Z kraju

Bielsko-Biała: znokautowane feministki, dzielni proliferzy

„Jesteśmy głosem tych, którzy jeszcze nie mówią!” – taki napis widniał na wielkim banerze, który był trzymany przez nieustraszonych obrońców nienarodzonych dzieci podczas pikiety w Bielsku-Białej. Pikiety, która miała być kontrmanifestacją do tzw. „czarnej środy”, jednak… w Bielsku-Białej lewicowe środowiska, domagające się zabijania nienarodzonych ludzi na życzenie, w ogóle się nie pojawiły. Plac Bolesława Chrobrego opanowała wielka manifestacja w obronie życia” – podkreśla  Łukasz Duda.

Dodaje: „Proliferzy w Bielsku-Białej chcieli po raz kolejny pokazać zwolennikom aborcyjnym, że ten tzw. „zabieg” to nie żadna humanitarna pomoc cierpiącym i chorym, to nie prawo kobiety, ale zabójstwo człowieka. Na placu Bolesława Chrobrego jednak, zamiast czarnych tłumów, było kilka spacerujących bądź zmierzających gdzieś osób. „Czarna środa”, tak szumnie zapowiadana w mediach,  w ogóle nie odbyła się w stolicy Podbeskidzia. Feministki zostały całkowicie znokautowane, ich kłamstwa po raz kolejny obnażone. Brak obecności czarnych mas dobitnie pokazał, że czas cywilizacji śmierci dobiega końca. Prawda o procederze aborcyjnym dotarła już do dużej części społeczeństwa, 830 tysięcy podpisów pod projektem Zatrzymaj Aborcję dobitnie to potwierdzają. Coraz mniej osób popiera lewicowe spędy uliczne, bo widzi obłudę i hipokryzję. Dla tych środowisk nie liczy się człowiek, nie liczy się dobro kobiet, ale wpływy finansowe. Aborcja to krwawy biznes, który przynosi wielkie pieniądze. Okupione cierpieniem bezbronnych ludzi. Polacy mówią „dość”!”.

Łukasz Duda uzmysławia też tym, którzy nie mieli możności uczestniczenia w pikiecie: „Był plakat pokazujący to, jak okrutną i nieludzką śmierć „funduje” tym bezbronnym dzieciom aborcja. Były biało-czerwone flagi, które pięknie powiewały i przypominały przechodniom, że Polska to kraj dla każdego obywatela, niezależnie od jego stanu zdrowia, sytuacji życiowej czy rodzinnej. Był baner, był także głośnik, z którego rozlegał się głos prawdy – obnażający kłamstwa upadłego już projektu „Ratujmy Kobiety”, mowa była także o wartości ludzkiego życia, które zaczyna się od poczęcia. To niezaprzeczalny fakt, z którym feministki kompletnie sobie nie radzą. Nie chcąc się z tym zgodzić nie potrafią wskazać konkretnego momentu, w którym to życie by się zaczynało”.

Źródło: zycierodzina.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Radek

  23 stycznia 2018 at 13:11

  Brawo mieszkańcy Bielsko-Biała.Tak trzymać.

  • prawo

   23 stycznia 2018 at 14:29

   W tym odrażającym przestępstwie (tzw. aborcji), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium.
   Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają „z nim” jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

 2. Natalia

  23 stycznia 2018 at 13:12

  Dzięki Panu Bogu.

  • www.o2.pl

   23 stycznia 2018 at 19:00

   Owsiak zdradził ile zarabia. „Ludzie mówią: o takich pieniądzach możemy tylko pomarzyć”

 3. frate

  23 stycznia 2018 at 13:47

  Brawo Bielszczanie!!! A hasło dobre, ale jeszcze lepsze by było: „Jesteśmy głosem tych, którym żydo-pedalstwo odmawia prawa do wyrażania swoich myśli, chcąc ich wymordować tak jak to robił żyd Hitler ze swoimi współziomkami!!!”

  • prawo

   23 stycznia 2018 at 16:11

   100/100

  • Marek Kościuszko

   23 stycznia 2018 at 23:17

   Co to jest żydo-pedalstwo?

 4. Małgosia

  23 stycznia 2018 at 16:30

  kochane Bielszczanki

 5. Hania

  23 stycznia 2018 at 17:49

  A naczelnik Kaczyński, jak zwykle, po drugiej stronie lustra.
  też walczy ” o godne życie” a jakże…

  Apel Kaczyńskiego w obronie zwierząt futerkowych.
  „To droga na Zachód!”

  – Niech futra przejdą do historii – mówił na antenie TVP Info prezes PiS.
  Jarosław Kaczyński nawiązał również do poświęconej walce o prawa zwierząt wystawy „Make Fur History”, którą w Europarlamencie zorganizowali m.in. europosłowie PiS

  Ta wystawa ma przysłużyć się bardzo ważnemu przedsięwzięciu. Chodzi o to by cierpienia zwierząt było na świecie dużo mniej niż dzisiaj, a cierpienia zwierząt futerkowych to jedne z najgorszych jakie mają miejsce – tłumaczył.

  Wystawę zorganizowali europosłowie PiS Ryszard Legutko, Zdzisław Krasnodębski, Zbigniew Kuźmiuk, Jadwiga Wiśniewska i Stanisław Ożóg , a także litewski europoseł Waldemar Tomaszewski oraz organizacje pozarządowe „Otwarte Klatki”, „Fur Free Alliance” i „Eurogroup for Animals”.

  Ciekawe co na to ojciec derektor, czule wspierający tę bandę?
  Też bliżej mu to mniłości zwierzątek niż dzieci?!

  Idąc za przykładem Franciszka, papieża:)

  „Po raz kolejny widzimy nasze zwierzęta w Chrystusie. Raj jest otwarty dla wszystkich stworzeń Bożych.”

  amen

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra