Polecam listę osób, które przyjęły Order Leopolda

  Wielka Wstęga:
  Józef Piłsudski
  Aleksander Kwaśniewski
  Jolanta Kwaśniewska
  Henryk Jabłoński
  Lech Wałęsa
  Andrzej Duda
  Agata Kornhauser-Duda

  … a une szukają mitycznych polskich faszystów, chowających się po krzakach:)

  • prawo

   23 stycznia 2018 at 16:16

   W samo sedno. Dziękuję za tę informację.

  • pidzio

   23 stycznia 2018 at 17:10

   Brawo Panie Robercie Winnicki. Przez wiele lat byłem tzw. żelaznym elektoratem pis wraz ze swoją rodzinom. To co jednak pisiaki odwalają od chwili dymisji Pani Beaty Szydło sprawia, że mam ochotę zwymiotować.
   Marzę aby nasza Polonia, Kresowiacy, Emeryci i Renciści oraz prawdziwi patrioci zagłosowali na Ruch Narodowy i ONR. Byłaby to siła kilkudziesięciu milionów głosów co dałoby olbrzymie zwycięstwo prawicy
   i wreszcie odpowiedni ludzie realizowaliby interesy Polski.

 12. obat wasir berdarah

  24 stycznia 2018 at 08:02

  Hemorrhoids or hemorrhoids in the medical world known as Hemoroid. Hemorrhoids are a swelling of blood vessels that occur in the anus area either inside the rectum or inside the anus. Obat Wasir

 13. hansi

  25 stycznia 2018 at 12:36

  Zapraszam wszystkich do Marcina Roli, już POZA cenzurowym TERROREM YouTuba i innych pejs-zbuków.
  Na przeglądarce wrzucamy po prostu „wrealu24.tv”.
  Marcin Rola i Magda Derucka. Z przyjaciółmi i korespondentami.
  Rosnąca siła medialna, całkowicie niezależna i finansowana Z DATKÓW LUDZI, a nie z łaskawego chleba Służb, czy amerykańskich koncernów i innych Smolarów, czy Solorzy.
  OBY – jak najdłużej, zanim ich wszystkich chamsko FASZYŚCI PiS-owscy pozamykają…
  http://www.wrealu24.tv
  Między innymi – właśnie wypowiedział się u Marcina – Robert Winnicki.
  Serdecznie polecam.
  Jako odtrutkę na „Tomków” i inne „Głosy Rozsądku”…

 14. m

  29 stycznia 2018 at 17:30

  Rafał Stańczyk29 stycznia 2018 10:22
  Szanowni Państwo,
  Nie trudno sobie wyobrazić narrację światowych mediów: oto duży kraj w środku Europy, który oskarżany jest od kilku(nastu) miesięcy o niszczenie demokracji, co do którego instytucje jewropejskie podjęły szereg działań w obawie przed rosnącym nacjonalizmem, kraj w którym faszystowskie marsze gromadzą setki tysięcy zwolenników w stolicy, kraj który próbował wprowadzić prawo kneblujące usta historykom badającym zbrodnie holokaustu, kraj który zagrabił po wojnie mienie żydowskie na kwotę co najmniej 65 mld dolarów domaga się teraz bezczelnie reparacji od Niemiec. Przecież każdy może sprawdzić na oficjalnych stronach internetowych, że Niemcy w ramach reparacji za II światową wypłaciły już potężne kwoty reparacji. Rodzący się faszyzm, na który nie ma zgody żadnej partii opozycyjnej w Polsce, potrzebuje finansowania szeroko zakrojonych zbrojeń, a odsunięcie na boczny tor ministra oficjalnie dążącego do wojny z Rosją miał jedynie upozorować zmianę kierunku. Nie możemy pozwolić na jakąkolwiek pomoc finansową dla totalitaryzmu. Należy obalić ten rząd, a od nowo wybranych elit zażądać oficjalnego potwierdzenia, że wszystkie należne reparacje zostały wypłacone (co potwierdzają przecież dokumenty) oraz natychmiastowej rekompensaty za zagrabione mienie żydowskie.

  Drodzy Państwo, uważam za błąd wskazywanie JUST jako prawdziwego powodu ataku. Prawdziwym powodem są Niemieckie reparacje, a Izrael wykorzystuje swoją szansę na zakończenie wieloletnich i kosztownych zabiegów wydarcia z Polski miliardowego majątku. Przy okazji z wielu twarzy spadły maski i mamy niepodważalny dowód na „przemysł holokaustu”, zakres dezinformacji (akcja mediów w związku z leśnymi rozrywkami) i niestety brak przygotowania merytorycznego rządzących.
  Jedną ustawą udało się sporo odsłonić (ale niestety poprawka PIS dotycząca wykreślenia z ustawy komunizmu jest także znamienna). Jeżeli JK nie odsłoni teraz prawdy Polakom, będzie skazany na porażkę. Porażka PIS niestety sprawi, że nowy rząd zostanie dobrany z ludzi, którzy podpiszą każdą podłość, a Polska razem z majątkiem straci całkowicie tożsamość. Jesteśmy na zakręcie historii i już wkrótce się przekonamy czy zasługujemy na Niepodległą.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/01/warto-to-zrobic.html#comment-form

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra